Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) NaNorbert válasza ^Clown (#8095) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Nagyon köszönöm hsz-ed!
Végre valaki belátja hogy 1 kis szemtelen bunkó a srác!
Ugyan ezt csinálta velem is!
Azt mondta utoljára msn-en (bár mostmár nem tom hogy idézhetem-e saját szavaimmal)
hogy 10.én küldi a pénzt!
még van 1 napja hogy ide érjen a pénz ! (ugysem fog :DD )

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#8102) ^Clown válasza NaNorbert (#8101) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ne reménykedj benne... Kérdés, hogy a neve és a címe valódi-e. iWiw-en próbáltam utánanézni, de Sz.fehérváron elég sok x.y. él, szóval nem találtam. Ha van fehérvári ismerősöd, megkérhetnéd, hogy érdeklődjön körbe, hátha ismeri valaki, és akkor vissza lehetne szedni tőle a pénzt.

Mégegyszer: én nem kérek neki feketepontot, de beatboxer9 kollégával mindenki nagyon vigyázzon, az üzletelés nem javasolt vele!

(#8103) Ivanh válasza Winner_hun (#8093) üzenetére


Ivanh
tag

miért?
hülyeség..? :U

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8104) RoyalFlush válasza Ivanh (#8103) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Alapelvek

° a privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Se a moderátorok, se a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül ne közöld részletekben se.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#8105) udi válasza RoyalFlush (#8088) üzenetére


udi
őstag

Nagyon jol hangzik :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8106) Macka


Macka
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy subaruwrc-nek megjön-e ma a 4850-e. :F

(#8107) T 1000 válasza Macka (#8106) üzenetére


T 1000
aktív tag

Na arra befizetek én is....

(#8108) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Kicsit sok üzletet bonyolitok ahhoz, hogy ilyeneken fennakadjak. Sajnos simán mindennapos,de a stilus most egy kicsit felhúzott.
Hirtelen RAM-ot kellett vennie életmentő célzattal a kollégának:U Mivel rákérdeztem legalább szólt, hogy tegyük már át a dolgot pár nappal későbbre(jelzem 1-2k-s tétel, tehát ezért gyanús. Valahgy nem hiszem, hogy ha akar nem tud ennyi lét leakasztani..). Kiváncsi vagyok,ha nem kérdezek rá, mi lett vón':U
Igazából mint mondtam, már meg van szokva sajnos ez a viselkedés,de most direkt úgy szervezem a dolgaimat, felviszem neki pestre a kis ventilátorjait, aztán benyögi, hogy tegyük már át,mert neki RAM-ot kellett most de azonnal vennie....
Jah, és a mondtadban semmi nem szerepel ami arra utalna, hogy legalább kellemetlennek érzi a dolgot...

Nevet nem iroke gyelőre, csak ezt most muszáj volt,mert cseppett felhúztam rajta magam.... :((

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8109) subaruwrc válasza Nyugdíjas (#8108) üzenetére


subaruwrc
félisten

azért nem vicc utazgatni a semmire. :(

(#8110) Macka válasza subaruwrc (#8109) üzenetére


Macka
veterán

Nem rendelsz 4870 X2-t Murénától? :DDD

(#8111) Macka


Macka
veterán

Muréna barátunk ONLINE van MSN-en.

(#8112) subaruwrc válasza Macka (#8110) üzenetére


subaruwrc
félisten

:D :D :D mire lesz hozzá normális driver ide is érne :DDD
láss csodát PH :R

(#8113) Dashes válasza subaruwrc (#8112) üzenetére


Dashes
őstag

Ideje volt :). Lehetséges , hogy jót akart, hogy ne keseredj el a korai drivereken :D .
Grat. , lassan én is megveszem az ikertesóját.
Ár hogy alakult?

(#8114) subaruwrc válasza Dashes (#8113) üzenetére


subaruwrc
félisten

naja. ez még nála készült kép de legalább nem kamura várok jó ideje. elvileg holnapra nálam lesz. árban még nem egyeztünk meg.

(#8115) Nyugdíjas válasza subaruwrc (#8114) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt a képet mintha láttam volna már xs-en, vagy valahol...;]

Najó, csak vicceltem:D De ez akkor sem bizonyiték még...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8116) subaruwrc válasza Nyugdíjas (#8115) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :P kapok majd képet a bizonylatról is hogy fel van adva. :U

(#8117) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

A személyes infókat mért nem lehet kiegészíteni a ph!-n eltöltött idővel? Szerintem az is lényeges. Pl. nekem mindössze 141 hsz em van, ez egyáltalán nem tükrözi, hogy minden nap olvasom a forumokat...

