Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) Liquidator válasza sittes79 (#25394) üzenetére


Liquidator
tag

te lennel a sittes mi? fogjatok kezett oszt tanuljatok meg egyutt jatszani :D

(#25402) vendingo


vendingo
veterán

Visszaolvasva látom, a patch nem hozott javulást.
Asszem marad még a 3 egy darabig :)

Amúgy van valami hivatalos infó, hogy miért nem megy, mi van elkefélve? A single is ilyen?

Konzolon is ilyen retek a játék?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25403) Gyula84 válasza Atla (#25398) üzenetére


Gyula84
veterán

dehogy hozzák...

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25404) Chereiose válasza vendingo (#25402) üzenetére


Chereiose
addikt

Azt én is szeretném tudni, hogy xbox-on is ilyen szar-e. vagy csak nekünk jutott pc-re ez :D

(#25405) sixpak válasza Gyula84 (#25403) üzenetére


sixpak
nagyúr

A tépett hajú csicskák sorra vagdosnák fel az ereiket....nem mehetek haza, jaj, én aztán hozzá nem nyúlok a klotyóhoz, jaj, itt nincs számítógép???.....nincs ez így jól.:-)
Természetesen tisztelet a keménytökű kivételnek.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25406) Laraxior válasza @rglaaf (#25399) üzenetére


Laraxior
titán

Hang megtalálódott már Lancang Damon?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25407) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Ha valaki tudna segíteni a www.nationzoom.com retek kis ganéj vírus/kém progi eltávolításában, kérem segítsen! :R
Amilyen megoldásokat találtam guglival az vagy nem segített, vagy le kell tölteni ezt meg azt. De azt nem köszi. Sajnos a vírusirtós topic nem éli fénykorát :O

Origin: BlessedElroy

(#25408) LanyUs válasza CsonkaImo (#25400) üzenetére


LanyUs
senior tag

Alap BF2-őt toltam utoljára keményebben. Azóta csak javult valami? :))

(#25409) Madn!ght válasza BlessedElroy (#25407) üzenetére


Madn!ght
addikt

[link]?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#25410) DieHard válasza LanyUs (#25408) üzenetére


DieHard
senior tag

Azota folyamatosan romlik. Maradj meg nala.

(#25411) Shodan válasza raggg (#25386) üzenetére


Shodan
addikt

és a claymorenál normális hogy ilyen vonalak jönnek ki belőle?, elöször azt hittem valami bug.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#25412) raggg válasza Laraxior (#25406) üzenetére


raggg
senior tag

Nem.

(#25411) Shodan: az nem sima claymore azt hiszem, hanem valami más akna. A claymoret csak belepattintja a földbe. A másiknál meg ha belemászol a zsinegbe akkor robban. De aki már unlockolta az mindjárt megszakérti. :)

ragklaatPS

(#25413) Freiherr válasza sixpak (#25405) üzenetére


Freiherr
őstag

Ja,régen az ember kocsmázni,csajozni dobbantott a laktanyából a kerítésen át,ezek meg azért,mert megjelent az új konzol,ájfón stb.,beállni a sorba az üzlet előtt surranóban. :DDD

XXX

(#25414) Plezs21 válasza Liquidator (#25401) üzenetére


Plezs21
tag

Még mindig jobban jártak, mert neked egy pár száz oldalas tankönyvet kell megtanulnod, ha már eddig kimaradt.

Shodan. De az a claymore, csak szerintem így oldották meg azt, hogy nem mindig érzékelte az embert 3-ban. Nekem ez jobban bejön. Belemész a madzagba és bumm.

