Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) johniee válasza shteer (#9047) üzenetére


johniee
senior tag

Be kellene vezetni a szürke pontot :) az lenne az ilyenekre való megoldás...
A fekete pedig maradna az anyagi kár miatt...

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#9052) liver válasza Biriboyka (#9050) üzenetére


liver
tag

Ért anyagi kár? :U

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9053) Biriboyka válasza liver (#9052) üzenetére


Biriboyka
senior tag

A telefont már vitték volna korábban kp-ért, de lemondtam abban a hiszemben, hogy a P1-est kapom érte!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#9054) kovy79 válasza shteer (#9047) üzenetére


kovy79
őstag

Látom, te nagyon bele vagy szürkülve ebbe a"piacgazdasági" világba.
Te megszoktad (netán még élvezed is), h valaki a "szavát adja" és utána átbax, én nem teszem...
Ez van.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9055) I_Am válasza shteer (#9047) üzenetére


I_Am
veterán

Az adott szó manapság már semmit nem jelent. Ezért ilyen a piacgazdaság, mert ilyen hozzállású emberek vannak, mint amit leírtál. És ahogy nézem Te is ebbe a csoportba tartozol. Csak a pénz számít, semmi más...

Az élet meg majd jól pofoncsapkod, ha ilyen maradsz, hidd el.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9056) shteer válasza I_Am (#9055) üzenetére


shteer
titán

És ahogy nézem Te is ebbe a csoportba tartozol

indokold ezt meg pls. remélem ezzel nem a hazugok és átverősök csoportjába gondolsz :U
egyszerűen már megtörtént annyiszor, h kellően óvatos legyek.

Az élet meg majd jól pofoncsapkod

ha ilyen maradok? milyen?
mit kellene tennem? nekem pofoncsapkodnom az illetőt?
számít az adott szó, de nem egy idegené, akiről azt sem tudom létezik-e egyáltalán

kovy79: h valaki a "szavát adja" és utána átbax

többet nem is állok vele szóba :)

..szerintem jónak tűnik

(#9057) Nyugdíjas válasza I_Am (#9055) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Figyu...:D

Kicsit osztanám én is shteer nézetét. Azt hiszem lehet azt mondani, hogy bonyolitottam már egy "pár" üzletet :B

Sokan igérnek dolgokat, adják a szavukat valamire. És ebből nagyon sokan egy kanyit nem tartanak be belőle. Azt hiszem mindannyian tudjuk miről beszélek.
Két lehetősége van az egyszeri üzletelőnek:

1.,- Márcsakazértis az elvei miatt vakon(vagy kevésbé vakon) megbizik az általa alig, vagy semennyire nem ismert fórumtagban, és zárja a hirdetést, stoppolja, jegeli a terméket, elutazik vele akárhová, mert az adott szó... Aztán vagy megszivja, vagy nem. Ugye sokszor igen, és itt csak ezekről hallunk, mert erről szól a topic. Én is igy cselekednék szivem szerint, vakon biznék mindenkiben, mint ahogy még akár 1,5-2 éve lehetett is itt a ph!-n. Megfogalmazni lehet nem tudom, de tudjátok mire gondolok... Van ez a dac, hogy akkor is, mert megbeszéltük....
De könyörgöm, hát magát sz.patja vele az ember. Átvágják sokszor. Nem jobb ehelyett inkább alkalmazkodni a "piacgazdasághoz":

