Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) Racecam válasza magi20 (#8597) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem a legfontosabb és senki sem ítélkezett, csak felhívtam a figyelmed, hogy ne legyél ordenáré. Ettől még hisztizhetsz, meg tapsikolhatsz nyugodtan, de ezen ez nem sokat fog változtatni.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8602) magi20 válasza Racecam (#8601) üzenetére


magi20
senior tag

ha te mondod,biztos úgy van----No tapsi

ha nem ítélekzik senki,akkor hogy lehet hogy bekerül a fekete,miközben meg sem várják a végkifejletet,vagy a történet végét.-sőt ellenvélemény nem is létezik.-mondja már meg a főmodi kérlek

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8603) greatchaos válasza magi20 (#8598) üzenetére


greatchaos
addikt

inkább a saját értelmiségi szintedet mért fel elgy ilyen hozzászólás után kérlek. engem hagyj békén. eddig sem volt érdemleges mondandók egymáshoz és eztán sem lesz. ha tudnál olvasni, akkor egyértelmű lenne, hogy rendeztük a dolgot.

most megint letiltom a püdet, a múltkori trágásságok után, most a tartalmi üresség miatt

üdv

(#8604) magi20 válasza greatchaos (#8603) üzenetére


magi20
senior tag

megkérdeztem hogy te vitted-e fel.

jó tényleg hagyjuk,semmi értelme.

vicc-------------------

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8605) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Látom zajlik az élet megint...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8606) greatchaos válasza magi20 (#8604) üzenetére


greatchaos
addikt

ahogy a pü-ben is linkeltem nem én vittem fel.

a lista frisítése látható mikor van

(#8607) udi


udi
őstag

Egy kérdés.Kenny (boldyz@freemail.hu) a top 3.-ik legrázósabb ph-s.De ezt hogy tudta elérni ösz vissz egy szakmai HSZ-ével???Ilyet is lehet??
:U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8608) shteer válasza udi (#8607) üzenetére


shteer
titán

szvsz az a Kenny nem az a Kenny :U aki 2003-ban lépett be utoljára

..szerintem jónak tűnik

(#8609) vmi válasza shteer (#8608) üzenetére


vmi
tag

sziasztok

vettem kb 2 hónappal ezelőtt [bmx] kollégától egy asus maximus formulát nah és akkor azt mondta hogy 1 hét és van gari na és még mindig nem kaptam meg: ) már vagy 20 privit váltottunk ja és érdekesen eltünt msn-emről :O

(#8610) Nyugdíjas válasza vmi (#8609) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Privátot nem tudsz linkelni, sőt adatlapot sem tudsz privátból...

Jah, és ha 2 hónapig vársz a lapra szó nélkül akkor azért te sem vagy egyszerű eset :U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8611) vmi válasza Nyugdíjas (#8610) üzenetére


vmi
tag

nem a lapra a gari papírra: )) ha félreértetted volna..

(#8612) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

magi20-al én is üzleteltem régebben, mikor még csak 3 fekete pontja volt.
Egy 120GB-os 1-2 hetes notivinyót vettem tőle, ráadásul postán. (azért előtte megkérdeztem, hogy mik azok a csúnya fekete pontok...)
Teljesen korrekt volt, még garanciát is vállalt rá, rögtön megérkezett szépen becsomagolva és azóta is hibátlanul működik.
Vagy én voltam szerencsés, vagy ő nagyon szerencsétlen mostanában. :(

Nem szponzorált hirdetés, csak az én véleményem.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#8613) Omega81


Omega81
senior tag

Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy ide is fogok írni, de ez most nagyon érzékenyen érintett.

