Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Megtaláltam a flag run királyt, van 3 kill-je 75 halála meg 9985-ös SPM-je:[link]Nincs bajom amúgy a flag run-al mert semmi előnyt nem ad, de ennek a srácnak igen kár volt megvenni ezt a játékot.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24452) lofagi válasza Balika23hun (#24451) üzenetére


lofagi
addikt

3 kill! és lvl85 O M F G ez igen bmeg :D:D:D hogy a büdös faszba rákba képes valaki ezt művelni a játékkal, komolyan mondom ezt nem tudom megérteni. Sosem értettem anno a CS-ben is minek voltak jump mappok, de voltak, kb ahhoz tudom ezt a flagrunt is hasonlítani. Értelme számomra a 0hoz konvergál. Mindjárt jön a Mirror Edge 2. Az ilyen vegye meg magának azt... DE persze, gondolom ott van most world first között a SPM miatt. Hát gratulálok. Nem vagyok kárörvendő, de azért aki ennyire keményen tolja ezt a flagrunt, simán resetelném a statját.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24453) L4mie válasza lofagi (#24452) üzenetére


L4mie
veterán

pacifista a srác :) ez így biztos kihívás :]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24454) gali777 válasza lofagi (#24452) üzenetére


gali777
őstag

Azért jók voltak azok a bunnyhoppos meg kz mapok :D

(#24455) pohár válasza gali777 (#24454) üzenetére


pohár
félisten

he_glass2 volt a legjobb :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24456) Colos1 válasza Gippo (#24447) üzenetére


Colos1
őstag

Én pedig hallgatok, és a külső DAC valamint a különféle mintavételi frekik miatt használom. Ha szól a zene, és elindítok pl. egy youtube videót, és a videó elindítása után leállítom a lejátszót, akkor előfordulhat BSOD. Ugyan ez van akkor is, ha pl. elindul a BF4 és a töltés közben állítom le a zenét, amikor a BF4 zenéje már szólna, akkor szintén BSOD -t kaphatok. :(( Ez addig nem volt, ameddig nem volt kizárólagos prioritása. (Előtte meg a winXP nem szerette.) A régebbi driverrel, amelynek még nem volt kizárólagos prioritása, a hangkártyám csak 48 KH -et enged ki coaxon :W

Szerk: mots nézem "Nem volt még gondom nagyon ASIO driverrel,". A "nagyon" szócska azért jelzés értékű... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#24457) fuvi válasza lofagi (#24452) üzenetére


fuvi
senior tag

10-11 óra alatt? hogy nem kopott le a lába, mint a tacskóknak?

(#24458) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok,

Mától én is csatasorba állok, aki gondolja vegyen fel friends-be.

ORIGIN ID: xfactor284

Make things work

(#24459) Gippo válasza Colos1 (#24456) üzenetére


Gippo
senior tag

Előfordult már gond, igaz nem BSOD, de tényleg nagyon ritka. Szerintem ez alapvetően hangkártya probléma. Nálam olyan hangkártya van, aminek van saját ASIO drivere, tehát nem kell asio4all és egyébb nyalánkságokkal szenvedni. Hozzáteszem, 50 ropis külső hangkártya és 48khz/24bit a max nálam is... bőven elég az én szintemen, még felvételre is. :)

(#24460) fogirobi


fogirobi
senior tag

Playstation 4 roham Németországban: [PS4 Launch MEDIAMARKT]

B@zd meg, ezek betegek! :DDD Hogy lehetnek ennyire kockák? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24461) Gippo válasza fogirobi (#24460) üzenetére


Gippo
senior tag

Zombi támadás :DDD

Black Friday sem lehetett más.... (BLACK FRIDAY BUNDURUUUUUU)

[ Szerkesztve ]

(#24462) L4mie válasza fogirobi (#24460) üzenetére


L4mie
veterán

:W betegek....inkább

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24463) gali777 válasza fogirobi (#24460) üzenetére


gali777
őstag

Ez már beteges... Az ilyeneket soha nem fogom megérteni. Meg kb az ilyenekről szoktunk hallani a hírekben, hogy halálra tapossák egymást :D Meg is érdemlik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24464) FollowTheORI válasza fogirobi (#24460) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha valaki karácsonykor játszani akar vele, csak így tud hozzájutni időben. Fight! :DDD

