Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) Dudu67 válasza Terminator_ (#8800) üzenetére


Dudu67
tag

Szia!
Nem is vagy rajta a feketelistán, és én nem láttam negatív értékelést sem PH megbízhatóság-on.

Szerk: Nem lehet, hogy a mostani vevőd akart átvágni?
Vagy valamit rosszul csináltam?

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8802) Terminator_ válasza Dudu67 (#8801) üzenetére


Terminator_
tag

valamit rosszul csináltál mert van egy negatívom,amit ténylegesen ma tudtam meg és leesett az állam.

Terminator_-nak 0 pozitív értékelése van és 1 negativ értékelése a fórumon!

Egyébként nem vagyok egy nagy fórum specialaista,eddig nem is tudtam hogy van ilyen,csak most egy nálam tapasztaltabb kolléga hívta fel a figyelmemet és így derült ki.

De szerintem amit leírtam és elnézést is kértem azok után nem jár a negatív.

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8803) Dudu67 válasza Terminator_ (#8802) üzenetére


Dudu67
tag

Elrontottam. tényleg van egy.

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8804) Terminator_ válasza Dudu67 (#8803) üzenetére


Terminator_
tag

ezt adja ki mert az nem Én vagyok :DDD

a nevem : Terminator_

nahh akkor sikerült látom....

üdv

ui:

Egyébként őrület tényleg hogy nem is adtam el semmit ennek az illetőnek,nem is vettem semmit,meg is bészéltük és utánna lenegatívol,teljesen kibuktam :W

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8805) udi válasza Terminator_ (#8804) üzenetére


udi
őstag

Ennyi idő elteltével már nehéz bármit is mondani...
Az arra illetékes eldönti hogy lesz a változtatás.Kiváncsian várom a fejleményeket :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8806) limabp


limabp
csendes tag

Helló!

Visszakanyarodnék egy korábbi hozzásolásomhoz:[link]

Nos a történet ott ért véget hogy írtam neki,hogy gart nem vállaltam de ha tudok segítek,azóta nem reagált,most ismét írtam neki hogy van egy másik 19-es lcd ha gondolja arra kicserélem és felejtsük el a nézeteltérést.Holott igazam van,de mégis ha tudok segítek.

Kiváncsian várom hogy válaszol e a segítségre,ha nem akkor innentől engem nem érdekel a dolog minden lehetséges segítő lépést megtettem.....

üdv mindenkinek.

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#8807) Terminator_ válasza udi (#8805) üzenetére


Terminator_
tag

Az igazság az hogy ennyi idő elteltével is megvannak a privik,ami alátámasztja az elnézést kérésemet.Fekete pont ide vagy oda a fiam sokkal fontosabb mint bármi.

Én is kiváncsi leszek hogy mi lesz a vége mert teljesen kibuktam ezen hogy negatívom van,nekem aki mindig is pozitívan állok hozzá mindenhez sőt annál is pozitívabban :B

Igaz hogy ezt még nem honorálta senki,de ez is azért lehet hogy sokan nem tudják hogy itt lehet értékelni a másikat,én is csak 2 hete tudtam meg,amikor olyan fórumot olvastam ahol erről beszéltek és rákérdeztem hogy mi ez a lehetőség.Mások sem tudják,és ezért nem is terjesztik elő a pozitívra az embert.Talán ezt valami látható helyen jobban közzé kellene tenni. :R

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8808) Shadows


Shadows
senior tag

Vosto Kollégának egy Nagy piros pötty!!!

Vettem tőle egy Dell vostro 1500-as laptopot. Előlegben kért 5k-t hogy eljön elhozza megmutassa csak a benzint ne bukja ha nem teccik...sokat hezitáltam, hogy ujonc meg minden, de szerencsémre teljesen korrekt, nem is tudom talán nálam is korrektebb!!!

A lényeg egy "új" gépet kaptam semmi hibával és csak 135k volt.... ennyiért fanszört se fusit se kaptam volna ilyen hardverrel!!! Új ára 200 felett van....

