Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) mhorvat válasza vitezlejszlo (#11190) üzenetére


mhorvat
senior tag

Külön játszd őket, minimum 30-40 órán keresztül, felváltva. Mehet egyhuzamban 10-12 órákat simán.

(#11202) schawo válasza Dave™ (#11196) üzenetére


schawo
titán

A Td100 is jobb reviewkat kapott, mint a pl50. De csak azért mert a többség jobban kedveli a mély kiemelést, mint a semleges hangzást. Ha jól tudom, neked van egy hd668-ad, ahhoz képest egy kicsit kevesebb mély tartomány és kicsit keskenyebb hangszínpad jellemzi. Ha te szereted a 668 semleges hangzását, akkor ez is tetszeni fog.

Van itt nálam most egy kupac td100, majd összehasonlítom vele is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11203) Dave™ válasza schawo (#11202) üzenetére


Dave™
nagyúr

Igen, van :)

Így most eq-val elégedett vagyok a xears-el, aztán majd meglátom. Ez az ár már barátságosabb mindenesetre. Viszont az nem túl szimpatikus, hogy viszonylag könnyen szétjön a ház (head-fin írták).

Minek egy kupac? :D Árulod?

(#11204) need válasza Dave™ (#11203) üzenetére


need
addikt

a szétjön a ház dolgot a xears írtad...?

ez ku*vára nem jó hír...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#11205) Dave™ válasza need (#11204) üzenetére


Dave™
nagyúr

Neeem, a soundmagic-re írták. Bár volt valaki aki úgy kapta a xears fülesét, hogy szét volt nyílva az illesztésnél, de így érkezett neki gyári hibásan, és ő nem küldte vissza, hanem megragasztotta. Tuti kicserélték volna. Az enyém (XT120Pro) nagyon masszívan egyben van, sokkal jobban, mint a CX400 volt. Pedig azzal sem volt semmi baj. No para.

(#11206) need


need
addikt

Azért titeket is megkérdezlek mert fontos a megerősítés...

Mivel teljesen tudatlan vagyok az ilyen dolgokban...

Szeretném megtudni hogy szerencsés választás e Cowon iAudio D2 lejátszómhoz
JÖVENDŐBELI Xears Turbo Devices TD100 II Titan Series

Mert hogy a D2 az 16 Omh ha jól láttam
a fülhallgató pedig 32 Ohmos

Lesz itt baja valakinek elvileg?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#11207) Dave™ válasza need (#11206) üzenetére


Dave™
nagyúr

Semmi, elég érzékenyek a xears fülesek, bőven meg tudja hajtani a D2-es (aminek egyébként emlékeim szerint igencsak nagy a leadott kimeneti teljesítménye). Baja akkor sem lesz, ha egy 600 ohmos fejhallgatót kötsz rá, max nem lesz túl hangos :D De 32-t röhögve meghajt.

(#11208) need válasza Dave™ (#11207) üzenetére


need
addikt

rendben...rendben... :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#11209) need


need
addikt

11199 ehhez a hsz van valakinek valami ötlete???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#11210) schawo válasza need (#11199) üzenetére


schawo
titán

Én az ilyen külső vagy füles kábelébe épített hangerőszabályzókat hanyagolnám, nem elég hogy a hangminőségük köbgyök nullával egyenlő, még egy újabb hibaforrást is képviselnek.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11211) descence


descence
tag

Sziasztok! tudtok segíteni?

Szeretnék fülhallgatót venni, ami szinte ugyanúgy szól mp4-essel(Alcor Skin), ahogyan telefonnal (Samsung Monte). A rá feláldozható összeg max. 7000,- , de +500,- még belefér.
Amit elvárnék tőle, hogy:
-Jól szóljon*
-Akinek volt Sony Ericsson HPM-80-as(a régebbi) fülese, az tudja, mihez szeretném viszonyítani a hangzásvilágát.

*Ezalatt azt értem, hogy minden a helyén legyen. Ne elég legyen a mély, ne legyen sok a magas.

A válaszokat előre is köszönöm.

(#11212) descence válasza descence (#11211) üzenetére


descence
tag

"Ne elég legyen a mély"
Elírtam..... Szóval, elég legyen a mély.

És ha értitek mire célzok, akkor ugyanúgy szóljon a legkeményebb rockszám alatt, mint a leglágyabb ír népdal esetében.

