Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) Oczu válasza gtamate2 (#9650) üzenetére


Oczu
senior tag

Nekem ez egy kicsit zavaros.......Üzlet elött? Ha árulunk valamit, akkor a tulajdonságok legyenek egyértelműek és akkor nincs vita....véleményem szerint nem mentség, hogy arra hívatkozol, nincs pénzed....ha korrekt akarnék lenni, igen kifizetem az akku felét....

(#9652) gtamate2 válasza Oczu (#9651) üzenetére


gtamate2
veterán

oké, nem volt időm nekem se foglalkozni vele csak feldobtam ph-ra, viszont azért nehogy már 1hónap után derüljon ki, másik még 3 nap garit se szívesen adnak én tényleg vártam egy hetet mert bármi előfordulhat 2-3 hét üzlet után új gépet vettem és tényleg nincs most erre pénzem, akkut ráadásul nem is mondott árat csak hogy 2-3k kozott mozoghat de nem tudja ő se...

kicsit mounika shó utánérzetem van, lehet ez lett volna monika eredeti célja hogy rendet tegyen? :)

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#9653) Flitter válasza Oczu (#9649) üzenetére


Flitter
tag

A bocsi megtörtént!

Csak utólag.

Flitter: Ilyenért nem osztunk feketét, de egy bocsit elvár az ember

de egy bocsit elvár az ember Előre,nem utólag.
Nem haragszom én ,megértem ha gondok vannak,csak szólni-írni illett volna..mert más elvitte volna,így meg rajtam ragadt.
Nekem mindegy,hogy fekete pont vagy sem. Csupán azért írtam ide,senki ne érezze,hogy bármit megtehet.Tőlem elvárják a korretséget amit minden alkalommal meg is tartok. Én is szeretném elvárni.

Részemről téma offen.

Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

(#9654) Speed® válasza Oczu (#9651) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Elírta, nyílván utánt akart odaírni.

(#9655) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A feketelistát felülvizsgáljuk, hogy megfelelő szerepét betölthesse.
Az enyhébb eseteket töröljük, viszont feketepontban részesülnek a következők:

0li - [link] - [link]

dettus - [link]

fatianegra - [link]

ftmf - [link]

levente38 - [link]

Mr Omega - [link]

othello - [link]

Kérem a karbantartókat jegyezzék fel őket a következő frissítésnél.

(#9656) Oczu


Oczu
senior tag

Igen, tudom, hogy utánt akart írni....de...na mindegy.....

Flitter, én arra írtam, ha már megtörtént, akkor legalább egy bocs.....

Ti komolyan azt hiszitek, hogy én ezeket a dolgokat nem tudom? Hogy ilyen esetben nem utólag kell bocsánatot kérni?

Ezek olyan kérdések, vagy kijelentések, amire nem vár választ az ember.

Gtamate: mónicasó? Érdekes megközelítés......lehet neked ez jön le, hidd el, másoknak nem. Tudod, itt az emberek adnak-vesznek és igyekeznek egymás elvárásainak megfelelni, nem pedig elcsalni mások pénzét,s ez a topic azért van, hogy segítsük a becsületes embereket...

[ Szerkesztve ]

(#9660) VIBO


VIBO
őstag

:DDD látom megy itt a business

örülök hogy foglalkozva van vele

amugy valszeg nem lehet bele akksit venni
bár lehet tudnak egyet gyártani

őszinténmegmondod ezek után szeretném ha lehet akksit szerezni bele,
akkor az árát gtamate fizetné,mert igy korrekt.
ha nem lehet beleakksit csináltatni meg venni akkor pedig kérem vissza az árát az mp4lejátszónak én meg küldöm vissza

uff

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9661) jeni


jeni
félisten

A macskajancsi kapja tőlem a fekete pontot.

Indok/Ok:

Hazugságaival átvert,és egyben kellemetlen helyzetbe hozott azzal,hogy a megrendelésemet vissza kellett mondanom.Ezzel magamat hoztam kellemetlen helyzetbe és azt is akitől a megrendeltem az árút.Hiszen neki meg a központi raktárból kellet elhoznia a terméket,és vissza vinnie utána.