2.,- Csak akkor zárok egy hirdetést, ha kezemben a pénz, a vevőnél pedig fizikailag ott a termék. Addig kiirom, hogy van jelentekzőm,de lehet sorban jelentkezni a "várólistára". Igy ha az első vevő nem viszi el mégsem, nincsn gáz, akár még lendületből lehet tovább menni a következőhöz. Ha meg elvitte adott szavának megfelelően, akkor semmi gáz, a többiek is tudták, hogy csak "várólistán vannak", szólok nekik, hogy megvette az első, igy sajnos a hajó elment.... Eddig ez még működött.
Ehhez a szemlélethez tartozik, hogs saját idegrendszerem, és időm védelmében nem megyek sehova sem messzire semmi termékkel, hacsak nem tett le előleget a kedves "ismeretlen". Kész, ennyi.
Annyira még sosem volt fontos valamit eladni, hogy kockáztassam egy napomat emiatt.
Ugyanezen szellemben, ha veszek valamit, sosem teszem vakon bizva egy ismeretlenben, aki nem régi tag (tudom, sok a példa, hogy régi tagokkal is be lehet fürödni,de azért el kell ismerni, csak nagyobb a "védettség"). Ha számomra megfelelően előre bizonyitott, esetleg megoldottuk a személyes találkozót, még kipróbálással is, akkor jöhet bárki. És ez az érem másik oldala....
Sosem volt még vásárolni sem olyan fontos semmit, hogy ha valaki nem felel meg a kritériumoknak akkor is,de azonnal és gyorsan.

Persze régi ismerősökkel, tagokkal más a helyzet. Eleve őket preferálom vásárlásnál.

Eladásnál meg szintén aranyszabály nálam (lehet irnom kéne egy "Tata szabálykönyve" nevű irományt :DDD;]), hogy előre fizet a delikvens. Ha nem lehet máshol megvenni, ennyire nekem nem fontos.

Szóval, száz sornak:D is egy a vége, ha valaki türelmes, és körültekintő, és nem kapkod, akkor el lehet kerülni a bajokat, csak sajnos bizalmatlannak kell lenni mindenki mással szemben. Különben megiszod a levét, és az szivás.

Arra is jó ez a topic, lehet más kárán tanulni, hogy mi ne kövessük el ugyanazokat a hibákat.

Tehát ne szivassuk már magunkat direkt.:D

szerk.: Jutott még eszembe sokminden, de ugyis lesz reakció, majd megbeszéljük :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9058) I_Am válasza shteer (#9056) üzenetére


I_Am
veterán

Adott szó. Alapvetően a bizalomról szól. Nem a saját magunkba vetett bizalomról, hanem a leendő vevőéről. Nálam lehet nem üzleteltetek többet (tuti nem :D) és mégsem vertek át egyszer sem. A megbeszélés alatt le lehet szűrni a vevő komolyságát és tudtára is lehet adni, hogy mi mennyire komolyan állunk hozzá. Ha ez sikerül, akkor nem kell második lehetőséget és kerülö útvonalakat tervezni, mert az üzlet meg fog köttetni. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9059) Kolondrum

Szürke pont bevezetését és is támogatom! Kapásból dobnék egyet....!

(#9060) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ezert nem szeretk uzletelni az ismeretlenekkel ha en vagyok az elado:- (
heljet: a vackaim kozul vmi ujonc /egyenlore mg nem mondok nevet, mert meg lehet hogy ... ehhh de mind1, folyt:/ alkudozik egy 466os cerkara jon egy 500ft ajanlattal, bolintok vigye, de kell neki borda, jo vigye, de postazni kell, mondom akkor ove a postaktsg, aszongya tugya, azt kerdi mikor adom fel a procit, majd ha utal, aszongya jo akkor utal 500 ft, mondom ugye tuddod hogy tijed a posta, /es na itt elfogyott a tiurelem es disznyo lettem:- )))/ mondom mivel borda ezert csomag, es ezert +830 na itt all a hejjzet. me erzem ugy hogy madarnak akar nezni a viragszlam????:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9061) Ramius válasza old gray (#9045) üzenetére


Ramius
őstag

Ajánlom figyelmedbe: [link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#9062) kovy79 válasza Ramius (#9061) üzenetére


kovy79
őstag

Sztem így: [link]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9063) Speed® válasza kovy79 (#9062) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az ő linkje is jó volt, míg arra nem járt a Mikulás.

