Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) Oczu válasza Gizmo94 (#9400) üzenetére


Oczu
senior tag

ok, Te tudod, add meg a nevét, ha gondolod, letárgyalom vele

(#9402) Gizmo94 válasza Oczu (#9401) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszönöm a felajánlást, de ne foglalkozz vele, lévén én sem foglalkozom már. Nem idegelem újra ezen magam. Ment neked egy privát, abban megtalálod a nevet, de ne tégy semmit, mert nekem nem ér annyit az egész. Ha érne, elintézném magam.:) Üdv: Gizmo

(#9403) gyiku


gyiku
nagyúr

nandika-val tobbet nem uzletelek, beultetett a hintaba. hirdetese, nov 2.-an (vasarnap) priviben rendeltem is tole 1et. irta, h nincs keszleten, de a heten jon. szerdan (5.-e) elkezdtem hivogatni, csutortokon felvette a telefont (6.-a), jott csomag, de meg nem nezte meg, 20 percet kert, megigerte, hogy visszaszol, hogy jott-e lapom vagy sem. (aznap vittek el a regi lapom, szal gep nelkul maradtam). mai napig nem szolt vissza. en hiaba hivtam reggel, delben, este, hetvegen is, vagy nem vette fel, vagy ki volt kapcsolva. smst is irtam vagy 3at, priviket is. persze valasz nuku, pedig 2 naponta belep forumra. tegnap untam meg a dolgot, ma vettem lapot mastol. sunyi szelhamos.
igaz Gyuri27 probalta kivakarni a szarbol, de nem ertem miert 1 havernek kell vinni vki mas bazarjat. :(
Feketepont.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9404) old gray válasza gyiku (#9403) üzenetére


old gray
addikt

Nem is olyan régen beszélgettünk mi privátban 1-2 dologról. Nem hallgattál rám.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9405) gyiku válasza old gray (#9404) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor mar 1 hete vartam a csodat, mikor beszeltunk. nem szeretem, ha hulyenek neznek. :(((

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9406) old gray válasza gyiku (#9405) üzenetére


old gray
addikt

Pedig úgy tűnik ez most megtörtént. Szerintem feketét nem fognak kiosztani, mert anyagi kár nem ért, így -bár jogos lenne valami negatív értékelés- nem lesz nyoma az ügynek. Eltelik pár nap és már nem is fogunk rá emlékezni, hogy mi volt a gyiku vs nándika ügyben......

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9407) gyiku válasza old gray (#9406) üzenetére


gyiku
nagyúr

anyagi kar csak annyiban ert, hogy nem volt masfel hetig gepem es vehettem masik lapot +7k-ert. amugy ha nem lesz fekete, engem nem erdekel, csak legyen meg a lehetoseg masnak, hogy olvassa, es ne jarjon igy.

hüllő

(#9408) Lasy válasza Oczu (#9399) üzenetére


Lasy
veterán

ez volt amire reagálnék
ez volt a válaszom

és nem tudom miért nem lettem értesítve csak véletlen megláttam, és teljesen nem értem miért én kapok feketét.

+36702778032

(#9409) marcipunk


marcipunk
tag

Sziasztok!

A hirdetés: http://hardverapro.hu/apro/csx_diablo_ddr2_1066_1200mhz_elado/hsz_1-200.html

privátban is rákérdeztem, hogy (idézem a privátot, ez egy általam írt privát, egy az egyben):
[I]"Ne vedd magadra, hogy bizalmatlan vagyok, csak sajnos sok a ganajtúró már itt a ph-n is :)

add az adatokat!

a posta ajánlva, törésbiztosan?

ez na memó az ugye?

még egyszer köszi!" [/I]

erre ma kapok a hirdetőtől egy sima 1066-os csx memóriát, a ráadásul beígért számla nélkül.
Nem ért anyagi kár, csak eladom valahogy, de apró részleteket elferdítve (akár direkt, akár felelőtlenségből) jól beszívatott.
Valószínűleg egy "igazi ph-s" 16 éves gyerek lehet a hangja alapján :W, minden felelősség érzet nélkül.
ráadásul felhívom, és ilyet kérdez, hogy "a dobozon nincs rajta, hogy Diablo?" :W

(be kell ismernem, kételkedhettem volna a szavahihetőségében, túl olcsó volt egy Diablo-hoz képest, saját hülyeségem is közrejátszott)

szóval vele jó lesz vigyázni, mert az biztos, hogy fogalma sincs mit ad el: Menahem

[ Szerkesztve ]

röff!

