Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) Dave™ válasza fi:zi'k (#11849) üzenetére


Dave™
nagyúr

De ugye azt is olvastad, hogy a Xearsek után elég gyorsan felejthetők a CX-ek? :DDD A superluxos párhuzamot arra értettem, hogy olcsón nagyon-nagyon jó hangminőséget lehet kapni.

bigmasterg: a legtöbb Xears szimmetrikus, fizik szerintem az XR120 miatt mondta, az speciel aszimmetrikus.

[ Szerkesztve ]

(#11852) Diablo18


Diablo18
senior tag

én most 1 xears td100 2 titan tulajdonosa vagyok
hát meg vagyok elégedve vele
sansa clip + lejátszóval hallgatom

a magas hangok is gyönyörűek

jár a szemem:D olyan mélye van

1 komolyabb lejátszóval meg még jobban szólna

de mondjuk rockbox van fent így szépen adja ez is :R :C

[ Szerkesztve ]

(#11853) fi:zi'k válasza Dave™ (#11851) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen az XR120-ra gondoltam, mivel azt isteníted itt fórumon :P

#11850
Nem tudom milyenek a CX-ek, csak a hangjuk érdekelne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11854) Diablo18


Diablo18
senior tag

jah igen sennheisereket hamisíthatják

xears okat nem nagyon minthogy csak a gyártó oldaláról lehet meg rendelni:) UP :R

(#11855) Shufny válasza Dave™ (#11845) üzenetére


Shufny
őstag

Mégis miből tudjátok, hogy eredeti? Ha már többen rendeltek Amazon -ról, akkor továbbra is azt mondom, hogy szerintem érdemesebb próbálkozni a MEElectronics M6 -tal. Apropó: Valentine's Day Special Edition :D
Egyébként felkerült a listára 2 újabb jó (bár most már ez inkább csak normális:P) ár/érték arányú $100 alatti versenyző.

Ha már megint ennél a linknél tartunk: Még mindig csak 41 -en vagyunk. :( Azt hittem gyorsan megleszünk 100 -an,

[ Szerkesztve ]

(#11856) Dave™ válasza Shufny (#11855) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mondtam én egy szóval is, hogy eredeti? :DDD

(#11857) Shufny válasza Dave™ (#11856) üzenetére


Shufny
őstag

Annak végképp semmi értelme nincsen, hogy vesznek egy hamisat, hogy megtudják, hogy hogyan szólnak a CX -ek. :U

(#11858) Dave™ válasza Shufny (#11857) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem eredetit sincs értelme venni, még ennyiért sem.

(#11859) fi:zi'k válasza Shufny (#11855) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szóval azt mondod nem eredeti? Még ebay-en el is hiszem, de amazonon is megy a hamis?! :F

Ha már megint ennél a linknél tartunk: Még mindig csak 41 -en vagyunk. :( Azt hittem gyorsan megleszünk 100 -an,

Ez mi? Lusta voltam átolvasni. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11860) Shufny válasza fi:zi'k (#11859) üzenetére


Shufny
őstag

Amazon se ellenőrzi túlzottan az eladókat. Engem például nem nyugtat meg az ilyen válasz:
"item i have received is fake sennheiser product but they replied my emails very fast and offered me a refund. However it doesnt change the fact that they are selling fake items."
Date: 5 December 2010 Rated by Buyer: emre a.
Seller Response: "I can confirm all of our headphones are genuine items. We advised the customer to send them to Sony for verification but have had no response." Date: 7 December 2010

Persze önmagában az, hogy páran írják, hogy hamisat árul, még nem jelent semmit. Korábban már írtam, hogy mindenre írta már valaki, hogy szerinte hamis, mert fokhagymával megkenve máshogy szineződik el, vagy valami hasonlóan értelmes indokra hivatkozva.

