Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) SMITHVADŐR válasza Lefty (#10549) üzenetére


SMITHVADŐR
tag

http://www.burninwave.com/generator_dl.htm

itt lesz egy progi, ez tud pink és white noise-t

(#10552) Orgi


Orgi
őstag

Most jött a mail MP4Nationtól, hogy a megrendelt Brainwavz M1

"Your order has been updated to the following status:
New status: Mailed Out"

:)

(#10553) MarioAna válasza Orgi (#10552) üzenetére


MarioAna
senior tag

nekem is ma postázták mind2 rendelésemet. :B

(#10554) Luissimo válasza Lefty (#10550) üzenetére


Luissimo
veterán

:D Nem Bivalyul kell neki szólni, hanem csingilingizve és duruzsolva, dörmögve, dorombolva (azaz sok magassal és bő méllyel :) ) :DD

(#10555) Lefty válasza Luissimo (#10554) üzenetére


Lefty
addikt

Úgy értem én. :) Nem arra utaltam, hogy jó hangos, hanem, hogy faszán szól. Egyelőre elégedett vagyok vele, remélem pár évet kibír.

(#10556) Luissimo válasza Lefty (#10555) üzenetére


Luissimo
veterán

:DDD Értemén hogy érted(hogy hogyérted)
Vajon a Megasztárban azok a fehér fülesek a kandidátusok füléberagasztva, vajon milyen tipusú fajták, meghallgatnám !

[ Szerkesztve ]

(#10557) hattrick


hattrick
tag

Sziasztok ismét!

Barátnőmnek szeretnék karácsonyra venni egy jó kis audio szettet, amiből a lejátszó egy iaudio u5 lenne és egy korrekt fülest keresek hozzá.
A leányzónak nem kell, hogy szétvigye a basszus a fülét, inkább a szebb hangzás, ami kell neki, ill. a kényelem sem utolsó szempont.
Max 10.000 Ft-ot szánnék erre a komponensre, de ha nincs durva különbség egy 6 és egy 10ezer forintos füles között, akkor az olcsóbbat venném.
Új darabot szeretnék.

Ennek fényében a következő versenyzők vannak:
Sony MDR EX90SL 8k
Sony MDR EX082 6,5k
AKG K340 8k
AKG K370 10k

Válaszotokat várom!
:R

a 7 törpe meghalt, Hófehérke már nem szűz, s Te még hiszel a mesékben?

(#10558) schawo válasza hattrick (#10557) üzenetére


schawo
titán

K370. Ha 10k-ért meg tudod szerezni, akkor nem lehet vitás.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10559) filózoli válasza hattrick (#10557) üzenetére


filózoli
senior tag

Bocsi, de ez az AKG K370 10 k-ért használt, ugye?

(#10560) themebuilder válasza filózoli (#10559) üzenetére


themebuilder
senior tag

AKG K370 árak

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#10561) hattrick válasza filózoli (#10559) üzenetére


hattrick
tag

Majdnem teljesen új. Azt hiszem így jó a megfogalmazás. :R

a 7 törpe meghalt, Hófehérke már nem szűz, s Te még hiszel a mesékben?

(#10562) filózoli válasza hattrick (#10561) üzenetére


filózoli
senior tag

Akkor jó vétel lehet. Nekem is ilyen van és ölég jól szól. Csak ajánlani tudom. :D

(#10563) mhorvat válasza hattrick (#10557) üzenetére


mhorvat
senior tag

A K340-et szerintem hamar felejtsd el, borzasztó. Az EX82-es Sony szépen szól, letisztult a hangképe, nem bömbölteti a basszust és Sony fülesek közt talán még tartósnak is nevezhető.

(#10564) riam válasza hattrick (#10557) üzenetére


riam
tag

Az alább felsoroltak közül aSony MDR EX90SL 8k-ért biztos hogy hamisítvány...(ha csak nem ismerőstől veszed használtan ennyiért)
A bolti ára 23k fölött volt, amikor még lehetett egyáltalán kapni. Már jó ideje kifutott termék, nem gyártják
Ugyanennek az "olcsóbb", de többek szerint semmivel sem gyengébb hangú testvére az MDR EX85 amit ajánlanék helyette, de sajnos az eredeti ebből is közel 14k..

(#10565) hattrick


hattrick
tag

Köszönöm az eddigi válaszokat! :R

Minden bizonnyal buta kérdés, de Ti áldoznátok mondjuk +8000 forintot 2 év garanciára egy K370-nél vagy megbízható annyira ez a füles, hogy 10ezer körül gari nélkül meg merjem venni?

a 7 törpe meghalt, Hófehérke már nem szűz, s Te még hiszel a mesékben?

(#10566) Luissimo válasza hattrick (#10565) üzenetére


Luissimo
veterán

én biztosan nem.
8000-ért vehetsz egy másikat, ha beszarna, de nehogymár nebírjon többet 2 évnél !!

