Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) Laraxior válasza szasanyi (#9345) üzenetére


Laraxior
titán

Engem nem érdekel most a pénz..jelen esetben azért adtam érte amennyit :) egy jó lapot akartam magamnak. Utólagosan sem érdekel a pénz része...hálisten ebben a hónapban mondhatom ezt bátran. Az elmúlt egy hónapban majdnem heti rendszerességgel cserélgettem az alaplapjaimat, de egyikkel sem volt olyan gondom hogy azért nem ment mert hibás,hane mert nekem kissé fejlett a BIOS-a. Hozzászoktam a Giga P35ös biosokhoz. Most kapok egy ilyen lapot,örültem is mint majom a farkának,de óva intettek hogy vigyázzak ha 8GB ramot teszek bele,mert direkt azért vettem Kingmax ramokat,mert már volt tapasztalatom velük DS4ben. Mondod hogy miért nem vittem el a lapot tegnap. Hétvégén mégis honnan szerezzek egy s775ös lapot? és ne 4 napra rá szóltam hogy gond van a lappal hanem 2re!! Még mindig fenntartom azt hogy nem érdekel a lap ára,hogy mennyi volt...de egy hibátlanul működő lapot akarok! Azt meg Te sem kívánhatod hogy maradjak lap nélkül kb. egy hónapig,amig a nagyker végez a garanciával. Mert ugyanilyen lapot úgysem fognak tudni adni..ez 100%

WildBoarTeam: Corsair 650W-os tápom van... nincsen fél éve..hova vegyek ennél nagyobbat? ;] Egy 8600Gt van benne egyelőre..megkockáztatom hogy a 450es Mercurym is elvinné vígan.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9352) szasanyi válasza Laraxior (#9351) üzenetére


szasanyi
félisten

Rendben, ezt elfogadom és alkalmazkodom hozzád. Ha lehet hozd úgy, ahogy privátban beszéltük... akkor indítom útjára amint lehet. Bár azt nem értem, hopgyan használod, mikor azt mondtad, hogy már el sem indul a lap. :U

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#9353) Laraxior válasza szasanyi (#9352) üzenetére


Laraxior
titán

1066on nem indul el... és defaulton sem stabil...ezért semmi játék nincsen fennt,csak egy alap bios. Közölnék Prime95 screent..de sajna lefagy az egész... ;] :D mondjuk olyan összeállításban még nem próbáltam hogy Q9550 és 2x1Gb ram... csak 4x1...de hamar megejtem ezt is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9354) Laraxior válasza Laraxior (#9353) üzenetére


Laraxior
titán

alap bios= alap win :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9355) Shkiz0 válasza Laraxior (#9354) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

miért nem teszel fel egy fris biost? (esetleg ha az van akkor egy régebbit)
Lehet megoldódna a gondod.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#9356) zsolt1129 válasza Shkiz0 (#9355) üzenetére


zsolt1129
addikt

Lehetséges. De ha épp frissités közben fagyna meg :F Igy elég kockázatos.

(#9357) Laraxior válasza Shkiz0 (#9355) üzenetére


Laraxior
titán

cseréltem már :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9358) Oczu válasza trl_master (#9347) üzenetére


Oczu
senior tag

Jelezted neki, hogy bekerült a neve ebbe a topic-ba? Ha nem, jelezd kérlek, ez úgy fair, ha ő is tud róla.

(#9359) zsolt1129 válasza Oczu (#9358) üzenetére


zsolt1129
addikt

Most nézem az aláirásodat OLI-ról. Még jó hogy elolvastam. Majdnem üzleteltem vele de akkor stornózom a dolgot. :D

(#9360) Oczu válasza zsolt1129 (#9359) üzenetére


Oczu
senior tag

(#9361) VinoRosso válasza Laraxior (#9329) üzenetére


VinoRosso
veterán

próbáltáad már a gtl refeket állítani? Vagy utánanéztél máshol, hogy nem vol hasonló problémája másnak esetleg? Anno 6850+975X-nél volt hasonló problémám, a chipset nem bírta az 1333-as strapet, a BIOS persze hivatalosan támogatta a strapet.Ha rajt van a cucc a kompatibilitási listán akkor cserélnie kell a boltnak, ha még van rá gar.

