Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38951) Tipo16V válasza Jojo5 (#38949) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nekem osztálytársam évekkel ezelőtt tolta a diákmelót mekiben, mostmár ő a diákmelósok vezetője, több lóvét is kap, plusz este zabálhat a maradékokból. Neki bejön.
én is a KFCre szavazok

ma mell volt, atta

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#38952) Kassadin válasza Tipo16V (#38951) üzenetére


Kassadin
addikt

"nekem osztálytársam évekkel ezelőtt tolta a diákmelót mekiben, mostmár ő a diákmelósok vezetője, több lóvét is kap, plusz este zabálhat a maradékokból. Neki bejön."

Úgy tudom, hogy csak "fillérekkel" keresnek többet. Cserébe sokkal tovább bent kell maradni. A maradékra meg inkább nem írok semmit. ;]

(#38953) Tipo16V válasza Kassadin (#38952) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

asszem kb 150ftal kap többet / óra. ami +1200/nap.
és nem marad bent tovább

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#38954) Sotho válasza Tipo16V (#38951) üzenetére


Sotho
őstag

este zabálhat a maradékokból :R
Micsoda perspektíva ba+, bár az éhenhalásnál jobb.

(#38955) Tipo16V válasza Sotho (#38954) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

átlagember szerinted nem tolja be ingyen a mekis kaját??? :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#38956) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Ha valakire rászakad a bank és nem ízesítetlen myproteint vesz, akkor ajánlom figyelmébe a mochat + lattet, ha szereti az ilyen kapucsínós szarokat! :DDD Rohadt finom, főleg a mocha!

(#38957) Sotho válasza Tipo16V (#38955) üzenetére


Sotho
őstag

Lazán. Egyszer miután jól bezabáltam a mekiben odajött hozzám egy hajlékony, hogy megenné a maradékot. Mondom milyen maradékot? ;] De kapott egy 500ftos utalványt. :)

(#38958) Kassadin válasza Tipo16V (#38955) üzenetére


Kassadin
addikt

Ingyen se kellene az a hulladék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38959) spammer válasza Tamoo (#38956) üzenetére


spammer
veterán

Most felvágsz, hogy rád szakadt a bank és telik ízesített proteinre? ;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38960) Tamoo válasza spammer (#38959) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

csak sample volt :O :DDD

(#38961) gordonfreemN válasza Jojo5 (#38906) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Jojo bameg, neked lehet avatarod, irigyellek! :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#38962) Jim-Y


Jim-Y
veterán

én dolgoztam egy hónapot KFC-ben.

(#38963) BÁ Nutrition válasza Jim-Y (#38962) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez komoly info :R
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38964) Jojo5


Jojo5
őstag

Kassadin: már voltam a tecsóba 1 napot mindenképp elváltam, mert akkor még a KFC-s csaj nem hívott az interjú' miatt és nem tudtam... :DDD

nem a droidsággal van a baj azzal tisztában vagyok, de ha bírhatóbb\jobb akkor mindenképp megpróbálok bejutni a KFC-be...

Tipo16V: thx ! ;)

gordonfreemN: végre valami jó hír, a megrázkódtatásaim után... :K szerintem a Tamoo által gyártott bádisok' közül 1-et bepróbálok... :U :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38965) Kassadin válasza Jim-Y (#38962) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem semmi teljesítmény. :R

(#38966) execute93


execute93
őstag

Kreatin adagolási oldalt tudtok adni?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38967) BÁ Nutrition válasza gordonfreemN (#38961) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

neked nem?

ecxecutepc96: a kreatint adagold úgy hogy edzés előtt és után beleraksz egy evőkanálnyit a turmixba
az biztos elég lesz, nem kell túl sokat belegondolni ez csak egy kis kreatin, nem esik le a pötsöd tőle, max a bicepszed legfelső vékony rétege egy picit megpuhul, de legaláb nem lesznek striáid vagy mi a fax ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38968) Kassadin válasza execute93 (#38966) üzenetére


Kassadin
addikt

Dobozára rá van írva.