Egyébként ez nekem valami előre megszervezett dolognak tűnik, külön PS4 kupacok stb. ;]

Kíváncsi vagyok mást is elcsórtak e közben a felfordulásban. :DD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24465) Balika23hun válasza fogirobi (#24460) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

komolyan mondom ez szégyen, agyontapossák egymást egy tetves konzolért :W
a bolt meg simán hagyja hogy összevissza rohangásszanak meg mindent leverjenek

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24466) L4mie válasza Balika23hun (#24465) üzenetére


L4mie
veterán

bár azt el tudom képzelni, hogy azt mondták, hogy az első 50 ingyen kapja
na akkor érthető a futás, :DD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24467) lofagi válasza fogirobi (#24460) üzenetére


lofagi
addikt

Az a durva, hogy még idősebb nőket is ki lehet szúrni a tömegben gec! Ez tényleg nagyon durva, igazából akár ezt már filmre is vehették volna, következő world war z storyhoz :D

esetleg valami frappáns címmel, hogy world war ps4 , a walking dead és hasonlós tömeges zombis jelenetek ehhez képeset vicces utánzatok csupán! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24468) Svájcinéger válasza L4mie (#24466) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Akkor mi lenne ha az első 50 meztelen idős nő kapta volna ingyen ? :D Brrr.... Inkább bele sem gondolok.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24469) L4mie válasza Svájcinéger (#24468) üzenetére


L4mie
veterán

:C az japánban volt :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24470) lofagi


lofagi
addikt

The upcoming PC game update will launch December 3, to coincide with the launch of the expansion pack Battlefield 4 China Rising for Premium members on all platforms.

The game update will start to roll out at 1AM PST/10AM UTC Dec 3, followed by the actual China Rising content around 2AM PST/11AM UTC. You can expect some downtime around these times as servers are being prepared to support this new content.

The change list for this PC game update is the same as previously announced (see below.)

As ususal, we will continue to iterate on stability and tweak the game based on your feedback. Stay tuned.

Dec 3 PC Game Update Notes
-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks
-Fixed the audio bug where audio sometimes randomly dropped out while playing on certain multiplayer maps (typically Golmud Railway and Hainan Resort)
-Fixed the "one-hit kill bug" where occasionally damage from a single bullet was applied multiple times
- Fixed a common crash that would occur when exiting from the Single Player Campaign to Main Menu
-Tweaked the network and computer performance screen to show proper values. Players can now test their computer and network connection and get recommendations if they need to adjust something to improve their gameplay experience

FORRÁS

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24471) prokxy


prokxy
veterán

Tolja a BF4-et valaki 7970 Crossfire-rel?
Ha igen, mivel hajtja meg és mennyire van a proci kihasználva?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24472) front3r válasza lofagi (#24470) üzenetére


front3r
őstag

Tehát másoknak is leírom akik nem vágják annyira az angolt, hogy HOLNAP(dec.3.) 11 órakor jön ki a patch, a China Rising DLC pedig délben lesz elérhető a Premium tagoknak!!!!!!
A szerverek sem fognak menni természetesen, vagy kivágnak majd titeket ezen időpontok környékén! (Reméljük utoljára! :D)

Amúgy köszi az infót, de ízért leírtam magyarul is, mert volt már, hogy ez másoknak segített! ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24473) DieHard


DieHard
senior tag

Ez a Skill level eléggé ingatag. 80at estem pár kör alatt :S

(#24474) raggg válasza lofagi (#24470) üzenetére


raggg
senior tag

Hát ez megint nem túl bréking

ragklaatPS

(#24475) @rglaaf válasza raggg (#24474) üzenetére


@rglaaf
veterán

Update Notes-t elég vékony főleg hogy már 2 hete is ezt irták, lesz ebből a játékból valaha egy bf3-s szint játszhatóság terén? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#24476) Viper26 válasza fogirobi (#24460) üzenetére


Viper26
nagyúr

Állatokká züllöttünk, éljen a fogyasztói társadalom.... :C

(#24475) VAN der BOSS:

Nem hinném... :(
Egy hete el sem indítottam, és rohadtul nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#24477) front3r válasza @rglaaf (#24475) üzenetére


front3r
őstag

Talán közölnek egy részletes changelogot holnap, mint legutóbb is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24478) Gippo válasza @rglaaf (#24475) üzenetére


Gippo
senior tag

Vékony? Hajszálvékony....

