Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) Algotis válasza breakout123 (#25648) üzenetére


Algotis
addikt

Ma megyek tankkal, keresztül megyek a pálmafán ami persze bebuggol, rám dől a fa és killed in action. :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#25652) Snip3r_HUN válasza gali777 (#25650) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hihetetlen realisztikus a játék ;] Felér egy végső állomással :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25653) devilinsid3 válasza gali777 (#25650) üzenetére


devilinsid3
addikt

azért egy vérfertőzést ne szimuláljanak már le :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25654) Gyula84 válasza gali777 (#25650) üzenetére


Gyula84
veterán

erre nem gondoltam ott a pont :D

más: most meg revive elfogadás ami nem megy, de más választás nincs és redeploy sincs... :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25655) tojaaji válasza devilinsid3 (#25645) üzenetére


tojaaji
aktív tag

A lövés után 2-3mp-el. Ha a jobb egér gombbal lövök akkor nincs ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#25656) devilinsid3 válasza tojaaji (#25655) üzenetére


devilinsid3
addikt

egérgondnak tűnik :D
van rajta burst gomb? ha van valami profilja akkor állítsd vissza vagy esetleg próbáld meg azt, hogy kihúzod majd visszadugod :D sokszor ez is megoldás

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25657) #02119936 válasza Snip3r_HUN (#25646) üzenetére


#02119936
törölt tag

LOL! Ne írj ilyeneket, mert meg csinálják :DDD

(#25658) chabeee


chabeee
tag

(#25659) spanglee001 válasza breakout123 (#25648) üzenetére


spanglee001
addikt

oplockeren sok fal mellett van tűzoltókészülék\robbanóhordó ha közelében vagy nem mindig mutatja hogy felrobban csak killed in action.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25660) tojaaji válasza devilinsid3 (#25656) üzenetére


tojaaji
aktív tag

A ki és bedugás sajnos nem segített :( a burst gombról meg fogalmam sincs micsoda. :U

(#25661) devilinsid3 válasza tojaaji (#25660) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát vannak különböző gamer egerek amiken van egy 3. gomb amivel 3-4 x számú sorozatot tudsz csak lőni a fegyverrel és utána megint be kell nyomnod, szóval nem automata lövésmódban tüzel
lehet, ha ilyen egered van valamilyen oknál fogva átállítódott az egérkiosztásod, vagyis a 2 felcserélődött
de az is lehet, hogy csak simán elbaszódott a bal egérgombod, de az is lehet, hogy egy teljesen más baja van :)
viszont ebből ezekre tudok következtetni, ha azt írod, hogy a jobb egérgombbal nem csinálja ezt csak a ballal..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25662) tojaaji válasza devilinsid3 (#25661) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Egerem egy Logitech G500 amin szerintem nincs.

(#25663) TechArtist válasza chabeee (#25658) üzenetére


TechArtist
aktív tag

3-ban bannolták, itt is kéne.

(#25664) chabeee válasza tojaaji (#25662) üzenetére


chabeee
tag

azon nincs, de a bal gomb meghibásodás elég gyakori

(#25665) chabeee válasza TechArtist (#25663) üzenetére


chabeee
tag

reportoltam :)

(#25666) @rglaaf


@rglaaf
veterán

R14 Server Update Notes
-Unlocks the M1911 scope for all players
-Fix for battlepack boost time not being used when playing as Commander
-Fix for rank getting capped to 100 when playing as tablet Commander

PSN:BiZzare_0 ️

(#25667) Shodan válasza tojaaji (#25662) üzenetére


Shodan
addikt

Valoszinuleg kezd behalni a mikokapcsolo

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#25668) Gyula84 válasza @rglaaf (#25666) üzenetére


Gyula84
veterán

dejóó pedig már leadtam a scopos 1911ről :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25669) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

