Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) prokxy válasza jozefhu (#24599) üzenetére


prokxy
veterán

Te ki vagy, h oltasz igy embereket?!
No offense...nem rossz az a hc, foleg csak gyalogosan. Sniperkedni pl. a legjobb! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24602) LamaCube válasza prokxy (#24587) üzenetére


LamaCube
addikt

Jól írta Mackó. :K HyperCube7601

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24603) Colos1 válasza prokxy (#24601) üzenetére


Colos1
őstag

És ez milyen:

1. Megyek tankkal. A hülye gyerek elém rohan, természetesen elütöm. Erre van pofája azt mondani, hogy punish....
2. Lövök, egy baromarcú elém rohan, és punish...
3. Be akarok szállni a tankba, erre lelő a csapattárs, hogy az övé legyen...

Ebből az első kettő 5 perc leforgása alatt történt, utána átmentem egy olyan szerverre, ahol nincs forgive/punish, és ott jött a 3. Aztán legközelebb én lőttem le őt, és kib@sztak... Gondolom mert én nem vagyok admin :U
Ekkor mondtam még BF3 -ban, hogy soha többé HC, én játszani akarok, nem a barmokon idegeskedni. Nem, nem ezt a 10 percet nyomtam HC -n, előtte is, és akkor is voltak ilyenek, de ez volt az utolsó csepp...

Megjegyzem, valamiért jobban ment a HC, mint a sima, de köszönöm, az ilyen idiótákkal találkozom normál szerveren is úgy, hogy ott nem tudnak bennem kárt okozni...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#24604) Freiherr válasza Colos1 (#24603) üzenetére


Freiherr
őstag

Mi az a punish? :D

XXX

(#24605) Laraxior válasza prokxy (#24601) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom valami agytroszt waros :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#24606) Atla válasza eugabesz (#24594) üzenetére


Atla
senior tag

Valóban a Vga lesz a gyenge,illetve az operációs rendszered,ha Win 8 van fent térj vissza 7-re.Vagy
nem tudom ezek az admin programok mennyit zabálnak a memóriábol,az is lehet egyébként.

(#24595) kisza25 Beirtam az aláirásba.

(#24607) mackosajt válasza eugabesz (#24592) üzenetére


mackosajt
addikt

Tudom Gabi mi az élmény. ;)

Nekem sem adja ki mindig jól. No meg hkv-s barátaim csak most vették meg a bf3-at, megyek velük, ha játszanak. Néha kör végén azon csodálkozom, hogy nem adták fel? olyan arányt látni a tabellán a nevek mellett, hogy hajjaj. Viszont mivel csapatban toljuk, együtt, az elejében szoktunk lenni.

A statot én sem figyelem, csak mikor rá pillantok a táblára, annyit. Ha jól emléxem, ilyen táskából is talán 2-t nyitottam ki, pedig állítólag érdemes nyitni.

Viszont azt a 6670-et ki kéne cseréld. Hány fps-t produkál egyáltalán?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24608) ScomComputer


ScomComputer
veterán

"Tweaked the network and computer performance screen to show proper values. Players can now test their computer and network connection and get recommendations if they need to adjust something to improve their gameplay experience ."- ennek most mi a lényege valaki lenne olyan rendes és leírná,nem értem!
:R

(#24609) Olympos válasza jozefhu (#24599) üzenetére


Olympos
aktív tag

Az intelligencia megcsillant változatos és élménydús hozzászólásodban. :)

Ilyenre miért nem jön moderator figyelmeztetés?

(#24610) prokxy válasza Olympos (#24609) üzenetére


prokxy
veterán

Ezek szerint nem csak nekem szúrt szemet ez a srác... :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24611) scope2007 válasza #31342592 (#24063) üzenetére


scope2007
addikt

Na ezt jól leírtad... Ugyanez a véleményem.
Egy fos kupac az egész bf4 :-D
Újból tuti nem venném meg, max kettő félbe :-D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24612) prokxy válasza Colos1 (#24603) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyen mindig is lesz HC-n, csak általában nem ez a jellemző, h így ömlesztve megkapsz mindent!

A sniper fegyókat azon unlockolom és javítom a reflexem (legalábbis erősen próbálkozom :D ). Kobra + sniper + magnum és domination, aztán azon veszem magam észre, h nem is pislogok, mert úgy figyelek! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24613) Olympos válasza Colos1 (#24603) üzenetére


Olympos
aktív tag

,,Minden jóban van vmi rossz." Ez a punishra is érvényes.