(#9362) Lasy válasza tkesy (#9306) üzenetére


Lasy
veterán

bocsánat de lenne egy két hozzászólásom a fekete pontomhoz. :(

1. az állapotáról elmondottak nem fedték a valóságot (egy pici karcocska helyett bevolt nyomva a műanyag a tetején)
2. a garancia levelet "kifelejtette" ami túl képen nem is érdekelt volna, csak hát hozzá ígérte, későbbi kérésre sem adta oda (vagy lehet h nem is volt)

bocsánat ezt egy kicsit cáfolnám.
1. az állapotban az volt hogy van egy karc a jobb sarokban. (a karc tényleg a jobb sarokban volt) igaz sokat is engedtem belőle ezért nem tartom korrektnek.

2. a garancia levél igen azóta is nálam van mert nem akar kimozdulni Csepelről, ugyan is 4szer is írtam neki, de nem válaszol. a gari is itt van nálam és most is írtam neki. de nekem nem esik útba Csepel, de még a Borárosra sem hajlandó eljönni.

ezek után még ő képes fekete pontot adni.
az eredeti ára 18000volt és lett 15000.- s a teló az Örsön volt. elhoztam neki, és még akkor is alkudni akart belőle. ehez aztán nagy "pofa" kell. gratulálok.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#9363) Laraxior válasza VinoRosso (#9361) üzenetére


Laraxior
titán

nincsen ref...P35nél nincsen :)) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9364) VinoRosso válasza Laraxior (#9363) üzenetére


VinoRosso
veterán

én úgy tudtam a Dq6 volt az egyetlen p35ös giga aminél volt. A p35-nél egyébként állítható, csak nem minden gyártó implementálja. Nekem mindegyik p35ös deszkámnál volt.

(#9365) Laraxior válasza VinoRosso (#9364) üzenetére


Laraxior
titán

Holnap megérkezik a másik DQ6...akkor ugyis kiderül mivel van gond.. :D :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9366) lorcsi válasza Laraxior (#9365) üzenetére


lorcsi
veterán

cserélték gar-ban vagy mi szösz ?

(#9367) Laraxior válasza lorcsi (#9366) üzenetére


Laraxior
titán

vettem egy másikat...különben lap ,azaz gép nélkül maradnék. :B így könnyebben kiderithetem hogy a lap-e a rossz,vagy csak inkompatibilitás van :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9368) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Tényleg...a pozitív értékelést hol és ki(k)nek kell mondani/leadni?

blabla

(#9369) shteer válasza WildBoarTeam (#9368) üzenetére


shteer
titán

ide

..szerintem jónak tűnik

(#9370) WildBoarTeam válasza shteer (#9369) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

köszi. :R

blabla

(#9371) syC


syC
addikt

Sziasztok!

Lehet nem nagy durranás, de azért leírom:

Tegnap ledumáltam valakivel egy vga vásárlást. Ma ott voltam a megbeszélt időpontban,helyen , a gyerek sehol. Vártam 10 percet, felhívtam. "Jaj, nagyon elaludtam stb stb bla bla". Azért ilyen esetben illik szólni, hogy ne potyára vágtassak át a városon...

Csak ennyi.
üdv

(#9372) zsolt1129 válasza syC (#9371) üzenetére


zsolt1129
addikt

Igy van. Én is összefutottam egy ilyen emberkével.Személy szerint terrion-al.Aki jelentkezett a hirdetésemre. Lebeszéltük a keddi napot hogy ő jön vonattal,és megveszi a VGa-mat. Mondta hogy 2 napig tegye neki félre,mert ő 100% hogy jön. Hétfő este kaptam egy üzenetet hogy csúszni fog a dolog mert közbejött neki valami. Ez még érthető dolog is,mert tényleg jöhet közbe bárkinek bármi.A dolog ott kezdett bosszantani,amikor irta hogy akkor majd holnap jelentkezik. Azóta sem az sms-re sem a privát üzeneteire nem válaszol. Na mindegy,azért egy bocsi mégsem kell nem esett volna rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#9373) Oczu válasza syC (#9371) üzenetére


Oczu
senior tag

Amennyiben anyagi kár nem ért, csak erkölcsi és úgy gondolod, másoknak ez jó tanulság, ide beírhatod a storyt

zsolt1129 ez már tényleg odavaló.