De jó "Hungarian Noob" lettem, mert supportnál volt merszem használni az Mtar-t :U :O ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25670) gali777 válasza Snip3r_HUN (#25669) üzenetére


gali777
őstag

Csak én nem látom az összefüggést? :)

(#25671) Colos1 válasza tojaaji (#25662) üzenetére


Colos1
őstag

A G500 -nál előfordul... Nekem is ilyenem van, és néha dupla kattintásnak veszi a szimpla kattintást. Szériahiba :(

Mondjuk nekem már lassan 4 éves lesz, de sokaknál pár hét alatt tönkrement.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#25672) Ybron


Ybron
senior tag

Azt nem értem hogy a sniper rifles miért raknak többen lézert. Általában mindig így szúrom ki őket hogy a szemembe világítanak vele. Ha pedig füst van és ő nagy valószínűséggel nem lát át rajta, mert én sem, akkor olyan könnyedén belövöm. Ezzel csak megkönnyíti a dolgom, kicsit a lézer felé célzok és már head shot.
Egyáltalán nem éri meg az a+ 7 hip fire. Akkor inkább 14x variable zoom.

(#25673) eugabesz válasza Ybron (#25672) üzenetére


eugabesz
őstag

De jó neked,ha te csak ezt nem érted...én sokkal több mindent nem értek... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25674) HRC95 válasza Ybron (#25672) üzenetére


HRC95
tag

Ezt én sem értem. 10-ből 8 recon fegyverén ott a laser vagy a lámpa és km-ekről észre lehet venni őket.

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#25675) Snip3r_HUN válasza gali777 (#25670) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én sem értettem de ezt írták :DDD

más, kicsit off lesz: Mit gondoltok erről a tv-ről megérné megvenni tv és monitor funkciót is betöltene :U LG 32LN5400 LED

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25676) sixpak válasza Snip3r_HUN (#25675) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tévéken nem szerencsés játszani.
Itt meg is mondják, hogy miért. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25677) Ybron válasza eugabesz (#25673) üzenetére


Ybron
senior tag

Mert értetlen vagy :D
Most nem fogok neked egy regény írni mit nem értek, mert úgy is lesz*rnád :)
Éppen ez tűnt fel am ostani játékban és gondoltam megosztom, hátha valaki mond egy jó érvet miért hazsnáljak lesert, de úgy sem fog meggyőzni ;]

Ahogy HRC95 is írta messziről ki lehet szúrni őket és nem ez lenne a lényege hogy hogyan legyünk minél láthatóbbak ,de inkább nem firtatom ezt a témát, (csak érdekesnek találom) mert tudom hogy sokan utálják itt őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#25678) 5381 válasza Ybron (#25677) üzenetére


5381
aktív tag

Szerintem rosszul használják. A lézer jó western stílusban csípőből puffogtatáshoz közelre. Ha távolról nézelődik, akkor illene lekapcsolni a lézert, még úgy is könnyű kiszúrni a világító távcsövet.

Snip3r_HUN: én 37" TV-n játszok, kb másfél méterről nézve, nekem tetszik, még ha az etikett nem is ezt diktálja :D

[ Szerkesztve ]

(#25679) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

:DDD :))

Legjobb ez a Supply Crate commanderként, kempel a csipás, minden zászló az enemyé, fogom és ledobom vele a csipást :D kör végére tiszta ideges volt már mondom: MOOOOOOVE UR ASS!!!! Erre csak kempelt énmeg dobáltam rá a supply csomagot! :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25680) lofagi válasza Ybron (#25677) üzenetére


lofagi
addikt

1. A scopet ugyan úgy ki lehet szúrni, mint a lézert. Ergo tök mind1, hogy egy fehér vagy vörös fényt látsz meg.
2. Ahogy te is írtad hipfire.
3. Ki is lehet kapcsolni azt a lézert, az hogy azt már nem teszik meg, az már más téma.
4. A harc hevében ha épp nem arra a sniperre fókuszálsz úgy sem fogod kiszúrni, főleg ha hátba/oldalba lő.
5. Első mellélövése után már úgy is nagyjából be lehet lőni, hogy merre van, spot és már megint mind1, hogy van-e lézer vagy nincs. Mert akkor meg a piros háromszög alá kell célozni. Kb ugyan olyan nehéz az alá, mint neked a lézer fölé célozni.
6. Jól néz ki! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25681) spanglee001 válasza Snip3r_HUN (#25675) üzenetére