(#8118) Dudu67 válasza Shrike7973 (#8117) üzenetére


Dudu67
tag

És ezt miért ide írtad? Menj ide és írd be javaslatnak !

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8119) #72042496 válasza Nyugdíjas (#8108) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hozol Pestre ventit, nekem meg nem szólsz? Most komolyan azt akarod, hogy máshol vegyek S-FLEX-et? :Y ;]

(#8120) henry1998 válasza #72042496 (#8119) üzenetére


henry1998
csendes tag

Sziasztok!
Úgy érzem, eddíg sem állítottam valótlant senkinek,
de a kételkedőknek mutatok valamit, ami bizonyítja,
ki volt a hunyó a kis szappanoperában a múlt héten!
http://www.teszvesz.hu/item417550782_k850i_szep_allapotu_hibas_.html
Tehát a telefont visszaküldtem, ez a hirdetés bizonyítja!
Üdv Nektek.

(#8121) Shrike7973 válasza Dudu67 (#8118) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Vettem, átirva oda is.
Kössz. Üdv :R

(#8122) parandroid válasza Shrike7973 (#8117) üzenetére


parandroid
nagyúr

Lásd az adatlapodon:

Regisztrált
2006-06-30 05:38, azaz 774 napja ― kvázi-tag

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8123) #72042496 válasza henry1998 (#8120) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, csak véletlenül nyomtál a válasz gombra, de ha már így "megszólítottál", hadd mondjam el, hogy a kétkedőkből volt itt a legkevesebb, ferkow11-gyel kapcsolatban nem volt nehéz átlátni a szitán. :)

A csávó meg egy mocskos patkány. Az ilyennel azt kellene csinálni, amit itt nem ajánlott leírni.
Remélem - hacsak nem változik meg nagyon hamar - valaki egyszer betöri az arcát!

(#8124) henry1998 válasza #72042496 (#8123) üzenetére


henry1998
csendes tag

Szia!
Véletlen volt, ne haragudj! :R
Üdv

(#8125) #72042496 válasza henry1998 (#8124) üzenetére


#72042496
törölt tag

Semmi gond! :)
De felháborító, hogy itt vádaskodik, rendőrséggel fenyeget, miközben mindenki tudja, hogy hazudik! Az esetnek következményei pedig lényegében nicnsenek.

(#8126) Realradical válasza RoyalFlush (#8088) üzenetére


Realradical
őstag

Üdv! Kalandor topicját nem frissítik a srácok a phmegbizhatosag-ra, lévén, hogy az később jött létre és úgy gondolom , nem is lenne rá energiájuk. Ha érzel magadban lelkierőt persze beállhatsz frissíteni Te is.
Ez a topic 2 okból nem frissül olyan rendszerességgel, úgy mint a jópontos.

1. többször anyázásába fordul a topic és nincs az embernek elég lelkiereje kimazsolázni az igazságot. (akik rögzítik a dolgokat nem is döntenek arról, hogy kinek van igaza hanem csak rögzítenek ez az alapelv)

2. eddig akárki csinálta ezt a topicot reflexből flamehegyek céltáblája lett.

Persze csinálhatsz saját oldalt erre a célra, de szerintem szerencsésebb lenne a már meglévőre fejleszteni az ötleteidet. Hozzáteszem én annó megcsináltam a phmegbízhatóságot, jó gyakorlás volt, de már kivontam magam belőle.

Macerás up to date tartani. Ha valami cookie alapú megoldást a PH bejelentkezéssel meg tudnánk oldani máris tudna pl. mindenki szavazni bizonyos keretek között. A górék kifejtették, hogy ezzel nem kívánnak foglalkozni ( a piac rész egyfajta szükséges rossz nem szerves része a PH!-nak) és elvileg készítik a saját értékelő rendszerüket. (lassan már több mint egy éve, gondolom Panthernek van ezen kívül pár dolga)

No tömören ennyi. Ha vannak ötleteid dobj egy privit , jó eséllyel össze tudunk hozni valamit :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8127) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...elég paranojás emberke vagyok...no de nem én vagyok a lényeg...
...lebeszéltem egy sráccal egy bizniszt egy prescot procira utánvét 15kért(14.5kküldéssel együtt)...kicsit még is rossz az elöérzetem...hát megkérdem:valaki ismeri ŐT:[link] ...:F... sNORh ...mármint a nick-je...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8128) Ndruu válasza Str8 sk8r (#8127) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Másik topik, rákeresel a nevére és láthatod is. Itt is egyből kidobja a nevét.