(#9064) finest


finest
őstag

Mehet egy fekete kircso13-nak, 10.10-én lefoglalt egy lapot nálam azzal, h másnap utalja a pénzt. Azóta még annyi fáradtságot sem vett, h dobjon egy privit, h nem kell.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9065) Speed® válasza finest (#9064) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azóta nem is járt fenn, mailben vagy telefonon nem tartottátok a kapcsolatot?
Peti korrekt, nem hinném, hogy ne lenne jó oka\magyarázata arra ami történt.

(#9066) old gray válasza Ramius (#9061) üzenetére


old gray
addikt

Igen, ezt van ideje leírni, nekem egy mondatot nem bír leírni privátban. No comment. Nem fogok fekete-pontozni, ez már-már egy fun-topic, nem is a fekete-pont osztása miatt akartam leírni a történetet, hanem, hogy tanuljon belőle az ember.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9067) old gray válasza Ramius (#9061) üzenetére


old gray
addikt

Ajánlom figyelmedbe az íráshoz tartozó hozzászólásokat
Ott kb. körvonalazódik a helyzet.

Kíváncsi vagyok az őszinte véleményetekre.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9068) lulu09


lulu09
csendes tag

Üdv. Emberek!

Zizoka73 Kollegínával sajnos egy mocskos csalóba ütköztünk..MILESTONE 5 néven futtatja magát itt engem 28, míg sorstársamat 8e forintal rövidített meg..a vezetőség tud ez ellen tenni valamit? vagy egyből a rendőrségre kell mennünk? címét, telefonszámát, mindenét tudom..a rohadék a barátnője anyjáék címére küldtette a telefont, de bal*asz volt és kideritettünk rólla mindent..kérlek titeket segítsetek. :F :R :R

(#9069) Kolondrum válasza finest (#9064) üzenetére

Ismerős a szitu, én vártam egy illetőre h elvigyen tőlem valamit és azóta h telón beszéltem vele a napról mikor tali azóta ide be se lépett, smsekre nem reagál semmi, én meg eladtam azóta a cuccot, persze előtte szóltam neki, arra sem reagált, anyagi kár ért, én telefonáltam anno a tagra mert szépen megkért. DE ezért még nem kap semmit, akkor kapott vna HA a tali meg van beszélve és nem jön el. Am én mindent mindig tudok majd bizonyítani, symbianos okosteló mindent tud, mindent elment! Ez volt az első negatív élményem itt. Sebaj! :)

[ Szerkesztve ]

(#9070) Foglalt név válasza lulu09 (#9068) üzenetére


Foglalt név
addikt

A tagot már kitettem. Nem az első nickje, elég sok van a rovásán. Ha lehet, tegyétek meg ellen a feljelentést :R
Ha privátban írnál részleteket, akkor sokat tudnál vele segíteni, könnyebben tartanám távol az oldaltól :R

(#9071) Kolondrum válasza Foglalt név (#9070) üzenetére

H lehet valaki ilyen.......Basszus ha pl 10Ft-ot kérek kölcsön pl a kávéautomatához másnap reggel azzal kezdem tessék itt van. Rosszul vok ha tartozok. Mások nem? Költői kérdés! :F

(#9072) lulu09


lulu09
csendes tag

ez van..ezt nem értjük mi sem a kollegínával..ebből akar élni, vagy mi? nem tuodm.. :((

a pü. pedig ment!:):R

[ Szerkesztve ]

(#9073) 7 válasza lulu09 (#9072) üzenetére


7
addikt

Néha használd a válasz gombot is, átláthatóbb lesz tőle, hogy kinek is reagálsz. :)

(#9074) lulu09 válasza 7 (#9073) üzenetére


lulu09
csendes tag

jah..tényleg :U Rendicsek! :)