Bug List... (jó, itt lehetséges balance-ok is vannak)

[ Szerkesztve ]

(#24479) X Factor válasza prokxy (#24471) üzenetére


X Factor
addikt

Egy barátomnak van 7950 CF-e, 4.6 GHZ-en hajtott 8350-el.

Ma kezd játszani, holnapra megkérdem.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#24480) raggg válasza Gippo (#24478) üzenetére


raggg
senior tag

"- Terrible FPS, optimization and network lag/rubber banding still present "

- engem ez zavar a legjobban. Főleg az utóbbi része.

ragklaatPS

(#24481) SkyS1gn válasza Colos1 (#24445) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igazából az AMD és a Frostbite csapat dolgozta ki, ami már szinte nem is dice, hanem különálló résszé nőtt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24482) prokxy válasza DieHard (#24473) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, elég furán működik...de ha 300 körül van, az már jó, 400+ pedig nagyon! :D
Nekem akkor volt 220 környékén a 4ben, amikor a sniper fegyókat unlockoltam és próbálgattam mind. :D
Kezdek ráérezni, megérte a kínlódás! ;]

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24483) Dijundisun


Dijundisun
csendes tag

Van itt összeszokott társaság aki együtt tolja? Ha igen be lehet állni? Egyedül is megyeget, csak néha olyan nuubokkal tesz össze a sors hogy egy normálisan kommunikáló teamért odaadnám a fél herém :DDD

(#24484) @rglaaf válasza Viper26 (#24476) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem se nagyon az a baj hogy 1(xtreme esetben)-2 hónap és meg van a max szint ,ok ott vannak még a fegyok kiegek meg 1-2 dogtag és kész mutivácó lankad és mi marad csak az élhetetlen, játszhatatlan mapok ahol egy 64 serveren egy oldalon vagy 20 recon képzeli magát Bob Lee Swagger-nek a tetőkön, tegnap pl egy 1000 tiketes Rogue Transmission- egy recon-nak volt 2 kemény killje azt is rajtam lőtte amikor kiszálltunk javitani B-n ő meg hasalt a dombtetőn a saját kezdőjén ez miért nem játszik akkor a sniper elit-el érthetetlen mindegy. De ha belegondolok hogy fogok én ezzel a játékkal 1000 órát lenyomni már most halálra idegesitenek a bugjai lámaságai a játéknak, mitha mindent arra terveztek volna hogy szívassák a játékosok egymást, mint hogy keményen harcoljanak egymás ellen,bár nem tudom hogy konzolon mennyire játszható de pc-n siralmas az egész egyenlőre, és eléggé nagy fanboy-nak kell lenni ahhoz ha valaki ezzel meg van elégedve 100%-osan

PSN:BiZzare_0 ️

(#24485) Svájcinéger válasza L4mie (#24469) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ugye csak viccelsz, hogy volt ilyen ? Kik azok az agyament idióták, akik összeülnek egy brainstormingra, hogy: Na, hogy csináljunk hírverést az áruháznak ? Legyen mondjuk az első 50 meztelen idős nő. Vazze !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24486) L4mie válasza Svájcinéger (#24485) üzenetére


L4mie
veterán

persze, hogy viccelek :D csak japánban vannak olyan agyamentek, hogy képesek ilyenre :] nézz meg pár japán TV show-t :B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24487) Xaels válasza @rglaaf (#24484) üzenetére