Az ajánlatát ő tette meg és elfogadtam.A megbeszélt helyen és időpontban ott voltam.Egyértelmű volt a cselekedete.Nem is volt szándékában fizetni.Semmi késztetést nem mutatott arra nézve,hogy vásárolni akarna.A rossz esős időben elmentem,ráadásként becsomagoltam az eredeti dobozába,számlákkal igazolva.Semmiféle technikai probléma,illetve minőségi kifogást nem merült fel.

Ha nem akar vásárolni egyszerű lett volna ha 2 órával korábban oda szól,hogy nincs pénzem rá,vagy elállok a vételtől.

Nem az zavar,hogy nem vette meg a terméket,hanem az,hogy ugráltatót engem és kitudja kiket még.

Egyszóval nem egy becsületes egyén,még a nick neve is elárulja,hogy egy komolytalan emberről van szó

(#9662) kingabo


kingabo
őstag

zomika83: fekete pont, mert: hétfőn hívott, hogy enyém a cucc, de csak csütörtökön lehet üzletelni, mert addig dolgozik. Tegnap nem hívott, ma délután hívtam, hogy mi van. Nevetve büszkén mondta, hogy másfél órája eladta másnak. Mondom erre: nekem nem akartál erről szólni? (így kell megtudnom) Aszodta: "Háááát, küldtem volna egy mailt." (erre szép karácsonyt kívántam és leraktam)
Félreértések elkerülése végett: ha csütörtökön szól/dob egy sms-t, hogy bocs mégsem én vagyok a befutó, akkor még hagyján. De én járjak utána, hogy igérete ellenére másnak adja el? :W

(#9663) macskajancsi válasza jeni (#9661) üzenetére


macskajancsi
aktív tag

tőlem meg jeni kapna egyet. egy nagyobbfajtát.
sorolnám is a reális okokat (nem értem ezalatt azt, h pl. a szeme sem áll jól, vagy milyen reakciót vált ki belőlem a nickneve. :DDD )
- hirdetett 1 db fényképezőgép vázat, én ezzel kapcs érdeklődtem, ő megpróbálta az összes tartozékát elsózni nekem (ez kicsit idegesítő, de belefér)
- kicsit hisztizett, amiért nem akarom reális áron megvenni az általa nagy becsben tartott dolgokat (itt már kezdtem kiakadni)
-a valós használat mértéke nagyobb volt az ő által váltig állított értéknél (nem annyi képet készítettek vele mint állította, hanem közel dupláját)
- bejelentette(18:21kor), hogy vagy elviszem aznap este, vagy másnapra már sokkal többet kér érte (ez a dedós árpolitika nem tudom kinél működik... :U )
- megegyeztünk, hogy elhozza a cuccát (váz+alapobjektív), szemrevételezem, majd talán megvásárolom.
- az időpont-, helyegyeztetésnél is gondok voltak, állítása szerint dolgozott volna a megbeszélt időpontban - majd mikor mondtam hogy ha lesz fél óra szünete üzletelhetünk - kiderült szabadságon van.
- teszkós szatyorban, mindenféle papír nélkül nélkül hozta el a géphez az objektívet, amivel is nekem ez az összeállítás már nem érte meg a 100x ezer forintot...
- a telefonszámomat megadtam neki a gyorsabb ügyintézés érdekében, ő erre nem volt képes. szerintem ez így nem korrekt. (bármi közbejöhet nekem is, nemcsak neki)

"Az ajánlatát ő tette meg és elfogadtam.A megbeszélt helyen és időpontban ott voltam."
ajánlatot valóban én tettem, de gondolom semmire sem köteleztem magam ezzel.

"Nem is volt szándékában fizetni.Semmi késztetést nem mutatott arra nézve,hogy vásárolni akarna."

nem, mert miután mindenféle papír nélkül, egy szatyorban megláttam az objektívet elment a kedvem a vásárlástól. ha semmiféle késztetést nem éreztem volna, nem hívom oda teljesen feleslegesen, értelmetlenül. nem ilyen kicsinyes módon szeretnék kitolni embertársaimmal.

"Ha nem akar vásárolni egyszerű lett volna ha 2 órával korábban oda szól,hogy nincs pénzem rá,vagy elállok a vételtől."

ha esetleg megadott volna valamiféle telefonszámot...