Amit linkeltem: Legalább a címét azért elolvashattad volna, mert benne van, amit tudni kell róla. :U Rawrster kezdeményezte, hogy a két nagy thread -et köszünjük meg azzal ljokerl -nek, hogy dobjunk össze neki egy high-end IEM -re.

(#11861) fi:zi'k válasza Shufny (#11860) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A címét elolvastam ;) csak ez a 41-100 dolog nem volt világos.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11862) Allure


Allure
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem rendelné le nekem ezt? Utalnék érte 9000 Ft-ot. Nekem sajnos nincs PayPal-em :( (Maestro kártyám van)

(#11863) Dave™ válasza Allure (#11862) üzenetére


Dave™
nagyúr

mivel már többen megkerestek az XR120 miatt, rendelek neked belőle, egyeztessünk privátban

(#11864) Allure válasza Dave™ (#11863) üzenetére


Allure
aktív tag

Rendben, ment PÜ! :)

(#11865) themebuilder válasza Allure (#11862) üzenetére


themebuilder
senior tag

Bankkártyával is tudsz fizetni (VISA, MasterCard).
A fizetési módnál kiválasztod:
Payment Method->Bank Transfer

Befizeted vagy elutalod az összeget a Postbank Berlin-es számlájára.
E-mail-en meg tudod vele beszélni, a részleteket.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11866) themebuilder


themebuilder
senior tag

Közben a Playaz N3-ról találtam még egy kis infót.

Azt írják, hogy Japán speaker van benne neodímium mágnessel. A külső ház nyírfa alapanyagból készül.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11867) themebuilder válasza Shufny (#11855) üzenetére


themebuilder
senior tag

Átolvastam tüzetesebben IjokerI 133 IEM teszjét és arra a következtetésre jutottam, hogy Tier 3B ($15-30) árkategóriában ár/teljesítmény arányban (Value 9/10) és hangzás (Sound 6.5/10) tekintetében is a Xears Bullet XB120PRO a legjobb az összes tesztelt példány közül (19,90+8€~7800Ft). Az eredményét a kevés kiegészítő és a puritán csomagolás rontja kicsit le, de még ezekkel az apróbb hibákkal is a legjobbnak bizonyul. Erre szokták azt mondani, hogy "ronda és finom". :U

Korábban azt hittem, hogy tesztek eredményei szerint alakul a lista (részletes olvasás után rájöttem, hogy nem így van :B ) Ezért volt furcsa nekem, hogy miért az utolsó helyre került be imádott Thomas-unk desing-os fülese.

(3B1) Head-Direct RE2
(3B2) MEElectronics Ai-M9 / M9
(3B3) MEElectronics R1 - Updated 01/08
(3B4) Soundmagic PL21
(3B5) JVC HA-FXC50 “Micro HD”
(3B6) JLAB JBuds J3 Micro Atomic
(3B7) Lenntek Sonix Micro
(3B8) Soundmagic PL30
(3B9) JVC HA-FX66 “Air Cushion”
(3B10) Beta Brainwavz Pro
(3B11) ECCI PR100
(3B12) Sennheiser CX300
(3B13) Sennheiser CX250
(3B14) JVC HA-FX67 "Air Cushion"
(3B15) Fischer Audio Toughstuff TS-9002
(3B16) Yamaha EPH-20
(3B17) Koss KE29
(3B18) Earjax Tonic - Added 11/22
(3B19) Sony MDR-EX082 / MDR-EX85 - Added 12/08
(3B20) Xears Bullet XB120PRO - Added 01/08

Elnézést a tripla hsz miatt.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11868) mhorvat válasza themebuilder (#11866) üzenetére


mhorvat
senior tag

A Xears-ek csatlakozója kísértetiesen hasonlít az N3-aséra.

(#11869) DEJVID


DEJVID
őstag

Úgy alakult, hogy rendeltem egy TripleFi 10-et. Rokonhoz megy, csak júniusban lesz nálam sajnos.

