Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38501) Herczi


Herczi
senior tag

Na végeztem a nyári tömegeléssel, rakok be pár képet, ezután lesz még egy mini diéta, aztán 2012-re ennyi volt.

Pózok szarok, sose ment.

[link]
[link]
[link]

(#38502) Janesz


Janesz
őstag

üdv mindenkinek!

Jó rég nem jártam itt...a múltkor találkoztam Gelivel,aztán olyan honvágyam lett..:)
mi újság veletek?
remélem mindenki rohadt nagy és izmos már..:)
manapság amolyan hobbigyúrás szinten néha letévedem a terembe..meg mivel itt a nyár és nincs olyan sok vendég (leroy cafe) néha hátramegyünk a srácokkal és a hentes "irodájában" van felrakva a falra ilyen kéztörlő,és annak az állványán szoktunk bohóckodni..:)
amolyan húzódzkodás féleséget nyomunk rajta..
nem írok számokat mert úgysem hiszitek el,így csak annyit,hogy nagyon lehet benne fejlődni..:)volt olyan nap,amikor összesen megvolt a 400ismétlés is :U
hozzá a 18kg,15kg, 12kg-os majonézes vödrök vízzel töltve,hogy a kar se maradjon le nagyon..valami formaszerűség össze is állt a bohóckodásnak hála..
Nálatok?? Márk? BÁ? God? Boxi? Wood?Fless?Lotr?Manitou?

(#38503) Boxer001 válasza Janesz (#38502) üzenetére


Boxer001
veterán

Nézd már ki van itt. :Y :Y :Y :D
Na végre már egy izmos ember. :D
Én nem vagyok kigyúrva, ez van. :DDD (De már egy ideje rajta vagyok a témán és szorgalmasan csinálom szerényebb kereteimen belül. :) )
Márk bunyós Pityu lett, BÁ kibaszott erős, God fekvenyomó versenyek celebje, Fless out, Lotr out, Manitou sincs kigyúrva. :D

Most megint eltűnsz egy évre? :D

[ Szerkesztve ]

(#38504) spammer válasza Herczi (#38501) üzenetére


spammer
veterán

Vannak ám vállaid :R Milyen mély vagy? :D ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38505) Janesz válasza Boxer001 (#38503) üzenetére


Janesz
őstag

és bubee?
wood annyira jelentéktelen fejlődést/változást mutatott fel az évek során,hogy kihagytad ???:)

(#38506) kukinyo válasza akos86 (#38495) üzenetére


kukinyo
addikt

Az első lépések a csúcs felé. :)
Gratulálok. :R

(#38501) Herczi: Jó az. :K
Hány kilót kaptál fel?

(#38507) akos86 válasza kukinyo (#38506) üzenetére


akos86
aktív tag

Tulajdonképpen egy "danabolos" gyerek vert meg. Brutálisan erős volt. Ez nem mentség innentől kezdve megpróbálok még keményebben edzeni. Végül is ez volt az egyéni legjobbam most számoltam ki hogy 168,83 a testsúlyszázalékom ez életem legjobbja eddig. Nem vagyok egy fekve nyomó alkat 177 cm magas és 77-80kg testsúlyú. Egyszer szeretnék egy aranyérmet, de ehhez még nagyon hosszú utat kell megtennem.

3dfx, gone but never forgotten...

(#38508) Ijk válasza akos86 (#38495) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem rossz ha kinyomtad a 130-at. Kíváncsi vagyok meddig jutsz el naturálban ha mégjobban ráfekszel a témára.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#38509) akos86 válasza Ijk (#38508) üzenetére


akos86
aktív tag

Könyökbandázs engedélyezve volt, azért annak is sokat köszönhetek. Az a gond, hogy már így is a határokat feszegetem, de esetleg egy jó étrenddel meg technikával lehetséges, hogy tudok fejlődni még.

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#38510) kukinyo válasza akos86 (#38509) üzenetére


kukinyo
addikt

Én biztos vagyok abban a fejlődésbe. :K
Ezt a 2. helyet pedig sikernek kell elkönyvelned.Nagyon keveseknek sikerül ám ez, az első versenyükön.

(#38511) gordonfreemN válasza akos86 (#38509) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hagy gratuláljak én is. Ha danabolos a srác, akkor nem csoda...
Egyébként is, 69 kilósan 130kiló... de biztos vannak ilyenek, na mindegy.
Te kreatint azért legalább tolsz? Ezek után kellene :K

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#38512) Boxer001 válasza Janesz (#38505) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja tényleg Wood. :-D Ő egész jó forma a korához képest :-D, csak folyton világmegváltó tanulmányokat linkelget, ketyós. :-D
Bubi teljesen eltűnt.

