Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9651) kNG válasza dnelb (#9650) üzenetére


kNG
senior tag

Annyira pontosan kimérni úgy sem lehet, szóval igazatok van, ilyen szempontból tényleg tök mindegy...

A myproteint ti külföldről rendelitek, vagy itthon veszitek?
Gondolom nem egy 5kg-os zsákot kivégeztetek már...más, ismert termékekhez viszonyítva amit használtatok milyen?

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9652) ForexGuru válasza kNG (#9651) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mérleg :F :U

sajnos szar, csak 98%os a beépülése :(

;]

(#9653) kNG válasza ForexGuru (#9652) üzenetére


kNG
senior tag

Oksa.. ;]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9654) macikos válasza kNG (#9649) üzenetére


macikos
addikt

Nem érted. Az hogy adag, az mit számít? Te úgy iszod a fehérjét, hogy rá van írva, hogy 1 adag és akkor te iszol egy kanállal oszt szevasz? Nem inkább azt nézed, hogy neked hány grammra van szükséged?

Ha adagot nézel, akkor 78 vs. 120 --> 53%-os eltérés, ha a súlyukat nézed, akkor 2350g vs. 3000g --> 27%-os eltérés. Az MHN így is-úgy is olcsóbb, de azért ne az adagokat nézzük már. Azt kell nézni, hogy Ft/fehérjetartalomra levetítve mennyibe kerül a fehérje.

A 2,86kilós Jumboban meg csak 13 adag van... az más kérdés, hogy az az adag 220 grammos.

A fehérjetartalmat se így kell nézni. Mi az hogy 22g vs. 19,5? Az nem baj, hogy az egyik 30 a másik 25gramm?

[ Szerkesztve ]

(#9655) Kassadin válasza dnelb (#9624) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem ezen a szinten, meg a genetikájuk is jobb(?) egy kicsit talán. :))

(#9656) ForexGuru válasza Kassadin (#9655) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem hiszem hogy jobb genetikájuk lenne tőled :U

:DDD

(#9657) dnelb


dnelb
veterán

Aki nem reagált a sima monohidrátra, volt valami másfajta kreatin amire igen?

(#9658) kNG válasza macikos (#9654) üzenetére


kNG
senior tag

Okés, köszi, így már érthető! :R

Na lehet újévre berendelek egy myproteint...

Itthon lehet rendelni valakitől? Ízesített is van vagy csak ízesítetlen?

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9659) ForexGuru válasza dnelb (#9657) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

monon kivül "Ethyl Ester"-t próbáltam ugyan az volt...hoz kb 1 kiló vizet semmi mást

(#9660) ForexGuru válasza kNG (#9658) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

aztán ne reklamíciót nem fogadunk el ha beeszel egy 2 kilót belőle és nem leszel izmos ;]

(#9661) Tamoo válasza kNG (#9658) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

laci06 az egyik nemhivatalos hazai importőr. Nekem is ő a dílerem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9662) Kassadin válasza kNG (#9658) üzenetére


Kassadin
addikt

laci06/macikos

Mindkettő létezik, de ha már lusta vagy beírni a gugliba, megteszem helyetted:
[link].

#9664: Azt nem tudom, ők itt a mi dílereink, ők vannak képben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9663) kNG válasza ForexGuru (#9660) üzenetére


kNG
senior tag

Nyugi, nem vok hülye :R ;)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9664) kNG válasza Kassadin (#9662) üzenetére


kNG
senior tag

Ezek szerint akkor nekik is van mindkét fajtából gondolom (ízesített + ízesítetlen), de ezt már megérdeklődöm tőlük!

Mindenkinek köszönöm a segítséget!!!

:R

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9665) ForexGuru válasza kNG (#9663) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

alkalmazd a edzéseidnen a macikos ultimate izomosító edzésmódszert :K
(aláírosmban megtalálod a lényegi összefogalót)

(#9666) kNG válasza ForexGuru (#9665) üzenetére


kNG
senior tag

Látom csak nem unod meg! ;]

Ígérem alkalmazni fogom :Y :R

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9667) royalka


royalka
őstag

Nem taglalom hogy miért nem kell most creatin (szemeset most is eszek). De ahogy látom nem lessz tömeg nővelő a számomra. akkor lehet csak valmi komolyabb fehérje lessz.

