Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#24544) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hogy mi ? PC-seknek ??? Az kizárt...

Battlefield 4: Official Second Assault Trailer

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#24552) Laraxior


Laraxior
titán

Jaa.. egy DLCvel előrébb vagyok :DDD Ezek a taknyok lesznek amik itt vannak a maplistben? :U
Normális gameplay trailert se kaptunk, pedig 3-nál mindegyik DLChez volt :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24553) Mr.White válasza Laraxior (#24552) üzenetére


Mr.White
senior tag

elfoglaltak a javításokkal. (se)

(#24554) fogirobi válasza Laraxior (#24552) üzenetére


fogirobi
senior tag

Majd flagrunon lesz időd körbenézni, ott úgyse lőnek le! :DDD

(#24555) Olympos


Olympos
aktív tag

Tudja vki, hogy a Sanghai pályán miért fagy ki rendszeresen a gép még akkor is, ha nincs ledöntve az épület?
(...persze ha más is tapasztal ilyet.)

(#24556) sixpak válasza pohár (#24530) üzenetére


sixpak
nagyúr

Remélem ez is olyan lesz, mint a megjelenéskor, amikor mindenki kérdezgette, hogy mikortól lehet játszani és a válasz az Origin countdown alapján lett adva minden esetben. Vitáztak azon, hogy mi a 0H 00M és mi a 0H01M. És az emberek 99%-nál a kezdés 24 órával későbbre jött ki, mint a valós start. Érdemes visszakeresni. :D
Én azért fent maradtam és éjfél után 1 perccel már toltam. Asszem egy csütörtöki nap volt.

Persze ez most eléggé egyértelmű, bár szerintem a másik is az volt, függetlenül attól, hogy mit írt a béna Origin.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24557) Algotis válasza Olympos (#24555) üzenetére


Algotis
addikt

Így azt tapasztalom a kollégák írásaiból hogy nem egy bizonyos mapon fagy ki a játék hanem mindegyiken :D

Androidos Outlookból küldve

(#24558) Olympos válasza Algotis (#24557) üzenetére


Olympos
aktív tag

nekem csak ott, de ott randomban, 5 perc alatt....

(#24559) Algotis


Algotis
addikt

-
(#24560) Xaels :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#24560) Xaels válasza Algotis (#24559) üzenetére


Xaels
félisten

Van aki megvette innen most leárazáskor a MOHW-t?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24561) devilinsid3 válasza Laraxior (#24552) üzenetére


devilinsid3
addikt

akartak trailert, de mindig lecrashelt a vegas
vagy a "videó nem tölthető be" fázis volt youtuben ahogy az EA-t ismerjük

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#24562) Gippo válasza devilinsid3 (#24561) üzenetére


Gippo
senior tag

wut

izé...

[ Szerkesztve ]

(#24563) TechArtist


TechArtist
aktív tag

Ma rendeltem meg a Limited Edition-t, de ahogy visszaolvastam pár kommentet még talán mindig elhamarkodott volt. :D

Mi(k) az(ok) ami(ke)t sikerült a megjelenés óta (látszólag végleg) javítani?

(#24564) Algotis válasza TechArtist (#24563) üzenetére


Algotis
addikt

Én tegnap rendeltem, holnap kapom meg.
Úgy látom majd együtt szívunk mi is nem keveset :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#24565) TechArtist válasza Algotis (#24564) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Remek lesz, már alig várom. :D Elvileg pár dolog javítva lesz holnap (és vagy 3x annyi még mindig nem :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#24566) Mr.White válasza TechArtist (#24563) üzenetére


Mr.White
senior tag

semmit. :D

(#24567) Algotis válasza TechArtist (#24565) üzenetére


Algotis
addikt

És még 3x annyi el is lesz cseszve :DDD

Eddigi tapasztalatok alapján...

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#24568) TechArtist válasza Mr.White (#24566) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Jól hangzik. :D De legalább nagyjából lehet tudni, hogy 5 bugot javítanak/DLC, tehát egy gyors fejszámolással rá lehet jönni, hogy az összes bug soha nem lesz kijavítva. :D

(#24567) Algotis Az sem kizárható. :D

[ Szerkesztve ]

(#24569) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Azért az nem semmi hogy fekszek az ágyba tolom a commandert telón és hallom amit lent dumálnak VOIP-on a squadok, amin állok squad épp azt hallom, bár ez volt az első alkalom hogy dumáltak is :C

Ezentúl szerintem csak teló commander leszek. Gépen nem használom majd.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24570) Rico45 válasza SkyS1gn (#24569) üzenetére


Rico45
őstag

Xperia Z White ? Vagy milyen a telód? Nekem is kell egyet beszereznem hogy tolhassam a commander modot :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#24571) prokxy


prokxy
veterán

Használnom kéne már a boostokat, de mindig elfelejtem! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24572) kisza25 válasza lofagi (#24452) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és resetelték a statját :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24573) Gippo válasza kisza25 (#24572) üzenetére