(#38513) Inv1sus


Inv1sus
addikt

edzés utáni második étkezésnek tojás is jó? :/ Hússal problémáim adódtak.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#38514) Janesz


Janesz
őstag

wood anno is próbált mindenkit meggyőzni a sok fassággal (hst és társai :D )

ma van 4éve,hogy rommátörtem magam motorral..azóta a lábam szar,de pár napja lábazgattam picit,és a guggolást is kipróbáltam hátha..100kg-ba guggoltam 4x10-12ismétlést..egész jól ment,és nem is fájt..kicsit rámegyek,hogy a lábam ne csoffadjon már tovább..
találtam egy képet manapság,ahol még 76cm-es volt a combom..:) elkeserítő a különbség..:)
bár ha nem is 76-ra,de egy 66-68-ra visszajön szerintem gyorsan majd..most olyan 62-64

(#38515) gordonfreemN válasza Janesz (#38514) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szevasz!
Néztem régi képeidet... Jó nagy állat vagy ;]
Amikor a testzsír is alacsonyan volt, nem semmi. :R
Mióta edzel? Honnan indultál? Eleve ilyen vastag vagy?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#38516) Boxer001 válasza Janesz (#38514) üzenetére


Boxer001
veterán

Nyomjad csak, jó lesz az. :K
Motorozni motorozol azóta? Én jövő tavasszal kezdem a csapatást, ha nyomod még, akkor remélem összefutunk... ;)
Gordon
Ahogy láttam fiatalkori képét...nem volt vastag...de kurva jó genetika. :)

[ Szerkesztve ]

(#38517) gordonfreemN válasza Boxer001 (#38516) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Megnéznék róla egy fiatalkori képet, ha még akkoriban nem edzett. Csak nem tudom, melyik archívumban keressem.

Motorozás... nem féltek? én megmondom őszintén először is saját magamtól félek, mert nincs félelemérzetem a motoron (értsd:bolond, vakmerő), másodszor a legtöbb balesetben nem a motoros a hibás. :(

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#38518) Boxer001 válasza gordonfreemN (#38517) üzenetére


Boxer001
veterán

Sajnos én se tudom, hogy hol lehet, de majd csak mutat magáról. :)
Nekem mindig is vágyam volt a motorozás és most megvalósíthatom...élek is vele. Nem félek és nem is gondolok rosszra, autósként se volt bennem soha, hogy bármi bajom lehet, ehhez nem így kell hozzáállni. :) Amit tudok megteszek majd magamért, a többi meg már nem rajtam múlik, ez van, én teljesíteni, és élvezni akarom a vágyam, és fogom is. :)

(#38519) Janesz válasza gordonfreemN (#38515) üzenetére


Janesz
őstag

amikor elkezdtem 1999-ben edzeni 61kg voltam,és 29-es karom volt..de fél év alatt nőtt 12cm-t,szóval eléggé fejlődtem..a mellkasom 90cm volt,és lett 115cm...81kg lettem májustól karácsonyra..ész nélkül ettem a kenyeret (napi 2kg legalább) majd visszamentem 72-75kg-ra és azt tartottam 2005-ig..45 körüli karom volt edzés után..szóval nem az az átlagos 72-75volt..:)majd jött a tömegelés 2005 augusztustól 2006 júniusig..voltam talán 102 vagy 107is..10hónap és 25-30kg plussz..aztán egy elbaszott diéta vége,elbaszott versenyekkel..de azért megérte..12-16hét diéta..jó volt..kemény...
képeket készítettem,de csak pár maradt,mert kiírtam dvd-re és nem találtam..aztán meglett,de már nem olvasta be..így összesen maradt az elmúlt 13évről kb 15képem..:(

(#38520) Janesz válasza Boxer001 (#38516) üzenetére


Janesz
őstag

motorozom..
imádom..bár nehéz vagyok hozzá..ezért kell az erős gép..:D

(#38521) Boxer001 válasza Janesz (#38519) üzenetére


Boxer001
veterán

Íjjj a képekért kár... :(
De lehet BÁ-nak vannak olyan képei, amik még neked sincsenek meg, mert ő sunyi gyűjtögető, ha jól tudom. :D

Na végre egy értelmes ember itt :D , milyen géped van? :D Én még nézelődöm, hogy mit kéne, meg hát az anyagiak szabják erősen a határt, mert tavasztól nyomni akarom, nem akarok tovább várni.