Töpi

08.31. én jelentekezett egy hírdetésemre, vinné a cuccot. Még aznap írtam neki.
09.01. ...,majd másnap fel is hívtam. Megbeszéltük, hogy OK, kell neki a cucc. Írtam a számlaszámom, kértem postacímet.
09.02. Este rákérdeztem, utalta-e a pénzt.
09.03. Délután írt, hogy kell az alaplapom, holnap nem tuti hogy el tudja utalni mert vezet, de igyekszik. Ha nem jön össze, akkor pénteken 100 hogy feladja... Üdv és bocsi!
Visszaírtam, hogy oké.
09.05. Délután kérdezem mi újság.
09.06. Reggel válaszol, miszerint okéoké akkor kellene a lap, csak negyedikes, és elég nehéz eljutnia a bankba, de jövő héten igyekszik.
Visszaírtam, jó, várok.
09.08. Írtam privit neki, "Új hét, új remény."
Semmi.
09.09. Délelőtt írtam egy SMS-t, hogyha holnap délutánig nem érkezik meg a pénz, akkor a vételi szándékát tárgytalannak tekintem.
Erre most érkezik a privi: Hali! Bocsi nem írtam, de szervizes volt a gépem.. hál az égnek kicseréltek mindent gariba uh nem kell a lap. Nagyon segítőkész srác vagy hát bocsi h nem jött össze. Majd ha kell valami keresni foglak.

Nagyon frankó. Nekem égetően fontos volna a pénz, erre...

Tanulság: jó, ha kell, tuti, akkor fizetési határidő ez és ez.
Csak ennyit szerettem volna. :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8614) Omega81 válasza Omega81 (#8613) üzenetére


Omega81
senior tag

Ja, fekete pont.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8615) shteer válasza Mulderpapa (#8612) üzenetére


shteer
titán

azóta is hibátlanul működik
a te szerencséd ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8616) Calibos válasza vmi (#8611) üzenetére


Calibos
addikt

Te is aztán szépen tudsz Magyarul írni.Félreérthetően írtad le.
szerintem azt a gari papírt már nem kapod meg :(

(#8617) udi válasza shteer (#8608) üzenetére


udi
őstag

Már azt hittem hogy Uri Geller utódját találtam meg :D :DDD :DD
Egy szakmai HSZ sok fekete...van akinek ez is sikerült :C

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8618) tibibi válasza Nyugdíjas (#8610) üzenetére


tibibi
őstag

;] :U :F

(#8619) B-L-A-C-K válasza Omega81 (#8613) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért szerintem nem járna fekete pont, nem kárositott meg pénzell, nekem már volt olyan eset is hogy egy vga-t fikszre lefoglaltak, kiszedtem a gépből, mivel a másik vga-val nem indult a win ujra kellett rakni, az eladásnak szánt vga-t szépen becsomagoltam, és irt a srác másnap mégsem kell.... :U

(#8620) Omega81 válasza B-L-A-C-K (#8619) üzenetére


Omega81
senior tag

De, megkárosított. Lett volna, aki viszi a lapot, ám ugye 100%- ra le volt foglalva. A becsület kötött, őt meg nem. A pénz meg nagyon kéne. A lap be van csomagolva, rajta a címével...

A feketepont jár.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8621) B-L-A-C-K válasza Omega81 (#8620) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te tudod, én is akartam adni az elöző estért ami történt, de felvilágositottak ezért nem jár, amugy tudom milyen idegesitő tud lenni a dolog.... :))

(#8622) shteer válasza Omega81 (#8620) üzenetére


shteer
titán

hány forinttal károsított meg? csomagolópapír árával?

megértem a problémád, nem ellened vagyok. én azonban tanultam az ilyen hibáimból és már nagyobb tételnél előnyben részesítem azt a vevőt aki előbb viszi, nem várok. ez van. ajánlom neked is :)

én még mindig ellene vok annak, hogy meghiúsult üzlet miatt fekete járjon. viszont a bejegyzés megmarad itt a topikban

..szerintem jónak tűnik

(#8623) Nyugdíjas válasza vmi (#8611) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

ha félreérthetően fogalmaztál volna... :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8624) sapphie


sapphie
csendes tag

ettől inkább ne rendeljetek: outler
rendelést felveszi - szállítás időpontjában nem értesít, nem hív,mélre nem válaszol a mobilt két hétig nem veszi fel és akkor is letagadja magát...ráadásul nagyon idegesítő...