(#10567) KeNTaGoN válasza hattrick (#10565) üzenetére


KeNTaGoN
tag

Nem vagyok biztos abban, hogy 2 évet kibír, de 8000+ az túl sok, annyiért nem éri meg.
Annak az összegnek már a tizedéből is meg lehet javítani.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#10568) benvolio


benvolio
őstag

Üdv!
Mp3 lejátszóhoz nyakba akasztható füles kellene /ilyesmi, nem agybadugós/. Van ami ajánlott vagy mindegy melyiket és vegyem meg az elsőt amit egy multiba találok /5-10ezer körül/?

(#10569) depzoo


depzoo
tag

Üdv!

Fülhallgatót szeretnék, javaslatokat várok az okosoktól. kb 10 ezer forintom van rá (12 még visítva belefér), főleg utcai/buszozós/vonatozós használatra, tehát ez a szilikon hangszigetelő csoda előny, sony és sennheiser preferált márkák.

válaszokat köszi.

Ryzen + Vega (?)

(#10570) Luissimo válasza KeNTaGoN (#10567) üzenetére


Luissimo
veterán

Apropó, én majd egyszercsak keresni foglak ha a "hirösvárosban" járok !!

(#10571) KeNTaGoN válasza depzoo (#10569) üzenetére


KeNTaGoN
tag

szvsz Senn CX400II
Jol szigetel, viszonylag szepen szol. buszra, vonatra optimalis. es az ar is nagyjabol stimmel, ha kicsit utanna jarsz.
Ha pedig kicsit sporolni akarsz, akkor a CX szeria kisebb tagjai (300/200) ill. barmelyik agybadugos AKG, amit megkapsz ennyiert.
Csak arra figyelj, hogy AKG gyakran gyart iPhone kompatibilis fuleseket. Azokat keruld, es akkor baj nem lehet.

benvolio:
fel adtad a lecket. a Sonynak van egy egesz jo tipusa ebben a temaban. MDR... nem jut eszembe a tipusszama, pedig alig par hete javitgattam egy ilyet. holnapra utanna nezek, ha nem felejtem el.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#10572) Bsony


Bsony
tag

[link]

Erről így mi a véleményetek?

(#10573) KeNTaGoN válasza Bsony (#10572) üzenetére


KeNTaGoN
tag

eleg komoly cuccnak tunik, ahhoz kepest nem draga. de ilyesmit nem probaltam, specifikacio alapjan meg nehez egy fulest velemenyezni.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#10574) Shufny válasza Bsony (#10572) üzenetére


Shufny
őstag

Elvileg a legkényelmesebb IEM, az árkategóriában páratlanul kiegyenlített hanggal. Ami sokaknak jelentheti, hogy túl "kevés" a basszusa, E5 -nek van bass boost -ja, de amúgy szerintem nem éri meg a plusz pénzt. Természetesen nem hibátlan, és bizonyos szempontokból jobbak is lehetnek már azonos árú fülhallgatók, de nekem úgy tűnik, hogy még most is nagyon jó vétel (ha meg az itthoni boltok felhozatalát nézed, akkor egészen bizosan sokkal jobban jársz vele). Zinho -nak van ilyen a fórumról.

Egyébként mp4nation -nél most egynapos karácsonyi akciók vannak. Éredemes figyelni az ezzel kapcsolatos topicot náluk. (Lejátszókkal vigyázni. Régebben elég sok probléma volt a minőségükkel, azóta nem tudom mi a helyzet. Viszont a SoundMagic és Brainwavz termékek ajánlottak)

[ Szerkesztve ]

(#10575) Zinho válasza Bsony (#10572) üzenetére


Zinho
aktív tag

Shufny jól összefoglalta. E5 tényleg nem kell hozzá, mert ugyan hozzáadott a basszushoz (nem túl sokat), ellenben jól összegányolta a hangképet.
E5 helyett inkább sunyi hybrid gumiharangot próbálj meg szerezni hozzá, mert sokkal többet dob a hangon mint a kis Fiio. Sőt, én eléggé szenvedtem a gyáriakkal, nem volt jó, azzal tényleg basszushiányos volt, de a hybriddel marhajó lett.

Szokott lenni 20%-os kupon, azokkal kijön 8k körülre, plusz egy sony hybrid és szerintem jó vagy 15/20e ft-os kategóriáig. Bár ez utóbbi kiejelntést kezeld fenntartásokkal, mert csak Sennheiser cx-ekkel volt dolgom korábban, meg egy IE6-tal :)

[ Szerkesztve ]

(#10576) Bsony válasza Zinho (#10575) üzenetére


Bsony
tag

Honnan lehetne kupont, meg ilyen gumiharangot szerezni?

(#10577) Dottore


Dottore
addikt

Eladom a Denon AH-C751 fülhallgatómat. Ha valakit érdekel privátban keressen.

(#10578) Nova96


Nova96
őstag

Sennheiser CX-500
Razer Moray
JBL-Roxy Ref 250
V-Moda Bass Freq
V-Moda Faze
Sony MDR-EX300SL

Melyik ezek közül?

(#10579) Shufny válasza Nova96 (#10578) üzenetére


Shufny
őstag

Miért akarsz mindenképpen ezek közül választani? Egyébként, ha olyan 6000 Ft -os árról beszélünk, akkor a Sony majdnem biztosan hamisítvány.