[ Szerkesztve ]

(#9374) Speed® válasza Oczu (#9373) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Miből gondolod, hogy oda való? Nagyon rákattantatok erre az anyagi kár témára.. Attól, hogy ki lett találva a pontozósdi, nem kell felforgatni a tpikot szerintem, miért ne mehetne tovább ahogy eddig volt?
Ez az anyagi káros mantra sokkal inkább megállná a helyét a másik topikban, még a cím is jobban stimmel, hiszen közvetett/közvetlen anyagi kár üzletrontók\csalók által keletkezik, nemde?
Az üzlethez pöcsül hozzáállók miatti bosszúságok elkerülésére jó/jobb ez a topik továbbra is, ~4 éves adatbázisban lehet keresni (én konkrétan szökőévente megyek fel a phmegbizhatosagra, látni szeretem, hogy ki miért kapott itt negatív visszajelzést, nem elég a tény, hogy x negatív van, sokszor nem jelent semmit..).
Kicsit gondolkozzatok el ezen szerintem.

(#9375) Nyugdíjas válasza Speed® (#9374) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azt kell mondjam egyetértek :K

Pont ez a cím is, hogy kivel érdemes vigyázni. Dehát kire vonatkozik ez, ha nem pont az ilyen emberekre?! Nem okoznak kárt feltétlenül,de az üzlethez való hozzállásuk miatt pont ez a kifejezés illik rájuk: "jó velük vigyázni".

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9376) orkester válasza Oczu (#9373) üzenetére


orkester
senior tag

Én is azt támogatnám egyébként, hogy ne csak a közvetlen anyagi kár legyen említésre ill. pontozásra méltó, mert az elvesztegetett szabadidő is lehet ugyanolyan, vagy akár nagyobb jelentőségű. Na meg persze buszjegy(pl.), telefon, internet, amik ugyan nem túl nagy összegek, de lényegében ezek is mind pénzbe kerülnek és általában elengedhetetlenek egy találkozóhoz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9377) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Akkor ezt tekintsük túltárgyaltnak. A továbbiakban arról szóljon a topik, amiről kell :R

(#9378) tigerscorpio válasza kirkri (#1) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hali már egyszer irtam ezügyben.
de ugy látom egy hirdetésem eléggé igatja a (vKülföldi Publikumot :D , vagy nevezzük automata levélküldőnek, vagy aminek akarjuk)

Alig, hogy Uppoltam a hirdetésem jött egy üzi a Mail címemre ezzel a szöveggel:

Hello,

I am mr tope from Scotland,I want to buy your Item to one of my
stores in (WEST AFRICA) Kindly let me know the total amount of the
Item + the shipping fees to my stores in (WEST AFRICA) Please get back
to me via {topemr@yahoo.com} or Ring me to my hand phone
(+2348030996167 Or +2348059567275)

Thanks

Lehet, hogy én tévedek, és tényleg meg akarja venni :)

Szal ezekre fölösleges lenne reagálnotok, szal vigyázzatok az ilyenekkel...
Üdv,

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#9379) shteer válasza tigerscorpio (#9378) üzenetére


shteer
titán

volt már párszor, de miért ne :D

ezt most csak azért írtam, mert van-é olyan ostoba vki aki bevállalja? (ph4-s keretekben gondolkozzunk)

..szerintem jónak tűnik

(#9380) tigerscorpio válasza shteer (#9379) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Kitudja, Sajna mindig van olyan aki Reménykedik Jo Kis pénzben, Tengeren Tuli Eladásbol :D

Vagy akár valami Kezdő féle kollégának segedelem ,
Nah pá...
;)
:R

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#9381) Djroberto


Djroberto
tag

ifizolival érdemes vigyázni!!!!

még október 24.-e környékén lefoglalt egy szervergépet,mondta hogy Nov 10.-én kap fizetést majd akkor kifizeti.
Azóta kb 5-6 sms-t küldtem neki,írtam is neki 2-szer is,soha nem válaszolt.
Ma közölte hogy vett másikat.

Kb 14-15-16 éves lehet,valószínűleg majd megváltozik.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#9385) Oczu válasza Foglalt név (#9377) üzenetére


Oczu
senior tag

Mielött végleg lezárnánk ezt a témát, 1000 bocs, véleményem van

Támogatom ezt a hsz-t. Sajnos az 1. hsz már rég elvesztette jelentőségét, ajánlom mindenkinek, olvassa el és így cselekedjen. Lassan a topic felvehetné a "chat-szoba" nevet, mindenki véleményt formál mindenről.Nekünk is könnyebb lenne a pontozásnál, ha nem kéne minden hsz-t elolvasnunk.