(#11213) Zinho válasza descence (#11211) üzenetére


Zinho
aktív tag

Túl sok elvárás, túl kicsi kerettel.
Olvasgass vissza egy kicsit, és nézegesd a Soundmagic, Branwavz füleseket, meg mostanában a Xears-ekről is sok szó esett.
Nem nagyon szoktam telefonról zenét hallgatni, de nem hiszem, hogy van olyan füles ami ugyanúgy szól egy Monte-ról, mint egy dedikált lejátszóról.

(#11214) schawo válasza Zinho (#11213) üzenetére


schawo
titán

Az ugyanúgy alatt szvsz az elég hangerőt értette.

@(#11211) descence: külföldről rendeléshez hogy állsz hozzá?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11215) Zinho válasza descence (#11212) üzenetére


Zinho
aktív tag

Hopsz, az könnyen lehet :)

Ha oké a külföldi rendelés, akkor szerintem: Brainwavz M1 34 USD = 7065 HUF. Katt. Ha érdekel a dolog, küldök kupont a 15%-hoz, de a facebook oldalukon te is megtalálhatod, azt hiszem like-olni kell és kész. A szállítás meg ingyenes. Elég sokan rendeltek mostanában innen!

[ Szerkesztve ]

(#11216) Donee


Donee
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos 5 év után meghalt a Sony MDR-ED21LP típusú fülhallgatóm, így kénytelen vagyok újat venni. :(
A legfontosabb szempontjaim: ne agybadugós legyen, a basszust adja nagyon, lehetőleg szépen/tisztán szóljon a többi hang is.

Az alábbiak közül választanék, de tesztet/személyes beszámolót nem találtam:
AKG K315 4800 Ft
Sennheiser MX 470 4600 Ft
Sennheiser MXL 570 6500 Ft
Sennheiser MX 580 6800 Ft
Sennheiser MX 660 6800 Ft

Ha valakinek van valamilyen infoja/véleménye róla, írja meg! ;)
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11217) Donee válasza Donee (#11216) üzenetére


Donee
csendes tag

Vagy még esetleg
Sennheiser MX 760 6200 Ft

Bár fogalmam sincs mi a különbség a sok Sennheiser között... :F

(#11218) zack


zack
nagyúr

V-Moda II vs. Xears Xtreme XT 120 PRO ?

V Moda előnye hogy vezérlőgombos, iPhone kompatibilis. Hátránya hogy sehol sem lehet kapni nálunk. :( Még az apróban sincs. :F
XT 120 nem távirányítós viszont lehet kapni.

Kettő között van hangzásbeli különbség?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11219) Luissimo válasza zack (#11218) üzenetére


Luissimo
veterán

Van még itt néhány felvevőgombos-beszélgetős model !

Engem pl. az a Sennh MM50 is érdekelne, milyenségileg :D

(#11220) zack válasza Luissimo (#11219) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem nem kell Sennheiser. :U Eddig jó volt, de iPhone 4 + FLAC olyan minőséget tud, hogy a hibák jobban előjönnek, mint eddig. Ebből is látom, hogy nagyon komolyságos minőséget tud a iPhone zenei téren. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11221) zack


zack
nagyúr

Erről a tipusról tud valaki bármilyen infót? ZAGG smartbuds. Lehet olyan minőségű mint a V-Moda II? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11222) schawo válasza zack (#11220) üzenetére


schawo
titán

Tényleg, hogy tetszik a szifon?

A tőkém tele van a Galaxy S hülyeségeivel...

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11223) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok. Szeretnék venni egy fülhallgatót, amit mp3-onflac hallgatáshoz használnék, nem agybadugós és maximum 5000Ft-ot szánnék rá. Létezik ilyen árfekvésben valami füles? Ha igen milyet ajánlanátok?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11224) Luissimo válasza schawo (#11222) üzenetére


Luissimo
veterán

részleteznéd a hülyeségeit, amivel televan...

Van egykét ismerősömnek, de nem panaszkodtak semmire. Kíváncsivagyok, hogy mivel akaszt ki.

