Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) Ősember válasza hucsikoi (#8750) üzenetére


Ősember
őstag

a magánvéleményen tulmutat a rágalmazás

Egyébként amit leírtál nem bizonyít semmit. - miért is nem?

Ilyet bármikor tudok kreálni. - miért feltételezel alapbol rosszat?

kinek ne lenne egyértelmü, hogy nem is pártatlanul állsz hozzá a dologhoz? :F mondom, várjuk meg a másik fél képviselöjét és akkor minden eldöl.

ps.: légyszi vegyél vissza a hangnemböl, mert igy nem fogunk együtt dömperezni....

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8752) limabp válasza Nikitan (#8749) üzenetére


limabp
csendes tag

A törlés nem függ össze a bocsánatkéréssel.A Ph-nak vannak alapszabályai azt megszegted a bemásolással.Holott a varriálásokat nézve Én is vissza léptem volna ha nem kell nagyon a játék.De attól még nem reális hogy most aki ezt a topicot nézi mindenki tudja a telefonszámokat,és az anyagi helyzeteit más embereknek. :R

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8753) Nikitan válasza limabp (#8752) üzenetére


Nikitan
csendes tag

A telefonszáma amúgy is nyílvános, azért hagytam benne.. adalapján megtekinthető..
az anyagi helyzet meg csak kifogás volt nem kell neki bedőlni..

vmivel meg kell védeni magam, és ezekkel tudom, az IGAZSÁGGAL...

(#8754) Racecam válasza Nikitan (#8749) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor nem jössz többet, mert személyeskedésért és privát üzenetek nyilvánosságra hozásáért, azok után is, hogy többen figyelmeztettek, ez itt tiltva van, 3 nap ban.

limabp: Privát üzenet nyilvánossá tétele miatt figyelmeztetve.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8755) limabp válasza Nikitan (#8753) üzenetére


limabp
csendes tag

zzzft

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8756) limabp válasza limabp (#8755) üzenetére


limabp
csendes tag

Elnézést az előző beírásért véletlen volt. :R

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8757) limabp válasza Racecam (#8754) üzenetére


limabp
csendes tag

Igen igen,Én is elkövettem ezt a hibát de anoním módon az az nem írtam ki nevet csak egy üzenetet,tiszteletben tartva mások jogait,az én privi bemásolásomból nem derül ki semmi csak alátámasztottam a véleményem.üdv

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8758) Djuree


Djuree
félisten

Nikitan priviben az anyámat szidja, amiért azt írtam neki hogy megbízhatatlan :W

ennyit róla...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8759) Djuree válasza Nikitan (#8753) üzenetére


Djuree
félisten

ja bocs, én kérek elnézést :W

érdekes módon rengeteg üzletem volt már itt a ph-n (..és máshol is) és még sehol nem volt probléma :U

szerencsére az ilyen kis 10 éves hülyegyerekeken nem húzom már fel magam :U

téma lezárva....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8760) udi válasza Djuree (#8759) üzenetére


udi
őstag

Nem is szabad.Nekem is sok ilyen van,ha mindig bekattanék az éveket venne el az életemből ;)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8761) limabp válasza udi (#8760) üzenetére


limabp
csendes tag

Igaz hogy Én még friss hús vagyok,de a legelső hírdetésemnél már megtalált egy nagyokos,szóval keresni sem kell kiborító egyéneket jönnek azok maguktól :DDD

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8762) udi válasza limabp (#8761) üzenetére


udi
őstag

Én sosem rang hanem viselkedés alapján itélek.És sajnos a kettő nem mindig találkozik pozitivan...

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8763) syC


syC
addikt

Egy fekete pontot szeretnék javasolni *Szájber* kollegának, ugyanis , lefixált üzletet visszamondott amivel én pontenciális vevőktől estem el :( Meg volt beszélve (tudom, hogy privátot nem linkelhetek, mert sért bizonyos személyégi jogokat (ha kell bizonyítás céljából - megteszem) de lebeszeéltük, hogy hétfőn szept. 23án) póstázom a megbeszélt árut - visszamondta :(

(#8764) shteer válasza syC (#8763) üzenetére


shteer
titán

de mivel indokolta?

..szerintem jónak tűnik

(#8765) limabp válasza udi (#8762) üzenetére


limabp
csendes tag

Én sem és a kettő valóban nem találkozik pozitívan pl egy ph addikt volt akivel nem egyeztem sikeresen.....