Ide csak anyagi kár vonzatú üzletek kerülhetnek. Ok, ezentúl vésse be az illető, mennyi és miből tevődik össze (buszjegy, üzemanyag.....) S akkor hová kerüljön az pl, akinek elvesztegetett ideje és vevője akad amiatt, hogy egy másvalaki megígér egy talit és b@cik rá? Mindenki fel van háborodva, ha átteszik a palánkon, nincs teljesen igaza Speed(R)-nek.
Végezetül: javasolnám, hogy a kívülállói vélemények egy másik topic-ban kapjanak helyet, itt 1 sztorihoz 30 érintetlen kapcsolódik.

Privátban várom a további véleményeket.

(#9386) Speed® válasza Oczu (#9385) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Miben nincs igazam teljesen :F Te magad is úgy gondolod, hogy egy elpöcsölt üzlet kárnak tekinthető, még ha nehéz is meghatározni a mértékét.
A vélemények azért vannak, mert ez egy fórum. Az meg, hogy szelektáljunk 8felé egy alapvetően azonos témát, teljesen értelmetlen, csak annyit érnénk el vele, hogy még kisebb esélye lenne annak, hogy az oldalon járatlan emberek infót találjanak a leendő üzleti partnerükről.

Foglalt név
Nem egészen értem a megjelenésed okát és főleg amit kértél, miért ne lehetne erről itt beszélni? Hozzáteszem, ha a közelmúltban volt már róla szó, arról valszeg lemaradtam, mert alig van időm mostanában, szóval ha ez az ok, akkor roger that. But if nem, akkor tényleg nem értem..

(#9387) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Olvasom a topikot és érdeklődnék, hogy az anyagi kárnak tekinthető-e, ha valakivel megegyezel egy alaplapra,mert egy ismerősödnek raksz össze gépet,ami sürgős. Ezért olyan hirdetést keresel,ahol az eladó úgy hirdet,hogy elege van azokból akik két hét múlva vinnék,mert neki most eladó. Mivel neked is azonnal kell a lap, amely "minden tartozékával" került hirdetésre. Két hét után meg is kapod, mert "nem volt időm feladni" és valóban mindene megvan, kivéve a hátlapi panelt, amiről az eladó kijelenti,hogy azt ő soha nem szokta beépíteni,hát az nincs hozzá. Persze nem egy átlagos elrendezésű lap, panel találása esélytelen. Ismerősnek így nem kell, marad neked, és biztosan könnyű lesz eladni panel nélkül.. Mikor ezt szóváteszed,hogy de mégis a panel??, akkor több privátra válasz nincs.
Namost én nem akarok feketét adni, csak esetleg a jövőre nézve szeretném tudni,hogy az ilyen eset idevaló vagy sem.. Végülis megkaptam a terméket, működik is, hibátlan, csak éppen az említett probléma állt fent. Mivel újoncként (akiket mindenki fikáz amint láttam) elkezdtem egy ideje itt üzletelni a PH-en, és már jópár sikeres üzletem volt jó fejekkel, ez az egy rossz szájízű akadt.. így aziránt érdeklődnék,hogy az ilyen típusú probléma idevaló vagy sem.
Üdv: Gizmo

(#9388) menalcas válasza Gizmo94 (#9387) üzenetére


menalcas
őstag

Ha ő azt mondta hogy minden tarozéka megvan és nem írta azt neked hogy az viszont hiányzik, és emiatt neked a nyakadon maradt a cucc , nem válaszol a pü re sem , meg jóval később is küldte szerintem simán 1 feketét neki, de ha te ilyen rendes jó szívű vagy hogy azért nem adsz neki ám legyen, de az a baj hogy most csak 1 hátlappal vert át holnap lehet match box és kólás üveg lessz a dobozban mint már járt így itt ember , persze nem személyes arra az illetőre mondom akivel te üzleteltél, de sajnos ilyen az ember te a kisullyad nyújtod de neki a karod kell, nem akorok bolhábol elefánot csinálni de miért nem lehet mostanában tisztességesen üzeltelni ???
Csak ennyit akartam :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9389) sasa311 válasza Gizmo94 (#9387) üzenetére