(#9075) broaff


broaff
tag

Korábban még jelentettem egy bizonyos oakley@ak47.hu illetőt még régen amikor TF2 accountot akartam venni. Találtam róla annak idején egy beszélgetést egy counterstrike al foglalkozó oldalon ahol rendesen szapulták a gyereket, hogy mekkora egy acclopó.
Ugye én rögtön jelentettem a csalók között de visszavontam a dolgot mert felvett msnre és meggyőzött hála a hiszékenységemnek, hogy ő sose csinálna ilyet stb. meghogy 19 éves bla bla. Mai napig fentvan nekem msn-en és ma kissebb szócsatába keveredtünk majd amikor aztmondtam neki, hogy 19 évesen ennyi eszed van?: akkor kiröhögött, hogy honnan veszem én azt, hogy ő 19 éves stb. és hogy amikor account dolog volt, hazudott.

Én ezek után ezt a nagyon undorító embert betenném ide a topikba: illu néven van itt, kicsit utánanéztem lehet, hogy volt már egykét üzlete meg pozitív vélemények róla(bár azis elég érdekes volt) de én azért intek, hogy csak óvatosan! IQ-ja 60 kb. de azzal is lehet üzletelni

[ Szerkesztve ]

(#9076) I_Am válasza old gray (#9066) üzenetére


I_Am
veterán

Talán azért van ideje leírni, mert nem tud mindenkinek, beleértve Neked sem külön-külön válaszolni?

Vagy azért mert Te is azok közé tartozol, akiket megemlít, hogy egyből kérdőre vonják, nem kérdeznek?

Jó ha tudjátok, hogy Supermannek írtam priviben, hogy ha valakinek bárminemű kifogása van jelen helyzetben, akkor hozzám forduljon a kérdéseivel és velem leboxolhatja azokat.

Főleg ilyen esetekben, mikor, mint Te, tudtában van milyen helyzet áll fent Superman életében.

(gondolj már bele, Téged mennyire érdekelne bármi is ha hasonló cipőben járnál. Jaaaa ahoz már ész is kell, bocsánat, én kérek elnézést, leülök magamtól is!)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9077) Forestal válasza johniee (#9051) üzenetére


Forestal
tag

Eza szürke pontozás nem rossz ötlet, csak mi lenne a módszer elötti kiosztott emberkékkel. Ott mindenki fekete lenne, senki nem szürkülne be...

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#9078) shteer válasza I_Am (#9058) üzenetére


shteer
titán

lassan tele van a topik az "adott szó" miatt - nem vok teljesen bizalmatlan, sosem kértem még személyit pl - problémás üzletem volt, még nem vertek át de a trendet figyelve jobb óvatosnak lenni - sajnos :(
igaz már egyre kevesebbet üzletelek, vhogy most meg vok elégedve a cuccommal, meg boltban is olcsónak mondható minden
szerk: és már inkább előnyben részesítem a régebbi üzletfeleket - még ha drágábbb is a termék

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9079) Kolondrum

(#9080) balazs_t válasza I_Am (#9076) üzenetére


balazs_t
tag

...kínos ügy... annak idején mikor az én "ügyem kipattant" és azt írtam (üzletrontó gonosz módon :), hogy én inkább jól bevált boltban vásárolnék, pont az ilyen esetektől félve írtam azt. (Ha valakivel valami nagy gáz van egy boltban akkor max. elmegy szabira és más átveszi a helyét.) Totál meg tudom érteni old gray-t. Többször kerültem már mások problémája miatt nehéz helyzetbe. Mint ahogy Superman helyzete is totálisan érthető, de sajnos akkor is rendezni kell az ilyen dolgokat, mert így tisztességes, vagy legalábbis meg kéne próbálni. És ha végképp nem képes rá, akkor ott van a közvetítős megoldás, amit I_Am -től olvashattunk. Valaki vagy valakik segíthetnek neki a problémás ügyek rendezésében.
Sajnos az életben bárhova is nézek sehol, senki sem foglalkozik azzal, hogy milyen élethelyzetben vagyok éppen, és ezt (rokonokat, barátokat és ismerősöket leszámítva!!!) senkitől sem várhatom el én sem. Jó olvasni, hogy a PH-n ilyen együttérzőek az emberek, komolyan mondom, minden cinizmus és irónia nélkül, de azért van egy másik károsult is a történetben és gondolom abban azért mindenki egyetért, hogy az ő ügye is rendezendő előbb vagy utóbb.
Ne értsetek félre nem kötekedni akarok vagy vádaskodni (főleg, hogy alig ismerem a helyzetet) csak kíváncsi vagyok, hátha valamit félreértek, de tényleg, hogy született egy vadi új hirdetés október 19-én, ha közben a problémás esetek meg rendezésre várnak személyes problémák és időhiány stb. miatt?