[ Szerkesztve ]

(#38522) Herczi válasza spammer (#38504) üzenetére


Herczi
senior tag

169cm vagyok. Meg olyan 82 kg.

(#38523) Radnix válasza akos86 (#38495) üzenetére


Radnix
senior tag

gratulálok, szép munka :R

(#38524) spammer válasza Janesz (#38519) üzenetére


spammer
veterán

Én is kenyeres/tésztás voltam, csak régen, mikor még nem gyúrtam (vazze), akkor kétpofára zabáltam ezeket, de akkor zsírba jövögetett inkább fel (mást azért sportolgattam, csak nem súlyzós edzés volt és voltak kihagyások is...)

Nem tudom, erősen filózok, hogy baszok a rizsre ősztől, elkezdek valamit "lájtos" tömegelést, és kevés rizs és sok tészta/kenyér megoldás lesz :DDD Csak az a baj, hogy a hasam meg zsírosodik (más meg nem nagyon, ezért rohadtul gáz, mert nem egyenletes) :W

Fax tudja mit kellene csinálni, mert tömeg nagyon lassan jön így, de idióta módon sem akarok zsírosodni, mert mire lediétázom a hasamat, addigra az összes izom leesik, még az a kevés is, ami van :DDD Elbaszott genetika :W

---

(#38522) Herczi

Aha, az durva :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38525) bwoay


bwoay
nagyúr

BMW001, kukinyo:
végtelen örömömre szolgálna, ha azt a cicaharcot sikerülne befejezni, és felnőtt emberek módjára folytatódna a fórumozás a későbbiekben, témánál maradva. mindkettőtök adatlapján szerepel épp elég bejegyzés ahhoz, hogy kisebb kihágások is szigorúbb elbírálásban részesüljenek, ezért nem szerencsés kettőtök esetében ez a viaskodás. a modker topic pedig nem chat, ezt mindig is szigorúan vettük, nem arra való, hogy flood szinten menjen az adok kapok. ez egy kérés, annak érdekében, hogy ne kelljen szankciókat alkalmazni, és remélem az is veszi az adást, akit nem említettem név szerint. köszönöm.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#38526) Jojo5


Jojo5
őstag

Herczi&akos86: gratula mind2ötöknek! :R
Herczi még a tricóra feküdj rá, mert szívás lesz majd ha lesz diéta mint nekem... :U

vótam' ma mellezni+kardiózni... és nem atta', a terem fullon, mindenki ma akart izmos lenni és mindenki ma karozott, bennem meg a reggeli tojás meg 1 csirke+brokkoli+sajt kaja volt csak és nem voltam nagyon toppon, igaz jól durrantam, de összességében nem úgy teljesítettem mint ahogy szerettem volna, de erre mondjuk a 36 fok is rásegített... :(((

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38527) Radnix válasza Jojo5 (#38526) üzenetére


Radnix
senior tag

Mindig mindenki "ma" karozik, és persze mellezik :D :(

(#38528) gordonfreemN válasza Janesz (#38519) üzenetére


gordonfreemN
addikt

2 kiló kenyér? basszus...
minden szempontból szép teljesítmény :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#38529) Jojo5 válasza Radnix (#38527) üzenetére


Jojo5
őstag

én is melleztem, de én hétfőn mindig mellezek... :K viszont ennyi embert még nem láttam a tükör előtt bicepszezni az is biztos... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38530) gordonfreemN válasza Jojo5 (#38529) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hát, a tüzijáték nekik is fontos! ;)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#38531) Janesz válasza Boxer001 (#38521) üzenetére


Janesz
őstag

[link]
[link]

ez az én szépségem..175kg és 152Le ..egész jól megy.. ;]

(#38532) Yeffy válasza Janesz (#38531) üzenetére


Yeffy
veterán

az igen...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38533) God Vazzeg válasza Janesz (#38531) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Élsz még Papa? Mizu? :D

(#38534) Boxer001 válasza Janesz (#38531) üzenetére


Boxer001
veterán

Gyönyörűűű...jól sejtettem, hogy maradtál a Ducatinál. :D
Ez a régi ugye? Áhh nagyon szép... :)

[ Szerkesztve ]

(#38535) bandus válasza Janesz (#38531) üzenetére


bandus
veterán

sikerült összerakni a régit, vagy vettél újat? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38536) Zomb€€ válasza Janesz (#38531) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ezt meg a miheztartás végett: [link] ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#38537) Herczi válasza Jojo5 (#38526) üzenetére


Herczi
senior tag

Ja tricepszet mindig elhanyagolom ez tény és való, amúgy ne magadból indulj ki, nekem nem lesz olyan kemény diéta :DDD Minden másnap 30-40 perc aerob/kardió, meg szénhidrátban megcélzom a 0-at (kb 0,5 -1 g lesz a valóságban). Ez megy egy bő hónapig aztán agyesz-bugyesz. Na meg elkezdek hasazni, mert most az 5-6. kockám már nem nagyon látszik, aztán kell egy kis tónusozás. Így ledobok 4-5 kilot aztán kész, ez csak afféle szintentartás, na meg unom a tömegelést.