(#9410) Menahem válasza marcipunk (#9409) üzenetére


Menahem
tag

Azt elismerem, hogy rosszat adtam el, 1200-on simán ment, a dobozán is rajta van... És az is , hogy Diabolo... Tehát véletlenül adtam el, de KORREKT áron. 8k egy 5 hónapos ilyen ramért KORREKT. Azt, hogy Diabolo vagy sem, a frekik miatt kevertem, mert 1200-at ez is viszi, a doboz alapján is !
Az meg más kérdés, hogy pattogó arrogáns gyökér hangon kérsz számon mndent, mert anyagilag megkárosítottak, azaz nem küldték el a csomagot! De én nem ezt tettem! Legközelebb teleporttal kell neked küldeni a csomagot, nem???
Szerdán könyvelték fel az árát, csütörtökön lett feladva!
Még szerencse, hogy felszámoltam a gépem, nem kell többet boltolnom... :W :W
Érdekes, még az üzlet ELEJÉN azt írtad, hogy vágtak már itt át téged! :U :U
NEKED SAJÁTOS elképzelésed van bizonyos dolgokról, és ami nem úgy történik, az lopás, sikkasztás, stb. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#9411) Menahem válasza marcipunk (#9409) üzenetére


Menahem
tag

Valószínűleg egy "igazi ph-s" 16 éves gyerek lehet a hangja alapján

Ezt is szarul ítélted meg, mint az egész helyzetet! 21 vok, és egyetemista, nem a 160 centis kiadásból!
A személyeskedés is a te asztalod, nem?
A te sikoltozó, arrogáns hangszíned szebb?
Élvezkedj inkább azon, hogy 40Mhz-el magasabb frekin járatod valamidet!

(#9412) marcipunk válasza Menahem (#9411) üzenetére


marcipunk
tag

Mivel nem akarattal lettem megvezetve, semmiképp sem akarok feketepontot rögzíteni.
Ha a számlát megkapom, akkor csak egy kis feszkó jutott feleslegesen.
(privátban lerendezve, ott már kiszemélyeskedtem magam, itt nem reagálok, részemről lezárva)

röff!

(#9413) Menahem válasza marcipunk (#9409) üzenetére


Menahem
tag

[P:R]
Nem ért anyagi kár, csak eladom valahogy,
[/P]

Még jó, hogy nem ért anyagi kár, alig 5 hónapos ramot a piaci árnál jó 50%-al olcsóbban
adtam.

a
[P:R]
kár felelőtlenségből
[/P]

Engem a boltban informáltak félre, tévhitben voltam, ennyi.

Összegezve elismered, hogy nem ért anyagi kár, korrekt áron adtam el neked a memóriát, csak nem azt, amire számítottál.
Én meg azt ismerem el, hogy tényleg nem Diabolo, de a Doboza alapján megy 1200MHz-en, és az adott boltnak a Diabolo volt kirakva, amikor rendeltem.
Tehát átvágott egy bolt, és tévhitben adtam el valamit.

[ Szerkesztve ]

(#9414) Menahem válasza marcipunk (#9412) üzenetére


Menahem
tag

Mivel nem akarattal lettem megvezetve, semmiképp sem akarok feketepontot rögzíteni.

Kölcsönösen elnézést kértünk egymástól, Happy End :)

(#9415) Oczu válasza Lasy (#9408) üzenetére


Oczu
senior tag

Értesítés: 1. körben a "felperes" kötelessége és korrektsége meghívni a topic-ba a sérelmezőt. ha ez nem történik meg, akkor lehet szólni a Foglalt név - nek, Bordoi- nak (moderátorok), vagy itt tkesy - nek, orkester -nek, mi meghívjuk, s amennyiben nem reagál felterjeszthető feketére.