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#25415) lofagi válasza Liquidator (#25401) üzenetére


lofagi
addikt

Most én konkrétan lexarom,h használ vki ékezetet vagy nem, de azért remélem az életben több mindent fel tudsz majd mutatni,mint hogy jól lősz. Persze ha Fatality sorsára jutsz akkor már más a helyzet. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25416) raggg válasza Plezs21 (#25414) üzenetére


raggg
senior tag

Akkor én nem figyeltem jól :-) Nem nagyon használom a claymoret.

ragklaatPS

(#25417) BlessedElroy válasza Madn!ght (#25409) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Ezt is néztem már. Ahol ez írja, ott már nekem nincs, de mégis itt bújkál valahol. Az a progi se találja, amit ott írnak.

Origin: BlessedElroy

(#25418) pohár válasza BlessedElroy (#25417) üzenetére


pohár
félisten

MalwareBytes? azt hiszem ez a neve, piros kis ikonja van, egy M betű van benne :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25419) BlessedElroy válasza pohár (#25418) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Közben ajánlották 3-at. Az első nem talált semmit, a második a az amit Te ajánlottál(de kék :D), meglátjuk...

Origin: BlessedElroy

(#25420) sixpak válasza lofagi (#25415) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jól lő? Esetleg jól nyomja az egér gombot.
Én amikor annak idején először mentem a haverokkal koronglövészetre, azt hittem, hogy szétlövöm az összeset a picsába.:-)
Hát....nagyon nem.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25421) Laraxior


Laraxior
titán

Beengedett a BLog :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25422) pohár válasza BlessedElroy (#25419) üzenetére


pohár
félisten

kék? akkor vagy én vagyok szenilis, vagy közben megváltozott a logó :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25423) kisza25 válasza Laraxior (#25421) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

game game game :DD
az másoknál is előfordul, hogy felélesztenek és semmit nem lehet csinálni, csak fekszem és ki kellene választani, hogy akarom az élesztést, vagy nem csak nem tudom

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25424) Tam1878 válasza kisza25 (#25423) üzenetére


Tam1878
csendes tag

Ha ez egy kérdés akar lenni, akkor igen. Nagyszerű, amikor nem tudsz csinálni semmit, mert egyedül az oldja meg a problémát, ha megvárod a kör végét, vagy kilépsz :) Csodálatos komolyan mondom...velem eddig 2x fordult elő 70 óra alatt tehát van ennél rosszabb is.

(#25425) RichieTri válasza kisza25 (#25423) üzenetére


RichieTri
senior tag

nekem is volt ilyen...
szivtam is vele par percig, de
asszem redeploy megoldotta

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#25426) kisza25 válasza Tam1878 (#25424) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja kérdés, persze ilyenkor lát az enemy és lőnek is mint állat:P
na ezt majd kipróbálom, már volt kb 5-6x nekem

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25427) Tam1878


Tam1878
csendes tag

Engem az érdekelne egyébként, hogy csak én fogok ki olyan szervereket, ahol a tankos egyáltalán nem kap semmilyen supportot sem, vagy mindenhol így megy?

A két alternatíva az, hogy a velem egy squadban lévő egyén arra használja a tankot amit én vezetek, hogy rá szülessen és már megy is tovább. A másik pedig az amelyik eszetlenül lövöldözget a gunnerrel, de embert nem talál, majd ha a tank kap egy találatot, akkor kiugrik és fut minél messzebb, pedig engi a szerencsétlen.

(#25428) kisza25 válasza Tam1878 (#25427) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vigyél magaddal repairt az a tuti:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25429) Plezs21


Plezs21
tag

Érdemes megnézni :)

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#25430) Svájcinéger válasza Tam1878 (#25427) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Még mindig jobb, mint mikor HC-n kiugrasz javítani és a "sofőr" ijedtében, mikor meglát egy ellenséges tankot rád tolat...

Amúgy ez tényleg így van. Én szívesen beülök máshoz gunárkodni, de hozzám ritkán ülnek be. Persze, hogy hamar szétkapnak a gyalogok.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#25431) Tam1878 válasza kisza25 (#25428) üzenetére


Tam1878
csendes tag

Viszem magammal mindig, mert ha nem premade squaddal megyek, akkor egyértelmű, hogy a bánat sem fog segíteni nekem. Ez mondjuk csak, akkor probléma, amikor az enemynél javítják a tankot, miközben engem akar a túlvilágra küldeni.