(#9081) werszomjas


werszomjas
őstag

Hello.

az én ügyem egy picit régi, de úgy érzem, mostmár igazán jár a Fekete pont Timocicu-nak.

Az egész úgy kezdődött, hogy 2008-06-05-én Timocicu rendelt tőlem 1 db TurboSim függetlenítő kártyát. (Hozzáteszem előtte már 2 héttel elkezdett érdeklődni, leveleztünk sokat, érdeklődött hogysmint működik, alkudott, majd a postázás 2008-06-05-én esett meg.)
Másnapra meg is kapta a csomagot és írt hogy nem tudja beletenni a telóba, erre én leírtam neki szépen hogy hogyan kéne próbálkozni.Ő mondta hogy jolvan, próbálkozik.
Következő üzenet több mint 1 hónap? után érkezett, hogy még mindig nem megy :F :F
Mondtam neki jólvan akkor visszaveszem ha ennyire nem boldogulnak vele, de CSAK akkor ha nem sérült meg.
Azt mondta még mindig működik.!!
Visszautaltam neki a pénzt (3500FT) ő pedig visszaküldte a kártyát, ami bizony ahogyan azt sejtettem, tönkre lett téve!
Teljesen meghalt, gondolom az ügyetlen próbálkozások miatt.
Erre felajánlottam neki, legalább a cucc árának felét fizesse vissza, azt mondta rendben van, azóta semmi, néhányszor még írtam hogy mi lesz, ő válaszolt hogy nem felejtette el, és utalja (ez volt szeptemberben)

Annyira nem nagy összeg, 3500FT-ba nem halok bele, csak sajnos az a dolog, hogy tönkreteszünk valamit, visszakapjuk érte a pénzünket és elvan intézve......nekem nem szimpatikus :(((

üdv

(#9082) kavicssli


kavicssli
addikt

Lehet nekem is kikell osztanom 1 feketét mivel október 7-én postára adott VGA-m még sehol nincs! :W Ma telt le a 2 hét remélem sikerül beszélnem az illetővel! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#9083) old gray válasza I_Am (#9076) üzenetére


old gray
addikt

"...Vagy azért mert Te is azok közé tartozol, akiket megemlít, hogy egyből kérdőre vonják, nem kérdeznek?.."

Te ezt honnan tudhatnád? Alaptalanul (és egyáltalán...) vádaskodsz? Vagy esetleg mégis bele tudtok olvasni a privátokba? (igen, most már én is vádaskodok)

"....Jó ha tudjátok, hogy Supermannek írtam priviben, hogy ha valakinek bárminemű kifogása van jelen helyzetben, akkor hozzám forduljon a kérdéseivel és velem leboxolhatja azokat....."

Kössz, hogy szóltál, most már tudjuk. Meg is húzom magam, mert you're the big i am.

Főleg ilyen esetekben, mikor, mint Te, tudtában van milyen helyzet áll fent Superman életében.

2 hónapja (!) tart a gariztatási ügy, erre tegnap ír a blogjában, hogy mi a szituáció. Igaz a mondás: jobb későn mint soha.