Örülök hogy olyan emberek is vannak mint ő

Helyesirásom pocsék soha nem is akarom megtanulni(genetikailag ilyen fater a fax számot "ksz"-el irta), én tudok irni, tanuljatok olvasni :P

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8809) Bordoi válasza Shadows (#8808) üzenetére


Bordoi
őstag

Inkább ide kellene.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#8810) shteer válasza Shadows (#8808) üzenetére


shteer
titán

attól, hogy te nem tudsz írni (és nem is akarsz helyesen), mi olvasni már megtanultunk :P

..szerintem jónak tűnik

(#8811) Shadows válasza shteer (#8810) üzenetére


Shadows
senior tag

shefter ne kötöszköggyéééé :C :C

Bordoi:köszi az útbaigazitást

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8812) Djuree válasza Shadows (#8811) üzenetére


Djuree
félisten

shefter? te olvasni sem tudsz, nemhogy írni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8813) Shadows válasza Djuree (#8812) üzenetére


Shadows
senior tag

:DD diiiidzsúz :DD ne szójáá be :C :C Najó, tudok irni-olvasni csak nem szeretek. Én hegesztő vagyok nem nyelvtantanár

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8814) shteer válasza Shadows (#8813) üzenetére


shteer
titán

attól még nem kell drogozni :)

..szerintem jónak tűnik

(#8815) Oczu


Oczu
senior tag

Nos, mindig óvatosságra intenek az újoncoktól, üzletelj inkább egy öreg PH! arccal. Nos épp egy ilyen tisztességes öreg "fanatikus tag" vett le lóvéval Az ő neve
OLi
A megegyezés egy lapra szólt, átutalással tartalmazta a postát is.Még aznap elutaltam a lét. Hogy-hogy nem a posta 3000 Ft portóval érkezett. Jeleztem neki, hogy nem vettem át a lapot, mert nem így szól az egyezség. Privát jött vissza, vegyem fel nyugodtan utalja vissza a 3 rugót. Ok, hiszek neki két okból is: benne áll a pénzem, nomeg egy igazi öreg csóka szavahihető...átvettem, leperkáltam a 3K pluszba a kialkudott ár fölött .Azóta utalja :W
Írtam neki párszor, arra nem sem méltat, hogy válaszoljon. Kérdem én, fanatikus tag létére átver 3K-ért? :Y ennyit ér a becsülete?
Privát üzenetek megvannak, pár sor, ami nem sértő, vagy személyes: én:
a csomagot nem vettem át, mert nem így egyeztünk. Abban egyeztünk, hogy.....

Válasz:
....Nyugodtan vedd át a posta árát visszautalom és neharagudj.

Remélem ez még nem sérti az alapelveket..........

A negatív tulaja értesítve,

[ Szerkesztve ]

(#8816) Terminator_ válasza Oczu (#8815) üzenetére


Terminator_
tag

Mivel nem beszélted meg a másik féllel bizony megsértetted az alapelvet.Akármi történik a privit nem másolhatod be a másik fél beleegyezése nélkül.....

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8817) udi


udi
őstag

Semmi feketével kapcsolatos dolog miatt nem irtam ide de érdemes benézni az egyik topikomba.IDE
Nézzétek meg az uriembert aki irogat nem csak nekem és édes hangnemben.Egy HSZ-e törölve lett mert "legennyesezett.."
Szoval nehéz az eladók dolga és hatalmas az isten állatkertje...
Bátran ajánlom az arcot korrekt ember biztos élmény lehet vele üzletelni :D

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8818) Terminator_ válasza udi (#8817) üzenetére


Terminator_
tag

Érdekes mentalitású ember,bár ha néha benéznél a hírdetéseidbe lehet hogy nem lett volna ekkora cécó.Igaz hogy kimondottan privátot kértél de ez nem azt jelenti hogy a totyikban nem kérdezhetnek ;]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8819) udi válasza Terminator_ (#8818) üzenetére


udi
őstag

És mivel pár órán belül nem kapott választ ezért még gennyes alak is vagyok mi?? :D :DDD
Kéne valami szürés hogy az ilyen aranyos emberek pl csak olvashassák az oldalt.Az értelmesek pedig hozzá is szolhassanak... :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8820) Oczu válasza Terminator_ (#8816) üzenetére


Oczu
senior tag

Ok, de hogy egyeztessek vele, ha nem válaszol semelyik privimre?? :Y Nem írtam semmilyen személyest, vagy sértőt, egy egyszerű bizonyítás az egész.

(#8821) tkesy


tkesy
őstag

N-vidi-A --> disznaj - indok

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#8822) Terminator_ válasza Oczu (#8820) üzenetére


Terminator_
tag

Látom hogy nem írtál,de ha nem válaszol akkor nem is egyezhetett bele semmibe az alapelv ezen alapszik.