Gippo
senior tag

Én dobtam rá egy reportot..... :DDD

(#24574) Gyula84 válasza Gippo (#24573) üzenetére


Gyula84
veterán

én is :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24575) Viper26 válasza prokxy (#24571) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jobb is, majd ha úgy 1 év múlva stabil lesz a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#24576) LamaCube válasza kisza25 (#24572) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is éppen azt néztem délután, amikor olvastam. Csak gondoltam, hogy biztosan valami hiba. Na most parázhatnak a flagrunosok... :U
Ma este az IRAM szerveren játszottam és nagyon jó körök voltak. Volt, hogy olyan köröket fordítottunk, ami már veszni látszott. Szinte csak magyar volt és nem volt "anyázás" csak néha egy kis elégedetlenség, de az is kulturáltan.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24577) k.soma válasza SkyS1gn (#24569) üzenetére


k.soma
senior tag

Én is egyszer egy csaj barátomnál toltam, aztán elkezdett énelekgetni a lány, és odatartottam a telefonom, hogy énekeljen a Foxtrot squadnak egyet :D Utána látom a chat-ben beírja a csávó, hogy hogyan lehet némítani játékosokat.. xD

(#24576) LamaCube: Én még mindig félek a magyar szerverektől. Hiába egy a nyelv, sokszor kommunikáció annyi van mint más külföldi emberekkel.. :/

[ Szerkesztve ]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#24578) Neoteric válasza LamaCube (#24576) üzenetére


Neoteric
addikt

+1, kivételesen értelmes emberekkel voltam squadban, 2 kört le is toltam majdnem, de persze túl szép volt minden, így a 2. kör vége előtt fél perccel kifagytam.. na majd holnap talán elszáll minden bajunk és problémánk. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#24579) mackosajt válasza LamaCube (#24576) üzenetére


mackosajt
addikt

Az az elégedetlenség többnyire én voltam.

Valahogy egy darabig elment a folyamatosan szopó oldalon játszás, de amikor már nem 30, nem 50, nem 100, hanem 200, 300, 600 tickettel nyert a túloldal, és még be is írják, hogy gg...
A 600 ticketesnél már úgy álltunk, hogy legnagyobb meglepetésemre a mi oldalunkon én voltam a "legjobb", de a túloldalt, 4-5 játékos állt jobban, mint én.

Én elhiszem, hogy mindenki szórakozni megy fel, de azért ez már nekem is sok volt.
Lelépett az a 4-5 ember a következő körre, és láss csodát, pár tickettel nyertünk.

Lehet csak én vagyok olyan hülye, hogy ezzel foglalkozom, de zavar, hogy senki nem is akart ezen változtatni önszántából.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24580) lofagi válasza kisza25 (#24572) üzenetére


lofagi
addikt

jááá dekirály! :D meg is érdemli! :D bár ha jól láttam 10 óra alatt elérte szóval annyira sokat nem vesztett, de így is van rendjén! :] 5 órája nyitotta ki a battlepacket, azért megnézném az arcát mikor meglátja a rank 0ás karakterét :D

(#24578) Neoteric: holnap új problémák lépnek a maiak helyére :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24581) LamaCube válasza k.soma (#24577) üzenetére


LamaCube
addikt

Most kimondottan jó volt a kommunikáció. Eleve tudta mindenki a dolgát és figyelmeztettük egymást, hogy merre kellene menni vagy védeni. Persze mindezt chaten. Már játszottam többet az IRAM szerveren és eddig pozitív csalódás a részemről.

Neoteric
Nekem nagy ritkán van fagyásom, de reméljük holnaptól még annyi sem lesz. :K /persze a lelkem legmélyén tudom, hogy ez nem fog sikerülni :O /

mackosajt

Teljesen igazad is volt ez esetben. Tudom milyen copó oldalon lenni. Én az esetek 80%-ában ott vagyok.
Ettől függetlenül nem ordenáré stílusban fejtetted ki a nem tetszésedet. :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24582) Shodan


Shodan
addikt

Az előbb volt egy 50 perces conquestem, de a végén annyi dolgot kaptam hogy végig se tudta mutatni az animációkat, ilyenkor azért a pontot megkapom ugye? :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#24583) LamaCube válasza Shodan (#24582) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24584) kisza25 válasza lofagi (#24580) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már meglátta, mert 5perc játékideje van kb akkor vehette észre, biztos volt WTF :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24585) mackosajt válasza LamaCube (#24581) üzenetére


mackosajt
addikt

Fagyás szerencsére engem is ritkán talál meg.

A csapat egy részével nálunk sem volt gond, mert Gabeszék is ugrottak a pontokra, csinálták amit kell, no de Gabibácsi már öreg, és ebből kifolyólag lassúak a reflexei. Szerintem mazohista. (Bocsi) Olyan K/D-ket láttam nála, hogy uhhh.