Nem 100%-os a rendszer, de ha meg akarod venni, akkor ez van...

Egyébként pedig nem értem, miért kell előre utalni, vagy utánvétezni... Elküldöm, vagy elküldi a terméket, aztán fizet/fizetek, ha korrekten megérkezik a rendel cucc.

Egyébként: paranoia a szótő, paranoiás pedig az a szó, amit írtál.

Harrrr!!!!

(#8129) Str8 sk8r válasza Ndruu (#8128) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen MURÉNA-nál is ez volt... :(...azért köszi a linkeket...
...az ember a saját árnyékatól is berittyent...
..."Egyébként: paranoia a szótő, paranoiás pedig az a szó, amit írtál."...
...valóban így van de a félelem+fáradtság...te is láthatod:..."megérkezik a rendel cucc"... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8130) greatchaos válasza Realradical (#8126) üzenetére


greatchaos
addikt

rajta vagyunk az ügyön. de 2-300 hsz után érdemes csak, hiszen van, hogy eddig tart egy vita...

hamarosan lesz frissítés!

(#8131) Ndruu válasza Str8 sk8r (#8129) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most mindenki ettől a murénás esettől fog besz@rni... pfff...

Ő a 3. kivétel. (Legalább is amióta követem az eseményeket.)
HiperG, djtoomi, Muréna

Több ezer hirdetés van fent a PH-n, itt csak összegyűlik a sok panasz, azért tűnik soknak a csaló. Nyilván akadnak bőven, okosan kell őket kiszűrni.
Ha ennyire nem bízol valakiben (és te rendes, korrekt vagy), akkor beszéld meg az eladóval, hogy küldje el a csomagot, ha épségben megérkezik, akkor fizetsz neki.

Nem kell ennyire parázni. Ha ilyenem lenne, akkor ezzel az erővel az utcára se lépnék ki, mert annyi támadás történik manapság, vagy rámzuhanhat egy tégla... Jajjj:Y :U
Take it easy!
Ha átvernek, elmész az illetőhöz és ronggyá vered (ez nem megoldás), a jobbik eset, hogy megbeszélitek normális körülmények között.
Ha átvernek, feljelented az illetőt (nagy tételnél ez már talán megoldás).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8132) poffsoft válasza greatchaos (#8130) üzenetére


poffsoft
addikt

és még akkor is csak félve :))
#8128 Ndruu: haha! ideje volt :C , Winner_hun úgy tűnik nyelvtanból inaktiválta magát :), végre valaki tán felveszi a stafétát ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8133) sasa311 válasza henry1998 (#8120) üzenetére


sasa311
veterán

Azt a vatera lapot azért mentsd le szőröstül bőröstül (ne csak a linket, mert egy idő után törlődik).
Jól jöhet még :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8134) batmab válasza Ndruu (#8131) üzenetére


batmab
senior tag

nálam pl.csak elöreküldésel müxik a postai biznisz....kivéve régi,megbizható,több közös üzleten átesett kollégák(pl.Joces,johniee,Biriboyka,stb...) :R

nekik ezuton is köszönet és örök hála.... :R

érdekes modon mégis megoldható az esetek többségében....

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#8135) Teng válasza Ivanh (#8103) üzenetére


Teng
aktív tag

Nah időközben megtudtam, hogy a sokak által kedvelt Mikádó nevezetű emberke, 18 éves vagyis nagykorú, és ezáltal a törvény szigorúbban súlythat majd le rá, mikor előveszik a tettei miatt:D

(#8136) Ősember válasza Ndruu (#8128) üzenetére


Ősember
őstag

"Egyébként pedig nem értem, miért kell előre utalni, vagy utánvétezni... Elküldöm, vagy elküldi a terméket, aztán fizet/fizetek, ha korrekten megérkezik a rendel cucc."

