Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19336) creation


creation
senior tag

Sziasztok...

Adott egy FuSi Amilo Pro v3505 - Win 7 Ultimate 64bit

Feltelepítettem az oprendszert, mert SSD-t kapott. Minden rendben ment wifi is működött.
A gép barátnőmé, náluk minden OK volt a wifivel, majd amikor átmentünk hozzám és bedugtam bele a "wifi lopó" antennámat, amivel szemközti rokontól "lopom" a netet, azzal is minden OK volt.

Utána mikor szerettem volna visszatérve netezni a saját wifijével, egyszercsak már nem világított a LED és bár látja és felismeri a wifi kártyát a notebook, arra hivatkozik, hogy a hardware nincs bekapcsolva, kapcsoljam be az erre szolgáló gombbal...
Node akár az FN+F10-et, akár a dedikált wifi gombot nyomkodom, nem történik semmi.
Felratam a Launch Managert, mert volt ahol azt írták tegyem fel kompatibilis módba és restart után a feltelepített fileokat is kompatibilisbe, majd resi és világítani fog, az error üzeneteket meg eltüntethetem, ha uninstallom, mert utána már bekapcsolva marad,.... no ez nekem nem kapcsolt be...

Van e valami meglátásotok ezzel kapcsolatban, leszámítva a reinstallt...

:W :R :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.