Napi szenny, amivel fertőzöm magam:
15 dkg sovány pulyka mell
4 zsömle
30 dkg zab
30 dkg rizs
0.5 kg csirkemell
120g 100% whey
1L 1.5% tej
lenmag olaj
és hajnalba 20g BCAA.

vitaminok:
c-1000 1szem
Vitabolic 1szem
magnézium,cink....... 4 szem
PHx creatin 8szem

esetleg ha valamit cseréljek ár/érték arányba akkor azt megírhatnátok..

+ a dimatizer márkáról vélemény???

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9668) Tamoo válasza royalka (#9667) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

30dkg zabot beveretsz egy nap? Nem nyerítesz tőle?

(#9669) tzahola válasza ForexGuru (#9665) üzenetére


tzahola
csendes tag

Hallod már kurvára elegem van abból, hogy félretájékoztatod a kezdőket... Szerinted attól lett macikosnak atomszáraz 110kg-s formája, mert rángatta a súlyt, meg fingott közben, meg ilyen baromságok????? A gumicukorról bezzeg nem esik szó????? Úgyvan, tartsátok csak meg a mocskos kis titkaitokat... Ezér' tart itt ez a sport... :((

;]

(#9670) royalka válasza Tamoo (#9668) üzenetére


royalka
őstag

Nem de a lőcsöm nőtt tőle.. :DD .... Darálva összekeverve a whey-el élég finom. De ettem már magába, darálva vizzel, darálatlanul úgy hogy szeleteltem bele gyümölcsőt(szöllőt, almát, stb).

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9671) kNG válasza tzahola (#9669) üzenetére


kNG
senior tag

^^...

Am. nekem mondhat akárki akármilyen baromságot, félretájékoztatni nem tud, mert eléggé beleástam magam a témába, és nem 1 éve emelgetem a súlyt, főleg nem fingorászva...ettől függetlenül jókat röhögök a beszólásai(toko)n. :DDD :N

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9672) royalka válasza tzahola (#9669) üzenetére


royalka
őstag

Naturál body már nincs. 10% ha csinálja folyamatosan, nehéz és keserves út. Főleg akkor mikor szembe jön egy torony és fele annyit közdött érte mint te.... De nem huzzák ki a szelepet és ez alényeg.

Engem azok bosszantanak akik keverik a dolgokat, tápkieget a koxal....

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9673) kNG válasza royalka (#9672) üzenetére


kNG
senior tag

Épp ettől szép ez a sport szerintem, hogy megtanít küzdeni...nem az a lényeg hogy 100ezer kilós torony legyél, és minél rövidebb idő alatt...legalábbis számomra...de aki olyan fizikumot szeretne, az csinálja :)

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9674) Rav3n02 válasza kNG (#9673) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ennyi :K

(#9675) megint én válasza nepszter1 (#9581) üzenetére


megint én
őstag

Hali!
Nem tudom, nálad mi az ábra, mert minden embernél mástól jönnek a pattanások. Magamon észrevettem, hogy nekem a tejtől. Ezt kb 2 évembe telt kitapasztalni, de tényleg így van. Próbáld ki, hátha nálad is ez a szitu. Én nekem ha nem iszok tejet olyan 1 hétig, akkor elmúlnak a ragyák, de ha iszok fél litert akkor másnap úgy kelek, hogy már rügyezik a pofám!

(#9676) Eagl3 válasza megint én (#9675) üzenetére


Eagl3
veterán

Tejre a legtöbb ember allergiás. Valaki nagyon, mások kevésbé.

(#9677) megint én válasza Eagl3 (#9676) üzenetére


megint én
őstag

Állítólag a legszarabb a tejben az antibiotikum, mert a fejős teheneknek a tápjukba rakják alapból, nehogy véletlen megfertőződjenek. Én Pl a Biotejtől nem leszek pattanásos, de a faszom vesz 400 ft/liter...

