Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) devilinsid3 válasza @rglaaf (#25199) üzenetére


devilinsid3
addikt

de már kiderült mi újság és csak a DLC-t kéne felrakni nem? :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25202) Colos1


Colos1
őstag

Fenntartom amit reggel írtam, ezeknek a pályáknak a kidolgozása gagyi, pár évvel ezelőtti szinten van... :( Lehet, hogy csak a meseszerűen túlkontrasztos színek miatt van, de akkor is...

Ja, és a qrva DICE b@ssza meg, nyócadszorra sikerült csatlakoznom :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25203) R3laX


R3laX
addikt

Vééérrrvörös Lóóóóssssszzzaafffft. Másnak is csinálja ezt, hogy tölt, tölt, villog a kurzor, aztán megáll és kidob 1 perc múlva dx/driverstbbb hibával? Eddig nem csinálta, most már iszonyatosan ráállt erre.

(#25204) Snip3r_HUN válasza R3laX (#25203) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ezért nem merem én lefrissíteni a driver-t... Marad az ezer éves béta, azzal még stabil.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25205) raggg válasza R3laX (#25203) üzenetére


raggg
senior tag

Naná hogy csinálja :DDD

ragklaatPS

(#25206) R3laX válasza Snip3r_HUN (#25204) üzenetére


R3laX
addikt

Teljesen mind1 melyik driver van fent :N .

(#25207) xavix13


xavix13
senior tag

Nem tudja valaki az introban lévő zene mi lehet? video

Tuti hallottam már valahol, sztem valami fragmovieban, de nem tudom mi ez.
Shazam, Soundhound, TrackID sem ismerte fel.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#25208) Snip3r_HUN válasza R3laX (#25206) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lekopogom a béta óta 1szer sem jött elő ez a hiba 7970-el, a boostos MSI HD7950-esem meg napi szinten hozta ezt... Bár az az msi egy kalap sz@r volt...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25209) devilinsid3 válasza xavix13 (#25207) üzenetére


devilinsid3
addikt

[link]
már-már ember feletti angol tudásommal beírtam a szöveget "la miss you" és kidobta :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25210) xavix13 válasza devilinsid3 (#25209) üzenetére


xavix13
senior tag

./Facepalm Szerintem jobb hogyha elteszem magam holnapra, ha már ennyi nem megy önerőből... :D

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#25211) pohár


pohár
félisten

az EA úgy látszik, hogy észbekapott

mondjuk én ma játszottam egyhuzamban ~3 órát a Multigaming szerveren, nagyon jó kis squad jött össze, Silk Roadon az Obliteration kurva jó gyerekek :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25212) Algotis


Algotis
addikt

Low es medium kozott a kulonbseg eg es fold. Mediumon mennyivel szebb a kep, hihetetlen :)

Androidos Outlookból küldve

(#25213) LamaCube válasza Colos1 (#25202) üzenetére


LamaCube
addikt

+1
Igaz csak a sivatagos és a dzsungeles mapon voltam, de a sivatagos az kb. cod2-es emlékeimet idézi. Értem én, hogy ott sok grafikai elem nincs, de akkor meg miért csinálták?
A dzsungeles map meg az ostoba, idióta, /tisztelet a kivételnek/ csipásoknak kedvez, hogy rohadnának meg. Felmegy arra a ki..szott sziklára azt az isten se szedi ki őket. A lényeg, hogy bukták a kört a marharépák.
A másik 2 mapra már nem volt erőm. Összegezve eddig ez a 2 map kaki. A dzsungeles még elmegy egy kis szódával. :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#25214) k.soma válasza pohár (#25211) üzenetére


k.soma
senior tag

Hiszem ha látom ;] Nekem még ma is volt BF4 appcrash.. játékból való kilépéskor!! és mapváltáskor is. De amúgy engem ez sem zavar, csak ne legyenek gebaszok már, maradjon játszható. :D

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#25215) gali777 válasza pohár (#25211) üzenetére


gali777
őstag

Mintha nem lenne már kész az összes dlc... ;]

(#25216) Snip3r_HUN válasza gali777 (#25215) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kitudja, lehet már a következő 5 dlc-t tartalmazó premium 2-t hegesztik :DDD ;] A patchek meg ráérnek elven, azokért úgysem kérnek pénzt... ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25217) DieHard


DieHard
senior tag

Az mi az , ami nagy véradó állomás, és beleülök, látok egy nagy kört, de nem tudok semmit csinálni. De az alarm az szól :)

(#25218) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Az UCAV-hoz azt írja Jet Fighter ribbon x3. Nos felmentem superiority-re és öltem már több mint 10-et de még 1 ribont se kaptam. Most akkor mit is kell csinálni egész pontosan?

A SUAV-hoz is kéne infó mit kell pontosan csinálni? Get a kill with the bombing raid.

