Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Tidus válasza Stalker-2572 (#9799) üzenetére


Tidus
addikt

Én szintén Fekete pontot , javaslok neked, ezért a hirdetésért! Ez nem összeesküvés te alakítottad így! Azt hiszem minden le van írva, a hozzászólásokban!! Igaz nekem jelezted privátban, hogy postán nem adod fel, csak futárral de az nekem nem éri meg, én vissza jeleztem hogy az az én dolgom neked pedig az a dolgod hogy rendesen csomagold be! A válaszod az volt hogy Dec 30.-ig lehet licitálni! Én probálkoztam is, látom nem egyedül de reagálás a részedről nem történt!! Nézd, ez nem a Vaterra, ez a PH. itt illik korrektnek lenni, de azt hiszem ezt a kédést nem kellene feltennem egy PH. addiktnak, de ez szerintem a kutyát sem érdekli!!
Ja, még az az idegesítő a dologban, hogy boldog karácsonyt is kívántam, priviben !!

[ Szerkesztve ]

(#9802) pmheros válasza Stalker-2572 (#9799) üzenetére


pmheros
senior tag

szia,

akkor a kérdéseidre sorrendben:
1. én ezt az aláírást láttam, ami a screenshot -omon van, ezen nincs dél
2.miután eldöntötted hogy felrúgod a saját szabályaidat a licitet illetően, szerintem senki nem tudta hogy ép vagy-e?
Postázás! -az emberek többségének vannak kollégái, barátai de még rokonai is más városokban, sőt egyesek autóval is rendelkeznek amivel elmehetnek akár egy hűtőért is. Téged ezek mind nem érdekeltek.
3. a privátokról nyilatkozzon az aki kapott visszajelzést
4. Igen, mi is erről a hirdetés hamarabb zárásáról beszélünk. Legalább ezt beismered.
Igen helyben vitték el, bár a Kecskemétet rajtam kívül nem tudom hányan tudták volna még megoldani? Lehet többen is. Viszont megjelölted még Szegedet is, amire joggal jelentkezett az a néhány szegedi.

Hogy ennyi rossz visszajelzés érkezett annak biztos oka van. Szerintem valamit nagyon rosszul csináltál. De ahogy te mondtad: Ez van.

Amennyiben az eszmecserét tovább szeretnéd folytatni, arra az Üzleti vita topicot javasolják az első hozzászólásban.

nem vagyok tökéletes

(#9808) joergie


joergie
őstag

Én is bejelentkezek.
Attila5 nevű tagról lenne szó.
kinn a hirdetés hardverapron(amd x2 4000). irok hirdetésbe, privátba meg e-mailon, telefonszám nincs.
azt irta tegnap elott, hogy tegnap(akkor holnap) 18kor-vagy utána- felhiv, mert megadtam neki a számom, de tőle hiába kértem. benn voltam pesten reggel 9től. ujra irtam neki privátot, meg e-mailt, hogy amint tud kontaktoljon velem, mert én csak igy tudom elérni.ráértem volna du3tól kb éjfélig.
irt privátot(estébb 8felé-de nem hivott!!!) hogy másnap, azaz ma-30-án- 5kor végez(melo), meg tudjuk e oldani. irtam hogy miért nem hivott stb stb, és hogy hivjon fel MOST. ezt irtam tegnap-29- este 10 korul-mobilrol-PH privátot. másnap reggel felhiv. 8:44kor, felébreszt, hogy mi van. nem tudtam ma bemenni pestre mert esztergomba voltam hivatalos vacsira. de nem baj, mondom 31én ugyis megyek be, megoldjuk, azt mondta oké. telefonba.
most értem haza éjfélkor, és olvasom a privát, hogy. jött valaki és elvitte. köszi csáo buék. any@d
Nem szeretném ha ezt mással is megcsinálná a tag, csak ezért irok.
Most itt áll fater gépe proci nélkül, mert azt aznap adtam el belole, amikor át kellett volna vennem tőle a procit, de ezt többször tudomására adtam. a részvétnyilvánitás minimális formáját sem tanusitotta.

ui:bocs az ékezetek miatt, meg a helyesirásért. nem vagyok még kibékülve a noti bill-el.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#9811) domesz


domesz
aktív tag

Sajnos ide is be kellett térjek és ki kell osszam az első negatív pontot méghozzá Murderer69 kollégának, egy telefont vettem tőle, minden a terv szerint haladt teló megjött hiányos tartozékokkal természetesen mondta hogy majd küldi azokat is, ez volt már több mint 1 hónapja :( küldtem neki sok privit mégcsak válaszra sem méltatott pedig naponta bejelntkezik

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#9812) Oczu válasza domesz (#9811) üzenetére


Oczu
senior tag

invitáld ide a delikvenst. Szólj, ha nem reagál.