[ Szerkesztve ]

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8766) syC válasza shteer (#8764) üzenetére


syC
addikt

A'llítólag meghalt a ta'pja, de ez tudod milyen dolog. Nem egy nagy összegről volt összegről volt szó (5k), ba'r tudom, ez relatív.

(#8767) *Szájber*


*Szájber*
tag

Azthiszem,volt megfelelő indokom rá,eddig nemfordult ilyen elő,akrkit megkérdezhecc!!KOrrket vagyok!Szerintem nekedisem ez lenne a legnagyobb bajod,hanem ami ekem,adatmentés nem párszáz ft!Még aznam visszamondtam tehá nemlehet egy szavad sem!!!

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#8768) Macka válasza *Szájber* (#8767) üzenetére


Macka
veterán

UP a helyesírásodnak. (ahogy nézem szükséged van rá)

(#8769) PHM válasza Macka (#8768) üzenetére


PHM
addikt

A hirtelen felindulásból elkövetett helyesírási hibák
bocsánatos bűnnek számítanak. Szerintem...
(No offense.)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8770) sasa311 válasza PHM (#8769) üzenetére


sasa311
veterán

Ilyen szarul még hirtelen felindulásból sem lehet írni :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8771) shteer válasza syC (#8766) üzenetére


shteer
titán

így van, relatív. volt olyan időszak amikor nekem is számított 5k, akár ilyen hirtelen is. ha belegondolsz, legalább közölte h nem kell és gondolom elnézést kért. nem váratott meg és nem álldogáltál fél órát egy megbeszélt találkozó helyszínén

szerk: jah, most látom megjött az "elítélt" :) sztem hagyjátok annyiban a dolgot, ezért nem jár fekete

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8772) greatchaos


greatchaos
addikt

sajnos egy lélektani szinvonal alatti szintet megint elértünk...

(#8773) xXxPongi


xXxPongi
tag

Macika.37 nagy fekete pontot neki, ha nem többet!

ahol árulta cuccosát

Végül mégis bejelentem a srácot, mert mások is jelezték, hogy "átverte" őket.

A többiek védelmében viszont kénytelen voltam!

Elnézést, hogy kicsit durvább hangvétel is belekerült, ha valami nem tiszta akkor kifejtem, de most nincs türelmem...

Privát üzeneteket semmilyen formában ne hozz nyílvánosságra légyszives.

[ Módosította: Bordoi ]

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#8774) litter


litter
tag

[S.Feri]-nek szeretnék fekete pontot adni.
Ezért a gépért 3 napon keresztül folyamatosan utalta a pénzt, becsomagoltatta, küldette volna feladásra, levetette a hirdetést, s 72 órán keresztül írta az üzeneteket, hogy már éppen utalná, de közbejött valami.
Majdnam egy újabb 3 napos kiesés után írt egy pü-t, amiben egy olyan okkal mondta le a vásárt amit már előre tudott, szóltam neki róla még mielőtt rábólintott az üzletre. (Nincs a gép alján serial number.)

[ Szerkesztve ]

(#8775) Macka válasza litter (#8774) üzenetére


Macka
veterán

Hogyhogy nincs? :F

(#8776) litter válasza Macka (#8775) üzenetére


litter
tag

Egy mitac notiról van szó. A mitac ugye OEM gyártó, itthon az Albacomp leginkább a felvásárlója. A szóban fogró gép még a Mitactól származik, gyárból. Gondolom ezért nincs rajta semmi azonosítójel.
Egyébként gőzöm sincs, így vettem ahogy van :DD

Erős kis masina olcsón, vigyétek :K[link]

[ Szerkesztve ]

(#8777) Macka válasza litter (#8776) üzenetére


Macka
veterán

Azok után, hogy a Sapphire gyárt OEM 9800GT-t,mint beszállító,és azon sincs semmiféle jelzés,én már nem csodálkozok semmin.

(#8778) Bengio válasza xXxPongi (#8773) üzenetére


Bengio
tag

Macika.37-nek adnék én is egy fekete pontot!

