Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) Hooper válasza DeadMeat (#24399) üzenetére


Hooper
őstag

ne mondd neki, bf3ban is örültem hogy a folyosó kemperek ott ragadtak a metro mapon. játszon az ilyen csak ott.. locker egy fokkal jobb de itt is tele van olyanokkal akik csak a lépcsőket meg az átjárókat tunkolják.. a másik meg aki a lépcső tetejéről vissza "guruló" halottakat élesztgeti. hatalmas játék élmény. nem is értem miért vették meg a bf4et
second assaultban meg vissza hozzák a metrot...hát grat

(#24402) Stunts666 válasza soultrapp (#24383) üzenetére


Stunts666
őstag

60-80 között 64es szerveren.

Élsimitások off.

[ Szerkesztve ]

(#24403) Xaels válasza Hooper (#24401) üzenetére


Xaels
félisten

Metro-t nem sokat toltam viszont Locker bejön és szívesen tolom rajta illetve jó CPU tesztnek a 64-es verzió :) Obliteration meg kifejezetten jó, kevésbé akad meg középen a játék.

Amúgy egyes pályák okoznak anomáliákat. Hainan-on rendszeresen 40-50fps-re leesik akármit csinálok pedig a gép kompletten ha 60%-on megy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24404) Enton válasza Xaels (#24403) üzenetére


Enton
addikt

Nálam a Dawnbreaker ilyen, ott valahogy mindig kissebb az fps, akárhova állítom options-ban, még mindig elfogadható sebesség, de érezni meg látni, ha kijeleztetem, hogy kevesebb a speed.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24405) DeadMeat válasza kisza25 (#24400) üzenetére


DeadMeat
veterán

hainan, paracel, zavod dawnbreak szvsz mind jobbak nála. Nem rosz, de only kicsit unalmas lenne.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#24406) mackosajt válasza Xaels (#24403) üzenetére


mackosajt
addikt

Kevésbé?

Múltkor Lockeren az első 2 pontot elpukkantottuk kb. 15 percen belül. A maradék 1 pontot utána további 2,1 óra múlva sikerült a csapatnak. Én 2 óra 10 percnél meguntam.

Amúgy azon a pályán rohadtul Metro érzésem van. Repkednek a gránátok, M320 stb középen.
Tudom, menjek olyanra, ahol ez tilos.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24407) JamesHun válasza mackosajt (#24406) üzenetére


JamesHun
addikt

menjél no explo szerverre ahogy te is írtad mint opció :)
ott nincs végtelen gránátozás, rakétavetőzés stb és máris picivel jobb a helyzet

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#24408) mackosajt válasza JamesHun (#24407) üzenetére


mackosajt
addikt

A gond az, hogy én nem szeretek csak 1 pályás szerverre menni, és ugye a többin nincs ilyen gond, mert van hely, nem tud kialakulni gránát eső. Így ott, azokon nincs gond. Viszont amikor Locker kör megy, valami hihetetlen mennyiségű gránát kerül elő.
1 map miatt nem szokásom lelépni egy szerverről.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24409) JamesHun válasza mackosajt (#24408) üzenetére


JamesHun
addikt

pedig megvan az előnye is az 1 pályás szervereknek
+ lockeren elég jól ki lehet maxolni a cuccokat

de ha zavar lockeren a gránáteső , akkor menj a kinti részre, kerüld meg a töketleneket és lődd szarrá őket hátulról :)

SeriesX: JamesSHun

(#24410) DeadMeat válasza JamesHun (#24409) üzenetére


DeadMeat
veterán

Silencer+ lmg De jó is az ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#24411) mackosajt válasza JamesHun (#24409) üzenetére


mackosajt
addikt

Jah, mert ha beáll a közepén a pálya, szerinted nem azért van, mert sem belül, sem kívül nem jut át egyik csapat sem a másikon?
Amúgy szokásom figyelni a mapot, és ha úgy látom, hogy kint talán kevesebb az ellen, akkor próbálkozom.
Sajnos amúgy kint meg sok a csipa, akik a pálya végéről figyelnek, és a kintieket lövik.
Persze nem lehetetlen eljutni a hátukba, csak nehéz, meg általában amikor eljut az ember az ellenség mögé, direkt úgy haladva, hogy még véletlen se moccanjon meg a hátsó zászló, amíg nem érkezik erősítés a squad személyében, tuti rám születik az egyik, aki elindul a zászlóhoz, és mivel az megmozdul, mi meg még csak 2-en vagyunk, a hirtelen ránk mozduló túlerő ellen elbukunk. Míg ha várt volna, hogy 4-en legyünk, vagy 5-en, és pillanatok alatt behúzzuk, akkor talán a csapat többi tagja is jöhetett volna.