@Svájcinéger:

Vannak szépségei annak, hogy rengeteg ember egyszerűen hülye még egy fps játékhoz is :) Az sem rossz amikor kiszállok hogy javítsam a tankot, erre valaki mellettem beül és elviszi, de gondolom nem csak én tapasztaltam ezt. Vagy amikor a gunner képtelen megmozdulni javítani, én kiszállok és miközben javítom ő át ül és elhúz a tankkal...az igazi Battlefield élmény!

[ Szerkesztve ]

(#25432) raggg válasza Tam1878 (#25427) üzenetére


raggg
senior tag

A heliből is ugrálnak ki pedig az UH-1 most szerintem jóval használhatóbb mint a 3-ban a stabilizátor miatt. Lehetne vele aprítani ha bennmaradnának az emberek gunnerkedni.

ragklaatPS

(#25433) rullnorbi válasza Tam1878 (#25427) üzenetére


rullnorbi
csendes tag

Igazad van, de ez a másik oldalról nézve is hasonló. Én nagyon ritkán vezetek, inkább beülök gunnerkedni de az esetek 80%-ban az idióta otthagy a semmi közepén amikor kiugrok javítani. :W

(#25434) devilinsid3 válasza Liquidator (#25390) üzenetére


devilinsid3
addikt

azért ez már kezdi a szánalmas kategóriát súrolni :D
az egy dolog, hogy vered magad arra, hogy mekkora császár vagy egy játékban (duzzad a káré rendesen mi?), de hogy még ezt azzal is összekötöd, hogy majd akkor tanulsz meg írni rendesen mikor más megtanul úgy játszani, mint te az már külön vicc :D

#25415) lofagi azt mondod, hogy az önéletrajzban nem mutat jól a world 1 tank bf4ből? :D
majd kihívja a főnököt 1v1re és eldől kinek nagyobb a fasza :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25435) Tam1878 válasza rullnorbi (#25433) üzenetére


Tam1878
csendes tag

Annak idején mikor kijött a BFBC2, valaki kiadott egy videót amolyan hogyan ne legyél noob a BC2-ben célzattal. Komolyan mondom, hogy aki megveszi ezt a játékot egy ilyen fél órás oktató videóval fárasztanám az előtt, hogy elkezd játszani. Nem lehetne kinyomni, el léptetni...azt meg kéne nézni!!!

Szerencsés helyzetben vagyok, mert én szinte semmit nem tapasztalok azokból a hibákból amivel a játék ki jött. Persze kisebb bugok vannak, de az exe hibám pl. teljesen eltűnt a legutóbbi patch óta, viszont ezek a játékosok elég sokszor okoznak vérnyomás emelkedést :/

(#25436) L4mie válasza Tam1878 (#25435) üzenetére


L4mie
veterán

vagy legalább a spotolást megtanulhatnák.... egy ingame teszt, hogy fut 10 katona 3 tank 2 repülő alkalmatosság a képernyőn, spotolj fel legalább 70%-ot :D különben nem enged belépni semmilyen szerverre.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#25437) Tam1878 válasza L4mie (#25436) üzenetére


Tam1878
csendes tag

Ahogy mondod! Mintha kivették volna a spotot a játékból. Nálam meg már be van rögződve hogy előbb Q aztán kezdek el lőni :D

(#25438) ciry válasza Freiherr (#25413) üzenetére


ciry
őstag

Mi mindig hétvégén dobiztunk, 4 után csak az ÜTI volt bent :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25439) Laraxior


Laraxior
titán

Lenyomtam pár Silk Roadot, há' nincs itten semmi gond, se fagyás, se leállás :C
Mondjuk elég hoki egy map :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25440) Svájcinéger válasza ciry (#25438) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