A feketét nem tudom, miért kaptad, nincs róla infóm.

gyiku, szólj nandika-nak, bekerült a neve a topic-ba, bár véleményem szerint inkább ide copy-zd be a storyt

1 szó, mint 100, a jövőben változik a topic arculata, de erről hamarosan beszámolunk.

[ Szerkesztve ]

(#9416) Oczu


Oczu
senior tag

mod: a betű nélkül, elnézést, javítani nem tudom:

akkor lehet szólni Foglalt név - nek

(#9417) Skizz válasza somé (#8589) üzenetére


Skizz
addikt

Aham. Most veszem észre, hogy írtál...

Kissé ideges lettem, így legyek rugalmas. Róla ezt nem lehet elmondani, semmilyen formában nem tudta, nem akarta megoldani azt, amit ígért.
Aham, és ezt te miből gondolod? Nem érdekel, mit hiszel, nem érdekel, hogy üres kifogásoknak nevezed azt, hogy reggeltől 3-ig suliban lopom a napot, aztán hulla fáradtan hazaérve hordom a sittet meg pakolok, mert 2 hónapig egy kiadós lakásfelújításban volt részem...
Erről ennyit. Nem egyszer kaptam utolsó pillantban privátot, amikor már mentem volna a postára, hogy mégsem kell az illetőnek. Elintéztük egy ejnye-benyjével, más nem volt. Ha a te szíved ettől könnyebb, hogy a nevem mellett ott lesz a fekete pont, akkor csak gratulálni tudok.

(#9418) Lasy válasza Oczu (#9415) üzenetére


Lasy
veterán

Ok. Akkor megbeszélem mi a teendő ilyenkor. Ugyanis ő mem hajlandó kimozdulni csepelről és nekem nem esík útba.

+36702778032

(#9419) gyiku válasza Oczu (#9415) üzenetére


gyiku
nagyúr

en nem szolok neki, majd rajon. "oda" bekopiztam.
barton megy meg rendesen? :U

hüllő

(#9420) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ez a hozzászólás vízválasztó lesz a topic életében.

A topic szabályai módosultak, kérjük, olvassátok át őket az első hsz-ben!

A legfontosabb változás, hogy ezentúl a közvetlenül érintettek hozzászólásain kívül minden más törlésre kerül. (Kivételt képeznek a moderátorok és a topic karbantartóinak hozzászólásai.) Az esetlegesen kialakuló viták részére új topic nyílt. Az ügyekkel kapcsolatos véleményeket ebbe várjuk, de a flame-től a továbbiakban is tartózkodjunk!

Felhívnám mindenki figyelmét, hogy privátok közlése a másik fél beleegyezése nélkül továbbra is TILOS!

[ Szerkesztve ]

(#9423) regos válasza várnarancs (#145) üzenetére


regos
tag

szia
most látom a nevem egy nem kivánt helyen.
azt hiszem ez tisztázódott,ezért kérlek vedd le a nevem a feketelistárol.
egy helyesbitő hozzászólás is jólesne.
köszönöm szépen.
thx
bye
regos

(#9424) Menahem válasza marcipunk (#9412) üzenetére


Menahem
tag

Mivel nem akarattal lettem megvezetve, semmiképp sem akarok feketepontot rögzíteni.

