Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73479) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

3 hete beléptem az ITX világába. Nagyon megtetszett, hogy kevés helyet foglal.
Sajnos az élet azóta nem fenékig tejfel. :(
VGA-t kellett cserélnem, az új egerem is beadta a kulcsot. És most úgy néz ki, hogy az új alaplap is felmondja a szolgálatot.
De még mielőtt lemondanék róla, szeretnék mindent megtenni, hogy elkerüljem a javíttatást.
Alaplap: MSI MPG B460i Gaming Edge Wifi.
A probléma, amit produkál pedig hálózati. Véletlen szerűen eldobja a hálózatot, de nem a net szakad meg, hanem a komplett vezetékes hálózat. Természetesen ezt pingeléssel, párhuzamosan webet és routert egyszerre, ellenőriztem. Valahogy így épül fel a pingelés eredménye:
Request timed out
Request timed out
Request timed out
General Failure
General Failure
Request timed out
Request timed out
Request timed out

Előtte és utána is válaszolnak az oldalak és a router is. Wifin meg hibátlanul csomagvesztés nélkül működik. IPv6 kikapcsolva. resetelések megvoltak. Még új routert is vettem, ami természetesen nem hozott eredményt, Lan kábel csere megvolt. Biost nem tudtam frissíteni, mert a Dragon Centerben van állítólag frissítés, de az nem fut le. Az MSI hivatalos oldalán pedig nincs fent a pendrive-ra letölthető friss változat...
Ezen felül, ha van bármi ötlet, azt szívesen veszem.

Ha szükségetek van bármilyen információra, hogy tudjatok ötletet adni nekem, azt szívesen veszem. Az is hasznos tanács, ha a garanciáztatásra bíztattok. Egyelőre tartok tőle, hogy szétszedem a csodás kis gépemet és 1 hónapi ülnek majd a lapon, majd visszaadják, hogy nincs semmi baja és én ugyanott fogok tartani, mint most. :(
Előre is köszönök minden infót. Akár másik topikra való útba igazítást is.

Üdv: Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.