"Nem az zavar,hogy nem vette meg a terméket,hanem az,hogy ugráltatót engem és kitudja kiket még."

igen, egy eladónál mindig felmerül ez a probléma, ha valami okból kifolyólag kifogás merül fel az árujával kapcsolatban... egyébként csak téged "ugráltattalak" még eddig. a következő delikvens Debrecenből jön BP.-re majd a kedvemért, lehet hogy minden további nélkül vele is ilyen aljasul ki fogok tolni. remélem érzed a szarkazmust a szavaimban. persze csak ha kifogás merül fel az árujával kapcsolatban.

lehetne itt folytatni a sárdobálást hogy ő így, én meg úgy, ő rágalmazott, én meg hazudtam, neki kettéáll a füle, nekem meg zöld az orrom, de szerintem ez már senkit nem fog érdekelni, és senki nem fog igazságot tenni közöttünk.

és ennyi. elmondtuk sirámainkat, talán meghallgatásra találnak.

coito ergo sum...

(#9666) fixerx


fixerx
tag

Helo mindenki,nem tudom hogy jó helyen járok e ,én is belebotlottam egy kétes eladóba.
Tomika666 tól én egy n95 fülest szerettem volna rendelni nem nagy tétel 1500 ft lett volna de mikor átvettem a postán a küldeményt egy régi pop portos füles volt benn azon is csak egy fül halgató volt mert a másik le volt szakadva,miután felhivtam felvilágositott hogy az öccse pakolta a cuccot na persze ,gondolom szolok a többi embertársamnak hogy ha vele akar üzletelni csak óvatosan.
Tomika666 al vigyázzatok.

[ Szerkesztve ]

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#9670) jeni válasza macskajancsi (#9663) üzenetére


jeni
félisten

Röviden fogok sarat dobálni rád.

1.Az objektívet nem hirdettem,természetesen buborékos csomagolásban volt.És nem tesco-s zacskóban,mert Nike táska volt nálam.Jeleztem korábbi beszélgetéseink alatt,hogy nem is erre a modellre való,hanem a K20D-re.Ezért drágább és nem is akartam eladni.

2.Az összes tartozék elsózása az nem igaz.Milyen tartozékot hirdettem meg mellé :F Szinte SEMMIT !! Reméltem,hogy legalább őszinte vagy az életedben 1x.Ha megnézed és egyértelműen csak a vázat hirdettem meg.Te ragaszkodtál az objektívhez,hogy a váz neked nem elég mert nincs pénzed külön megvenni azt.
Mi a tartozéka a K10D-nek :F
K10D váz?adatkábel,videó átjátszó kábel,szemlencse védő?2 db CD lemez?gyári leírás?K10d gyári doboza?Aksi védő műanyag takaró?gyári aksi?gyári aksi töltő?Vagy inkább vettem volna ki a dobozból azokat?

Minden dokumentum mellékelve volt a vázhoz.Mi kell még ahhoz :F Egyedül az objektívhez nem volt papírom,és ezt jeleztem is 1-2 nappal ezelőtt,hogy az maszek beszerzésű termék.Lévén,hogy a K10D-hez NEM A 18-55 II mm vagyis a római kettes KIT OBJEKTÍV,hanem a sima verziós JÁR HOZZÁ!!! :Y

Tényleg mit is akartam még rád sózni :F JA meg van 1 db 18-55 II.mm objektívet első -hátsó sapkával,és napellenzővel (természetesen ez nem volt benne a hirdetésben ez az amit a kedvedért a vázzal adtam volna el,amit nem akartam eladni-pitiáner árért-még hozzá 10e.Ft-ért)

3.Árat én szabom,meg.Nekem ennyit ér akkor tudomásul kell venned.Egyébként jeleztem,hogy megveheted más valakitől,az engem nem érdekel.Te hívtál vissza vagyis jelezted,hogy125e.Ft-ért megkapod ,mondtam is akkor vedd meg tőle.És ezután jöttél,hogy 130e.Ft-ért veszed.Te ajánlottad az árat,és az obi doboza amúgy is mondtam,hogy a telken van.

4.Nem tudom ,hogy honnan veszed a túlnagyolt duplás expó számot,Még a gépet se tudod kezelni!!! :Y :Y :Y Pontosan 460 expó van és közel 500 expó használatot írtam,Hol itt a duplája???
Mondtam,hogy nem lehet átírni az expó számot még úgy se ha valaki formatálja a kártyát!!!