(#38969) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#38968) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt meg kell szorozni 2-3al minimum

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38970) spammer válasza BÁ Nutrition (#38967) üzenetére


spammer
veterán

executepc96 :C ;]

Nebasszálmárkivele :Y A végén még tényleg megeszik 1 evőkanálnyi kreatint :Y Aztán majd jól tarkón fossa magát ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38971) engine88


engine88
aktív tag

egy ilyet használok pár hete, kurvajó, nagyon sokmindent lehet vele csinálni

(#38972) execute93 válasza BÁ Nutrition (#38967) üzenetére


execute93
őstag

Nem vagy vicces, ez inkább szánalmas

(#38968) Kassadin: Igen rá van. De a feltöltési adag érdekelne meg a szinten tartási.

(#38970) spammer: Nos, nem hiába ez a neved. Egy egyszerű adagolási oldalt ilyen nehéz belinkelni?

Ez a topik teli van nagyképű/szánalmas alakkal. Sajnálatra méltó. Ideje lenne magatokba nézni.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38973) littlelion21 válasza execute93 (#38972) üzenetére


littlelion21
addikt

google, 3. találat: [link] 5 uszkve 10 másodpercnyi időt vett el az életemből
ez tényleg annyira nehéz :F

[ Szerkesztve ]

(#38974) spammer válasza execute93 (#38972) üzenetére


spammer
veterán

A nevem megtévesztő :K

Adagolás a címkén vagy a bolt/termék weboldalán. Ha nem webshopban vetted, akkor megkérdezed az eladót a gyúrós üzletben.

Egyébként én nem kreatinozok, ezért ebben nem tudok neked tanácsot adni, majd másvalaki fog.

Ne legyél ennyire görcsös, 1-2 poén belefér, nem? :)

---

(#38971) engine88

Elég faszásan néz ki, mi pénz egy ilyen? Ajtóra hogy kell felszerelni? Valami akasztós, tapadós, vagy fúrni kell, mert kép alapján nem úgy tűnik?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38975) execute93 válasza littlelion21 (#38973) üzenetére


execute93
őstag

Köszönöm.

(#38974) spammer Igen belefér 1-2 poén, na de nem mindig. De nekem van egy pont, ami már sért. - Nem rád gondolok -

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38976) Dani82 válasza execute93 (#38972) üzenetére


Dani82
senior tag

:(

(#38977) adam432 válasza execute93 (#38972) üzenetére


adam432
tag

Elég sok kreatin kúrán vagyok túl, és az a tapasztalatom, hogy ha a napi edzésed utáni turmix-szal/csirkével egy 5-10g-nyi adagot betolsz (jól feoldva persze), akkor az már bőven elég, ergó sztem tölteni is felesleges.

„Si vis pacem, para bellum.”

(#38978) execute93 válasza adam432 (#38977) üzenetére


execute93
őstag

Értem, köszönöm szépen a válaszod :R Kifogom próbálni ezt a módszert. Te a Kreatin mellé szedsz még valamit? Érdemes lenne mellette fehérjét vagy valami mást szednem? 180-185 CM és 80 KG vagyok.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38979) BÁ Nutrition válasza execute93 (#38975) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondtam hogy ne variáld túl
feltöltési időszakban 20-40g között is bevihetsz, ami simán lehet edzés előtti és utáni turmixba is egy egy evőkanálnyi.
szintentartás 5-15g
mint látod van szórás. ki kell tapasztalnod hogy reagálsz rá, nem mindenkinek hoz egyformán.
és ez nem egy olyan hú de brutál cucc, nyugodtan kísérletezz, nem egészen úgy működik ebben a sportban semmi hogy itt majd leírja neked wood vagy drogery a tudományos cikket, mindent betartasz és akkor minden olyan fasza lesz. pont hogy azért is választottak ők is más utat, próbálkoznak minden lófaxxal mert az alapmódszerrel nem lett ütős az eredmény, vagy lusták tartani ;]
ja, ha meg épp nem gyúrós napod van akkor nap közben beversz két adagot valamikor oszt csá