(#38538) Skizz válasza Herczi (#38537) üzenetére


Skizz
addikt

na meg unom a tömegelést.

:Y Ember e vagy? :D

(#38539) Herczi válasza Skizz (#38538) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nem tudom, de nekem kurva kicsi gyomrom lehet, napi 5-6-szor hányásig enni magam, sose szerettem, pedig nem is eszek sokat, csak gyorsan eltelek egyszerűen. Pl bő 200g hússal meg vagy 80g rizzsel már szabályosan meg kell küzdenem. Nekem ez jutott.

(#38540) Skizz válasza Herczi (#38539) üzenetére


Skizz
addikt

Rossz lehet, én imádok enni. :D Ezért is halogatom egy ideje a diétát. Mondjuk holnaptól lent leszek a Balcsin 8 napot, az úgyis esélytelen diétára. Utána belekezdek, de nagyon lájtos lesz, nem is akarok 4-5 kg-nál többet fogyni.

(#38541) Jojo5 válasza Herczi (#38537) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem sem olyan kemény, csak keményen hangzik... ha benne vagy bírható... :DDD

ja, tényleg neked könnyű... mondjuk olyan kevés kaján küzdeni... :Y
nekem 3\4 tasak is simán le tud csusszanni 150gramm hússal meg ugyanennyi zöccséggel'

Skizz: balcsin 3 nap alatt 5-6 kg-ot híztam, mindig full+-ig zabáltam magam... :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38542) Herczi válasza Jojo5 (#38541) üzenetére


Herczi
senior tag

Mondjuk 3/4 tasak rizs majdnem 80g, legalább is felénk 120g egy tasak. Plusz te 150g húst mondtál, meg zöldséget, na nekem az kb 250g hús, szal a mennyiség ugyanaz, plusz én alacsonyabb vagyok legalább 20 centivel nálad, annyival kisebb a gyomrom, nyelőcsövem is. Na így már el tudod képzelni, hogy nekem miért kell ennyivel küzdenem. Ezen a magassági szinten más ám a világ, macikosnak pl ennyi kaja maradék van 2 foga között :DDD

De ami legjobb benne, hogy nekem olcsóbb ez a sport.

(#38543) asuspc96


asuspc96
senior tag

akos86;Herzci
gratula!! :C :R

Janesz:
Rólad már beszéltek itt eleget....a képek amik maradtak tudsz linkelni egyet amin a legnagyobb vagy ? kíváncsi vagyok mi is az a janesz-foma :DDD :R

(#38544) Sotho válasza asuspc96 (#38543) üzenetére


Sotho
őstag

(#38545) Sotho válasza Janesz (#38519) üzenetére


Sotho
őstag

Azé ne dobd ki őket hátha vissza lehet imádkozni róla az adatot régebbi márkás írók, olvasók szoktak jók lenni a témában meg van valami karckitöltő spray...

Boxos: itt válik el az üszöktől az ocsu. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38546) Boxer001 válasza asuspc96 (#38543) üzenetére


Boxer001
veterán

Jobb, ha meg se nézed, mert egy hétig sírsz. :D
Sotho
Jah. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38547) wertigo1984 válasza Boxer001 (#38546) üzenetére


wertigo1984
őstag

[link]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38548) asuspc96 válasza Sotho (#38544) üzenetére


asuspc96
senior tag

Most erre mondta, hogy idézem "szar" ? és, hogy visszaemlékezik a régi szép időkre...most nem is ez volt a csúcsa ??? :DDD :DDD

(#38549) Skizz válasza Jojo5 (#38541) üzenetére


Skizz
addikt

Ettől félek én is. Mondjuk már úgy se tudok hova hízni... :D De ez amolyan utolsó vacsora lesz, aztán odafigyelek a kajára mert mostanában zabáltam mindent össze-vissza, aztán legyintettem, hogy kell a ch.

(#38550) Sotho válasza asuspc96 (#38548) üzenetére


Sotho
őstag

Ez a fejlődés kulcsa, hogy az ember szarnak érzi magát. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.