5.A tel.számot is megadtam és ki is írta a telefonodon.Nem tudom,hogy kivel beszéltél és kivel keversz össze.

6.Nem vagyok köteles beszámolni arról,hogy kivel fusizom szabadidőm alatt.A dolgozom nem jelenti a pénzkeresés-t egy munkahelyen,máshol is lehet dolgozni más célból is.

Mint írtam,előtte és utána is,hogy engem nem is érdekel a dolog,hogy kitől mikor és hol veszed amit szeretnél.Te dolgod.Egyértelmű a dolog,hogy a semmiért rángattál oda és ezzel van a baj.

Remélem nem bántottalak meg a teljes igazsággal. :R
Korodból ítélve nincs is tapasztalatod ilyen téren,hogy is kell vásárolni :F lehet hogy sose volt.Vagy még nem vettél ilyen formán semmit

Én is tanultam ebből,hogy nem lehet mindenkiben megbízni.Igaz nem voltam még ilyen helyzetben.Tény nem mindenki olyan mint amilyenre gondolnánk egyesekre.Sebaj egyszer túl kell lenni ezen is.

Boccs,hogy röviden írtam,remélem nem bántottalak meg az ünnepek előtt

Még egyszer kellemes ünnepeket és jó sok fényeket neked.

(#9671) jeni válasza macskajancsi (#9668) üzenetére


jeni
félisten

Természetes nem anyagi kárról van szó hanem erkölcsi kárról.Valakitől egy terméket rendeltem.Milyen kellemetlen volt számomra és számára ,hogy vissza kellett vonnom a rendelésemet,és neki is rossz volt,hogy a központi raktárból megrendelt,terméket vissza kellett vinnie..Ezek után ha rendelek tőle hogyan is fogja kezelni a dolgot

Ezzel van a baj.Ez az ami zavar engem.Itt az én hiteleségemről van szó.

Még egyszer Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet neked és a kedves Fórumozóknak

(#9672) Foglalt név válasza Foglalt név (#9655) üzenetére


Foglalt név
addikt

(#9673) Foglalt név válasza VIBO (#9660) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha valóban 1 hétről szólt a garancia, akkor 1 hónap után elkéstél vele :(

(#9674) VIBO válasza Foglalt név (#9673) üzenetére


VIBO
őstag

nem szolt semmiről a garancia

arrol szolt a dolog hogy 4-5 órát birja az akksija

ehhez képest fél órát :W

előszőr egy usbs töltööt küldött amiről akár töltöttem 5-6 órát akkor is csak 1 percet birt
unszolásra pár héttel később elküldött egy ratyi fali töltőt ami folyamatosan szétesik
azzal töltöm 10 órát

akkor birja fél órát

semmilyen garancia nem volt megállapítva

bizalom volt

ennyi

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9675) VIBO válasza Foglalt név (#9673) üzenetére


VIBO
őstag

esetleg mutathotk msn beszélgetést ami bizonyítja a dolgokat ;]

nem akartam hogy idáig fajuljon a dolog :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9676) gtamate2


gtamate2
veterán

figyelj most komolyan azt várod hogy 1 hónap után megnézted és idág nem vetted a fáradtságot rá, hogy kipróbáld... 2 hétig vártam hogy lesz-e valami addig csak nézegettem a gépeket viszont már gondoltam nem lesz semmi megvettem egyet jó árban, ha hamarabb szólsz kicseréltem volna de sajnos ez így késő..

*Sn0w

(#9677) VIBO válasza gtamate2 (#9676) üzenetére


VIBO
őstag

megismétlem

megkaptam
töltö nem volt
2 hét mulva jött a töltőő
majd nem volt füles mert ugy e azt se adtál
nekem annyira nem volt sürgő mert gondoltam fanatikus tag meg minden ne lehet semmi para
szal vettem fülest és akkor probáltam ki

msnen le is írtad amikor mondtam hogy nem valami korrekt amit teszel, hogy igen lehet igazam van

ezek után miről beszélsz .................. :Y :W

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9678) Oczu


Oczu
senior tag

Srácok, légyszi itt vitatkozzatok!