A valódi harcmezőn a katona nem attól fél a legjobban, hogy meglövik, hanem attól, hogy saját társait öli meg. Egy ilyen "élménybe" sokan betegedtek bele vagy lettek miatta öngyilkosok, vagy csak "egyszerűen" egész életükön át elkísérte lelkiismeret furdalásuk.
Persze a punishnak nincs ennyire mélyenszántó gondolata, de igencsak jó eszköz, ha egy kezdő hardcoros azt hiszi, hogy M240B-t letámasztva menő a haverokat hátulról fedezni 3m széles szűk folyosón, elfelejtve, hogy nem lövünk barátok közé, rajtuk nem megy át a golyó sebzés nélkül.
Ugyanez érvényes azokra a "noob"-okra, akik átjáróba 20m-ről dobnak be gránátot és nem érdekli, hogy már 5 csapattárs van ott, akik szép lassan araszolva próbáltak meg előre menni...eddig a pillanatig.

Ezeknek van a punish! :)

Az, hogy nem adok punisht, amikor kirohanok a tank elé már nem szerver vagy játékmód kérdése, egyéni belátástól függ, a játékos hozzáállását tükrözi.
Szerencsére/nem szerencsére a HC módban nem lehet állítani azon, hogy 5 TK után autokick legyen. Ez alapszabály.
Így szép lassan megtanulja mindenki, hogy előbb mérlegelek, aztán döntök....és hogy "gyalogos előbb volt mint autós" :D

A HC módban a Squad Leader felett nincs jelzés, csak ha ránézel.
Ez már személy szerint tetszik nekem: szintén a fenti esetet erősíti, amikor nem volt ráírva a vietkong feje felé, hogy ő mozgatja e a bozótot vagy nem, így a napalmot addig nem dobom le, amíg nem nézem meg jobban.
Csak be kell célozni és már ki is írja, de persze egy heliben ülve a kilőtt rakétát már nem lehet visszahívni...
...ekkor is jogos a punish, kicsit várj, mielőtt lősz.

Ha már Hardcore a téma, akkor a Minimap eltörlése se volt egy elveszett ötlet: megjeleníteni vki pontos helyzetét a minimapon is egy baromság volt, teljesen irreális egy valódi harcmező pattogós környezetében.
A hitreg jelzésének eltörlése is hatalmas könnyítés, ami szerencsére megint nincs.
Az meg külön jó, hogy ránézésre nem tudod eldönteni, hogy a tankban ül e vki, vagy csak lesben áll és várja, hogy megközelítsd :)

Van még több pro és kontra a HC mellett, ez is egy mód, ami jó, tetszik vkinek, és lehet, hogy pont azért, amiért más rá se néz.

(#24614) Gippo válasza Olympos (#24613) üzenetére


Gippo
senior tag

Az a baj... illetve zseniális ötlet... hogy az aknákba és claymoreokba is bele tudnak menni a csapattársak... viszont simán punisholat az idióta, aki nem nézett körül (jelzi neki). Sok TK után meg ugye kidob a szerver...
Tegnap volt egy tag aki egy 2 v40-es grántot dobott shanghaion a liftekhez, mert nehogymá' claymore legyen ott, használj c4-et. Megölt vele 2 csapattársat, meg a claymore-t. Nem mindenkinek való az a mód... illetve illene minden szerveren egy votekick rendszer (csak csapattársaknak)

(#24615) ScomComputer


ScomComputer
veterán

#24608-erre senki, ja hogy ti sem tudjátok...oké, akkor majd utána nézek.... ;)

(#24616) Gippo válasza ScomComputer (#24615) üzenetére


Gippo
senior tag

Van egy játékon belüli teszt, ami a hálózati kapcsolatot is méri. Azon fejlesztettek :))

(#24617) prokxy válasza Gippo (#24616) üzenetére


prokxy
veterán

Ez már van vagy ma lesz? Mert nem találom! :D
Mit mérjek ezen, mire jó ez?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24618) jozefhu válasza prokxy (#24617) üzenetére


jozefhu
csendes tag

Van. Options-ben valamelyik fül alatt a jobb alsó sarokban. Amúgy nem jó semmire.

(#24619) scope2007 válasza prokxy (#24164) üzenetére


scope2007
addikt

Nálam is ez a helyzet.
De nyugi, mindig jön majd egy alma azzal a szöveggel, hogy Te vagy béna, bf4 sokkal jobb stb stb
Bullshit :-D bf3 akkor is jobb :-D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24620) prokxy válasza scope2007 (#24619) üzenetére


prokxy
veterán

Azóta nem lockereztem, csak CQ és most adja rendesen, tény, más szerver. Bár volt, h sniper and knife only szerveren párszor átlőttem az ellen nyakát és átment rajta a golyó! :D
Aznap, mikor írtam, iszonyat fel voltam cseszve, mert nem talált be a golyó, de másnap már ment. Régebben írtam, h mintha szervere válogatná ezt a hitreges dolgot vagy már kezdek behülyülni... :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24621) Gippo


