Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15979) Adoka120


Adoka120
tag

Sziasztok!
Egy fontos kérdéssel fordulnék hozzátok kérem segítsetek rajtam :S
Most vettem pénteken egy HP 550-es laptopot t4200-as proci, 1,5gb ram, 80gb hdd, vga intel x3100.
A probléma már vásárláskor felmerült.. egy boltba vásároltam a gépet a gond az bekacsplom tölt szépen minden windos 7 össze rakja magát erre mikor ki írná hogy Üdvözöljük a gép elkezd csikózni a képen vagy 60 helyen széltében és be se kapcsol ugráltatja a kijelzőt néha fekete lesz.. a szerelő azt mondta ram hiba kicserültük indult minden oké volt megvettem.
Erre haza hoztam bekapcsoltam és ugyan ez van vele.. nem tudom mi ez sajnos mi lehet vele? miért csikóz?
Csak úgy tudom szépen bekapcsolni ha csökkentettbe indítom és utána újra indítom akkor szépen bekapcsol és nem csíkoz most se és játszani is tudok. Valaki tudja miért lehet ez?
Most raktam újra a windost fel drivereztem de nem jó :S

[ Szerkesztve ]

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.