Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Gyula84 válasza R3laX (#25945) üzenetére


Gyula84
veterán

Kösz :R
amúgy rosszul írja a sebességet...
nekem is 250kB/s ír pedig az csak 130al jön

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25952) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Mikor lesz szerver kb? Valaki tudja?

(#25953) Foxmulder89 válasza ujlakany1993 (#25952) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Azt írták pár óra múlva.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#25954) cmu721 válasza spanglee001 (#25939) üzenetére


cmu721
csendes tag

Mindenki tudja.... Nézegettem a neten, hogy nehogy lemaradjak róla. :) A 3-nál későn kezdtem el játszani, és nem volt furcsa, hogy szinte mindenki jobban lő nálam... aztán olvasgattam, hogy ez "legális", vagyis nem nagyon derül ki...megszoktam. Nem a k/d, meg a pontok miatt játszom, nem érdekel, nem fáj, ha valaki leszed, de így mindíg ott van, hogy ha valaki nem is csitel, attól még macro-zhat... de igazából ugyanaz, mert ezek után már nem tudom, hogy aki lelőtt egy érdekes helyzetben, az minek köszönheti... én mondjuk csak ezért nem vettem olyan egeret, ami macrozható.
Egyébként aza configinjektor nevű program valamit nem ír át a játékban, amit lehetne szűrni a szerveren, majd bannolni sorban? Nem tudom hogyan működik ez...

(#25955) bombibmw válasza cmu721 (#25954) üzenetére


bombibmw
veterán

Leszedte nekem is ezt a valamit.
Kell ezután restart,vagy sem?

(#25956) pumpa007


pumpa007
tag

Hát ez komoly elindult az update és 20 kb/s -al...és 888 mega, ennek tetejébe még néha leáll a letöltés hogy sikertelen...ez így eltart egy darabig :W

(#25957) Laraxior


Laraxior
titán

Nincs itt gond :DDD

28.6GB a játék, és még hátra van egy halom DLC.... Mennyi lesz a vége?40-50GB? :Y Ha neadjisten egyszer újra le kell szedni egy fél nap lesz....

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25958) pumpa007 válasza pumpa007 (#25956) üzenetére


pumpa007
tag

update: folyamatosan leáll sikertelen letöltés szöveggel...

(#25959) SzlobiG válasza Laraxior (#25957) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mire helyre hozzák az egész játékot normális szintre lesz vagy 60gb... :(

Mod: Itt is szedi full sávszéllel.

[ Szerkesztve ]

(#25960) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Vannak szerverek.

(#25961) gali777 válasza Laraxior (#25957) üzenetére


gali777
őstag

Inkább legyen 60 giga bug nélkül, mint 30 bugokkal :D

(#25962) spanglee001 válasza cmu721 (#25954) üzenetére


spanglee001
addikt

nem értek az ilyenkhez sajnos, viszont jó lenne ingyenes csalás amit a PB egyből bannol, tehát reklámozni mint fasza cheat, azt a kis szarosokat egyből bannolnák.
vagy esetleg támogatnunk kéne a PB-t hogy működjön normálisan?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25963) Gyula84 válasza Laraxior (#25957) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem kb 40gb 4 nap folyamatos töltés :D

(#25961) gali777
inkább :)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25964) Viper26 válasza ujlakany1993 (#25950) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, biztosan. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#25965) Laraxior válasza gali777 (#25961) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem a legnagyobb gondom a játékkal, hogy az Anti-Air ( a két lánctalpas) minden szir-szarban elakad. Alig lehet vele úgy lőni, hogy közbe mozgok is, hogy azért engem ne találjanak el, de figyelnem kell az útra is, meg arra, hogy ne legyen valami mélyedés, mert akkor istentelenül elkezd pörögni, csúszni, bebugol, hogy hívni kell legalább két "autómentőt" hogy kiszedjenek.... más gondom nincsen :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25966) Prosector


Prosector
addikt

Olyannal találkozott vki, h a favorites-ből tünedeznek el a kedvenc szerverek?

A 7-8-ból volt az előbb 3, most frissítettem, így van 4. :DDD

Szerk.:már 5 van ! :DDD

Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#25967) S1M0N válasza Prosector (#25966) üzenetére


S1M0N
senior tag

Gondolom frisítik őket (vagy mást buherálnak rajtuk), és ezért tűnnek el a listából, majd bukkannak fel újra.