(#8625) johniee válasza Omega81 (#8613) üzenetére


johniee
senior tag

Már ott kezdődik a bonyolultság, hogy az elején már mondja is, hogy utalni fog meg minden
eddig semmi probléma, DE
(!)aztán meg hogy negyedikes...nehezen jut el a bankba...itt máris sántítani kezd a dolog :(( Szégyelje magát...Legalább arról szólhatott volna, hogy garis vagy egyéb problémái vannak...

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8626) Omega81 válasza johniee (#8625) üzenetére


Omega81
senior tag

:K

Hm, de ha nem feketepont, akkor nem feketepont. A közösség álláspontja, szabja a feltételeket.
Legfejjebb én sem leszek korrekt, nem tartom a cuccot, ahogy eddig szoktam, ...és eddig érdemes volt.
De ide a rozsdás bökőt, hogy akkor nekem be lesz vésve a bunkó. Na sebaj.
Leírtam, jól esett, túltettem magam rajta.
Pénzem továbbra sincs, s ez neki köszönhető. Pedig nagyon kéne.

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8627) Omega81 válasza Omega81 (#8626) üzenetére


Omega81
senior tag

...s a baj, hogy nem lehet szűrni tapasztalat nélkül, ki a bugris, marhára nem. 0 kommentes is vett már tőlem, minden rendben volt.

'Ez' meg, aszongya':
szakmai 1 közösségi 0 piaci 27 (5 apróhirdetés)

S akkor ki zárná ki, hogy pö*cs? :U

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8628) udi válasza Omega81 (#8627) üzenetére


udi
őstag

Én abszolut megértelek mint ahogy a többiek is.Igazad van :K
De a fekete jogosságát jobb anyagi kárhoz kötni mert az tiszta sor. :U
:R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8629) Omega81 válasza udi (#8628) üzenetére


Omega81
senior tag

Van közvetlen, illetve közvetett anyagi kár. Ez az utóbbi. :DDD Van aki tudja itt a fórumon, hogy milyen nagy sz@rban vagyok anyagilag, mennyire korrekt próbálok maradni ebben a rühes világban. Ezért nagy fricska volt most ez számomra.

Véleményem szerint, egy ilyen hitegetés, sunyiság, hazugság megér egy feketepontot.
Ha nem hát nem, nem ezen múlik, legfejjebb majd mást is megszivat a kiskorú. ;]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8630) chungee


chungee
addikt

Vigyázzatok! Ha valaki írna angolul és a PH-n meghirdetett termékeitekre pályázik nagy sumával. Ne válaszoljatok neki, vagy küldjetek el a fenébe.

Itt a neve és ímél címe, de hülye is lenne megtartani :B
"Cynthia Soulmate" <cynthiasoulmate@yahoo.com>

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8631) johniee válasza chungee (#8630) üzenetére


johniee
senior tag

Én már vagy 4 ilyen emailt kaptam, de PH-n még nem írt nekem egy iylen sem :D
(#8628) udi: be kell vezetni valami mást, ami az üzlet hosszabbítását, rontását takarja :))

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8632) T.40 válasza chungee (#8630) üzenetére


T.40
csendes tag

Szia!

Ettől a személytől én is kaptam e-mail-t, még a múlt héten!
Szerintem nagy átverés.
De hogy miért pont a PH-t szúrta ki?
Üdv.

(#8633) balazs_t válasza johniee (#8631) üzenetére


balazs_t
tag

Be kéne vezetni a rókát... (a kis ravaszdit) és aki trükközik, füllent, "ravaszkodik" annak ki lehet osztani egyet.
És mondjuk legyen 5 róka 1 fekete pont :))

(mint az oviba :D )

[ Szerkesztve ]

(#8634) localhost válasza T.40 (#8632) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem Ő szúrta ki, hanem a spamrobotja! Vigyázat! Átverés!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8635) chungee válasza T.40 (#8632) üzenetére


chungee
addikt

És van pofája...:F :(((

(#8636) zfarkas


zfarkas
senior tag

Elkeserítő 1-2 ember.