(#11870) fi:zi'k válasza DEJVID (#11869) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó neked, hogy így alakult! :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11871) DEJVID válasza fi:zi'k (#11870) üzenetére


DEJVID
őstag

Addig győzködtem magam, míg rájöttem, hogy ez kell :D

(#11872) stiggy


stiggy
tag

TM2PRO-val kapcsolatban van valami tapasztalat?

Jelenleg ugyanannyiba kerül mint a XR120Pro II.

A nyers adatokat nézve a TM nagyobb frekvenciaszélességgel bír. :U

(#11873) themebuilder válasza stiggy (#11872) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha az AKG K324P/CX300 és a CX300-II Precision bejön neked akkor az is be fog biztosan. Igazi Basshead verzió.

Sennheiser CX 300-II Precision Trance és elektronikus zenékre kiváló ha nincs túl nagy igényed. Nagyon szép telt basszussal szólal meg. EQ-nélküli készülékeken is megjelennek a mély hangok. A CX 400-II Precision-tól nem sokkal marad el bizonyos zenéknél.

My IEM ranking list (Last Updated: 15 Jan, 2011)

TM2PRO elődjéről ezt írják:
Die TM 1 Pro richten sich klar an Bassheads, die dafür im Zweifelsfall auch auf Details und Präzision verzichten. Leider sind sie dabei aber eher auf Quantität statt Qualität abgestimmt. Wer auf Hirnmassagen steht, mag daran Gefallen finden.

Xears Turbo Music TM1 Pro
Overall impression: Warm sound, thick bass, mid-range is full and centered, treble is lacking for my taste, there's not enough sparkle. They have a shallow soundstage but decent width. The isolation isn't the best, I can clearly hear myself typing on the keyboard with the music off.
For under $40.00 you get one well rounded pair of earphones. They could use the help of some equalization to really clean up, but they do well on their own. It's tougher now to declare a favorite.

Xears Turbo Music TM1 Pro

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11874) DemonDani válasza themebuilder (#11873) üzenetére


DemonDani
addikt

A Brainwavz M1 és a TD100 II elég közel vannak, mondhatni egy kategória.
Pontosan mi a különbség a 2 között?

Esetleg valakinek élménybeszámoló?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11875) stiggy válasza themebuilder (#11873) üzenetére


stiggy
tag

Köszi!. Nem volt túl lelkesítő ezeket olvasni. :)

Maradok a XR120PRO II-nél. :)

[ Szerkesztve ]

(#11876) themebuilder válasza stiggy (#11875) üzenetére


themebuilder
senior tag

Tier 3A ($30-60)
Brainwavz M1 8400Ft Sound (7.25/10) Value (9.5/10)
Dynamic | Imp: 32 Ω | Sens: 110 dB | Freq: 20-20k Hz | Cable: 4.2’ 45°-plug

Xears TD100 Sound (7.75/10) Value (8.5/10)
Dynamic | Imp: N/A | Sens: 124 dB | Freq: 6-28k Hz | Cord: 4.2’ I-plug j-cord
Aszimmetrikus vezeték és a spártai csomagolás rontotta le az eredményt

Xears TD100 II-nél már szimmetrikus vezeték van és a hangzása is jobb egy leheletnyit
Dynamic | Imp: N/A | Sens: 124 dB | Freq: 6-28k Hz

Ha a hangzás a legfontosabb szempont akkor a TD100 II a nyerő eszerint is.

Maximo IM-490/MEELEC M11+/XEARS TM1PRO/XEARS TD 100

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11877) DEJVID


DEJVID
őstag

Úgy néz ki mégsem júniusban jön a füles. 2-3 hét elvileg. :)

(#11878) fi:zi'k válasza DEJVID (#11877) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mennyiért sikerült rá szert tenned amúgy?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11879) mhorvat válasza fi:zi'k (#11878) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ez engem is érdekelne. :K

(#11880) Dave™ válasza mhorvat (#11868) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mert ugyanaz a cég gyártotta/gyártja őket :D

stiggy: a nyers adatok semmire sem jók. Egyrészt közük nincs a valósághoz, másrészt a legfontosabb paramétereket nem lehet szemléltetni.