Egyébként nemcsodálkozom, ilyen névvel.
A Galaxy S visszafelé olvasva Szigszalag !! (mitvárjunk tőle) :DDD :)) ;)

[ Szerkesztve ]

(#11225) Luissimo válasza zack (#11220) üzenetére


Luissimo
veterán

ÉN NEMMONDTAM, hogy Neked kell Sennheiser, aztmondtam én kíváncsacsi lennék rá.
A kíváncsiság szép erény, azviszi előre a világot !
(nameg a pénz) :DD :D :))

(#11226) zack válasza schawo (#11222) üzenetére


zack
nagyúr

Sony EX-90 milyen? Megvenném, mert lenne egy jó áron, de nem tudom hogy ha ezt megcsinálom, akkor mennyivel lesz jobb? Mert alapban az EX-90 nem egy nagy durranás, de ha az upgrade segít 8k simán ér. Tapasztalata van valakinek? :R

iPhone 4-re visszatérve eddig 100% elégedett vagyok. Nincs Jailbreak, de egyelőre nem is hiányzik. Van app store-os FLAC player is...mit mondjak. A hangminőség számomra az eddigi mobil eszközökhöz képest prémium minőség, bár kicsit mossa a közép és magas hangokat a CX500. Zenében az eddigi legjobb az i4, csak kevésnek érzem a CX500-at hozzá, ezért fogom cserélni, csak nem akarok rossz lóra tenni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11227) mhorvat válasza zack (#11226) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nem tudom a moddolás mennyit segít, de az EX90 hangja nem túlzottan jó és ezt nem csak én mondom.

(#11228) zack válasza mhorvat (#11227) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Akkor kihagyom. :R V-Moda Vibe II-t vennék, de nagyon. :K De sehol se lehet kapni. Lehet berendelem kintről ha nincs más. Jó azért ha iPhone kompatibilis és headset is egyben. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11229) schawo válasza Luissimo (#11224) üzenetére


schawo
titán

Borzalmas az üzemidő, a többi tapishoz viszonyítva is, az összes böngésző egy kalap szar, rossz az email kliens, gyári rendszeren nem fut a skype, csak buherálton, a gyári színegyensúly hibás. Ezek azok a problémák, amire nem számítasz, hiszen nem a specifikációból adódik.

Amihez tudom hasonlítani, mert vagy nekem volt, vagy családban van most, az htc dézi, Nokia c7, SE vivaz. Szvsz mindnél szarabb, leszámítva a hangminőséget...

Az SGS fórumon ma egész nap megy a szapulás, kiknek milyen baja van.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11230) Shufny válasza zack (#11228) üzenetére


Shufny
őstag

Miből gondolod, hogy a Vibe II jobb lesz a CX500 -nál? :F

Szerintem inkább MEElectronics M6P -hez keressél valakit, akivel osztoztok a postaköltségen. Vagy lerövidítheted a kábelét egy sima fülesnek, hogy használni tudjad a mikrfonos/távirányítós hosszabbítóval. Az M6P se biztosan jobb, mint a CX500, de legalább olcsó.

spanyoll: Sennheiser MX470/471 , ill aprón van AKG K317 ennyiért. Állítólag az utóbbi már kifejezetten jó hangminőséggel rendelkezik, csak általában túl nagy. Akkor meg mindegy, hogy hogyan szólhatna, ha nem passzol. :( (néhanyaknak alapból is jó, néhanyak meg a szélét leszedték és úgy használják)

Esetleg a legolcsóbb Sunrise , az AS-Miss beszerezhető lehet kb ennyiért.

Mindesetre én inkább ajánlanám, hogy IEM -et vegyél, vagy fejhallgatót.

[ Szerkesztve ]

(#11231) themebuilder válasza Luissimo (#10923) üzenetére


themebuilder
senior tag

My IEM ranking list (Last Updated: 26 Dec, 2010)

11. Xears TD100-II
12. Hippo VB
13. Xears TD100-I
14. Head-Direct RE1 (haraakiri on TE) (Review on TE)
15. Hippo Pearl
16. Xears XT120Pro

A Xears TD100-II egy helyet előre lépett. :R

BUÉK!

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11232) Luissimo válasza themebuilder (#11231) üzenetére


Luissimo
veterán

a hirtelen felszökött magyarországi eladások okozhatják ! :DD :D

Ki is lett árusítva a raktárkészlet !! :C

(#11233) Luissimo válasza schawo (#11229) üzenetére


Luissimo
veterán

najó, hát alapból mindenki azzal kezdi, hogy megbuherálja szerintem.
De ha elolvasod Bog cikkét, abból az jön le, hogy ez a csúcsmodell !!