Felhív 18:30-kor (semmi privát vagy ilyesmi), hogy 1,5 óra múlva megvenné a hírdetett házamat. Sikerült helyet és időpontot is előzetesen egyeztetni, fél órával későbbre ígértem visszahívást fixálás céljával.
Erre b*zmeg, hívom (négyszer, hosszan), de nem veszi fel, annyira se, hogy "bocs, mégsem kell". Pedig lett volna más programom.
Üdv,

Zoli

Raw Dark Pure

(#8637) HIJ válasza localhost (#8634) üzenetére


HIJ
őstag

Engem ilyen szerű csaló egy expresses hirdetésemmel kapcsolatba keresett meg. Először emailbe, aztán cseten. Aztmondta hogy a fia nigériába tanul és oda szeretné eljuttatni a hirdetett terméket, ami jelen esetbe egy 60K -s házimozi. Kérte hogy számoljam ki a futárköltséget és és adjam meg a nevem és a bankszámlaszámom hogy tudjon utalni. Na mondom azért álljon meg a menet... Aztán jött még vagy 3 ilyen mail utána más címekről más apróra...
Aztán egyszer megint megkeresett, valszeg elfelejtette, hogy elküldtem legutóbb és lenyomta ugyan ezt a rizsát. Aztán mondom már "sajnos" el lett adva. Erre aztmondja: Jó, akkor van még valamim amit el szeretnék adni? :C

(#8638) chungee válasza HIJ (#8637) üzenetére


chungee
addikt

Nekem is ugyan ezzel a "nigériában tanul a fiam" szöveggel. A rohadék, ez ilyen sablonos szöveg használ :F

(#8639) Omega81


Omega81
senior tag

És ebben mi lehet az átverés? :F Egy név és egy számlaszám csak arra jó, hogy küldejenek rá pénzt... jelenlegi tudásom szerint, egyéb adatok hiányában lenyúlni és egyéb adatot nyerni nem tud senki.
Vagy mégis?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8640) udi válasza Omega81 (#8639) üzenetére


udi
őstag

Pont ez jutott nekem is eszembe.Ha azt megadja az ember akkor max nem küld rá semmi pénz és annyi.
Vagy én látom rosszul?? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8641) Nyugdíjas válasza udi (#8640) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez az ún. nigériai csalás. Elég szakállas, aki kicsit is otthonosan mozog az internet világában az nem dől be,de pont azokra vadásznak akik "kezdők". Általában küldenek hamis bizonylatot, sőt még a kitalált banknak site-ot is kreálnak.
Ezt érdemes elolvasni.

Teht nem lenyúlni akarjk a számládról a pénzt, hanem ha beveszed, hogy elküldték a pénzt, és csak idő kérdése mig megjön, te meg elküldöd az árút, akkor van a szivás. Ezt akarják elérni.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8642) gtamate2


gtamate2
veterán

én most nemrég kaptam egy ilyen levelet, ph-s hirdetésemre

Cynthia Soulmate
címzett: saját magam

téma: 4Gb Ipod Clone MP3-MP4 lejátszó|alkudni lehet|csere- beszámítás van

részletek megjelenítése 3:33 (18 órája)

Válasz

hello seller
am cynthiasoulmate from Canada i saw your item and am so interesting on these item i want the item urgently for my son as a birthday gift i will offer you the sum of 700usd i offer you these amount money is because the item is needed urgently for my son for the item including shipping cost via ems/dhl speed post to west africa and aslo want to know how many of picese of these item you have for sale i will pay you via bank to bank transfer do reply as soon as possible you can contact at cynthiasoulmate@yahoo.com i will like you to add me so that we can chat more about the transcation.

szerintem ez átverés akar lenni, vagy legalábbis olvastam hasonlót hogy mást is átvertek ilyesmi levelekel, vagy tévednék? :F