Kérdezgettetek páran az XR120PRO II-vel kapcsolatban, s szeretnék eloszlatni pár tévhitet:

NINCSEN kevés mélye. Ha választani kell, hogy kevesebb/több van az átlagosnál, akkor azt mondom, hogy több. Viszont nagyon jól kontrollált, nem nyom el semmit, pont ezért lesz annyira kiegyensúlyozott, annyira zenei. Az XR-nek van a leguniverzálisabb karaktere azok közül, amiket eddig hallottam. A leges legtökéletesebben akusztikus zenéhez passzol, mert hallani lehet vele a finom apró részleteket, rezdüléseket. De kiváló lényegében bármilyen egyéb zenei stílushoz is. Én is nagy részt elektronikus zenét hallgatok vele, bár nem trance, house meg ilyesmit, hanem lo-fi/nu bossa jellegű zenéket. Hogy még pontosabban fogalmazzam meg: nem fogsz nagyon erős dübörgő basszust kapni minden körülmények között. Ha van a számban mély, ezzel is lesz rendesen, ha az a hangsúlyos, ezzel is az lesz. Ha abszolút nem hangsúlyos benne, ez sem fogja jobban odatenni. Van mély kiemelése, de ésszel teszi. Pont ezért iszonyatosan jó. A zenében nem az a lényeg, hogy egy dübörgés legyen az egész, nem véletlenül van ott a közép meg a magas is. Nem akarok nevelni senkit sem, de csak a mélyre gyúrni elég igénytelen dolog. Annyi minden van a másik két tartományban, amiről le lehet maradni a sok mély miatt, kár lenne ezzel tönkre vágni az egészet. Higgyétek el, hogy fantasztikusan szól, és 10-ből 9 embernek biztosan kiváló választás, mert szinte mindenhez passzol. Az XT már sokkal speciálisabb eset, aki tényleg annyira mély-fanatikusnak érzi magát, vegye meg azt, de előre szólok, hogy túl sok lesz a mélye :D

[ Szerkesztve ]

(#11881) stiggy válasza Dave™ (#11880) üzenetére


stiggy
tag

Igen, ez jött le a tesztekből is. Hiába a széles frekvencia tartomány, ha nem megfelelően van belőve a driver hozzá. :U Egyébként sajnálom, hogy nem találni TM2-es teszteket, így csak következtetni lehet az elődjéből.

Úgy döntöttem nem vállalok rizikót, "Járt utáért járatlant el ne hagyj!" Mások már kitaposták az XR120-as utat előttem :)

(#11882) DEJVID válasza fi:zi'k (#11878) üzenetére


DEJVID
őstag

185$

(#11883) DemonDani válasza themebuilder (#11876) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát ahogy olvasgattam, talán annyi vele a probléma, hogy túlságosan természetesen a hangzása az M1-nek, nem elég dinamikus, ez lehet gond, mert szeretem a dnb-t is néha napján... de mondjuk egy AC/DC lehet hogy jobb lenne egy ilyenen mint a TD100on, vagy hasonló.

Xearsok is 32ohmosak nem?
a Freq meg pont te mtad asszem, hogy jobban szereted a 20-20ast mint a nagyon széles spektrumút, szal az nem nagyon lenne gond azért.
a 124dB megint nem nagy kaland, igazából a 110 is bőven sok zárt hangrendszer társaságában.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11884) Dave™ válasza DemonDani (#11883) üzenetére


Dave™
nagyúr

igen, 32 ohmosak. Xearsek közül ami nagyon "természetes" az az XNR, a többinek általában rendesen van mélye (igen, az XR-nek is), az XT szerintem a totális véglet ebben a kérdésben :D

Dinamika XR-nél meg XT-nél is hatalmas.