Gippo
senior tag

Még mindig nem a K/D számít :DD

(#24622) sixpak válasza Olympos (#24613) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kiváló összefoglalás és egyben válasz arra, hogy miért játszok azóta hc-t, amióta csak létezik a játékokban ez a mód.
Sok véleményt hallottam már, többek közt az itt jelenlévő "pro" játékosoktól is, miszerint hc-t csak azok játszanak, akik nem tudnak célozni. Hehe...szerencsétlen balfaszok, megnézném őket mondjuk Lockeren egy folyosón mit művelnének, amikor egy kupacon van mondjuk 3 enemy és 3 mate.
Nincs azzal gond, hogy valaki nem szereti, csak nem kéne lelámázni a másikat...pláne nem egy olyannak, aki magától javuló járművekben ül és a térképen lát minden enemyt...meg pirosan világít mindenki, akit le kell lőni....vicc az egész.
A tk4vehicle tényleg bosszantó, de itt még nem történt velem ilyen, a 3-ban igen...talán itt kevesebben akarnak járművezni.
Azt hiszem talán Gippo kolléga jelezte, hogy nincs név néha a csapattársaid felett. Igen, ha messze van, akkor csak becélzás után jelenik meg a név. Ez kicsit furcsa volt a 3 után, de azóta megtanultam, hogy no tag, no shot.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24623) X Factor


X Factor
addikt

Egyelőre tetszik, tegnap nyomtunk vagy 6-7 200% ticketes kört. Köztük ez volt a most epic. 400 tick-ig alig volt különbség, utána a végén meg 8-1 re álltunk vesztésre, nem mondom a win feliraton mi és az ellenfél is sírva röhögött :D

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#24624) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Nem ma kellett volna hogy feloldódjanak a China Rising pályák?

(#24625) HRC95 válasza WaterWawe (#24624) üzenetére


HRC95
tag

11 kor lesz frissítés délben pedig a DLC jön ergo akkor nyílnak a pályák is meg ha minden igaz :D

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#24626) ujlakany1993 válasza WaterWawe (#24624) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

De ma csak a premiumnak jön a DLC.

(#24627) Remi1234 válasza WaterWawe (#24624) üzenetére


Remi1234
aktív tag

elvileg igen.. és én se látok semmi ilysemit. pedig mintha olvastam volna valamelyik fórumon, hogy van aki már letöltötte, és gebaszos is az egyik pálya..

PSN ID: RemiFungus

(#24628) kisza25 válasza Olympos (#24613) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amúgy normális emberekkel a HC nagyon jó mód, de mikor 4 halálból 3x csapattárs lő le akkor onnan lelépek,
amúgy az, hogy csapattárson sem látszik egyből a jel fölötte, azt hittem, grafikai hiba:)
eleinte le is szedtem pár csapattársat, nem győztem elnézést kérni, mert nagyon ritkán fordul elő, na meg látom az aknát, meg hogy saját, átgurulok rajta bumm, na mondom, ez mintha eddig nem így lett volna:P

amúgy, ha HC-n csapattárs öl meg és nem véletlen, hanem balf@sz volt akkor kell beírni a chatba, hogy !punish és akkor meghal 1x az ilető, azért írom ezt le, mert aki nem HC-zik ezt nem tudja

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24629) WaterWawe válasza HRC95 (#24625) üzenetére


WaterWawe
őstag

Rendben, köszönöm.

ujlakany1993: Ez már adott. :)

Remi1234: Ezt a Silk Road-ot szidták sokan. Néztem róla én is videót és tényleg olyan mintha CoD4 Shipmenten játszanék. :(((

[ Szerkesztve ]

(#24630) ujlakany1993 válasza WaterWawe (#24629) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Akkor bocs, nemszóltam.

(#24631) Colos1 válasza Olympos (#24613) üzenetére


Colos1
őstag

Ha hiszed, ha nem, pont ezért imádtam volna :K

Csak a sok barom elvette a kedvem. :W

Biztos nagyon jó lehet, de nem egy public szerveren... Én pl. kivágnám azt, aki elém áll, vagy elém rohan - megjegyzem, észrevettem, csak későn - és még neki áll feljebb...