(#25219) Gyula84


Gyula84
veterán

79órám van a játékban, de egy kicsit unalmasnak tartom már :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25220) devilinsid3 válasza ЯΞD (#25218) üzenetére


devilinsid3
addikt

jet fighter ribbon: 5 ellenséget ölj meg jet fighterrel (1 körben gondolom) ahhoz, hogy kapj 1 ribbont, na neked ebből kell 3 darab, azaz 15 kill

a képen f35ös van így én arra tippelek, hogy stealth jettel kell ezt végrehajtanod, de majd kijavít valaki, ha nem így van :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25221) Algotis válasza Gyula84 (#25219) üzenetére


Algotis
addikt

En 5 utan untam meg. Vettem volna inkabb ac4-et...:D
Vagy lehet meg a vegen megbaratkozok vele :U

Androidos Outlookból küldve

(#25222) sixpak válasza DieHard (#25217) üzenetére


sixpak
nagyúr

Bomber...és bombázni kell. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25223) lofagi


lofagi
addikt

Nah király, nyomtam egy nagyon jó kört, többen is bent voltak innen a fórumról, állat volt. Adta is rendesen. Vége a körnek, úgy kifagyott a játék, hogy még a gépet is sikerült neki újraindítani. Király mondom. Sose volt ilyen jó! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25224) DieHard válasza sixpak (#25222) üzenetére


DieHard
senior tag

De hogy, semmire nem reagál

(#25225) sixpak válasza DieHard (#25224) üzenetére


sixpak
nagyúr

Dehogynem....ahova az egérrel nyomsz, oda szórja utána. Még jelzi is valami kék baszással a helyet, amit kijelöltél. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25226) Edem05


Edem05
őstag

(#25227) Jocy


Jocy
aktív tag

Sziasztok!
Nemrég volt egy promó az AMD által,amikor facebook-on kellett kitölteni egy adatlapot,ma jött egy email,hogy nyertem egy kulcsot,és küldtek egy nyomtatványt,hogy töltsem ki és küldjem vissza....Más is kapott ilyet?

(#25228) lofagi válasza lofagi (#25223) üzenetére


lofagi
addikt

Nah jó.... 2 map 2 pálya váltás 2 gép újraindítás EZ MOST MICSODA????

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25229) blaca83 válasza Edem05 (#25226) üzenetére


blaca83
őstag

Ezek sem teljesen normálisak az biztos! :C

@lofagi:
2 órája nyomom, nálam semmi gond! :N

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#25230) Rico45 válasza Jocy (#25227) üzenetére


Rico45
őstag

Valaki asszem kapott!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#25231) Jocy válasza Rico45 (#25230) üzenetére


Jocy
aktív tag

Most néztem,az Ipon fórumán is írtak akik kaptak,de elég nagy a tanácstalanság a kitöltéssel kapcsolatban...Jó lenne,ha járna erre valaki,aki még kapott és ki is töltötte az adatlapot.

[ Szerkesztve ]

(#25232) #02119936 válasza lofagi (#25228) üzenetére


#02119936
törölt tag

Fostalicska mi más? Bejött három .exe hiba. Ennyit a decemberi eleji patchról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25233) #02119936 válasza blaca83 (#25229) üzenetére


#02119936
törölt tag

jó van mán , majd elmúlik :P

(#25234) Frozzy válasza lofagi (#25228) üzenetére


Frozzy
őstag

nálam csak olyat csinál, hogy játszok egyszer csak fekete kép tölt a jobb felső sarokban aztán ki dob az asztalra. mint ha kiléptem volna semmilyen hibaüzenet nélkül :C :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#25235) lofagi válasza lofagi (#25228) üzenetére


lofagi
addikt

OKÉ! 3-ból 3!!!! Reggel VISSZÁBB vettem a grafikát, az volt az utolsó amit állítottam rajta, most felteszem amin eddig volt, nincs jobb ötletem...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25236) TXT


TXT
őstag

Az uj palyakon mibol csinaltak meg a fakat, betonbol???? Elakad benne minden jarmu, hihetetlen! :W

(#25237) Gippo


Gippo
senior tag

Kínában található egy nagyon erős fa faj, amelynek erős gyökerei hosszan nyúlnak a föld alatt, illetve maga a fa is acél erős.