Akkor én sem kérnék feketepontot rögzíteni, azaz nekem se írják be. :R

(#9425) Ombi5


Ombi5
őstag

Vettem BMW001 kollegatol 1 vidkarit, allitasa szerint fullos , tehat minden gyari tartozekaval ugye ! Meg is beszeltuk! Atadaskor kozolte, hogy nincs benne a vele jaro pendrive, majd o ezt kuldi!! Persze ezen kivul meg hianyzott 1 tapkabel is , de az nemerdekelt!! 2 hete huzodik a dolog es o mondogatja, hogy nem talalja , de elhihetem,h neki nincs szuksege mert van neki 5 db pendrive-ja, meg hat igyis jol jartam!! Most,ha o reggel latta ,h nincs benne (allitasa szerint es nem is kapta vele, de az ures doboza a pendrivenak benne van), akkor talan jeleznie kellett volna ezt , legalabb 1 sms-ben! Nah mind1 is, szavahihetosege nulla sajnos es mellesleg , ha mar ennyi pendriveja van , akkor el is kuldhetett volna 1 masikat pl, ha mar igy szolt az egyezseg!! Nincs igazam?! :F

(#9426) Oczu válasza Ombi5 (#9425) üzenetére


Oczu
senior tag

Szólj légyszi BMW001-nek, hogy bekerült a topic-ba, aztán itt folytassátok, ha nincs egyezség

(#9427) orkester


orkester
senior tag

Kivel érdemes üzletelni topicból egy fekete pont kérés: #15598. Jelzek neki, hogy indokolja bővebben, ha kár is érte.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9428) nesa


nesa
veterán

Ez a tag Terentius rendessen megszivatott itt olvashato a hozaszolasomba.

(#9431) Lasy


Lasy
veterán

ezekkel az érvekkel adnék egy fekete pontot Istvan89 fórum társunknak. ugyanis azóta sem sikerült rávennem hogy eljuttassam a garipapírokat hozzá.

idézet a püből.
"ha akarod akkor terjessz föl, nagy ívben sz*rok rá"
gondolom ez beleegyezésnek minősül.

Sajnos még mindig nem sikerült eljuttatnom a garipapírt mert Ő nem hajlandó kimozdulni Csepelről. nekem meg nem esik útba. legalább 5szőr próbáltam meg egyeztetni vele, próbáltam hogy felteszem egy tárhelyre, de a postai megoldástól sem álltam el.
Mindig azt hajtogatja:
neked kellett volna csepelre hozzad mivel te nem adtad oda a garit
holott a talit a Borárosra beszéltük meg. ezek után nem gondolom, hogy nekem kellene kimennem Csepelre.

illetve még egy:
csak ha az egész fekete pontos idiótaság számítana akkor nem azon kéne tépni a szádat h ennek és annak szólok hanem elkéne juttatni a garit csepelre ;) és akkor talán szólnék h akkor szedjük le azt a feketét, csakhát vannak egyesek akik ugy vannak vele, h minek teljesitsem azt amiben megállapodtunk ugysincs következménye, jééé de lett egy fekete pont, hát vlmit vlmiért, sorry

semmilyen szó nem volt arról hogy én kiviszem a garipapírt Csepelre, de ő így gondolta.
azok után hogy már nincs is nála a telefon. mindegy. de azt nem értem elvárja hogy magamnál hordjam a garit, és ha lesz valami a telefonnal akkor szól. Ezek után HA tényleg lesz valami a telefonnal akkor megint ad egy fekete pontot hogy nem vagyok hajlandó kivinni a garipapírt???

+36702778032

(#9432) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

P.Bálint, alias c7p.bubu!

XI.07.-én elutaltam az általad megadott számlaszámra 2db 5dBi-s talpas antenna árát és a postázásukhoz szükséges összeget.

7.-e péntek volt és különböző bankoknál vagyunk, a pénz 2 munkanapon belül, azaz legkésőbb 11.én már rendelkezésre állt, onnantól 2 munkanapon belül meg kellett volna kapnom a kifizetett árut, de legkésőbb 14.ére, péntekre.

Ehhez képest a pakk sehol (21.-e van!), privát megkeresésre szökőévente reagálsz, az ígért ajánlószelvény-scan pedig még mindig nem jött át.
A netet feltúrva megtalált telefonszámodon (üzletvezető, mi?) természetesen nem vagy elérhető, főleg miután SMSben is közöltem ki vagyok és mit szeretnék.