mivel vagy okosabb, ha te elöre elküldöd a terméket? :)) semmivel, ugyan ugy hülyeséget csinálsz, mintha pénzt küldenél elöre. már mondtam ezt itt, de elmondom megint, a lényeg az, hogy valakinek engednie kell. gyorsan beláthatod, hogy ez igy van ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8137) Ősember válasza Ndruu (#8128) üzenetére


Ősember
őstag

"Egyébként pedig nem értem, miért kell előre utalni, vagy utánvétezni... Elküldöm, vagy elküldi a terméket, aztán fizet/fizetek, ha korrekten megérkezik a rendel cucc."

mivel vagy okosabb, ha te elöre elküldöd a terméket? :)) semmivel, ugyan ugy hülyeséget csinálsz, mintha pénzt küldenél elöre. már mondtam ezt itt, de elmondom megint, a lényeg az, hogy valakinek engednie kell. gyorsan beláthatod, hogy ez igy van ;)

mod: off

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8138) jetimokus


jetimokus
tag

Hali!
Lenne egy kérdésem: Ha valaki fekete listára kerül annak van valami következménye azon kívül hogy ott lesz?
Gondolok ezzel arra hogy pl. ha valaki sokszorosan vágja át az embereket az az ő részéről csak egy dolog. Mert hiába kerül fekete listára, beregisztrál egy másik néven, és senkinek nem lesz utána gyanús... tehát hiába sokszoros csaló, egy új névvel meg van oldva a dolga... erre van valami megoldás?
Esetleg IP blokk vagy valami?

(#8139) Ndruu válasza Ősember (#8137) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Belátom...
Amúgy megvannak a módszerek az ilyenek kezelésére.
Viszont ha én tudom magamról, hogy korrekt vagyok, de nem ismerem a másik felet, akkor miért én engedjek? (Ez csak akkor, ha én vásárolok valakitől.)
Fordított esetben más a helyzet. De nem ragozom (meg nem akarok "de"-vel mondatot kezdeni), mert így is sok az OFF...

Harrrr!!!!

(#8140) Str8 sk8r válasza jetimokus (#8138) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szerintem nem te vagy az első aki erre gondolt...az IP blokkolas pedig valamilyen formában létezik:banolás a megnevezése...remélem nem írtam nagy hülyeséget,de ha igen vessetek rám követ...de drágát... :DDD ...egy páran már részesültek benne...az egyetlen probléma hogy feltalálták az internetkávézókat...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8141) balazs_t válasza jetimokus (#8138) üzenetére


balazs_t
tag

Így igaz, én erre írtam azt hogy talán szigorítani lehetne a regelést (legalábbis a piaci használatra), pl. egy meghívós módszerrel. Csak meghívni lehet valakit a piaci részre bizniszelni, meghívót pedig csak bizonyos szint felet kapna az ember (senior tag stb..). És ha bármi bizonyított gáz van a sráccal visszavonni de csak az üzletelési lehetőségét. Újra regisztrálni üzlet céljából nem tudna, tehát meg van oldva. :)) Ráadásul ha valaki meghívót ad valakinek, akkor azért csak ismeri annyira hogy egy teljes nevet (esetleg címet is) tud róla és nem csak egy nick név mögé rejtőzött 14 éves suhanc, akinek anyuka/ apuka nem ér rá eldádázni a seggét.
Persze persze könnyű más f... val verni a csalánt, hisz nem nekem kéne vele dolgozni... :)) másrészt pedig ahogy Realradical említette érthető, hogy ez csak egy "szükséges rossz", hisz már csak a jellegéből adódóan is magában hordozza a csalás lehetőségét. Az emberi szemétség és leleményesség együtt pedig "csodákra képes", ahogy a mellékelt "ábra" is mutatja és ezzel szinte semmit sem lehet tenni. Aki itt akar üzletelni annak tudni a kell hogy ez veszélyes. (picit olcsóbb viszont sokkal veszélyesebb!!!!!) Hiába utalsz előre, küldesz csomagot előre valakinek mindenképp meg kell bíznia a masikban (hacsak nem személyesen találkoztok) ergo azt az embert át lehet verni. no mindegy csak egy ötlet volt.

ezer bocs a hatalmas off ért... de ez az infó ferkow11 gyerekről picit felbosszantott!! :(
(és volt pofája beírni, hogy üres volt a doboz örökre eltiltanám még az intenettől is, meg elbeszélgetnék a szülőkkel a nevelés szó jelentéséről :( )

