Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44867) philoxenia válasza Möhe (#44863) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A prof a normál emberi életmódot vette figyelembe a táplálkozásnál...
Egyébként mint itt kiderült, sok BB esetleg nem lenne alkalmas rendőrnek, mert nem biztos, hogy tudná futni a szintidőt... meddig bírnád például az ötven évvel ezelőtti paraszti munkát? Reggeltől estig kaszálni? Ha nem is folyamatosan... márpedig ott a szalonna kenyér kombó erősen játszott anno... Ne hasonlítsuk a normális életmódhoz a speciális diétátokat, ez minden sportnál más és más... Ráadásul ugye a V forma meddig él egy átlag nem versenyző testépítőnél? Amikor abbahagyja, nagyon el tud a V formától térni.... Az egyik ismerősöm például anno válogatott súlyemelő volt... Hozzá képest a 172/96 alakommal most sportos vagyok és még ő sincs ötven, talán egy évvel idősebb mint én...
Az országúti kerékpározás például többször annyi kalóriát kíván versenyszerűen és sokkal kevesebb fehérjét... akkor az most jó diéta? Ha az egészséget és a hosszú életet vesszük alapul, akkor meglepő lehet, hogy az, aki mondjuk tíz évig hobbiszinten badizik, majd abbahagyja, vagy aki egyáltalán nem csinál ilyesmit, de mértékkel táplálkozik, meddig él és milyen egészségi szinten áll mondjuk 70 évesen... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.