Ezt belinkelem a hírdetéseidbe és privátba, illetve megkapod mailben is.
Ha nem jön hétfőig érdemi válasz, megteszem a megfelelő lépéseket ;p

A végeredménytől függetlenül kialakult rólad a véleményem, bízom benne, hogy ehhez mérten szembesülsz a jövőben bizalommal itteni üzleteid során :((

Várom válaszod!

(#9433) Oczu válasza Lasy (#9431) üzenetére


Oczu
senior tag

(#9434) gyiku


gyiku
nagyúr

a #9430-ra kivancsi lettem volna.

hüllő

(#9435) Oczu válasza Speed® (#9432) üzenetére


Oczu
senior tag

Ebből akár rendőrségi feljelentés is lehet, bármekkora összeg. Gondolom idehívtad a "partner"-t......

(#9436) Lasy válasza Oczu (#9433) üzenetére


Lasy
veterán

:R
ott folyt.

+36702778032

(#9437) Speed® válasza Oczu (#9435) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

20k alatt van, nem foglalkoznak vele érdemben. Bezzeg az önbíráskodással..

Persze, értesítettem, mint írtam.. Érdekes módon válaszolt is nemrég..
Leírta az ajánló számát. De scant kértem, a feladási időpont érdekel :U

(#9438) Lasy válasza Speed® (#9437) üzenetére


Lasy
veterán

Az megmondják pontosan hogy mikor adta fel a postán. 3perc alatt.

+36702778032

(#9439) MPowerPH válasza Ombi5 (#9425) üzenetére


MPowerPH
félisten

Biztos igazad van, írtam privátban is, nem kívánok ezen vitázni, nincs is rá időm.
Nem találtam meg a pendrive -ot, nem tudom hova rakhattam, és ezt csak az átadás reggelén vettem észre, mivel a VGA akkor már régen dobozban volt, és úgy gondoltam, hogy a pendrive is a helyén van. Sajnos még sz¤rni nem tudok ilyen vackot, így nem tok mit csinálni. Tápkábellel nevetséges vagy, én is 1 -et kaptam hozzá,és nem tudom, gyárilag mennyit is adtak hozzá, nem is érdekelt.
Igen, van sok pendrive -om, de mind céges használatban van, amit nem tudunk nélkülözni.

Részemről annyit, hogy félretettem neked a VGA -t, és tartottam is, pedig kaptam 2k -val magasabb ajánlatot is 2 embertől is, akik közül az egyik azonnal jött volna érte. Tehát akkor azért mégis jól jártál, ha nem tévedek...Mert mondhattam volna, hogy ne gyere a kártyáért, mert most adtam el magasabb áron. A logika ezt diktálta volna. Inkább örülnél a vga -nak, de mind1.

Mint mondtam, nem kívánok ezen vitázni, megérdemlem a negatívat és kész. :)

A lista kezelőinek pedig annyi:
Eddig kevés alkalommal használtam ezeket az üzlet értékelős topic -okat, de megmondom őszintén nem nagyon érdekelnek, mivel általában nem a valós képet mutatják. Ott van az előző negatívam is, tiszta nevetséges dolog volt az is. És ott még burkoltan ki is mondta Anthony28, hogy át akart verni a procival, megpróbálta kihasználni az akkori tájékozatlanságomat. Így neki visszamondtam az üzletet, ezért kaptam egy negatívat. Hát kérdem én, milyen munka ez??? Már lassan azért negatívat kap az ember, mert nem adta oda neki olcsóbban a cuccot. :W Akkor is kértem ennek a negatívnak a törlését, mert jogtalan volt. Ez azonban azóta se történt meg. Szóval innentől kezdve számomra hitelességét veszítette ez a lista. Jó lenne ha a topic nyitók elgondolkoznának ezen, és privátban tájékoztatnának arról hogy miért nem lett még törölve az a negatívam.