(#9679) mísz


mísz
csendes tag

Jocesz: Anyagi kárt nem okozott, de inkorrekt, megbízhatatlan és link eladónak bizonyult. A részletek:

28. december 19-én privátban tegnap megbeszéltuk, hogy még aznap elhozza a kért processzort a 6-os villamos Budafoki úti megállojához. Fél ötkor privátban elkérte a telefonszámomat, én meg is adtam neki. Ő nem adott telefonszámot. Kérdeztem tőle, mikor jön, erre már nem válaszolt.

Este negyed nyolckor privátban megint elkérte a telefonszámomat, amit újra megadtam neki, de ő ekkor sem írta meg a számát. Újra megkérdezte, jo-e nekem aznap és mikor találkozzunk, mire írtam, hogy jó, 15 perc alatt bármikor ott tudok lenni a megálloban.

Erre már nem válaszolt és nem is telefonált. Most 20-án 15 óra múlt, de se nem telefonált, se nem írt privátot. Az adatlapján látható, hogy ma többször is járt a prohardveren.

Szerk.: Az ő száma az adatlapján sincs megadva.

[ Szerkesztve ]

Az élet kompromisszumok sorozata.

(#9680) mísz válasza mísz (#9679) üzenetére


mísz
csendes tag

Erről a hirdetésről van szo.

Az élet kompromisszumok sorozata.

(#9681) batmab válasza mísz (#9679) üzenetére


batmab
senior tag

nem véletlenül nincs kirakva szvsz.... :R

de ha már panaszkodsz,legalább annyi fáradságot vegyél,h jol irod le a nevét....

Joces - röl van szó,ugyebár...

amugy meg ez abszolut nem jellemzö rá szvsz...
de jeleztem neki,h tudjon reagálni a panaszodra...

[ Szerkesztve ]

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#9682) mísz válasza batmab (#9681) üzenetére


mísz
csendes tag

Ezúton is elnézést, bocsánatot kérek, amiért elírtam a nevét. Meglep, hogy az egész dologban ez az egyetlen, amit kifogásolhatonak látsz. A vevő hulyére vétele és a linkeskedés akkor szerinted normális dolog.

Szerk.: Sok elado kiírja a telefonszámát. Ha ő nem teszi, az ő dolga. De az link dolog, hogy kétszer is elkéri az én számomat, de a sajátját nem adja meg. Hab a tortán, hogy mégsem telefonál, se nem uzen.

[ Szerkesztve ]

Az élet kompromisszumok sorozata.

(#9683) batmab válasza mísz (#9682) üzenetére


batmab
senior tag

nem mindenki él a gép elött...

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#9684) VIBO válasza Oczu (#9678) üzenetére


VIBO
őstag

nincs vita
részemről befejeztem
sztem jogos a fekete pont
döntsetek

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9686) Oczu válasza mísz (#9685) üzenetére


Oczu
senior tag

Itt folytassátok, ez a topic címe is....Batmab, légyszíves ne Te védd meg Joces-t, meg tudja magát ő, ha minden igaz :R

(#9687) batmab válasza Oczu (#9686) üzenetére


batmab
senior tag

meg,persze...csak tul az xedik üzleten,amit vele kötöttem,ilyet még nem tapasztaltam..részemröl befejeztem. :R

[ Szerkesztve ]

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#9689) Bordoi válasza mísz (#9688) üzenetére


Bordoi
őstag

Ez a topik azért van, hogy a csalók és egyébb páriák neve bekerüljön.
Akik ezt karbantartják, igen nehezen tudják kiválogatni a hozzászólások közül.
Ezért lett létrehozva az üzleti vita topik.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9690) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

zegon - Kézsmárki Zoltán: jellemtelen tahó módjára viselkedett, egyik laptopomra felajánlott egy cserét, egy az egyben. Megbeszéltük hogy eljön, megnézzük kölcsönösen a laptopokat, utána eldöntjük. Másnap reggelre igérte hogy eljön. Nos, nem jött el, de annyi gerincesség sem volt benne, hogy szól. Nem baj, már kezdtem megszokni az ilyen mentalitást, felhivtam, kedvesen megkérdeztem hogy mi újság.. Illetve megkértem, tényleg kultúráltan, hogy lehetőleg ne szórakozzon az időmmel, ügyfélhez kellett volna mennem reggel, amit nem tudtam, mert vártam. Azt mondta, ok, délután összehozzuk. Délután megint nem hivott, hiába hivtam, pár kicsöngésnél többre nem mentem. Ezt párszor eljátszottam, utána irtam neki egy még mindig normális hangvételű privit, amire a szokásos jellemtelenhez méltóan válaszra se méltatta. Ahogyan msn-en sem jelzett semmit ez ügyben.... Szeretnék egy negativot kérni neki, legalább annyit megtehetett volna, hogy felhiv, hogy bocsi, tárgytalan. Szive joga visszalépni bárkinek az üzlettől, de más idejével játszani, erre senkinek nincsen!
(természetesen küldöm egy privátot neki, hogy ha akar, erre tud reagálni)