(#25238) pohár


pohár
félisten

szegény pendre, ma elkaptam párszor, de jött egy dx hiba :((( :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25239) lofagi


lofagi
addikt

Na jó, eddig úgy éreztem,hogy nagyon türelmes voltam, DE BMEG?!?! EZ MI A JÓ K... ??? 3 map váltálsból 3 gép restart, aztán meg egy class váltás során kidob a játék, persze itt nem volt gép restart! DE EZ MI A JÓ ÉLET?!?!?! EZ NEKIK A JAVÍTÁS? HÁ Normálisak ezek? természetesen, egy nagyon jó statot rontott le, ME MÉ NE!!! Valaki írta korábban,hogy lepontozták a játékot 4-re, szerintem kibaszott 1-re kéne... Haza jön az ember az egész napos munkájából, egy kicsit leülne kikapcsolódni, DE NEM! mert csak idegileg felőrli ami itt ekörül a játék körül megy...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25240) blaca83 válasza pohár (#25238) üzenetére


blaca83
őstag

Rendesen a másik oldalon maradtál... :((( :DDD

Köszi a játékot mindenkinek. ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#25241) pohár válasza blaca83 (#25240) üzenetére


pohár
félisten

te hagytál ott, már csak büszkeségből is szembe mentem a széllel :DDD
és érdekes, de Floodon is néhányszor beestem 45fps környékére a stabil 60-65-ről, lehet Win8.1-re kéne váltanom... vagy venni még egy 760-at :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25242) blaca83 válasza pohár (#25241) üzenetére


blaca83
őstag

Szerintem random volt... :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#25243) boogie84 válasza @rglaaf (#25199) üzenetére


boogie84
veterán

Kinek lenne jo ha kamuznek? Legfokepp nekem nem, mert 20-ban van a jatek es tobbet egy forintot sem szeretnek kolteni ra.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#25244) zack


zack
nagyúr

Azon kevesek közé tartozom, akiknek jobb lett a játék patch után. Tudok célozni, és be is adja. 1-2 nap alatt 0.88 k/d-ről 0.94-re ugrottam, és ez 9893 kill-nél csak úgy megy, ha 2-3 k/d-t lövök szinte mindig. :K
Egy szóval visszajött a kedvem, és végre szórakoztat.
Nincs hiba sem, stabil. Csak akkor csatlakozik le, ha én akarom, mert kilépek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25245) spanglee001


spanglee001
addikt

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nálam is stabilabb, és jobban is megy a célzás, de gondolom lassan fejlődök is :DDD
egész nap a jetribbonokkal kinlódtam, mire kilőttem volna valakit, addig az enemy jet leszedett, de végül csak meglett az UCAV ami nekem nemjönbe, nagyon kicsi hatótávja.
A dlc-vel 120ig megy a szint? vagy csak kamu volt?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25246) Source8


Source8
újonc

Sziasztok!

Van itt valaki, akinek bugol a mouse?
10 esetből 8-szor a deploy után az egér X, Y koordinátákra nem reagál + olyan mintha folyamatosan Mouse Up jelet kapna még akkor is ha hozzá sem érek a perifériákhoz.

Azaz:
Belépek, még minden működik, spawn választás majd deploy.
Ezek után már csak az eget nézem és az egér mozgásra semmi reakció.
Lőni tudok, szoktam is próbálni belelőni a bárányfelhőkbe, hogy THX DICE. :)

A Key Bindigsnél be szoktam rakni billentyűzet Hot Key-t is a Mouse Down-ra, így ki tudom próbálni mi van ha lenézek. Eredmény: A földet bámulja, majd szép lassan újra az ég felé fordul és az egérre max annyit reagál hogy közben lehet lőni.

Más fórumokon is panaszkodnak erről a bugról.

Ha esetleg valaki tud ajánlani megoldást nagyon megköszönném!

(#25247) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát,pedig ez a játék semmivel nem lett stabilabb sajnos....

DICE halts development of all future projects as it shifts focus to Battlefield 4 issues

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#25248) Source8


Source8
újonc

Ja még annyi, hogy csak a billentyűzet és az egér van bedugva, nem használok egyéb kontrollert.
Gőzöm sincs a program honnan kapja a folyamatos Mouse Up jelet.
Az egér görgő és jobb + bal klikk pedig akkor hogy hogy működik?
Miért csak az egér mozgásra nem reagál?
Tehát a jobbra balra jelet sem kapja ilyenkor meg az egértől.

Pedig néha (10-ből 2-szer) pedig működik rendesen, lehet játszani.
Aztán egyszer csak attól behülyül, ha beszállok egy járműbe vagy megpróbálok kasztot váltani.
Egy időben a gép restart segített rajta, de mostanában már az sem.
Egyre stabilabban nem tudok a játékkal játszani.
Pedig kipróbáltam azt is, hogy lenyomom a firefoxot az indítás után, azt is hogy IE-ből indítom, de csak elvétve működik.

(#25249) boogie84 válasza zack (#25244) üzenetére


boogie84
veterán

Mikor volt a legutobbi patch?
Nekem megjeleneskor volt jobb. Akkor nagyon adta. Tegnap keveset jatszottam.. nem is ment jol. Talan ma! :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#25250) zack válasza boogie84 (#25249) üzenetére


zack
nagyúr

2 napja, amikor a China Rising megjelent.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.