2008 szept 13-án (10napja) írtam neki egy privit, hogy érdekelne a Zalman ventiszabályzó. Privátban lebeszéltünk 6k-t postával a héten, majd amikor ráírtam vasárnap, hogy akkor adja meg a számlaszámát, csak annyit írt, hogy NEKEM MÁR NEM ELADÓ a ventiszabályzó!! :F
Ekkor láttam, hogy le is vette a hirdetést egy xXXPongival való "sikertelen" üzletet követően.
Megkérdeztem tőle, hogy miért nem eladó NEKEM a Zalmi. Erre azt válaszolta (cinikus módon), hogy azért nem, mert még aludnom kell rá néhány napot. :Y

Na ennyi elég is volt belőle, gondoltam megosztom mindenkivel h ilyen emberekkel nemcsak hogy postán nem, de (xXxPongi esetéből okulva) még személyesen sem érdemes üzletni!!

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#8779) udi válasza limabp (#8765) üzenetére


udi
őstag

Na hát ez az.A rang jár,de a becsületért tenni kell.. :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8781) udi válasza Billu (#8780) üzenetére


udi
őstag

Hirdessd tovább és sose vedd le a hirdetést amig a pénz nincs a kezedben...
Lassan sajnos de ez alapszabály lesz mert sokan ezt csinálják amit veled is történt :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8782) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mostanában már a 4. kártyánál jűrok úgy, hogy megvenném pesti átvétellel, de természetesen valami bizonyíték kell arról, hogy rendesen működik. Miután közlöm az eladóval, hogy akkor kellene egy atitóól+gpu-z és egy everest riport egy ablakba, akkor valahogy eltünnek a "kedves" eladók.

Persze a hirdetések fent vannak még. Ki érti ezt? :U

(#8783) old gray válasza juliabrilke (#8782) üzenetére


old gray
addikt

Kínaiul beszélsz nekik és félnek a sárgáktól? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8784) Ghandi válasza juliabrilke (#8782) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Én egy vinyót akarok most venni és amikor kérdeztem az eladót hogy a HD Sentinel mit ir róla akkor csak nézett.Azt s tudta hogy mi az a HD Sentinel.Elküldtem neki mailben a progit és ahogy megegyeztünk a srceehshotot fel is tette a kepfeltoltes.hu-ra.Azóta ugy hirdeti hogy a Sentinel szerint tökéletes vinyó eladó :D

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#8785) aphra2 válasza old gray (#8783) üzenetére


aphra2
aktív tag

Mondjuk azt én se értem ,hogy miért olyan nagy kérés az a 3 progi, ha meg nem tudják mi az, akkor miért nem kérdezi meg?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#8786) juliabrilke válasza old gray (#8783) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem tudom, hogy lehet a problémájuk. :F De olyan eladó is van, akinek az aprója még aktív és ott rinyál, hogy miért nem veszi meg senki. :W Ha meg eladta, akkor legalább érvénytelenítse a hirdetést.

aphra2: tényleg minimális erőfeszítés lenne ezeket a progikat felrakni. De valami bizonyíték azért csak kell. Ha neki nem éri meg ez a 3-4 perces munka, akkor sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#8787) juliabrilke válasza Ghandi (#8784) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha ezen múlik, akkor megmutatom neki, hogy milyen progikat kell használni. :DDD
De azért érdekes, hogy mindegyik akkor tűnik el, amikor a bizonyítékot szóbahozom.
Persze a személyes átadás ment volna teszt nélkül. :W

(#8788) Dudu67 válasza juliabrilke (#8787) üzenetére


Dudu67
tag

Én nem tudom miket kell használni,még sose kért tőlem senki ilyet.
Belinkenéd nekem? Jöhet priviben is, hogy ne offoljuk szét a totyikot ennél jobban.

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8789) Ghandi válasza juliabrilke (#8787) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Az a baj hogy sokan csak az apróhirdetés miatt járnak ide :(
Abszolut nem értenek az ilyen dolgokhoz,csak azt tudják hogy ha egy játék akad akkor le kell cserélni valamit :D

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#8790) Ghandi válasza Dudu67 (#8788) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Érdekes dolgot vetettél fel.
Lehet érdemes lenne csinálni egy topicot kiemeltként hogy milyen programokat,modszereket érdemes használni a jobb eladás miatt?
Biztos sokaknak hasznos lenne ha le lenne irva pl hogy az 3D Mark,CPU-Z ,stb honnan lehet letölteni,hogyan kell használni,hova érdemes feltölteni a képet hogy be lehesen linkelni a hirdetésbe stb,stb,stb És ha ennek a topicnak a linkjét ki lehetne rakni az aparóhirdetésekhez fejlécben akkor az lenne az über király :)
Vagy ne álmodozzak? :DD