[ Szerkesztve ]

(#9691) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Mielőtt bárki a szememre vetné a személyeskedés vádját, megnyugtatom. Nem a "jóembert", hanem a viselkedését minősítettem a jelzőkkel. Csak hogy sértődés ne essék...
Mondjuk, ezt csak gyk. írtam, aki mondatértelmezésben egy kicsit is otthon van, ezt egyből észreveszi...

[ Szerkesztve ]

(#9692) Oczu válasza Sanyi2007 (#9691) üzenetére


Oczu
senior tag

Nem kell mentegetőzni, ide személy szerint a neve kerül be, így valahol személyre szabott negatívval jutalmazzák a viselkedést. Senki nem veszi személyeskedésnek az írásod :-)

mod:

Ámbár ilyenért nem osztunk feketét, de a kereső rálel a nevére, ha valaki kutakodik :R .

[ Szerkesztve ]

(#9693) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

ez igy tökéletes, a lényeg hogy más ne járjon igy, jobb esetben ő fog körültekintőbben eljárni...

(#9694) Joces válasza mísz (#9680) üzenetére


Joces
senior tag

Így van, semmilyen kárt nem okoztam, semmi okod nincs, hogy beírj ide rám!
Egyszerűen nem volt időm felhívni téged, nem voltam kemény egy napig...
Most írtam neked privit, nem kell hisztizni! :DDD :C :R

[ Módosította: Bordoi ]

:)

(#9696) Bordoi


Bordoi
őstag

Fáradjatok át ide legyetek szívesek. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9697) mísz válasza Bordoi (#9689) üzenetére


mísz
csendes tag

Idézet a topic első hozzászolásábol, amely azt részletezi, mi célt szolgál ez a topic:

Ha valaki az üzlet során számodra anyagi kárt okozott, amiért fekete ponttal jutalmaznád, vagy pusztán inkorrektnek tartod és szeretnéd, ha ennek nyoma maradna, annak helye az Akikkel jó vigyázni üzletelés során! topicban van.

Te mint moderátor nem értesz egyet a topic céljnak leírásával és felulbírálod azt?

Az inkorrektségéhez további adalék, hogy az előbb kuldött privátot, amelyben közölte, hogy a nekem ígért 2 GHz-es processzor már nincs meg neki. Hozzátenném, amikor privátban beszélgettunk, akkor még megvolt neki. Ez azt jelenti, hogy ideígérte nekem, majd eltűnt, és mire újra megjelent, másnak adta el a nekem ígért processzort. Ez pontosan olyan info, amelynek megosztásáért ezt a topicot létrehozták.

Joces: Nem szukséges anyagi kárt okoznod ahhoz, hogy itt írjak a linkségedről.

Az élet kompromisszumok sorozata.

(#9698) VIBO válasza VIBO (#9684) üzenetére


VIBO
őstag

lesz döntés? vagy felejtsem el ..... :U

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9699) Bordoi válasza mísz (#9697) üzenetére


Bordoi
őstag

Én mint moderátor azt mondom, hogy ide be kell írni a problémát. Aztán, ha vitatkozni akartok, arra ott a másik topik.
Annyira nehéz megérteni, hogy az oldal karbantartóinak a munkáját nehezíted meg?

Akkor én is idéznék a topik első hozzászólásából:

Ezekben a topicokban csak az érintettektől született hozzászólások szerepelhetnek, azok is csak a következő felállásban:
- bejelentő posztja
- bejelentett esetleges válasza

Amennyiben vita alakulna ki, azt az Üzleti vita topicban rendezzétek!

Azt gondolom egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.