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38980) BÁ Nutrition válasza adam432 (#38977) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem 20g is mehet naponta simán.
eleve egy k*rva ócsó dologról beszélünk..
én még soha az életben nem mértem le pontosan hány g-ot rakok bele, de most a kedvetekért megyek és megmérem, hogy látszódjon a törődés ;]

nah meg is van kb 12 g-ot rakok bele
naponta minimum 3 turmix megy, ha épp 4 akkor az már közelíti az 50g kreatint.. és ez nem feltöltési időszak ;)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38981) adam432 válasza execute93 (#38978) üzenetére


adam432
tag

Vitamin+ásványi anyag kötelező, tejsavó fehérje sokat segíthet, de ez opcionális, attól függően, h milyen vastag a pénztárcád (ugye köztudott, h edzés után a gyorsan felszívódó tejsavó fehérje a legjobb étek)
A legfontosabb viszont mindenekelőtt, hogy a napi 0.5-1kg csirkehúst(vagy pulyka/hal) megedd, anélkül csak nagyon lassan fogsz nőni. Komplex dolog ez a body, de vedd figyelembe, hogy 80% a kaján múlik. :)

@BÁ Nutrition: napi 5g is hozza ugyanazt az eredményt, mint napi 25g. Valahol dokumentálva is van egy cikkben, de én is így tapasztaltam magamon. Azonban elképzelhetőnek tartok egyéni variácókat, akiknek több kell.

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#38982) engine88 válasza spammer (#38974) üzenetére


engine88
aktív tag

nem kell fúrni semmi, csak összeszereled, felakasztod ajtófélfára, megtartja magát, és semmi sérülést nem csinált a falon/ajtón..
Iron Gym Extreme a neve, 15 fontért vettem ebayről.

(#38983) BÁ Nutrition válasza engine88 (#38982) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ilyen van a tacskóban is

adam: ezeket a dokumentációkat nagyon kedvelem ;]
annyira sok közük van a valósághoz minthogy a legújabb kutatások szerint már 37200 forintból is tisztességesen meg lehet élni(gondolom naponta értik ;] )

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38984) asuspc96 válasza BÁ Nutrition (#38967) üzenetére


asuspc96
senior tag

[link]

hát én is eléggé....

;)

(#38985) execute93 válasza BÁ Nutrition (#38979) üzenetére


execute93
őstag

Erre volt szükségem, köszönöm.:)

(#38981) adam432 Most jó dolgokat mondták. Mert úgymond "simán" étkezem. Tehát nem minden nap eszem húst, vagy valami hasonlót. Akkor ezt beújítom. Ebből a vitamin+ásványi anyagos cuccból milyen márkát érdemes venni? Ár/érték arányban.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38986) BÁ Nutrition válasza asuspc96 (#38984) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

belenéztem ebbe a klippbe de semmi értelmét nem látom: ugye ott nézi az iskolapadban hogy ez a könyv hát ez micsoda :Y , nem értem :F és miért is adják a kezébe mikor még beszélni se tud normálisan :U

vagy ő már sztárnak számít? krisztófelnak a konkurenciája? ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38987) BÁ Nutrition válasza execute93 (#38985) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y
ezt nem mondod komolyan?
te gyúrsz már vagy csak tervezed?
valamiért azt hittem hogy már irtál ide pár posztot, abban reménykedtem hogy a sárga kapszulát már régen bevágtad:)
de ezek szerint korántsem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38988) asuspc96 válasza BÁ Nutrition (#38986) üzenetére


asuspc96
senior tag

Nem csak nem találtam az "unom már"-ra semmi jobbat ami magyar...ennek is a címe fogott meg a mondanivalót én se hallgattam meg :DDD

Viszont ami a címbe van az igaz ;]

(#38989) execute93 válasza BÁ Nutrition (#38987) üzenetére


execute93
őstag

Én bizony már gyúrok egy jó ideje. Nekem nem az a célom, hogy élsportoló legyek, hanem az, hogy valahogy kinézzek. Nem, nem olvastam el még azt a könyvet sajna..

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38990) adam432 válasza execute93 (#38989) üzenetére


adam432
tag

Örülök, h segíthettem. Ha kicsit jobban érdekel a dolog, valóban érdemes elolvasni azt a könyvet, vannak benne jó tippek.