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#8791) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Na végetért a winchester üzletelés.Ennek következtében :

Kérnék egy nagy feketepontot : Davoo -nak

Davoo eladásra hirdetett egy winchestert 4000 forintért,ami tényleg jó ár érte.E hónap 16.-án le is csaptam rá elsöként,irtam neki PÜ-t és mindent le is beszéltünk még az átvétel helyét és idöpontját is ami holnap azaz 25.-én lett volna(ö volt a HD Sentineles gyerek) Na de 23.-án jött egy üzi hogy megbetegedett és csuszni fog az átadás,na DE sokan érdeklödtek a winchester iránt és ök többet adnának érte.Fel is emelte a topicban az árát 4500 forintra,de még aznap licitet inditott a hirdetésében 5000 forintos irányárral.
Ekkor elkezdtem érdeklödni hogy hogyis van ez.Ö mondta hogy megprobálja eladni 5000-ért,de ha nem kell senkinek akkor enyém 4000-ért mert én voltam az elsö.Rendben.
Ma amikor ujra le akartam tisztázni"hogy minden rendben van,akkor holnap nyélbeütjük az üzletet?" mondta hogy igen,de már 5000 az ára,és ö ezt megmondta már nekem :Y
Bemásoltam neki az elözö PÜ-jét hogy ebböl nem igy derül ki,de ö azt válaszolta hogy lehet,de ö ugy gondolta! Sajnos nem másolhatom be ide a privát üzeneteket :((
Eléggé gusztustalan dolog a már lebeszélt árat megváltoztatni,biztos vagyok benne hogy ezzel a 5000 forintal még nincs vége az árfeltolásnak,hiszen vannak itt többen is a forumon akik pl 6000-ért adnak ilyen vinyót,söt lehetne többet is kérni érte....na de én ezt már nem várom meg.
Sikeres üzletelést neki itt a PH-n :(((

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#8792) batmab válasza Ghandi (#8791) üzenetére


batmab
senior tag

1000 ftért eladja magát a legtöbb...már lassan tul sokan lesznek....

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#8793) Ghandi válasza batmab (#8792) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Sajnos :(((
Nem lett volna nagy baj ha az elején közli hogy vár még egy jobb árra,azt jobban megértettem volna,na de akkor miért konkrét árért hirdeti?
Végülis én is megadtam volna érte az 5000-et,na de igy NEM!

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#8794) diablo1984 válasza Ghandi (#8791) üzenetére


diablo1984
veterán

én már jártam úgy, hogy komplett gépet vett tőlem egy srác, megegyeztünk az árban, 25km-t kocsikáztam a cuccot, mikor odaértem, összeraktam a cuccot és fizetésre került a sor, az anyja elkezdett alkudozni, hogy 5k-val kevesebbje van, meg amúgy is kell majd bele egy dvd író meg hasonlók.... hát vissza már nem akartam vinni a cuccot, de gusztustalan dolognak tartom, az ilyen dolgokat, hogy lebeszélt árat már a kiszállítás és beüzemelés után cigánykodnak....az ilyen nem ide való! :(((

(#8795) gYaLo


gYaLo
őstag

Kérnék egy feketepontot yx kollégának,mert lebeszéltük h eladja a HD4850-ét,és kp-ra megveszi a HD4870-emet. A gyerek nem jött,akinek eladta volna... Én megbeszéltem vele h beszámítom a HD4850-ét,mert egyből tovább tudtam volna adni Tom-e nak... 19:44 kor hívtam ezért,hogy 15-20 perc és a Moszkva téri Burger Kingnél leszek.
Mondta h oké,és köszöni szépen h beszámítok. 19:59-ra értem le,sehol senki... Hívtam,ki volt kapcsolva. 20:30 ig várakoztam,elsétáltam a Mammut I és II bejáratához,hátha ott van.
Írtam neki sms-t,ma reggel 3-kor kapta meg :F :U :((
Most nézem,hogy [levette a hirdetését] :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8796) udi válasza batmab (#8792) üzenetére