Xaels
félisten

Egyet kell értenem. Eljátszogatok vele, de inspirációm nincs arra sem, hogy a szintek meglegyenek. A "jutalomrendszer" is gáz. Nem jutalmazza kellőképpen a játék ha az objektívát csinálod. Ezt simán copy/paste-zhették volna a 3-ból, nem lett volna gáz. Van 3pálya aminél nem húzom a számat ha sorra kerül. A bugok idegesítőek. Tegnap Flood-on nem tudtam bemászni a vízből az egyik épületbe mert mindig visszabugolt az animáció mint a "híres" létránál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24488) DieHard válasza prokxy (#24482) üzenetére


DieHard
senior tag

235ig felhuztam örömmel tegnap estére. Ma csak bohóckodtam mert jön vevő megy vevő. Ránézek és 175. :S Pedig annyira nem balfaszoskodtam.

(#24489) prokxy válasza DieHard (#24488) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon sok mindentől függ a skill, de szard le, játszd, élvezd a játékod, amennyire lehet. :)

Szoktam figyelni én is, vmennyire mutatja, hogy csinálod-e azt amit kell, úgy ahogy kell.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24490) @rglaaf válasza Gippo (#24478) üzenetére


@rglaaf
veterán

Itt van a bf3-s első nagy patch[link] ha 4 ben is lesz mennyiségileg ennyi javitás már jobb lehet

PSN:BiZzare_0 ️

(#24491) tgulyas


tgulyas
senior tag

Ez mitől van hogy mindig csak tölt de nem tudok semmibe be lépni

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#24492) LLD válasza fogirobi (#24460) üzenetére


LLD
aktív tag

Itt ugyan ez volt '85 be mikor híre ment,hogy jött a kisboltba banán!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#24493) eugabesz válasza LLD (#24492) üzenetére


eugabesz
őstag

...csókolom,banán volt?? ;] ;)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24494) raggg


raggg
senior tag

Egyébként tegnap ipadről nem engedett be commanderkedni. Ezzel találkozott valaki? Erősen kiborultam hogy még az is sz*r. :DDD

ragklaatPS

(#24495) LLD válasza eugabesz (#24493) üzenetére


LLD
aktív tag

Igen sokunknak már csak a volt jutott!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#24496) Laraxior válasza @rglaaf (#24490) üzenetére


Laraxior
titán

Azt írja (nem tudom hányadszor), hogy a hang javítva lesz Lancang Damon, meg Golmudon :DDD
Na meg, hogy eltakarítják az EMP effektet.
Hát, ha választani lehet, akkor inkább az elsőt kérem :B

Amúgy nem tudom mi a különbség, az EMP és az EMP között, de CoDMW2-ben jól meg volt csinálva, hogy még a red dot is eltűnt a célzókából EMP alatt :C Itt csak hullámzik a képernyő de semmi más.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24497) ingalls


ingalls
senior tag

Nem hiszem el, 20-ból 1-szer enged fel bárhova is... Csak nálam van így? Nem igaz, ma 30-ból zéró. Nah, végeredmény: 34-ből 1! (várom a kres-t)

[ Szerkesztve ]

(#24498) eugabesz válasza ingalls (#24497) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem minden pályaváltáskor ujraindul a gépem...szted az jobb??Ha esetleg valami csoda folytán nem,akkor a meccs közepén kifagy exe hibával...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24499) fogirobi


fogirobi
senior tag

Én nem tudom ti hogy csináljátok, de nekem már elég régóta nincsenek kifagyásaim, kb 5 óra játék alatt 1szer ha ki szokott fagyni! Az elején elég sokszor fagytam én is, kaptam a crash-t is, de utána szépen el kezdtem berakni favouriteba azokat a servereket, amik rendesen mentek és most már csak azokon tolom és ott nincsenek gondjaim azóta se....

[ Szerkesztve ]

(#24500) Xaels válasza fogirobi (#24499) üzenetére


Xaels
félisten

PC-nél azért elég sok a változó az "egyenletben". Simán lehet valamelyik alaplapi hangkari chip drivere, vagy VGA és stb... Az elődöknél volt olyan, hogy a VGA OC-t nem szerette például. Fagyni én sem sokszor fagyok. Néha van .exe crash-em, de elenyésző.

Ettől függetlenül elég kiábrándító a játék néha...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.