Manapság kissé feszült vagyok, ezért is vezetem le BF-ezéssel.
Általában csendes, visszahúzódó "gyerek" vagyok.

ui: Kíváncsi vagyok, az itt dicsekvő Enton statja mikor lesz nullázva. Ő is flag run királynak tűnik a stat alapján.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24586) nesh_019


nesh_019
senior tag

China Rising ingyenes?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#24587) prokxy válasza mackosajt (#24579) üzenetére


prokxy
veterán

Irogattam Neked, h menjünk együtt, de észre sem vetted...Te is és én is tankban poshadtunk, na de majd legközelebb! Pedig kriszpontaz-zal odatettük magunkat, de nem segített ez sem: report

Lamacube! Neked mi a nicked?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24588) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Erre a játékosra mit mondanátok.
A BF3 Stat is hasonlóan "jó".

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#24589) sixpak válasza Kucsek (#24588) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem egy fosláma....nincs 400 vehicle killje összesen. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24590) mackosajt válasza prokxy (#24587) üzenetére


mackosajt
addikt

Ő a HyperCube?

Amúgy láttam, hogy írtál, csak valahogy a tank még fura nekem. Sűrűn elvesztem.

ui: A repülők valami eszméletlenül sz@rok szerintem.
Nekem főleg. Pedig BF2-ben szerettem őket.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24591) Csabroncka válasza Laraxior (#24552) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem érnek rá ilyen baromságokkal foglalkozni, a számtalan levél alapján GŐZ erővel dolgoznak a javításokon!

Nem mondom , hogy nem várom de nem várom :))

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#24592) eugabesz válasza mackosajt (#24585) üzenetére


eugabesz
őstag

Remélem tudod akkor mi a "játék élmény"....megsúgom:nem a statot lesegni.Szarul megy,sosem ment jól,de most kimondottan fostalicska vagyok,de nem baj,lesz ez még így se.
Kezdek már kilenni ettől az ujaraindul,exe leáll stb.-től,azt nem úgy figyelek a játékra sem,mint kéne.
Meg nekem sajna nem megy az egy helyben lövöldözgetés,képes vagyok akár 10 -szer is veszett fejsze nyele után ugrani...sajnálom,ilyen vagyok. De most,hogy a szerveren ennyi jó játékos gyűlik össze szinte minden este,nem is bánom...ritkán állok fel úgy a gép elől,hogy nem szórakoztam egy jót.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24593) Atla válasza mackosajt (#24579) üzenetére


Atla
senior tag

Azért az utolsó kör mielőtt leléptél nem volt rossz.Viszont addigra tényleg leléptek a másik oldalról a nagy Pro játékosok /HCG/ klán asszem.

Gabesz tényleg lefagytál minden körben,azért ez nem normális dolog.Írd már le a configod hátha tudunk segiteni.

[ Szerkesztve ]

(#24594) eugabesz válasza Atla (#24593) üzenetére


eugabesz
őstag

Itt van,bár az adatlapomon is szerepel...igazándiból a szerver pach óta csinálja a fejét (R12)
AMD Athlon 640 X4 ;Asus M5N76-M(LX);Gigabyte HD 6670 1Gb DDR3;Kingmax 2x4 Gb ram;OCZ 120 Gb Sata3 SSD;

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24595) kisza25 válasza Atla (#24593) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neked mi a BF4 neved?
eugabesz: 6670?ráadásul ddr3 :Y milyen felbontáson tolod?
csoda, hogy tudsz azzal játszani :N
azért egy HD7770 nem ártana a többi mellé pont beillene, esetleg egy hd7790 :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24596) djxp01 válasza Kucsek (#24588) üzenetére


djxp01
senior tag

Ha nem makrózik, ha nem csal, akkor le a kalappal előtte, de akkor brutálisan nagy kocka lehet (nem a hasa)

kb. ilyesminek képzelem el:

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#24597) Gippo


Gippo
senior tag

Szoktatok hárdkórózni? :D 64 játékos szerver olyan mintha 24-es lenne... :DDD A csapattársak felett lévő jelzés nem mindig jelenik meg - ez az egy zavar eléggé...

(#24598) Balika23hun válasza kisza25 (#24572) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Jaja meg vagy még 15 emberkéét a TOP 30-as SPM listáról, mindnek 0-ás lett a statja. :C
Meg is érdemlik, bár sztem simán elkezdik előröl.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24599) jozefhu válasza Gippo (#24597) üzenetére


jozefhu
csendes tag

Az buziknak van.

(#24600) lofagi


lofagi
addikt

Trydling : Just a quick note that the next PC game update will arrive Dec 3. Among other things, it removes the EMP blur effect we’ve seen your feedback on, as well as the “one-shot kill bug” and the audio issue prevalent on Golmud Railway and Lancang Dam.

As usual, you can always find out the latest on upcoming and released game updates and server updates in the Battlefield 4 Control Room.

Azért ahhoz képest, hogy úgy kezdi, hogy egy quick note és hogy megtalálhatod a javításokat a Control Room-ban, kb le is írt mindent, hogy mit javítanak ezzel a patchhel. Vicces, de inkább szomorú.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.