[ Szerkesztve ]

(#8142) localhost válasza henry1998 (#8120) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És a kütyü valóban hibás is, mint látható!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8143) gizda válasza jetimokus (#8138) üzenetére


gizda
senior tag

szerintem sincs túl sok értelme így ennek a "pontosdinak" kivéve ha az ember rá nem keres konkrétan az illetőre de még akkor sem biztos hogy talál róla beírást mivel lehet volt már egy csomó korrekt biznisze az embernek és a következőbe pont téged fog hülyének nézni persze hogy saját tapasztalatról írok :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#8144) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#8108) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Még jó, hogy nem írtam nevet:)
Szeretném ezúton teljes mértékben revidiálni az álláspontomat:B:R Canossajárás, miegyéb...

A kolléga végül maximálisan korrekt volt. Már úton voltam, de azért magamhoz vettem a cókmókot, és láss csodát! Felhivott emberünk, hogy szerzett pénzt, igy meg tudtuk oldani a dolgot az eredti menetrende szerint...

Aztán lehet csak látta hogy már előterjesztettem a "bíróság" elé a dolgot :D;]

Amúgy hozzá kell tennem -ha már úgyis panaszkodok(az legalább megy:D)- elég sok ilyenbe belefutok mostanság, jóval gyakrabban mint általában... Ráadásul a "személyes átvétel" mellett az én szinonimaszótáramban az áll, hogy "majd megyek érte ha kedvem úgy tartja" . Aki üzletelget az tudja mire gondolok. :D Megrendelni, beszerzni azt de mán azonnal hirtelen,de eljönni és kifizetni azt már ráér midnenkinek:U

Panaszáradat vége:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8145) Ősember válasza balazs_t (#8141) üzenetére


Ősember
őstag

ezt a rendszert most el kell felejteni :) mi van azokkal akik nem ismernek senkit a forumon? azokat automatikusan kizárnád ezzel a rendszerrel. nem a piac az ellenség, tehát nem annak beszükitése a cél. egy olyan rendszer létrehozására kell törekedni, ami ellehetetleniti a csalok tevékenykedését :K ezt kitalálni nehéz.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8146) localhost válasza Ősember (#8145) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vigyázat viccelek: (!)

Akik nem ismernek senkit, azok néminemű összeg leszurkolása fejében kaphatnának tőlem meghívást :)

Én jól járnék, az biztos! :D

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8147) Realradical válasza Ősember (#8145) üzenetére


Realradical
őstag

Egy vatera jellegű, regisztráláskor visszaküldendő sms megoldást jelenthetne a valódi adatok meglétére. Ugyan lehet feltöltőkártyás is a kedves piacoló, de akkor is be van regelve a szám valaki neve alá a szolgáltatónál. Rendőrségi eljáráshoz jó alap.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8148) Rive válasza Realradical (#8147) üzenetére


Rive
veterán

Szerintem meg ez se hozna túl sok biztonságot. Ha már fizikai azonosítás, akkor olyan partner kell hozzá, akinek efféléhez ténylegesen van joga.

Pl. számlaszám.

Ui.: Ősember: igazad van, a szimpla fórumos regisztrálók dolgát igencsak megnehezítené, tehát kötelezővé tenni nem lehet. De mondjuk lehetne egy olyan extra jelzőt beállítani, hogy 'registered businessman', oszt' aki akarja, az érti.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8149) Ősember válasza Realradical (#8147) üzenetére


Ősember
őstag

de ez azt jelentené, hogy külön reg kell a ph szakmai részéhez és a piachoz :) csak gondolj bele... aki azért jön fel a ph-ra, hogy gyorsan megkérdezzen valami szakmait annak elveszi majd a kedvét az sms reg. és egyébként mi lesz a már regisztrált 170k taggal? :D
nem lehet elöröl kezdeni az egészet, olyasmit kell kitalálni, ami most alkalmazhato a meglévö állapotok mellett :K

localhost :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8150) Dudu67 válasza Realradical (#8147) üzenetére


Dudu67
tag

Nem feltétlenül...

Most vettünk nejemnek kártyafüggetlen telót az Elektrowold-ban, a teló mellé adtak egy T-Mobilos kártyát (nem kérdeztek semmit).

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.