(#25968) Laraxior válasza Prosector (#25966) üzenetére


Laraxior
titán

Miért lenne érdekes, amikor ki volt írva, hogy karbantartás van... :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25969) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Edge detect AA működik ráerőltetve catalystból?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#25970) Enton válasza Prosector (#25966) üzenetére


Enton
addikt

Frissülnek a serverek is, idővel meg lesz mind, update előtt nekem is 3-4 db votl meg csak mostmár majdnem minde megvan.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#25971) blaca83


blaca83
őstag

Nálam is folyamatosan "szünetelteti a letöltést", pedig sávszél az lenne bőven... :B ;]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#25972) pumpa007 válasza blaca83 (#25971) üzenetére


pumpa007
tag

Jaja, folyamatosan leáll a letöltés...
Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni ezt a patch-et?? Én hirtelen nem találtam sehol.

(#25973) DeadMeat válasza Laraxior (#25965) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ugyan akkora fos a kerekes is... rámész egy autóra és random elakad, beakad egy olyan perembe amit gyalog átlépsz, ect.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#25974) Ch4r0n válasza Laraxior (#25957) üzenetére


Ch4r0n
tag

Nekem durván 31 GB most a játék és a China Rising előtt is kb 30 GB volt, szóval igazából közel sem integrálódott bele a DLC miatt letöltődött 4,5 GB adatmennyiség.
Először én is nézem nagyokat, hogy mi az isten... 4 pálya 4 GB az durva..., de szerencsére nem :N csak a DLC-k és a patch-ek telepítői öltenek ekkora méreteket.
A játékba csak átírják a dolgok nagy részét nem kerülnek bele teljes méretükkel a játék mappájába szerencsére. Szerintem az összes DLC-vel nem fogja elérni a 40 GB-ot.
Legalábbis remélem, mert sok helyet foglal így is az ssd-n, de ennek is megvannak a tagadhatatlan előnyei így számomra nem volt kérdés, hogy ssd-re telepítsem :DD .

(#25975) Xaels válasza DeadMeat (#25973) üzenetére


Xaels
félisten

Hainan-on a vízbe menet BTR mindig elakad :D Megáll gyakorlatilag 1 pillanatra, baromi idegesítő pláne a heves harcok közepette.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25976) DeadMeat válasza Xaels (#25975) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem úgy rémlik mindenhol megtorpannak egy pillanatra. Vagy nem erre gondolsz?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#25977) spanglee001 válasza Ch4r0n (#25974) üzenetére


spanglee001
addikt

viszont egyre több szervernél van már, induláskor várakozás a többiekre 15-30 másodperc aztán indul a játék.
így mindenki egyszerre indul egyenlő esélyekkel.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25978) RichieTri válasza Xaels (#25975) üzenetére


RichieTri
senior tag

mert atvalt vizi uzemmodra...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#25979) Prosector


Prosector
addikt

Azt nem nztem, h karbantartás volt :W

(#25980) Xaels válasza RichieTri (#25978) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor te még nem láttál ilyeneket a vízbe menni igaziból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25981) Laraxior


Laraxior
titán

Az a helyzet, hogy ugyanez a jelenség megvolt a BF3ban is. Az M1128 és a LAV-AD kb hasonló kategória.
Ha az M1128-al mentem és útba esett valami víz akkor az simán belement és folytatta ugyanolyan sebességgel a haladást, de ha a LAV-val beérek a vízbe olyan mintha egy falnak ütközne, és utána kezd el "úszni" a vízen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25982) Ch4r0n válasza spanglee001 (#25977) üzenetére


Ch4r0n
tag

Pár helyen már én is tapasztaltam, de engem nem zavar az a pár másodperc várakozás sokakkal ellentétben. Bár azért sok helyen még enged mozogni egyből a betöltés után ott azért kihasználom ezt az előnyömet ha már így csinálták meg.
Az meg, hogy később elvész ezzel a várakoztatással, hogy locker-en befutok egyből C pontra, meg defuse-on az első konzolt már aktiválom is mire betöltenek a többiek hát ez van, vicces volt amíg tartott. :)
Azonban ez tényleg igazságosabb rendszer lesz és szerintem ez jó dolog, legalábbis nekem fontos a játék tisztasága.
De a járművekkel úgy van, hogy a már a pályán vannak ha jól tudom alapból és így mindenki előtt beszállhatok abba amibe akarok nem viszik el, mert én töltöttem be elsőként. Azért ez is jó dolog és így első betöltöttként a csapatomból azzal nyomulhatok először amivel csak szeretnék és ez az előnye azért megmarad az ssd-nek.