(#10580) Nova96 válasza Shufny (#10579) üzenetére


Nova96
őstag

Igen,ezek közül kell választani.
7e ért miért hamisítvány?

(#10581) Shufny válasza Nova96 (#10580) üzenetére


Shufny
őstag

Mert szinte biztos, hogy innen van. (újonnan kb 13k)

(#10582) Nova96 válasza Shufny (#10581) üzenetére


Nova96
őstag

Innen veszem phról [link]-tól.
Akkor ne vegyem meg azt?
akkor sony kizárva akkor többi közül melyik?

(#10583) Shufny válasza Nova96 (#10582) üzenetére


Shufny
őstag

Mit gondolsz, minek köszönhető az 1 hónapos beérkezési idő? :U

(#10584) Nova96 válasza Shufny (#10583) üzenetére


Nova96
őstag

Oké,akkor.
Hol és milyet max 6.990 ért?

(#10585) Shufny válasza Nova96 (#10584) üzenetére


Shufny
őstag

Akkor már inkább eredetit HK -ból. Brainwavz M1 most $5 kedvezményes kuponnal ~7200 -ra jön ki. Számomra ez tűnik most a legjobb vételnek fülhallgató téren. (mondjuk nekem M2 van, de joker írása alapján nagyon jó ez az M1).

[ Szerkesztve ]

(#10586) Nova96


Nova96
őstag

Üdv ha valaki fog venni egy Brainwavz fülhallgatót , akkor írjon már pm-et vagy venne nekem és én kifizetem.
Brainwavz M1 gondolok.

(#10587) Zinho válasza Nova96 (#10586) üzenetére


Zinho
aktív tag

Pár perces procedúra.... és házhoz jön; miért nem akarod te megrendelni? Macerásabb valakin keresztül intézni mint magadnak....

(#10588) Zinho válasza Bsony (#10576) üzenetére


Zinho
aktív tag

Fórumot nézd a honlapon. Volt egy -20%-os nemrég, jól emlékeztem, de már lejárt :(
Gumiharang nehezebb dió. Amerika... valahogy. Ebay, csak ne hamisat.

(#10589) Nova96 válasza Nova96 (#10586) üzenetére


Nova96
őstag

Vagy valaki elmagyarázza hogy kell onnan rendelni :R

(#10590) levelunye


levelunye
tag

Hali
Milyen agybadugós fülest ajánlotok House/Techno zenére?
Sennheiser CX300-at néztem ki, de látom van CX300II is, az miben jobb?
Vagy elég simán a CX300 is?

(#10591) schawo válasza levelunye (#10590) üzenetére


schawo
titán

Elég? Nem tudom hogy neked mi "elég"? CX300 nekem nem elég. Kérdés mindig az, hogy mennyit szánsz rá.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10592) levelunye válasza schawo (#10591) üzenetére


levelunye
tag

5500-ért tudnék cx300-at, annál többet nem költök fülesre. Hangerővel szerintem nem lesz gond mert iPhoneval használnám, csak a basszusa is fontos.
Eddig egy ilyen Sony fülesem volt, ha ennél jobb akkor jöhet.

(#10593) schawo válasza levelunye (#10592) üzenetére


schawo
titán

Annál tuti, hogy jobb, de azt messze nem lehet állítani, hogy ennyi pénzért az lenne a legjobb füles. Pl a legtöbben ezt (PL-30) sokkal jobbnak tarják, kicsit olcsóbban.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10594) Shufny válasza schawo (#10593) üzenetére


Shufny
őstag

Attól tartok nem lenne elég ütős a mélye neki.
Ennek ellenére én is inkább azt ajánlom: próbáld kicsit leszoktatni magad az eltúlzott basszuról, és más műfajok is meg fognak tetszeni (már ha nem CSAK buli felidézésre hallgatsz zenét).

(#10595) Bsony


Bsony
tag

Szeretnék rendelni az amazon-tól Sony EPEX10A/BLK Hybrid gumiharangot (máshol nem láttam sajnos). De nem tudom hogy szállítással együtt megérné e. Sehol nem látom mennyiért szállítanak Magyarországra. Van valakinek tanácsa ezzel kapcsolatban?
[ Sony EPEX10A/BLK]

(#10596) Bsony


Bsony
tag

Fekete Péntek van USA-ban szóval bazi nagy leárazások vannak az online boltokban, pl. Amazonon is, érdemes meglesni

(#10597) Zinho válasza Bsony (#10595) üzenetére


Zinho
aktív tag

Mennyi a szállítás? SonyCenterben Manhattenben 11 dollár volt, itt meg 7 dollár, nem is rossz.

(#10598) Bsony


Bsony
tag

[link]

Ez ütős leárazás :)

(#10599) Bsony válasza Zinho (#10597) üzenetére


Bsony
tag

Szállítást én sem tudom pontosan, van ott valami free shippinges dolog, de nem vagyok benne biztosan hogy az worldwide

(#10600) schawo válasza Bsony (#10599) üzenetére


schawo
titán

Nem worldwide, csak USA.

Most ez a Klipsch Custom az custom, vagy raktáron van :F

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.