Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33143) McLaca válasza wwenigma (#33141) üzenetére


McLaca
őstag

A kettőt ne keverjük. Más az, ha valaki kedvezményt kap a listaárból és más az is, ha valakinek a listaárnál magasabb áron akarnak adni valamit azért, mert még akkor szerződött, amikor drágább volt. Az ászf egyértelműen fogalmaz, az meg a szokásos magyar mentalitás és korlátoltság, hogy ezt nem akarják úgy értelmezni a diginél, ahogy leírták. Jókora káoszt csinált ezzel a Digi és láthatóan saját maga sem tudja, mit akart ezzel elérni. Eddig sosem szóltam a bénázásaikért, nagyon elnéző voltam velük, az áremeléskor is, de ez most nagyon nem tetszik. Ennek analógiáján 100 év múlva is ugyanennyiért fogják a meglévő előfizetőknek adni a netet, ha csomagot akarnak váltani...
Abban meg biztos vagyok, hogy ha áremelés történne, akkor valahogy mehetne a drágább új listaár csomagváltásnál és nem hivatkoznának arra, hogy régi előfizetőnek csak régi (alacsonyabb) áron lehet új csomagba váltani. Azt abszurdnak éreznék, ezt nem érzik annak. Abban is biztos vagyok, hogy nem az ászf megalkotói, hanem valami regionális vérpistike (vezető) miatt ragaszkodnak itt-ott a védhetetlen hülyeséghez.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.