(#11885) themebuilder válasza Dave™ (#11884) üzenetére


themebuilder
senior tag

Szerintem a 32Ω-ot is fenntartásokkal illik kezelni, lehetséges, hogy 20 vagy akár 30Ω is. A gyártó honlapján nincs is feltüntetve, így csak találgatni lehet.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#11886) Dave™ válasza themebuilder (#11885) üzenetére


Dave™
nagyúr

Több modellnél ott van a 32 ohm, pl. az XR-nél is. Meg az is ott van, hogy hozzávetőlegesen ennyi.

(#11887) Dave™ válasza themebuilder (#11885) üzenetére


Dave™
nagyúr

így csak találgatni lehet

Na, abban te jó vagy :DD

(#11888) Bici válasza themebuilder (#11885) üzenetére


Bici
félisten

Megmértem DC-vel a td100II-t és az xt120pro-t is, és mindkettő 26-27Ohm körül van.
Ez nagyjából megfelel a 32OHm-os impedanciának 1kHz-nél.
Mint tudjuk, az impedancia frekvenciafüggő, és a hangszórók pontos adatainak ismerete nélkül kiszámolni úgysem lehet adott frekvenciánál.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11889) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Már korábban kérdezni akartam, hogy a Xears-ek mennyire vannak stabilan a fülben?
Bringázáshoz kellene egy olyan füles, ami mozgás során nem "rázkódik ki" a fülemből. Bár költséghatékonyabb megoldásnak tűnik, ha szivacsos fülbogyót használnék. Állítólag annak lényegesen jobb a tartása.
Vélemény?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11890) DemonDani válasza Bici (#11888) üzenetére


DemonDani
addikt

feltetted a pontot az i-re :K köszi.

(#11889) fi:zi'k
ugye tisztában vagy ennek a veszélyeivel?

nagyon kell vigyázni ha autók közé merészkedsz bár milyen sportolás céljával, persze hozzá lehet szokni, én is ugyan ezt teszem (bringa+ie) de nem szabad egyből a lecsóba csapni, kezdésnél halkan kell mennie, hogy valamennyire beszűrődjön a közeledő autó, aztán megszokod a nézelődést :K

Meg amúgy a szélzaj ugye... :((( ezeknél általában gond, meg egy kicsit a súrlódó kábel kérdése is, szóval ha van pénzed felesleges, akkor ilyen célra lehet hogy nem egy ilyen a legjobb döntés, de amúgy sportolás mellé talán érdemes szivacsos párnát választani, na meg amihez lehet ilyet kapni. ezek általában stabilabban rögzülnek. (ugye sportolók is ilyet használnak ahol szükség úgy hozza)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11891) fi:zi'k válasza DemonDani (#11890) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem ma kezdtem a "szakmát". Eszembe nem jutna IEM-ral autók közzé menni. ;)
Csak helyben bringázáshoz (görgő) kell. :D Mint a nagyok a TdF-on...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11892) Xabi78 válasza fi:zi'k (#11889) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Az a véleményem, hogy bringázás közben ilyen fülessel zenét hallgatni életveszélyes. Nem hallod a forgalmat, se semmit. Valamennyit romolhat az egyensúlyérzéked is. Forgalomba, országútra, városba SzVSz. ilyen megoldás tilos.

szerk: jahh, görgőzés... :) nem szóltam egy szót sem... ilyen szempontból nekem a cx-ek váltak be (futás, futópadon), az nagyon frankón beül a fülbe... és egy izmos görgőzésnél úgysem a tökéletes zenei tisztasággal leszel elfoglalva... ;)

[ Szerkesztve ]

Cave canem!