spanglee001
addikt

mindenki ír, mindent, de a puding próbája az evés :K
volt már prémium 24"es monitorom, mellé rakva noname 40" tv, a monitor jobb, gyorsabb volt, tisztább, de alig észrevehető a külömbség ha nem egymás mellett lett volna nem is lehet észrevenni, így inkább a noname 40"es tv-t használtam, aztán leváltotta egy premium 42"es 3D tv, ez már pont jó,
ez az én tapasztalatom, én venném a helyedben

szerk: most jut eszembe, van itt a falon egy kis régi DELL 19" monitor a tv mellett, na az már gagyibb mint a tv
és én kb 1 méterre ülök a tvtől

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25682) gali777 válasza SkyS1gn (#25679) üzenetére


gali777
őstag

Mint a régi szép 2-es időkben, kocsit, dobozt, mindent rájuk :DDD

(#25683) Atla


Atla
senior tag

Ujabb Killed In Action.

Commander amit ledobál,az a doboz amivel lehet castot váltani,meg löszert szerezni belöle.Nos ezt a dobozt
dobta le a commander.Obliteration mod nálam a bomba megyek A pontra hogy felrobbantom,erre pont a fejemre esik a dobozka,és killed in action. :DDD :W Ráadás : A dobozkától soha többé nem lehetett az A pontot berobbantani mert nem fértél hozzá! :C

Nem csodálom hogy egyesek billentyűzetet törögetnek.

#25679) Cris99 Erről beszélek bakker....... :(

[ Szerkesztve ]

(#25684) Ybron válasza lofagi (#25680) üzenetére


Ybron
senior tag

Köszi :D

Az 5. ponthoz hozzászólva, ezt úgy érted, ha teszem azt tőlem 30-40 fokba helyezkedik el, mint ahová én éppen nézek és spotolok akkor is meg fogja jelölni?

Ahogy írta 5381 : kb csak így van értelme.

(#25685) lofagi válasza Ybron (#25684) üzenetére


lofagi
addikt

Nem, nem úgy értem. Úgy értem, hogy ha rád lő, ugye húz egy csíkot a lövése. Azt meg ugye meglátod, nem mondom, hogy minden alkalommal be lehet tájolni (a lőni-t erre írtam), de azért ha már eleget játszol úgy is vágod, hogy hol kempelnek a legtöbbet. Aztán odafordulsz, és bespottolod. Persze ha jó a lövész erre nem nagyon van időd, illetve már az első kiszed! :D De éppenséggel lehet egy luckyshoot is. Nem egy olyan sniperrel találkoztam, de biztos más is, aki csak gubbaszt, végigvárva akár egy egész játékot, hogy 1x pont kiszedjen téged! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25686) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Imádom a SUAV-ot , tetőkempereket szépen sorban lehet roadkillezni ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25687) laposonly11


laposonly11
senior tag

Nekem már csak az a gondom hogy a laptopomon futna e a Multi (corei5 3317U, 8gb ram, 740m/128 bit 1gb stb.)
A singleplayer 40-70 fpessel száguld 720p ben minium grafon de hát az ugye megtévesztő!
A BF3 tökéletesen játszható ezen a laposon, még 64 emberes szerveren is 35-55 fpsel tudom tolni! De mivel szemét módon a bétat nem tudtam kipróbálni ezen mivel win8 támogatása nem volt, max elméletben számolgathatok és persze még véletlenül sincs normális multi teszt erre a laptopkártya+proci kombinációra így bedobom ide a kérdést háta ha van olyan mazohista itt aki hasonló konfigon tolja?!