(#25983) suppahmarkie


suppahmarkie
csendes tag

Üdv ! ma be szerettem volna lépni, és frissiteni kellett, vagyis kellett volna, 20-30% mindig megáll és ezt irja:
Váratlan hiba történt, probálkozz újra Hiba: 131076:503

Valaki tudna segiteni?

(#25984) blaca83 válasza pumpa007 (#25972) üzenetére


blaca83
őstag

Originen belül, jobb klikk a játékra és "letöltés folytatása"....4X-5X újraindítottam és utána ráállt a megfeleló sávszélre és le is jött!

Rohadtul idegesítő volt, hogy magától nem csinált semmit, csak "szüneteltetett". :((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#25985) RichieTri válasza Xaels (#25980) üzenetére


RichieTri
senior tag

nem az igaziakrol beszeltem

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#25986) bul07


bul07
nagyúr

Nem igaz hogy nem tudták az kijavítani hogy kiírja hogy UCAV történt az ölés

Amúgy észrevettétek hogy a hajó TV rakétájának az irányítása is megváltozott fordítva reagál az egére, olyan lett mint a UCAV irányítása
Nem lehet valahogy visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25987) pumpa007 válasza blaca83 (#25984) üzenetére


pumpa007
tag

Köszi, időközben sikeresen leért a folyamatos újraindításokkal.

(#25988) blaca83 válasza pumpa007 (#25987) üzenetére


blaca83
őstag

Kíváncsi leszek estére, hogy csak a letöltés miatt idegeskedtünk, vagy megint minden sz@r lesz... :DDD
(van egy tippem, :B de ne legyen igazam! :P )

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#25989) gali777 válasza Laraxior (#25965) üzenetére


gali777
őstag

Nekem is igazából csak a balansszal van már bajom. Már régóta nem fagy a játék :D

(#25990) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Új patch: Battlefiled4.exe működése leállt. :U

(#25991) RichieTri válasza blaca83 (#25988) üzenetére


RichieTri
senior tag

haat..nekem most sikerult vegigtolnom egy shanghai kort crash nelkul. ha ez nem csak mero veletlen akkor jo.
viszont mintha a hitreg(vagy netcode- en mar nemtudom)) egy kicsit szarabb lenne.
normalis pingem volt a szeron es megis

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#25992) Edem05 válasza SzlobiG (#25990) üzenetére


Edem05
őstag

Várható volt! :D

(#25993) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok kérdésem az UCAV-ot hogy lehet elérni megszerezni.... mit kell össze szedni ..köszi support-tal megyek már 10 rankon keresztül....köszi :R :R :R

(#25994) Algotis válasza kisza25 (#25871) üzenetére


Algotis
addikt

Na most volt időm kipróbálni, hát semmi jó, így kb az 50 fps-t üti meg a számláló...
Ez így kicsit gáz:/

Androidos Outlookból küldve

(#25995) ujlakany1993 válasza Algotis (#25994) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

7850-el 50fps? :Y :Y

(#25996) lofagi


lofagi
addikt

Azért úgy látszik, hogy tényleg észbe kaptak! Vagy csak elhúzták a mézesmadzagot előttünk. A patchek a control room szerint: Nov 14 - Dec 3 - Dec 9 , jó lenne ha ez a tendencia meg is maradna. Legalább egy kis ideig, hogy némi bizalmat visszanyerjenek. De vicces, hogy a dec 3-aira mennyit kellett várni, most meg egy hét leforgása alatt több és jobb frissítést tettek bele. Az hogy ez mennyire működik azt nem tudom, majd csak holnap tudom letesztelni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25997) Algotis válasza ujlakany1993 (#25995) üzenetére


Algotis
addikt

Ha minden LOW akkor van az 70 is, csak akkor van több, ha az eget nézem... :(((

Androidos Outlookból küldve

(#25998) JamesHun válasza Algotis (#25997) üzenetére


JamesHun
addikt

driver?
loggoltasd ki mennyire használja ki a proci / VGA-t a bf4 egy aida64 vagy hasonló progival
melegedés nincs a VGA-n? Nekem 1x volt még az 5770 en és szépen vissza is vette a teljesítményét, hogy ne főjön meg :D

SeriesX: JamesSHun

(#25999) L4mie válasza JamesHun (#25998) üzenetére


L4mie
veterán

milyen paranccsal lehet kiiratni?
megnézném nekem mennyi a 7870 el.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26000) JamesHun válasza L4mie (#25999) üzenetére


JamesHun
addikt

én aida64-et használok
az loggolja játék közben az értékeket és utána html-be lementve megnézheted a statisztikát

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.