*Sn0w

(#8643) johniee válasza gtamate2 (#8642) üzenetére


johniee
senior tag

MIND ÁTVERÉS!!! Ne írjátok már egyesével :F Ne gondoljátok már, hogy egy olcsó cuccért fizetnek 500-1000$-t :(

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8644) marinea2


marinea2
addikt

Igaz régen volt már (3 hónapja) de csak most szántam rá magam hogy leírjam hogy hogyan hiusitotta meg üzletemet noskill011

Volt egy pc meghírdetve monitorral meg mindennel eggyüt 150K ért. noskill irt nekem hogy látja hogy kaposvári átvétel jó hol tudná megnézni a gépet.Ez volt pénteken megbeszéltem vele hogy nekem Hétfő lenne jó.Hétfőn el is jött megnézte a gépet az árra monta hogy jó, tegyem neki félre a gépet mejd jelentkezik ezen a héten szoval(max péntekig) mert tuti hogy kell neki a gép mert monitor is van hozzá és majd jelentekzik.Közben volt egy másik jelentkező(ismerősöm) aki vitte volna egy tizessel olcsobban de montam neki hogy félre van téve, meg az ajálat is kevesebb meg nem akarom átverni a gyereket(noskillt).Monta oké de ha mégse jönne össze akkor szoljak neki mert bizos vinné.Oké

Eltelt a hét
Peresze a srác sehol. Nem s jött még csak nemis hívott meg privit se küldött :((
Hétfön szoval találkozásunk utánn egy héttel iram neki privit mivel a telóját b@szta fel venni.Persze válsz semmi.irtam neki még négy privit és vagy 10 szer hívtam(csak nem vette fel). szerdán jelentkezik(privibe nem is telon) hogy bocsi az annya elköltötte már egy hete a rászánt pénzét és most nem fogja tudni megvenni! Mondom Anyádat!!! (persze magamba).

Rákérdeztem ismerösömre hogy még kell e neki a gép. Monta hogy nem mert már vett eggyet pedig az enyémet szerette volna mert olcsobb miért nem szoltam elöbb.

FEKETE PONTot neki! kb 15-16 éves kis pehelybajszú köcs.g

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#8645) Nyugdíjas válasza gtamate2 (#8642) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Még egyvalaki ir erről, akkor dádá lesz :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8646) chungee válasza gtamate2 (#8642) üzenetére


chungee
addikt

Kottára ugyanezt kaptam én is :DD Miután elküldetem a fenébe a tagot. Még azzal hisztizik, hogy máshol MO-n belül megveszi. Én meg, egész MO-nak értesítem mielőtt a ki*****ott csalók mint te szóhoz jutnának :DDD És utána írtam még pár sort... nem szépeket :B

[ Szerkesztve ]

(#8647) tiv83us válasza johniee (#8643) üzenetére


tiv83us
veterán

Angolul tudoknak kotelezo darab.
Tessek olvasni!!!

Nigeriai csalok FAQ.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8648) kaller1 válasza marinea2 (#8644) üzenetére


kaller1
veterán

Ha már annyira 100%-ra mondta,hogy kell neki,és ott is volt személyesen,akkor kérned kellett volna tőle 15k foglalót,amit beleszámolsz elvitelnél a végösszegbe.Ha meg még sem vinné el,akkor marad nálad a 15k és így járt.Persze mindezt írásba foglalva.

.::> <::.

(#8649) thumb


thumb
aktív tag

Hát ide én is írhatnék de nem akarok nagyon szófosó lenni csak annyi, hogy volt egy eladó tápom elég jó áron és csupán három gyerek rakatt el velem hogy így meg úgy meg elmegy nyaralni és tutira kell neki de várjam már meg utána meg annyit sem ír hogy szeva itt vagyok de nem kell még nekem kell rákérdezni hogy mi van ő meg ja már kapott egyet a haverjától detto a másik két gyerek csak az a baj hogy erre másfél hónap is elment :S na mindeggy csak ennyi akartam. THX

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8650) johniee válasza thumb (#8649) üzenetére


johniee
senior tag

Már én is leszoktam a félretevéstől, tedd ezt te is ;)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.