„Si vis pacem, para bellum.”

(#38991) BÁ Nutrition válasza execute93 (#38989) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

első hsz-t ajánlom a figyelmedbe. sok minden le van írva, és akkor nem kell kérdezgetni alap dolgokat, mert mi is unjuk már.. asuspc is minden nap felrak 10 hülye kérdést. mi pedig szívesebben beszélgetünk arról hogy Jojó melyik állást választja, vagy mocsokmisinek megfogták-e a bicepszét ;]

adam: aminek minden pontják 3x megcáfolták már itt ;] mindenféle tudományos kutatással alátámasztva persze ;)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#38992) execute93 válasza adam432 (#38990) üzenetére


execute93
őstag

Megpróbálom megszerezni ismerősöktől, van jó pár testépítő barátom. (Nem szeretek monitoron olvasni)
Így összeszedve, Te miket szedsz?

(#38991) BÁ Nutrition
első hsz-t ajánlom a figyelmedbe.
sok minden le van írva, és akkor nem kell kérdezgetni alap dolgokat, mert mi is unjuk már..
asuspc is minden nap felrak 10 hülye kérdést.
mi pedig szívesebben beszélgetünk arról hogy Jojó melyik állást választja, vagy mocsokmisinek megfogták-e a bicepszét ;]

Vettem :K

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38993) spammer válasza adam432 (#38981) üzenetére


spammer
veterán

Napi 1 kiló csirkét biztos nem muszáj megennie, profik esznek ennyit kb. Az sem mindegy, hogy az adott mennyiséget csirkéből vagy halból viszi be (halból többet kell megenni azonos fehérjemennyiséghez).

Amúgy oké, de a kezdőket ne riaszd el a napi 1 kiló csirkével :D

---

(#38989) execute93

Azért az furcsa, hogy szerinted mindenki szánalmas meg stb. itt a topikban, rég gyúrsz, valahogy ki akarsz nézni, de nem tudod az alapismereteket sem, illetve nem eszel úgy, ahogy kellene. A kaja persze anyagiaktól is függ, csak akkor ne mondd azt, hogy azért nem eszel úgy, meg nem olvasol utána a dolgoknak, mert nem akarsz élsportoló lenni. :U Itt senki sem élsportoló.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#38994) asuspc96 válasza BÁ Nutrition (#38991) üzenetére


asuspc96
senior tag

A témákat számoljuk már kéremszépen ne az adott témához felvetett orbitális baromságaimat :DDD
amúgyis mi az, hogy napi 10(?!) ez sértés ;] Sokkal több az

(#38995) asuspc96 válasza BÁ Nutrition (#38991) üzenetére


asuspc96
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#38996) execute93


execute93
őstag

Jó Éjt mindenkinek. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és a rám fordított időt.

:R

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#38997) Nexuiz


Nexuiz
tag

Úgy érzem, felpuhult a bicepszem felső rétege mit tudtok ajánlani rá? Túl sok volt a kreatin? :(

;]

[ Szerkesztve ]

Nem én voltam!

(#38998) deniro2 válasza engine88 (#38971) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem is van egy hasonló cuccom, csak ezek az u alakú dolgok nincsenek rajta, tecsóban volt 3k.

(#38999) gordonfreemN válasza BÁ Nutrition (#38967) üzenetére


gordonfreemN
addikt

sajna nem. majd 4 hónap múlva. nagy volt a szám, amikor fizetőssé akarták tenni a ha-t.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#39000) adam432 válasza spammer (#38993) üzenetére


adam432
tag

A profik nem 1kg csirkét esznek, hanem 2-3kg-t :) De van kis igazság abban amit írsz, nagyon kezdőnek 300-400g husika is elég, aztán majd növeli szépen.

(#38992) execute93: nekem most 1kg csirkecomb, 7tojás, tejsavó, sok zöldség, zab és barna rizs megy le 1 nap, emellé Ca-Mg + Mega Daily One. De lassan beruházok egy doboz kreatinba én is, mert elcsoffadtam a diéta alatt :)

„Si vis pacem, para bellum.”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.