De még ha be is húzzuk, általában vak emberekkel sikerül játszani, akik nem látják a behúzott pontot, és továbbra is csak a gránát esőbe mennek a hátba támadás helyett.

Mert hát gondolkozni ahhoz nem kell. Csak nyomni a gombot.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24412) Xaels válasza mackosajt (#24406) üzenetére


Xaels
félisten

Keress idő limites szervert. Amúgy csak annyit kell tenni olyankor, hogy ki kell a másik csapatot engedni a bombával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24413) mackosajt válasza Xaels (#24412) üzenetére


mackosajt
addikt

Már találtam, meg talán egyre több van belőlük.

Amúgy jó móka, csak egy idő után unalmas. Ezért sem értettem soha BF3 alatt sem az olyanokat, akik ilyen több ezres tickettel bíró szerverre jártak. Semmi változatosság.

A kiengedés meg nem egyszerű. Te, mint "fővezér" megparancsolod a csapatnak, hogy húzódjanak hátrébb?
Szerinted? Hányan fogják kiengedni?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24414) Macsjoz


Macsjoz
tag

Üdv!
Az volna a kérdés hogy a game multiba mennyivel eszik több procit mint single-be?

(#24415) vendingo


vendingo
veterán

Lehet már sokszor elhangzott, de visszakeresve nem igazán találtam rá választ.

Jobb a 4 mint a 3?
A 3 már megvan a kezdetektől, de ha nincs nagy eltérés a 4-ben, akkor nem feltétlenül ruháznék be rá.
Grafikailag, játékélményileg sok újdonság van benne?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#24416) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok állítólag ígérnek egy nagyobb Update-t a játékhoz.Nem tudjátok mikor jön ki pontosan?

(#24417) Xaels válasza mackosajt (#24413) üzenetére


Xaels
félisten

Azt én sem értettem soha. Most a Mixed megy nálam, de ott is néha tudnak alkotni az adminok. Rogue CQL infantry only pl.

A kiengedtés meg olyan, hogy vagy megérti a csapat vagy nem, de ha a többség veszi a lapot akkor a maradékot könnyen ledarálják.

(#24415) vendingo: van ahol elvettek és van ahol hozzáadtak a 3-hoz képest. Szerintem várj még vele ha a 3 is megteszi még.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24418) @rglaaf válasza vendingo (#24415) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem jobb a bf4 csak újabb , de legalább félkészen kiadták és már jön is az első dlc hát nem egy álom..?

PSN:BiZzare_0 ️

(#24419) vendingo válasza Xaels (#24417) üzenetére


vendingo
veterán

Oks, várok addig, amíg nem dobják utánam gombokért az alapjátékot az összes DLC-el. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#24420) kisza25 válasza Hooper (#24401) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

legalább aCOD játékosokat leköti az a 2db pálya és a többin nyugtunk lesz tőlük, amúgy fegyvereket húzni jók azok, de max 24 fővel :) elég sok fegyver assigment van és tdm-re még nem találtam szimpatikus pályát

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24421) #02119936 válasza Macsjoz (#24414) üzenetére


#02119936
törölt tag

Kevesebbet cpu kell neki itt single sokkal szarabban ment, mert nem azt optimalizálták.( minek is )
Ahogy futott a a single, ahoz +15-20 fps-t adj hozzá. Intel cpu-at szereti jobban a game.