De az is minek ? Részegebb volt mindenkinél a laktanyában. Egyszer megkért a főtörzs, hogy az osztálypk-tól vigyem ki kulturáltan a piásüvegeket. Volt egy zsákkal bakker. Megfogtam és csörömpöltek, mint az állat. Na mondom ezt, hogy vigyem ki kulturáltan ? :D
A 2,88 méteres 66 kg-os sorozatvető rakétáját éjjel nézni a figyelőből, ahogy ezer darabra szakad sohasem felejtem el. Baromira látványos volt.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#25441) Shodan válasza Plezs21 (#25414) üzenetére


Shodan
addikt

Ja és milyen esztétikusan oldották meg, duke nukembe jobban nézett ki, csak most már 2013-at írunk.
Na azt hiszem hogy itt be is fejeztem egy ideig a pályafutásomat, akkorát rákurt@m a billetyűzetre hogy elrepült a D betű. Ezt még egy játék se váltotta ki.
m416 bele eresztek egy tárat , aztán pisztolyal lemegy kb 50hp ja engem meg 2 lövésből megöl. Only in batllefield4.
Életembe 2 játékot vettem meg megjelenésekor ezt és a COD4-et, erre jobban sajnálom a pénzt!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#25442) ciry válasza Svájcinéger (#25440) üzenetére


ciry
őstag

Én meg télen úgy összefagytam a BTR-ben, hogy azt hittem meg is halok. Az a kibaszott vasfazék szívta a hőt belőlem, életemben nem fáztam úgy mint azon az éjjelen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25443) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nem tudom, hogy más tud-e harcitutajt javítani, mert nálam egyszerűen nem működik. Állok a hajó közepén, kezemben a cucc, amit onnan el tudok érni az a hajó korlátja, hegesztem mint állat, megy a csillagszorózás ezerrel, csak a tutaj egészségi állapota nem javul. Ami szintén gond, hogy legugolni se tudok, hogy esetleg az alját próbáljam javítani, ebben a szituban nem működik a Ctr billentyű. Hasonló tapasztalat valakinek?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25444) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ugy látom hogy a spotolhatatlan láthatatlan aknát, M2-t még mindig nem javitották, és hagyjuk hogy be lehet spotolni stb de amikor be glitchel az akna a textura alá és észrevehetetlen az eléggé bosszantó, tudom nem az a hibás aki teleszórja mert lesz@rja kihasználja mert miért ne, de legalább kijavítanák

PSN:BiZzare_0 ️

(#25445) mcwolf79 válasza pendre54 (#25443) üzenetére


mcwolf79
veterán

Jó helyen kell hegeszteni, és működik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25446) Laraxior válasza pendre54 (#25443) üzenetére


Laraxior
titán

DC-15ön a dobozt kell hegeszteni hátul, RCB-nél meg vagy a rakétaállványt vagy a korlátot.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25447) serverow12 válasza Xaels (#25275) üzenetére


serverow12
újonc

Köszi, hogy válaszoltál.
Még mi előtt segítenél, vagy bármi el szeretném mondani, hogy 14 éves vagyok, szóval nem nagyon értek az informatikához, de szeretnék játszani a bf 4-el. Szóval majd úgy magyarázd a dolgokat, hogy én is értsem. Nos akkor több adatot kértél.
A videó kártyám: Radeon HD 6770
Processzor: Intel Pentium 3Ghz
A RAM-ot nem tudom, mert nincs meg a doboza de ha megmondod hogy hogy tudom megnézni, megnézem azt is.

(#25448) Xaels válasza serverow12 (#25447) üzenetére


Xaels
félisten

Aida64 megmond mindent a gépedről.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25449) Laraxior válasza Laraxior (#25446) üzenetére


Laraxior
titán

*DV-15

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25450) SkyS1gn válasza Plezs21 (#25429) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jobb is volt, de a béta után nemtudom megint mittettek vele....

Mint BF3-nál elcseszik a jó bétát a releasere. :(((

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.