A múltkor benéztem egyre, de már annyira elszoktam tőle, hogy a 2. TK után úgy döntöttem, hogy a többiek mentális állapotának megóvása érdekében nem erőltetem :DDD És megjegyzem, hogy mindkét esetben punish -t kiáltottak, amellyel egyet is értettem, mert valóban balfék voltam :D Ugyanis elfelejtettem, hogy HC -n vagyok, és ha a társamat közvetlen közelről éppen lövik, és én odalövök tankkal, akkor nem savior kill -t kapok :)) Szegény éppen lelőtte a támadót, mire a lövegem odaért :O

A minimap -al viszont nem értek egyet. A valódi harcmezőn valóban nincsen minimap, de hallás után, látás után, és a csapattársak jelentése alapján tudod, hogy hol van az ellen. Ez számítógépen lehetetlen, hacsak nem 3D -be játszol, térhatású hangrendszerrel. A minimap a játékban ezt helyettesíti.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#24632) prokxy válasza WaterWawe (#24629) üzenetére


prokxy
veterán

Ezen a Silk Road mapon a Domination és a TDM lesz a király!
A CQ meg olyan amilyen, sivatagos izé, tiszta Bandar Destert! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24633) Gyula84


Gyula84
veterán

885,45MB :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24634) Neoteric válasza Gyula84 (#24633) üzenetére


Neoteric
addikt

Látom neked is észveszejtő sebességgel szedi lefele..

PSN: ne0teric_sAN

(#24635) gali777 válasza Gyula84 (#24633) üzenetére


gali777
őstag

Nekem is kb ennyivel jön. Jó lesz ez majd, ha hazaértem az egytemről, addigra nem lesznek így leterhelve :DDD

(#24637) G4ula84: Én az 5 MB/s-hez vagyok szokva ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#24636) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Fontos jó net.....hehe :DDD

:R

(#24637) Gyula84 válasza Neoteric (#24634) üzenetére


Gyula84
veterán

gali777
nekem 1Mbites netem van szóval még sokat is mutat :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24638) ScomComputer válasza Gyula84 (#24637) üzenetére


ScomComputer
veterán

Így már érthető... :R

freestyée: lehet én még jókor indítottam el a letöltést.. :B

[ Szerkesztve ]

(#24639) WaterWawe válasza ScomComputer (#24636) üzenetére


WaterWawe
őstag

:W

(#24640) bombibmw


bombibmw
veterán

Szasztok!
Lent van a patch.
Ez most elvileg a hangot és a homály effektust javította?
Kell újraindítás utána,vagy sem?

(#24641) Shodan válasza bombibmw (#24640) üzenetére


Shodan
addikt

Egy 800mb patch ezt a két bugot javitja csak, mit csinálnak ezek :F

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#24642) fogirobi


fogirobi
senior tag

Nah most már megjelent nálam is, hogy mikor lesz elérhető a China Rising és december 17-et ír! :(
Tehát, akkor a Limitedesek nem kapják meg ma sajnos! :( Azért a Premiumosoknak jó csatázást! :D

Szerk.: Nekem 4,4Mb/s-al jött le, kb 5 perc volt!

[ Szerkesztve ]

(#24643) Neoteric válasza Gyula84 (#24637) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor nálam van vmi gebasz, mer 8MB/s helyett jön kemény 30kb/seccel.

Most már annyival se jön.. download failed. Hát.. ennyi év után is tud újat mutatni ez a kliensek gyöngye. I <3 origin.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#24644) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok!Az FPS értékek nőttek valamit a frissítés hatására?

(#24645) prokxy


prokxy
veterán

Most van ez a 880MB-os patch, de hol a DLC?
A BF3 esetben ilyenkor jött egy 2-3GB-os verzió is nem?
Vagy már letöltöttem volna? :U
Vagy a rosszabb, h már benne volt a telepítéskori 28GB-ban a DLC map? :Y

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24646) bombibmw válasza Shodan (#24641) üzenetére


bombibmw
veterán

"it removes the EMP blur effect we’ve seen your feedback on, as well as the “one-shot kill bug” and the audio issue prevalent on Golmud Railway and Lancang Dam."

És elvileg nem tudnak megölni csak egy lövéssel.
Most majd lőhetem még tovább a cheatereket. :D

(#24647) Edem05 válasza Neoteric (#24643) üzenetére


Edem05
őstag

Ugyan ez a helyzet nálam is. :(( 14 órát ír mire letöltené. :D Komolyan mondom vicc ez a banda, hogy semmit se tudnak normálisan megcsinálni.

(#24648) Delta×


Delta×
senior tag

Idővel BF4-ért is fog járni olyan origin pont ?

(#24643) Neoteric: Tanyanet 700Kb/al szedi :D általában 600-al töltök xD :C

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#24649) Gyula84 válasza prokxy (#24645) üzenetére


Gyula84
veterán

a DLC később jön pár óra múlva tegnap írta valaki

(#24643) Neoteric
biztos nálad van, de hát indítsad újra

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24650) Neoteric válasza Gyula84 (#24649) üzenetére


Neoteric
addikt

Párszor már megtettem.
Mind1.. előbb utóbb csak jó lesz. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.