(#24422) front3r válasza #85154688 (#24416) üzenetére


front3r
őstag

A héten. Legvalószínűbb szerda-csütörtök tájékán fogják élesíteni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24423) kisza25 válasza vendingo (#24419) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A BF4-el a legnagyobb gond, hogy sok az exe hiba és szerver kress holnap elvileg jön egy dlc+javítás azt várd meg és utána válaszolunk,
amúgy az előzőeket leszámítva, teljesen más hangulatúak a pályák, másképpen kell járművezni, mert nem lehet a bf3-ban megszokott kiegészítőkkel érvényesülni, hanem másokat kell használni, sok dolgot beleraktak ami BF3-ból hiányzott pár példa:
le tudsz bukni víz alá így növelheted vízben a túlélési esélyeket + tudsz pisztolyt kést és gránátot használni vízben, más lett a suppresion, késelést nekem mindig beadja, de szemből védekezhet az enemy amit sajnos 80-90%-ban meg is nyer. minden fegyverre rengeteg kiegészítő van + pisztolyokra is.
Vannak pályák amiken házat ledöntve, gátat átszakítva megváltozik a pálya, 1-nél a ledőlt épület romjain lesz a C-pont előtte a felhőkarcoló tetején volt, 2.-nál az egész pályát víz árasztja el az első emeletekből lesz a földszint és autók helyett hajók lesznek,
szinte minden kisebb épületet össze lehet dönteni, hogy magába roskad, és legtöbb pályán van valami nagyobb építmény amit ledönthetsz, erősebb lett infinatry és gyengébbek a járművek, főleg a nagy atack helit gyengítetek le, de ha tankkal, vagy LAV-al bemész 4-5 inf. közé nagy eséllyel nem te leszel a túlélő,
minden kasztnak van ellenszere járművek ellen, igaz medicnek csak könnyű páncélzatra, de recon kapott 3db c4-et,
előtérbe került a csapatjáték, van minden squadban egy loader, ő jelöli az elfoglalandó pontot és az általad beállított "perkek" csak akkor aktiválódnak, ha a feladatot csináljátok... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24424) ujlakany1993 válasza @rglaaf (#24418) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Ez minden ember álma...Jobbat el se lejehetne képzelni, mint egy "bughalmaz alá temetett embernek lenni".

(#24425) JamesHun


JamesHun
addikt

ezen a dlc-n nem tudom mit vagytok kiakadva
nem egy játéknál már első nap kint van az első DLC itt meg legalább 1-2 hónappal később jön csak ki
bugokat sem irtják jobban, mert pl az új Batmanba is eltelt nem 1-2 hét mire egy bugot kiírottak (nem lehetett felmászni egy helyre, ahova kellett volna menned pl)
vagy ott van az új assassin's creed 4
olyan bugos már az alap mászása is néha (xbox) , hogy nem 1x idegbeteggé tesz

SeriesX: JamesSHun

(#24426) Macsjoz válasza #02119936 (#24421) üzenetére


Macsjoz
tag

Akkor az jo :D szerintem csütörtökön már meg is lesz dlc-vel együtt.

(#24427) errorcode06


errorcode06
őstag

Az a baj a no explosion szerverekkel (tapasztalataim alapján) hogy ha nincs fent admin, ugyanúgy repkednek a gránárok rpg-k stb.. Így máris értelmét vesztette az egész...

szerk.:
Én még nem találtam olyan szervert ahol ez auto menne, bár ez nem is érdekel, mert ha rámtör az idegbaj, váltok supportra és spammolom a v40 minit ammoboxról csücsülve...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#24428) Neoteric válasza errorcode06 (#24427) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ha a no explosion szerver azt jelenti, h az admin saját kezűleg egyesével b@szkodja ki azokat akik használják ezeket, akkor az már régen rossz. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#24429) Tam1878 válasza JamesHun (#24425) üzenetére


Tam1878
csendes tag

Jogos! Van egy olyan érzésem, hogy az összes DLC készen volt már, akkor, amikor kiadták a játékot. Csak ugye ezt 6-8 évvel ez előtt berakták a teljesbe, most meg DLC-ként árulják, mert hát veszi a nép.

(#24430) front3r válasza Tam1878 (#24429) üzenetére


front3r
őstag

Nem rakták bele régen sem. Kiegészítő lemezként jöttek ki régen is a "DLC"-k, 8-10 ezer Ft-os árakon, vagy az akkori árfolyamnak megfelelő szinten.

eugabesz: Nem hiába tettem idézőjelbe. ;) Nem állta meg a helyét, kellett az alapjáték hozzá, és ugyanúgy plusz pályákat adott hozzá, és egyéb plusz dolgokat. Mint ahogy itt is. A múlt kicsit megszépíti az emlékezeteket. :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24431) eugabesz válasza front3r (#24430) üzenetére


eugabesz
őstag

Kezdjük ott,hogy nem is DLC-nek hívták,s még annyi,hogy a kiegészítő mint önálló játék is megállta a helyét...erről ennyit.Ez csak is sima pénzlehúzás,semmi több.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24432) lofagi válasza eugabesz (#24431) üzenetére


lofagi
addikt

lehet nem véletlen tette macskaköröm közé a DLC-t? :U :U :U

Amúgy mikor jön a patch? Mintha azt olvastam volna,hogy az már ma jön, a DLC pedig holnap. Ez az állítás továbbra is megállja a helyét?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24433) eugabesz válasza lofagi (#24432) üzenetére


eugabesz
őstag

Ezt senki sem állította...mutasd hol láttad..még mindig holnap jön a javítás és a DLC...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24434) Atla


Atla
senior tag

Na én high-ról visszavettem low-ra,ugyanúgy 120-150 között vagyok Fps-ben.Na de majd megyek pár kört hátha jobban adja lowon.