(#11893) Dave™


Dave™
nagyúr

Itt lehet jelentkezni XEARS XR120PRO II-re, amíg a készlet tart. A legjobb esetben akár már pénteken is megjöhetnek, de valószínűbb a jövő hét eleje. Le lett adva a rendelés, innentől nem rajtam múlik :)

Bp-n személyesen is átvehetők!

DemonDani: :DDD Hát nem. lövésem sincs, nincs patikamérlegem. Az XT-nél könnyebb meg valamivel kisebb is, az tuti. Én átlagos testalkatú vagyok, nekem kényelmes és nem is akar kiesni. Szerintem ezzel nincs probléma (ha az alumíniumtól tartanál :) ). Viszont szerintem a jó hang egyik titka a "nagy" méretű alu ház lesz, szóval megéri a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#11894) DemonDani válasza Dave™ (#11893) üzenetére


DemonDani
addikt

lehet nem sűrűn találkozol ilyen kérdéssel, de hány grammosak ezek? :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11895) fi:zi'k válasza Dave™ (#11893) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Saját bogyókkal nem lehet egy ilyet kipróbálni? :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11896) Dave™ válasza fi:zi'k (#11895) üzenetére


Dave™
nagyúr

Dehogynem, akartam is már mondani, hogy a lehetőség adott. Privátban egyeztessen velem, aki az enyémet kipróbálná.

(#11897) fi:zi'k válasza Dave™ (#11896) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd esetleg eljöhetnél a nagy Superlux átadás egyikére :P

Arról írhatnál vmit, hogy mennyire "tartósak" fülben. Nem sürgős. Ha sportolsz vmit, ami mondjuk nem úszás :D, akkor kipróbálhatnád. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11898) Dave™ válasza fi:zi'k (#11897) üzenetére


Dave™
nagyúr

Majd esetleg eljöhetnél a nagy Superlux átadás egyikére

Nekem ott jelenleg nincs sok keresnivalóm :D

Nem árulok el nagy titkot azzal, ha azt mondom, hogy a megfelelő gumiharangon múlik elsősorban. Az XR-nek valamennyivel hosszabb a csöve, de nem sokkal, a saját képeken látszik, a gyárin megtévesztő a dolog, mert ott a kis gumiharang van rajta, az enyémen a közepes. A duplával (biflange) atomstabil (nekem), akár ugrókötelezhetnék is, ha 12 éves kislány lennék a napköziben, de nem vagyok. Én a közepeset használom, normál körülmények között nem jön ki, tehát sétálni gond nélkül lehet vele. Mivel nem nyomom be annyira mélyen, így ezzel nem tudnék pl. futni szerintem, csak a duplával, vagy a kicsivel, amit viszont elég mélyen be lehet dugni, de az pont ezért nem szigetel 100%-osan. Nekem a legjobb hangzást a közepes nyújtja, de elsősorban fülfüggő a dolog. Tavasszal szoktam futni, de ha nem gond addig nem várok az aktív teszttel, a lényeget szerintem le lehet venni a fentiekből :) Na meg néha squash is van, de az önmagában is eléggé balesetveszélyes, IEM-el kész öngyilkosság lenne :DDD

Remélem segített a leírás :)

szerk: a súlyától abszolút nem kell tartani, egyáltalán nem nehéz, elég vékony szerintem az alumínium, semmi értelme nem lenne a vastag falnak :) Egy CX400-nál persze nehezebb, de ez gyakorlatban semmit sem számít. A hangja meg pár dimenzióval a CX felett van :DDD (néha már a Supy-nál is jobbnak érzem, de inkább máshogy közelíti meg a témát, mindenesetre nyújt akkora élményt, mint a HD668B).

[ Szerkesztve ]

(#11899) Bici válasza Dave™ (#11898) üzenetére


Bici
félisten

Milyen hosszú az XR rövidebbik kábele az elágazástól? :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11900) Dave™ válasza Bici (#11899) üzenetére


Dave™
nagyúr

~17cm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.