Ezen felül a mostani panasz 100% -ig jogos, ez egyértelmű, én hibáztam. :R

Don't Tread On Me

(#9440) Ombi5 válasza MPowerPH (#9439) üzenetére


Ombi5
őstag

Ha olvasnad levan irva ,negativat, ha 1szer megkapod onnantol sose lesz torolve! Ugy kell cisnalni a dolgokat,h ne kapjd ennyi az egesz!!!

(#9441) MPowerPH válasza Ombi5 (#9440) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ehhez neked semmi közöd, megkérlek ne szóljál bele. Nem tudod mi volt az ok, nem is vagy benne illetékes.

Don't Tread On Me

(#9442) Speed® válasza Lasy (#9438) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Bárcsak megengedhetném magamnak, hogy hétköznap 4 előtt ne munkában legyek..addig van nyitva a posta itt mucsaröcsögén. De majd megoldom.

c7p.bubu azon az egy privin kívül amiben leírta a számot, semmit nem írt, egy bocs kiböfögésére sem tellett, nálam ezzel végképp elásta magát :(

(#9443) Ombi5 válasza MPowerPH (#9441) üzenetére


Ombi5
őstag

En csak a tenyeket irtam amit, ha elolvastal volna ,akkor tudnal, h torlesre nem kerul sor! AMEN!! :)) :))

Nehogy meg neked alljon mar feljebb a sok prividdel is, azt kaptad amit erdemelted! Minek adtal ra okot reszemrol! 800 nap vegulis megerte 1 szaros kis cucc miatt! :R :R Innentol off!!

(#9444) Oczu


Oczu
senior tag

A vitát és a hozzászólásokat az üzleti vita című topic-ban folytassátok.

BMW001 Hogy mennyire érdekel a lista, avagy mennyire nem, saját szubjektív döntésed. Mi 3 hete vettük át a topic karbantartását, nem fogunk és nem is akarunk visszamenőleg megkérdőjelezni döntéseket, nem lenne korrekt dolog.

Lasy légyszíves a másik topic-ot használni![B]

Speed(R) dobok az illetőnek egy privit

[ Szerkesztve ]

(#9445) MPowerPH válasza Oczu (#9444) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért nem reális ez a lista. Miután beírtam ide, 8!!! ember írt privátot, hogy ne foglalkozzak ezzel, mert velük is ugyan ez a helyzet. Nevetséges dologért kaptak feketét.
Jó lenne ha valaki rendbe szedné ezt az egészet, mert így nem ad reális képet, és csak a PH színvonalát rontja.

Don't Tread On Me

(#9446) Nyugdíjas válasza MPowerPH (#9445) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jó politikus lenne belőled :D
Nehezen, vagy éppenséggel egyáltalán nem bizonyítható állításokkal érvelni már jól megy ;]

Na, visszamentem, mert seggbe leszek billentve, hogy ide irok ilyet :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9447) Oczu válasza MPowerPH (#9445) üzenetére


Oczu
senior tag

Ne haragudj, de nem értek egyet Veled.

ha az illetők megkapták a feketét, meg volt az okuk az illetékeseknek a döntésre, nem gondolod? Mindenki jogtalannak érzi a saját feketéjét, tudod a szomszéd nője.....Ne indítsunk erről vitát, ez a múlt.
A kép reális, ha valaki neve felmerül a topic-ban, valami rosszat tett..tisztelet a kivételnek.
Evvel a hozzászólással szeretném e pocskondiázást lezárni, meddő téma.

(#9448) orkester


orkester
senior tag

Az aktuális fekete pont kérések(amik a jelenlegi rendszer szerint pontozhatók):
#9309 - anyagi kár (benzin)
#9311 - anyagi kár (benzin)
#9321 és #9324 - végül nem lett anyagi kár, de lopás igen
#9347 - anyagi kár (előlap)
#9348 és #9192 -anyagi kár (posta)

#9425 - rendeződni látszik [link], várjuk
#9432 - ha nem jön a csomag, fekete

És amikre még tkesy is várt: #8987 és #9192 -ezekkel mi legyen?

Egy moderátori rábólintást szeretnék, mielőtt felviszem amit kell. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.