(#24435) L4mie válasza lofagi (#24432) üzenetére


L4mie
veterán

másik kérdés: mikor jön a Mantle? :D inkább érdekel mint a DLC :) talán együtt jönnek?

*valamelyik nap linkeltétek, továbbra is vinnyogok rajta gyanús, hogy mantle után is ez lesz [link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24436) lofagi válasza eugabesz (#24433) üzenetére


lofagi
addikt

Polygon: DICE will release a stability patch for the PC version of Battlefield 4 the week of Dec. 2, the developer announced via the game's forums. The patch will remove the game's "one-hit kill" bug, which applied damage from a single bullet multiple times ...

ebből gondoltam pont pont pont pont kibaszot pont

de valószínű,hogy náluk az,hogy dec 2. hete nem jelenti azt, hogy azt már dec 2án ki is adják, erre gondoltam én, hogy ha már leírják akkor az 2. de nem csak az a hét azaz az lehet holnap is vagy azután, én kérek elnézést hogy meg mertem kérdezni valamit is

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24437) kisza25 válasza L4mie (#24435) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

valahol azt olvastam az is holnap jön, de erre ne vegyél mérget

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24438) ujlakany1993 válasza kisza25 (#24437) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Aláírásoddal teljesen egyetértek. Nagyon jó színész volt. Ssajnos a balesetről nem tehetett. A sors fintora, hogy az vette el az életét ami meghozta a sikerét.

(#24439) RichieTri


RichieTri
senior tag

a single vegen tudom valasztani a csajt a negro-t...magamat tudom valahogy?
elvileg kene a 3.fegyo miatt :U

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#24440) fogirobi


fogirobi
senior tag

Találtam egy oldalt, ahol ezt írták:
A DLC december 3. -tól érhető el a prémiumtagoknak, a Limited Edition és a Deluxe Edition tulajoknak, az alapjátékkal rendelkező emberkék pedig 2 héttel később vásárolhatják majd meg.

Szóval van remény, hogy a Limitedesek is megkapják holnap a DLCt! :) Habár nem tudom honnan van ez az információ, de bízok benne, hogy igaz! :D

(#24441) Stunts666 válasza RichieTri (#24439) üzenetére


Stunts666
őstag

Ne csinalj semmit se.

(#24442) raggg válasza fogirobi (#24440) üzenetére


raggg
senior tag

Hát ha jól értettem, akko abból amit leírtál nem következik, hogy a LE tulajok most kapják meg.

ragklaatPS

(#24443) fogirobi válasza raggg (#24442) üzenetére


fogirobi
senior tag

Akkor értelmezd újra a mondatot, annyira nem nehéz! :C

(#24444) raggg válasza fogirobi (#24443) üzenetére


raggg
senior tag

És tényleg bocs. :DDD

ragklaatPS

(#24445) Colos1 válasza L4mie (#24435) üzenetére


Colos1
őstag

A Mantle alacsony szinten fér hozzá a VGA -hoz, úgy, mint ahogyan az ASIO a hangkártyákhoz. Az ASIO már több éves technológia, de még mindig tud BSOD -t okozni, mert a Win nem igazán szereti, hogyha megkerülik.

Bele sem merek gondolni abba, hogy mi lehet a megoldása a "(DICE + EA + Windows) * LowLevelApi = ?" műveletnek ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#24446) Mr.White


Mr.White
senior tag

istenem, de elcseszték ezt a játékot. :(
csak felkúr az egész, és még sírtunk hogy sz@r a hitreg meg netkód a 3-ban.persze ezt úgyse javítják mert minek...

(#24447) Gippo válasza Colos1 (#24445) üzenetére


Gippo
senior tag

Nem volt még gondom nagyon ASIO driverrel, pedig zenét készítek :D :DDD

(#24448) kisza25 válasza Gippo (#24447) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de abban nem volt benn a DICE+ EA :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24449) raggg válasza Gippo (#24447) üzenetére


raggg
senior tag

ditto

ragklaatPS

(#24450) Gippo válasza kisza25 (#24448) üzenetére


Gippo
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.