Mondjuk én egy htc TouchPro2-t használok, azzal nincs gondom, max. annyi, hogy winMobile !!!

(állítólag a droid 2.2-vel már a skype is megy. Állítólag)

[ Szerkesztve ]

(#11234) schawo válasza Luissimo (#11233) üzenetére


schawo
titán

Csúcsmodell, elcseszett csúcsmodell. Az enyém is természetesen buherálva van... Így már megy rajta a skype, de minden más még mindig szar. Az egyik kezemben egy Galaxy van, a másikban meg egy Htc dézi, ami meg a htc csúcsmodell. Össze se lehet őket hasonlítani. A htc már másfél napja megy és még van benne 30%, Samsungot már 2x tölteni kellett azóta. A htc gyárilag futtatja a skypeot, Galaxy csak buhera után, a htc böngészője jól működik, a Samsung egy ****, és mivel az összes alternatív is a gyári motorját használja, azok is pont annyira sz*rok.

De a Htc nem tud normális hangkimenetet csinálni.

Szóval most úgy fest, hogy csak az Apple tud jó telefont gyártani :F :W

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11235) hkari válasza schawo (#11234) üzenetére


hkari
őstag

A RIM is tud jó telefont gyártani.

[ Szerkesztve ]

(#11236) schawo válasza hkari (#11235) üzenetére


schawo
titán

Annak sincs normális hangkimenete. Ha ez nem lenne feltétel, akkor a Htc is jó volna. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11237) kisorosz


kisorosz
tag

Üdv!
ZTE Blademhez keresek egy jobb fajta fülhallgatót, agybadugósat. A telóról annyit kell tudni, hogy a halkabb féle, metrón már nem lehet igazán zenélni vele.
Nézegettem eBayen Sennheisereket (CX300II,CX500), de nem vagyok járatos s témában, nem tudom hogy melyik a nekem való:) Zenében mindent fogyasztok: OST, (progressive)rock, pop, néha disco, vagyis pontosan nem tudom miket hallgatók téma szerint:)
Ár: 3-4-5ezer,
vagy innen hardveraproról egyik kollega: Xears Dynamics XD 120PRO elfogadható árban.
Vélemények, tanácsok?:)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#11238) hkari válasza schawo (#11236) üzenetére


hkari
őstag

Hàt ên 3. Helyre rakom hangminosegben. 1. Iphone, aztan talan a SE utana BB.

(#11239) kisorosz válasza kisorosz (#11237) üzenetére


kisorosz
tag

Illetve, ha tudtok javasolni fülre csíptetős cuccot, az lenne awesome: :DD . mert most ment tönkre a laptopom fülese is, ezzel eléggé megvoltam elégedve (főleg, sorozatok, filmeket néztem, sztem még aösönben vettük 3kért :DDD ). Egyetlen egy bajom volt vele, hogyha lefeküdtem vele, akkor már kényelmetlen volt:D úgyhogy valami különálló csíptetős cucc javaslat?:) ha lehet inkább csak egy fülest veszek laptopnak és mobilnak :)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#11240) Bsony válasza schawo (#11236) üzenetére


Bsony
tag

Nekem 3GS-em azon teszteltem a TD100-II szerintem profi. Cseréld le a galaxyt egy Iphonera. ÉS ez most nem fanboyságból mondom, vagy ilyesmi

(#11241) themebuilder válasza schawo (#11109) üzenetére


themebuilder
senior tag

Megérkezett már a Xears Turbo Devices TD100 II Titan fülhallgatód (28 Euro 8000Ft)?

Milyen fülhallgatókkal tudod majd összehasonlítani?

SoundMagic PL-50 ($52.5 11200FT)
SoundMagic PL-30 ($22.5 4800FT)
SoundMagic PL-21 ($19,13 4100FT)

Brainwavz M1 ($39.50 8500Ft)
Brainwavz M2 ($59.50 7800Ft)
Brainwavz M3 ($89.50 19100Ft)

Xtreme XT120PRO (28 Euro 8000Ft)

Sennheiser CX 300-II Precision 10300Ft
Sennheiser CX 400-II Precision 13200Ft
Sennheiser CX 500 15500Ft

Klipsch Image S4 13800Ft

Legalábbis ezeket mindenképp jó lenne összehasonlítani, hogy viszonyulnak egymáshoz.
Ezek itt a topicban a legnépszerűbbek mostanság.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11242) zack


zack
nagyúr

Monster Turbine-ról vélemény? Csak mert jókat olvasok róla, és most akciós. 100 dodó.