udi
őstag

Ez szinte mindennapos,de továbbmegyek,egy notira ami 175000Ft-ért volt kitéve felhivtam az eladót és mondtam hogy kp-ra ennyiért elviszem.A srác megörült és mondta hogy oké.Mondtam hogy ez szupi megyek is érte...hmmm az nem jo inkább holnap menjek mert a tesoja gépe és nincs nála most mert a tesinél van.(na már itt gyanakodtam)
oké mondom de akkor este hivjon hogy holnap mikor hol.este persze "véletlen" nem hivott de másnap én hivtam.Azt rebegi nekem hogy sajnos mivel a tesoja is hirdeti ő talált rá vevőt 185000Ft-ért aki holnap!! jön.erre mondom neki hogy már tegnap megállapodtunk a másik vevő meg még 2nappal késöbb vinné :W azt mondta sorry a pénz az pénz...pff na itt már röhögtem komolyan mondom,mert nem tudtam komolyan venni a srácot.erre benyögtem hogy tudod mit ha már tényleg a pénz önt akkor én ma elviszem 185-ért,de akkor ma talizzunk.Na erre csend és a válasz az volt hogy megbeszéli a testvérével..
10perc mulva hiv és azt mondja: "semmi akadája hogy vigyem de akkor 190k mert ujabb vevők vannak"
mire hatalmas kacaj társaságában mondtam neki hogy ez a noti nagykerben 179900Ft és csak kiváncsi voltam hogy ő meg a tesója mit hoznak ki belőle.Na erre jött a nagy csend.Ez az utobbi pár honap cirka 50 furi emberkéjének csak 1 kiragadott története.
Tehát vigyázni és résen lenni,ja és nyugtatón élni hogy kibirdd ezeket az alakokat :D

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8797) Macka válasza diablo1984 (#8794) üzenetére


Macka
veterán

Hihetetlen,hogy milyen bunkók vannak. Mondjuk,ha összepakoltál volna, és eljössz,akkor az fix.,hogy még a nyanya sértődik be,és az üzemanyagot is csak baltával tudtad volna előásni.

(#8798) hodostamas


hodostamas
addikt

Egy fekete pont DrJarlaxle-nek.

Meghirdetett egy pár ATI vga-t, elsők között le is foglaltam egyet.
Amikor az átvétel megbeszélése került volna sor, kiderült nem is nála vannak kártyák, hanem haverjainál, és tőlük kéne elhozni, hát jó, 1 órán belül jelentkezik. Másnap persze nekem kellett hívni hogy mivan, jah akkor kiderült hogy már az összeset eladták már a kezdetetek kezdetén, de hátha szerez.. másnap már lejárt a hirdetés, több pénzt nem akartam telefonra szánni, PÜ-re persze nem válaszol..

Akkor mi a francnak hirdeti meg? :((( Vagy legalább ne kamuzzon akkor.

[ Szerkesztve ]

(#8799) udi válasza hodostamas (#8798) üzenetére


udi
őstag

lehet hogy átverés volt a célja...ki tudja.. :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8800) Terminator_ válasza Retekegér (#434) üzenetére


Terminator_
tag

Sziasztok!

Igaz hogy kissé későn 1 év után reagálok erre a történetre,de sajnos egy mostani eladásom során szembesültem a ténnyel hogy nekem van egy feketepontom.
Nem tudom magamban már feleleveníteni a történteket,csak azt tudom hogy apriviket visszaolvasva,mi történt.

Másrészt a privit sajnos nem másolhatom be de a sajátomat igen.

Megírtam hogy mi volt a gond:

"szia sajnálom hogy nem tudtalak értesiteni,a kisfiammal kellett rohhanunk este a sebészetre és 4kor jöttem haza,elaludtam,meg,meg is feledkeztem a taliról a héten összehozzuk keresni foglak köszi és bocs"

Megértette,de mégis kaptam egy elmarasztaló minősítést hát akkor valójában itt ki volt az inkorrekt?
Azután hogy elfogadta az elnézést kérésemet még szankcionál hát ez szerintem csúnya dolog.
Utánna már nem hoztuk össze a dolgot mert azt írta hogy vett egy másik terméket!

Mindezt most átélve viszonoznám a feketepontot Retekegér kollégának,mert ha egyszer azt mondja hogy rendben semmi gond akkor a hátam mögött ne minősítsen,a mostani káromra.

Egyébként meg csak 20 percet raboltam az idejéből és kára nem származott!

Köszönöm a figyelmet....

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.