(#9814) Bordoi válasza Stalker-2572 (#9813) üzenetére


Bordoi
őstag

Te viszont megtanulhatnád elolvasni egy topik első hozzászólását, PH! addikt létedre. :(

Itt folytassátok tovább!

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9816) Feri990 válasza Oczu (#9765) üzenetére


Feri990
csendes tag

Sziasztok.mindd Hezllel és Oczuval is rendeztem a dolgot.............

(#9821) rally74 válasza gtamate2 (#9767) üzenetére


rally74
csendes tag

Akkor az én sztorim én csütörtököt igértem hogy akkor viszi el egy futárcég psusztítónak az alkatrészt el is kültem de azzal jött vissza hogy nem keresték a csomagot tárolási idő 3 nap volt én kértem nne tárolják tovább.
CSAK MEGJEGYZEM ARRÓL NEM TEHETEK HOGY EGY KÉSZPÉNZBEFIZETÉSHEZ EDDIG NEM KELLETT SZEMÉLYI AMUGY A PÉNZ 13ÓRA KÖRÜL BE LETT FIZETVE A SZÁMLÁDRA AMIT ITT LEIRTAM FUTÁRT BANKOT HA KELL HIVATALOS IRATTAL TUDOM BIZÓNYÍTANI

(#9822) rally74 válasza gtamate2 (#9767) üzenetére


rally74
csendes tag

Ja és csak megjegyzem én ajánlottam fel apukádnak hogy visszautalom a pénzt ha neki az kell vagy neked küldöm el személyesse a csomagot apukád az utalás mellett döntött, megtehettam volna hogy a címedre elküldöm az alkatrészt.
Ja és még valami amikor beszéltünk utoljára azt mondtad hogy szólsz hogy a pénz megérkezett de erről valahogy elfelejtettél értesíteni.
Ja és a banki áttfutásról ugye nem én tehetek???

(#9823) VIBO válasza Oczu (#9765) üzenetére


VIBO
őstag

[link] Bordoi, FN, ránéznétek? Még nincs döntés.

?????????

:R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9824) Foglalt név válasza VIBO (#9823) üzenetére


Foglalt név
addikt

[link] Bordoi, FN, ránéznétek? Még nincs döntés.

Nézem őket és írom mindjárt.

[link] nem jelentkezett, fekete

[link] ezt Oczu megerősíthetné.

[link] úgy tudom, rendeződik, utánanézek

[link] úgy tudom, rendeződik, utánanézek

Ezekre akkor várunk.

[link] függőben

Rendezve.

[link] Váltottam vele privátot, minősíthetetlen hangnemben válaszolt, még végleges ban-t is kérek neki!

Rendezve.

[ Szerkesztve ]

(#9825) Foglalt név válasza Foglalt név (#9824) üzenetére


Foglalt név
addikt

A következőkre kérnék egy moderátori rábólintást:
#9628

Még tárgyalok vele. Frissítem, ha végeztünk.

#9479 és #9638

Két feketepont neki és a következő problémás esetnél feketelistára megy.

#9666

Küldtem neki privátot, hogy tudjon róla, mert félek, eddig nem történt meg.

És akkor a még itt (#9622) kezdődött üggyel mi legyen?

Itt mindkét fél hibázott, nem volt elég körültekintő. Remélem mindenki leszűri belőle a tanulságot.

(#9826) Oczu válasza Feri990 (#9816) üzenetére


Oczu
senior tag

Így van, ha Hezl is happy, rendezve részemről

(#9827) lacz_hu


lacz_hu
csendes tag

ferenc0414 :((( a Feketepontos nálam, mert feladtam neki a megbeszélt csomagot, utánvétellel, ezt követően a csomag visszajött egy hét múlva hogy nem vették át. Namost természetesen a feladási költség és a visszatérítés is engem terhelt. Többszöri egyeztetéssel banki átutalást beszéltünk meg hogy úgy rendezi tartozását. Azóta is várom... ja, és plusz, privátra e-mail-re sem válaszol, telefonszámát levette a profiljáról és a korábbi szám nem kapcsolható.... :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#9828) Oczu válasza lacz_hu (#9827) üzenetére


Oczu
senior tag

ment neki egy meghívó

(#9829) VIBO válasza Foglalt név (#9825) üzenetére


VIBO
őstag

üdv
(#9622)-os dologgal kapcs nem értem miért nem voltam körültekintő?
mert megbiztam egy fanatikus tagban? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9831) Foglalt név válasza VIBO (#9829) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha veszel egy terméket egy hét garanciával, akkor próbáld abban az 1 hétben nyúzni. Mert a garidő lejárta után már nagyban támaszkodsz az eladó jóindulatára is.