De van
Klipsch Image S4i Premium Noise-Isolating Headset with 3-Button Apple Control
80 dodóért
Klipsch Image S5i RUGGED In-Ear Earphone with Mic, 3-Button Apple Control
130 dodóért

Szóval ezek elég közel állnak hozzá hogy valamelyiket megrendeljem. :U

Ezekhez képest az Xears Xtreme XT 120 PRO kb. hol helyzkedik el hangzásban, minőségben? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11243) zack


zack
nagyúr

Ilyet is találtam:
Ultimate Ears SuperFi 5vi Noise Isolating Earphones w/ Microphone

170 dodóról 94 dodóra van akciózva! :Y

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11244) zack válasza zack (#11243) üzenetére


zack
nagyúr

Atya gatya...42k ez a füles a PC Land-nál! :Y :Y

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11245) Shufny válasza zack (#11243) üzenetére


Shufny
őstag

Nekem akkor már a Thinksound ts02+mic szimpatikusabb. Egyébként meg a Turbine 100 + postáért. (legalábbis gondolom, posta nélkül mondtad) Persze csak ha mindenképpen muszáj rá alapból a mikrofon.

A többi felejtős szerintem. Azért, mert valahol (vagy úgy általában) nagyon drágán adnak egy fülest, az nem fetétlenül azért van, mert annyira jól szól.

[ Szerkesztve ]

(#11246) themebuilder válasza zack (#11242) üzenetére


themebuilder
senior tag

#11241-ben amit írtam azokkal biztosan nem jársz rosszul. A Monster körül hihetetlen nagy hype-olás (ami marketingnek és reklámoknak köszönhető) folyik. Van egy olyan mondás, hogy a "Jó bornak nem kell cégér" az itt a fülhallgatóknál is igaz lehet.

A Xears gyártóval eddig csupa pozitívak a tapasztalatok. Jelenleg verhetetlen ár/érték aránnyal rendelkezik a legtöbb prémium termékük. Kristálytiszta telt HI-FI hangzás, minőségi igényes kialakítás, precíz kidolgozás egyaránt a jellemzőik a fülhallgatóiknak.

További pozitívum, hogy az utcán nemigen futsz össze ilyen fülhallgatóval. ;)

Xears-eknél a gumiharang szokott problémás lenni, de az meg könnyen cserélhető egy kompatibilis típusra.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11247) zack


zack
nagyúr

Még ezek is képbe kerültek 100 dodó környékén, csak hogy könnyebb legyen dönteni:

HEAD-DIRECT RE0
Audeo Perfect Bass

Szerintem felírom őket egy papírra, és ahova bökök azt veszem. :U :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11248) mhorvat válasza themebuilder (#11241) üzenetére


mhorvat
senior tag

"Brainwavz M2 ($59.50 7800Ft)"

Itt valamelyik nem stimmelhet. :)

(#11249) zack válasza Shufny (#11245) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a Thinksound baromi szimpi! :K Amit themebuilder is javasolt korábban Klipsch Image S4-et ezt is megfontolom bár ebből ezt venném:
Klipsch Image S4i Premium Noise-Isolating Headset with 3-Button Apple Control
illetve akkor bent hagyom még az Xears-t is, de az előző kettő szimpibb a vezérlő miatt. :U

Kíváncsiságból rákötöttem az MDR-CD780 fejhallgatómra az iPhone-t...Mit mondjak. :B Nem tudom milyen erősítőtt pakoltatott bele Jobs papa, de valami minőségit az tuti, mert a nagy tényérok dübörögnek rendesen, és telt a közép és magas tartomány és iszonyat komolysággal különülnek el egymástól, hallgathatósági küszöbb még, de határeset az iPhone max. hangereje. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11250) themebuilder válasza mhorvat (#11248) üzenetére


themebuilder
senior tag

Elnéztem :B

Helyesen:
Brainwavz M2 ($59.50 12700Ft)

Head-Direct RE ($89 19000Ft)
Úgy tűnik ez is kitűnő fülhallgató. A tesztekben nagyon jól szerepel, szerintem kicsit sok, de megérheti az árát.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.