Ordo est anima rerum.

(#25688) Ybron válasza lofagi (#25685) üzenetére


Ybron
senior tag

Francba, pedig jó lett volna :D
Nekem annyi elég ha nem látom és mellém lő, már futok is, de ha észreveszem a "csíkot" már akkor is tovább állok, mert mire rácélzok már ki is szed.
Azokat én se értem, 40X távcsővel kempel, aztán mire ki tudna szedni valakit, mert éppenséggel az is ugyan azt csinálja mint ő, nem tudja, mert egyszer rálő 1500-ról és pont felé megy vagy alá, aztán a csávókám már menekül is. Amit láttam videót ilyenről(linkeltem is ide), az abban merült ki hogy egymást lőtték kezdőről :D
6. lövésre sikerült is talán kiszednie... borzasztó volt.

(#25689) kisza25 válasza SkyS1gn (#25679) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak nem tegnap született meg az ötlet:D
ma én is láttam egyet wingab fején landolni:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25690) lofagi válasza Ybron (#25688) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, láttam azt a videót. Valóban nem volt túl izgalmas. Viszont azt tudom, hogy vannak emberek akik ezt élvezik. Nincs is ezzel baj, mert sniperekkel lehetne szépen segíteni a társakat, csak hát na. Kevés az aki tényleg jó is benne. Főleg ezzel a netcoddal! :D Viszont nekem bejön a recon class, a mostani cuccaival. Kimondottan élvezem, hogy boltaction sniper fegyóval lehet nyomulni és c4ezni a járműveket vagy most már le"tv"zni a gyalogosokat. Ma is toltam egy kört silk roadon ahol best reacon voltam, scope nélkül, rohangáltam, robbantgattam. Jól elhelyezett beacon sem egy rossz találmány. :] Szóval lehet azzal a classal is jó dolgokat csinálni nem csak feküdni egy sarokban és várni a szerencsétlent aki épp arra jár.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25691) SkyS1gn válasza kisza25 (#25689) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem, már eddíg is csináltam, de most ez kemény volt :D

Tegnap látom állsz a házba, aztán jön a csomag, szétesik a ház beesik rajta és megölt téged :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25692) devilinsid3 válasza Snip3r_HUN (#25686) üzenetére


devilinsid3
addikt

majd kiveszik, mint a 3ból a mav killt :D

(#25691) Cris99 még mindig sima "i" betű :D vagy már csak azért sem fogod helyesen írni? :D
de most jut eszembe.. te ezt nem teheted meg, hogy nem írsz helyesen, mert nem vagy akkora játékos, mint liquidator, má' bocsánat :DDD

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#25693) Gippo


Gippo
senior tag

Másnak is elkezdett valamit letölteni az origin? vótmá'?

(#25694) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#25692) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

:P

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#25695) Snip3r_HUN válasza Gippo (#25693) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem a china rising óta próbál valami mindig letölteni, aztán meggondolja magát és kiírja hogy nincs aktív folyamat. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25696) Stunts666 válasza kisza25 (#25689) üzenetére


Stunts666
őstag

Ma volt kettő is. :D Tegnap Paracelen a házban is volt egy. :D

Tisztára, mint a 3-ban csak ott nem doboz esett rám.

(#25697) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Tablet-en lehet használni a commander-t,ha igen hogyan?
:F :R

[ Szerkesztve ]

(#25698) Snip3r_HUN válasza Stunts666 (#25696) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

3-ban a kedvencem egy jármű vagy valamilyen tereptárgy felé futás közben ha volt egy szerver lagg, tuti bad luck volt mert "neki futottál" :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#25699) Viper26 válasza Snip3r_HUN (#25698) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mégis milyen tempóban, 90 km/h? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#25700) Laraxior


Laraxior
titán

Mi is van ide írva? :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.