(#9832) VIBO válasza Foglalt név (#9831) üzenetére


VIBO
őstag

ez a lényeg hogy semmi garirol nem volt szóóó
csak megvettem hogy yol van fanatikus tag, akkor megbizok benne

de nem volt szó semmi garrol

bizonyitani tudom ha kell :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9833) ferenc0414 válasza lacz_hu (#9827) üzenetére


ferenc0414
csendes tag

már montam hogy felatam a pénzt a telefon számot meg azért vetem le mert elopták egy csomo papiromal együt rendörségi papirom is van rolla de ha 1 hét mulva sem kapja meg akor elutalom még egyszer azért nem tudtam válaszolni mert nem volt rá idöm most vetem 2 hete egy procit Szkipi töll rendesen ment minden

[ Szerkesztve ]

(#9834) xyman válasza xyman (#9566) üzenetére


xyman
tag

A végeredményt akkor bevezetem én Knapci-val kapcsolatban:
Érdekes módon több termékemet is meg kivánta vásárolni az emlitett 5310-es eset után.Vajon miért is? Jó kérdés! Normális ember fel nem foghatja, hogy először pocskondiáz engem egy adás-vétel után, majd mintha mi sem történt volna, utána pár napra, több termékemre is ajánlatot tesz!?!
És még csodálkozik, hogy neki soha többet nem adok el semmit!
Elhajtottam, vásároljon/molesztáljon mást a továbbiakban!

NE TÖRÖLD KI!!!

Üdv minden normális embertársamnak!

Kriptóval is fizethetsz mostantól!! 06-70-2-67-78-89

(#9836) shift+ő


shift+ő
senior tag

Egy ifjú titán "tavaly" év végen regisztrált 2 néven: ikaroseye és icelord.

A két regnél egyezik a telefonszám.

Nekem icelord néven tette tönkre a tegnapi napomat, de olvastam, hogy a másik nevén is garázdálkodott.

Ajánlott a fokozott óvatosság.

(#9839) lacz_hu válasza ferenc0414 (#9833) üzenetére


lacz_hu
csendes tag

OK, akkor várok még, mert lehet a bank is ludas, csak nem tudam veled beszélni azóta... Ha rendeztük a dolgot, természetesen visszavonom a pontot. :U

[ Szerkesztve ]

(#9843) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

szecsiz az én fekete pontosom! :((( :((( :(((
Megbeszéltünk egy cserét, megbeszéltünk árat, helyszínt. Én madár ott voltam, vártam is rá vagy egy órát, a telefonja persze kikapcsolva. :((( :(((
Következő napokban is hívtam semmi, privátra nem reagált.
Nem mostani a story, de most hogy, látom újra van aktív hirdetése gondoltam megemlítem!! :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#9844) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Amik függőben maradtak még:
#9811, #9711, #9712(ez elvileg már rendeződött), #9628, #9666, #9827

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#9845) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

#9712 már rendezve! :R

Üdv, Gabesz

(#9846) Weaver válasza shift+ő (#9836) üzenetére


Weaver
senior tag

jó, hogy szóltál. éppen volt egy hírdetése, amin meglepően olcsón hírdette a cuccait. még írtam is neki, amikor láttam az adatlapján a bejegyzést. szerencsére még időben ki lett tiltva.

(#9847) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Helló!

A türelmem totális mértékben elfogyott mobo kollégával kapcsolatban. Az indokokat nem írnám le ide is szóval fáradjatok át a Jelentsd a csalókat!!! fórum hsz-emhez.

Egy szép kerek Fekete Pontot kérek szépen felvésni mobo-nak ha lehetséges.

Innen is szívesen fogadom a tanácsokat, ötleteket bármit, hogy mit kellene tennem szerintetek :R

[ Módosította: Foglalt név ]

(#9849) MDanny


MDanny
senior tag

Fekete pont -> Helmut. Délelőtt megbeszéled vele, hogy este mész a készülékért, majd amikor odamész és felszólsz neki közli, hogy elkelt és sajnálja, sokan voltak, de szólni már nem szólna előtte.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#9850) Burhnam


Burhnam
csendes tag

Fekete pont (már ha lehet ilyenért) Xtraps-nak . Indok:

Tegnap este meghírdetett a következő terméket: Ipod Touch 16GB , melyre szinte azonnal jelentkeztem. Megbeszéltük, hogy ma átveszem, a pontos helyet még tisztázzuk a mai napon. Nem olyan rég hívtam (kérte, hogy 12 óra után keressem), és közölte, hogy 5 perce oda igérte egy miskolci emberkének, és nem akarja lemondani, mert neki az kellemetlen. Persze nekem nem az... Szóval nem ajánlom senkinek, a szavát nem tartja meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.