Vidékre kell költözni... :P

[ Szerkesztve ]

(#9678) Tomics válasza megint én (#9677) üzenetére


Tomics
addikt

Van itt a topicban tejes ember. Törperőstől tudsz venni ;] (Bubee)

PH! addikt since 2004

(#9679) mocsanisi válasza ForexGuru (#9659) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Elméletben a mono ugye több vizet vonz be a sejtekbe, így a vízzel együtt több tápanyagot. Én annyit vettem észre, hogy jobban bírom az edzéseket valamivel. Mono-t mondjuk utáltam, de ha rendesen használod ahogy kell (töltés-szintentartás), akkor valamit használni fog. Szerintem... :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9680) ForexGuru válasza mocsanisi (#9679) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"jobban bírom az edzéseket valamivel"
csak képzelődsz :DDD

2 vizsga megint letudva ;]

[ Szerkesztve ]

(#9681) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-hát volt ma, mérsékelten mondanám eredményesnek, de két hét kihagyás után rosszabbra számítottam.

(#9682) runner 125


runner 125
nagyúr

Macikos, mióta van fiad? :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9683) Boxer001 válasza runner 125 (#9682) üzenetére


Boxer001
veterán

Te gyúrol? :U

(#9684) runner 125 válasza Boxer001 (#9683) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, épp zsírt alakítok izommá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9685) Boxer001 válasza runner 125 (#9684) üzenetére


Boxer001
veterán

Van átalakítód? Hol lehet kapni? Meg akkor zsírt is kell vennem.

(#9686) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

macikos :F te vagy az? :DDD ;]

(#9687) God Vazzeg válasza ForexGuru (#9686) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mivel mondtad?? :DDD

(#9688) ForexGuru válasza God Vazzeg (#9687) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

csitttt a végén tőled is megkérdi :K

;]

(#9689) God Vazzeg válasza ForexGuru (#9688) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#9690) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Mennyire jó ötlet tömegelés idejére a napi B12 vitamin bevitelt feltolni egészen 500-1000 microgramm közötti értékre? Azt remélem tőle hogy bika étvágyam lesz...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9691) God Vazzeg válasza mocsanisi (#9690) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem ment 3x1000mcg, gyakorlatilag kaja után 1,5 órával éhes voltam tőle, és alig zsírosodtam :) Gyomor diszkomfort érzés esetén vissza kell venni a mennyiségből, nekem nem volt semmi tünetem tőle :)

(#9692) Manitou válasza God Vazzeg (#9691) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem meg egyen Zsömjét kiflivel és ne törődjön semmivel :D

(#9693) God Vazzeg válasza Manitou (#9692) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez a "b" variáció :D

(#9694) ForexGuru válasza God Vazzeg (#9691) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

linket a termékhez plz...csak drágát vagy keveset tartalmazót találni...
még mypron sincs rendes... :(

(#9695) mocsanisi válasza ForexGuru (#9694) üzenetére


mocsanisi
senior tag

ezt találtam magamnak: [link] 500microgramm/tabletta. A szuris baromi drága, meg értelmét se látom igazából, mert ahogy olvasgattam tök mindegy hogy tablettával vagy szurival megy be. 1000micro-sat nem találtam én se sehol. Na 1,5 óra után éhség érzet az baráti lenne nekem :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9696) God Vazzeg válasza ForexGuru (#9694) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Itten van-e :K Szerencsétek hogy még van belőle, a gyártó nem jutott volna eszembe, valami 2000Ft körül vettem :U

Bazze!! :Y -> [link]

[ Szerkesztve ]

(#9697) ForexGuru válasza God Vazzeg (#9696) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

magyarisztánban beszerezhető?

metil :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#9698) Manitou válasza God Vazzeg (#9696) üzenetére


Manitou
addikt

:Y

(#9699) God Vazzeg válasza ForexGuru (#9697) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Biztos mert itt vettem, majd utána kérdek, ha tudok szerezni, összeírjuk kinek kell, és megy fénypost :D

Na milyen vagyok?? :D -> [link]

[ Szerkesztve ]

(#9700) mocsanisi válasza God Vazzeg (#9696) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Már ebbe is metil van???? :Y :Y

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.