"...Jaaaa ahoz már ész is kell, bocsánat, én kérek elnézést, leülök magamtól is!)..."

Gratulálok, fel sem kellett volna állnod, hogy szóra emelkedj. Pont egy moderátor személyeskedik?. Nem vörös most az arcod kissé? :U

A magam részéről abszolút korrekt, emberi módon intéztem az ügyeimet, nem érte még szó a ház elejét. A blogjában írt dologról leírtam a véleményem, én is voltam (és vagyok) hasonló helyzetben. jó, hogy nem azt vágod a fejemhez, hogy egy szívtelen szörny vagyok (mert kb. ez körvonalazódik az írásodból). Csak annyi, hogy az érzéseim és a család privát szféra, én nem adom a közönség tudatára (valaki igen, nem vagyunk egyformák), mert ilyen helyzetben is el tudom intézni az ügyeimet. Csak akarni kell.

És végül: megkérnélek, hogy kb. kurvára nincs közöd az egész ügyhöz: NE SZÓLJ BELE. Most ez volt részemről a bunkó megnyilvánulás, bocs érte, falusi kunyhófejű paraszt vagyok akit a környezete a szleng használatára és a nyáltól csöpögő szöveg mellőzésére tanított.

Comprende?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9084) tothl válasza old gray (#9083) üzenetére


tothl
addikt

Arra azert van ideje, hogy bejelentkezzen hebe-hoba. :)
Szerintem akinek kotelezettsege van, annak tartozasa van, azt pedig rendezni kell.
Ha nem tudja, mert csaladi problemaja van, adja vissza manit, ennyi.
A megkarositas az megkarositas ezt nem tudom minek magyarazni, dedo84...

(#9085) kavicssli válasza kavicssli (#9082) üzenetére


kavicssli
addikt

Most hívtam! Visszautalja a pénzt! ;)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#9086) localhost válasza werszomjas (#9081) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem értem: "Azt mondta még mindig működik.!!" Innen nem hiányzik egy 'NEM' szó?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9087) soertmo


soertmo
csendes tag

Hali.

Vigyázzatok steveistvannal. Úgy volt, hogy küldi az E51 30k-ért, de nem küldte. Azt mondta, hogy utánvétellel feladja. Egy hete várom, nem jött meg. Azt írta, hogy visszaküldte a postás, mert én nem kerestem, nem vettem át. (szerintem fel sem adta) Megbeszéltük, hogy feladja megint. Kérdeztem, hogy akkor így mennyi lesz, és most már 32k. HA eSeTlEg feladta, nem fogom át venni. Vigyázzatok vele. Még jó, hogy nem fizettem előre. HATALMAS FEKETE PONT.

[ Szerkesztve ]

(#9088) shteer válasza soertmo (#9087) üzenetére


shteer
titán

szerintem fel sem adta

de most komolyan!!! mire alapozod? :U

..szerintem jónak tűnik

(#9089) gban válasza soertmo (#9087) üzenetére


gban
Közösségépítő

Úgy is van, szop@ssuk csak meg rendesen... :(
Muszály neked is követni a színvonalat?????? :U
És akkor még abból indultam ki hogy feltétlenül igazad van...

Postázást nem vállalok.

(#9090) tothl válasza soertmo (#9087) üzenetére


tothl
addikt

Miert nem mondtad, hogy 32ert nem kell ? :)

(#9091) Incognito


Incognito
senior tag

Ha valaki nem vesz vissza egy nállam nem működő hardvert azért szoktak fekete pontot osztani?

(#9092) kovy79 válasza Incognito (#9091) üzenetére


kovy79
őstag

Ha megígérte, h gond esetén visszaveszi, akkor nyugodtan oszd ki.
Kimeríti a "megkárosítás" fogalmát, mivel te max levélnehezéknek használhatod...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9093) kovy79 válasza localhost (#9086) üzenetére


kovy79
őstag

Sztem arra gondolt, h ebben a szófordulatban is van egy kis ellentmondás (egyszer "működik", egyszer nem...).