sasa311
veterán

Az a termék nem "hibátlan" amiből hiányzik egy alkatrész... :U
Maximum működőképes, de az édeskevés.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9390) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Történt velem , egy olyan , hogy alaplapot akartam venni. Találtam egy számomra megfelelőt , a hirdető pár napja nem lépett be , gondoltam felhívom, mert nekem sürgős viszonylag , úgylátszott , neki viszont , annyira nem , mert "feladva: 2008-09-30" én kb 11hó 05-e körül hívhattam őt , hogy kellene. Meg is beszéltük , hogy viszem , csak még nem tudtam pontosat mondani , a lapomat eladtam hozzá , hogy meg tudjam venni , megérkezett az utalás , már az utolsó dolgokat akartam egyeztetni , amikor rám írt , hogy egy vevő elvitte helyben , bocsi. Miközben jóval előtte már 100%-os foglalást írtam neki , úgylátszik durván 2 hónapon keresztül nem volt sürgős neki , amikor jelentkeztem , akkor meg már marhára sietett. A privátjainkat belinkeltem , döntse el a nagyközönség , hogy mehet-e neki a fekete (hogy lássa , hogy ph-n nem így mennek a dolgok) A súlyosbító körülmény szerintem az , hogy nem csak simán eladta előlem , és majd keresek másikat, hanem , a lapomat eladtam érte. Tehát döntsetek.

Privát üzeneteket, csak a másik fél beleegyezésével hozhatsz nyilvánosságra.

[ Módosította: Bordoi ]

(#9391) PowerBuldog válasza Chosen (#9390) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Sürgősen szedd ki azt a képet mielőtt egy moderátor megteszi helyetted. Privátot nem linkelünk/másolunk stb be, pláne nem a másik fél beleegyezése nélkül.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9392) Chosen válasza PowerBuldog (#9391) üzenetére


Chosen
addikt

Semmilyen személyes információt sem tartalmaz , a mod időből kifutottam sajnos , még egy darab telefonszám sincs benne. Elnézést , ha nem szabad :O

Mod: A másik fél nem is hajlandó válaszolni , az ez utáni üzeneteimre, így esélytelen megkérdeznem. :(

[ Szerkesztve ]

(#9393) batmab válasza Chosen (#9392) üzenetére


batmab
senior tag

menj a modkerbe és szedesd ki,mert tilos... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#9394) Chosen válasza batmab (#9393) üzenetére


Chosen
addikt

Kivették , köszönöm :R

Magáról a történetről akkor , mi legyen , járhat ezért fekete pont?

(#9395) Oczu válasza Chosen (#9394) üzenetére


Oczu
senior tag

Üdv,
Ide írd be ide is,

[ Szerkesztve ]

(#9396) Oczu válasza Gizmo94 (#9387) üzenetére


Oczu
senior tag

Mindenképp hívd ide a másik felet, védekezzen egyenesben.

TheChos3nOne add meg légyszi a delikvens nevét, becsalom

[ Szerkesztve ]

(#9397) Chosen válasza Oczu (#9396) üzenetére


Chosen
addikt

A neve cyklon

Mod: bocs , hogy csak ilyen későn tudtam válaszolni :B

[ Szerkesztve ]

(#9398) Lasy válasza Oczu (#9358) üzenetére


Lasy
veterán

Nekem szólt az illető hogy írt akkor kaphatna ennyi erővel ő is. Vagy tévednék?

+36702778032

(#9399) Oczu válasza Lasy (#9398) üzenetére


Oczu
senior tag

Lasy: nem tudom, mire gondolsz, fejtsd ki bővebben légyszi.

TheChos3nOne írok neki.

(#9400) Gizmo94 válasza Oczu (#9396) üzenetére


Gizmo94
veterán

Áh, nem kínlódom vele, úgy néz ki eladom így a lapot hátlap nélkül, annyit nekem nem ér az egész,hogy itt kergessem, úgyis szinte lehetetlen elérni, privátra sem válaszolt.. Csak tudni szerettem volna,hogy az ilyen természetű probléma idevaló-e , de látom,hogy igen. Remélem nem lesz újabb szívás és nem kell hasznosítani a megszerzett információt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.