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9094) soertmo


soertmo
csendes tag

Ennyi idő alatt, meg kellett volna érkeznie.

gban: Nincs időm hetekig várni egy mobilra.

tothl: Nem közölte velem, hogy még rádob 2k-t.

(#9095) I_Am válasza old gray (#9083) üzenetére


I_Am
veterán

No comprende!

Te itt sírsz a fórumozók előtt, hogy mennyire rossz Neked, hogy nem teljesítette az adott szavát, amit ráadásul Te is elismertél, hogy szívességből szerette volna megtenni.

És ha valaki a másik fél védelmére kel, akkor már egyből beszólsz?

Most nem moderátorként írom amit írni fogok. Nem sokszor tettem eddig ilyet és vállalni is fogom a felelősséget, ha lesz.

Magasról leszarom, hogy Te mire vagy képes. Azt is leszarom, hogy ki mire képes!

De azt nem várhatod el senkitől, hogy azért mert Te képes vagy félretenni a családod Ő is félretegye! COMPRENDE?
Azért állok most Superman mellett, mert ha Velem történne akárcsak hasonló dolog én is leszarnék mindenkit és minden ígéretem. Mert Anya csak egy van és Apa is és a véred mindennél fontosabb. Ezt vésd az eszedbe. Lehet Te nem így gondolkozol és úgy vagy a dolgokkal, hogy ezt meg azt megteszel még mert Te így érzed helyesnek, de a Te fontossági sorrended, nem egyenlő másokéval!

Comprende?

A továbbiakat vagy privátban vagy személyesen egy sör mellett szívesen folytatom, de most ledobta az ékszíjat az agyam ahogy elolvastam a hozzászólásod.

Comprende?

Azért írom ennyiszer, mert ez tolta fel legjobban az agyvizem... :(((

szerk: És akkor tudod mit? Most az én személyes ígéretem jön. Október 31-ével befejezem a jelenlegi projektet amin dolgozom. Addig minden nap dolgoznom kell. De az azt követő héten én magam fogom elintézni a ramjaidat, ha addig Superman nem tudja, hogy lenyugodj végre!

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9096) Kolondrum

:( nyugalom! :( mé nem jó a béke?

(#9097) soertmo válasza soertmo (#9094) üzenetére


soertmo
csendes tag

(#9098) Speed® válasza I_Am (#9095) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hol írta o.g., hogy szivesség az ügy? Itt nem ezt lehet olvasni.

ps.: nyugodjatok meg, ez semmi jóra nem vezet, főleg megoldáshoz nem.

[ Szerkesztve ]

(#9099) Kolondrum válasza soertmo (#9097) üzenetére

Ilyen egy trehány hirdetést...... Épp az ilyet kerülném el, még akkor is ha épp olyanom lenne.

(#9100) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Azt hiszem indokolt a fekete.

numera-tól vettem 2x2GB Kingmax ramot, amit itt hirdetett, és privátban egyértelműen állította, hogy rendes kiskgergaris, de az előző tulajnál van - aki a haverja - a papír, de mire találkozunk beszerzi.
Később kiderült, hogy az előző tulaj elutazott, így azt utólag tudja majd átadni, de gondoltam miért verne át...
Ramokat átvettem, kialkudott árat átadtam, és abban maradtunk, hogy amikor visszajött a haverja átveszi tőle a papírt, és 09.-én találkozunk.

9.-én én priviztem, rá, hogy akkor mikor jönne, erre kiderült, hogy a haverral nem sikerült találkozni, de "ma, vagy holnap", OK, türelmes vagyok....15.-én 21:18-kor írtam egy privit, hogy garipapírral mi újság, 21:57-kor még fent volt, semmi válasz, azóta síri csend, be se lépett.

Ha megkapom a papírt, visszavonom a feketét persze, de.... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.