Engem nem zavar csak szóltam hogy jó ha tudod,bizonyítani meg ilyen estben nem szükséges itt a sztori a lényeg,senki nem itél el ha nem támasztod alá ez nem az FBI :DDD

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8823) Terminator_ válasza udi (#8819) üzenetére


Terminator_
tag

Jogos,de szerinted hogy lehet kiszürni,mert szerintem sehogy.Nem tudhatod hogy mikor fog valaki anyázni vagy elküldeni a....szépen írom a fenébe :B

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8824) Oczu válasza Terminator_ (#8822) üzenetére


Oczu
senior tag

Végül is elfogadom az álláspontodat, csak valahol olyan fura, ha engem átver egy pofa, ok, így jártál írd le, de ha a privátból leközölsz valamit, akkor én vagyok a hibás. Véleményem szerint akkor legyen azonos elbánás......vagy nem jól gondolom? :F

Azért kösz, remélem, nem sűrűn kell ebbe a topic-ba írnom :D

(#8825) Terminator_ válasza Oczu (#8824) üzenetére


Terminator_
tag

Ebben igazad van,de itt azt bírálják el amit tett.Abban hogy te bemásolod a privijét már nem tudnak azonosan elbánni mivel csak te csináltad :DDD
Ebben te vagy a hibás és téged fognak piszkálni vele,nem azt aki átvert pl egy találkozóval vagy egy hardverrel.

De nem nagy tragédia nekem csak a privi kettőtökre tartozik és nem másra,a sajátodat lehet másolni a másik forumtársét nem.üdv

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8826) Ivanh


Ivanh
tag

Azért kérném a T. moderátorokat, hogy a Mikádó nevezetű csalót helyezzék hatályon kívül, vagy legalább küldjenek neki felszólítást, hogy fáradjon át ebbe a topikba, és próbáljon meg az általa megkárosított emberekkel konzultálni, mert nem fog ennyiben maradni a dolog... :(

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8827) Terminator_ válasza Ivanh (#8826) üzenetére


Terminator_
tag

Linkeld be a nevét rendesen mert nem fogsz választ kapni a dologra

Így: Mikádó

tisztelettel.

Szerk: és az sem árt ha leírod hogy mi volt a probléma ,mert ez így elég kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8828) greatchaos válasza Terminator_ (#8800) üzenetére


greatchaos
addikt

ilyen alapon visszamenőleg is törölgethetnénk, figyelembe véve, hogy ki kit, mikor hogy nem károsított meg, amit nem fogunk megtenni, hogy átnyálazzuk a témát, majd törölgetünk. főleg, hogy arra sem vetted a fáradtságot, hogy bőven 1 éven túl reagálsz. sajnálom

(#8829) Terminator_ válasza greatchaos (#8828) üzenetére


Terminator_
tag

Nem vettem a fáradtságot a válaszra,mert:

1.Nem is figyletem hogy van ilyen téma

2.Nem lettem tájékoztatva az elmarasztaló értékelésről.

3.Mindent megbeszéltünk priviben.És az pozitív kimenetelű volt.

Miért is nézegettem volna magam után mikor mindenkivel maximálisan korrekten járok el. :F

Nos mindegy ez már történelem törölni úgysem törölnek semmit.egy dolgot tudok hogy nem Retekegér kolléga az akki megéltélhet a kis várakozásával,ha most esne le a fiam az ágyról most is bárkit megváratnék!

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8830) Ivanh válasza Ivanh (#8826) üzenetére


Ivanh
tag

vígan és röhögve lépked befele folyamatosan...de a füle botját sem mozgatja a megkárosított ismerősei felé.. :(
:(((

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8831) Terminator_ válasza Ivanh (#8830) üzenetére


Terminator_
tag

Gondolom te is egyike vagy a megkárosítottaknak,de még mindig nem tudjuk hogy miről is van szó....

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8832) udi válasza Ivanh (#8830) üzenetére


udi
őstag

Leirhatnád a történetet hogy tudjuk a részleteket... :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8833) Bermi válasza Terminator_ (#8831) üzenetére


Bermi
aktív tag

kereső: [link]

azon belül is a 8039 hsz

(#8832) udi:: ez nem semmi, egy négy éves topikban 10 hónap alatt elérted a hosszálosákok több mint 5%-át :DDD

[link]

sok érdemit nagy átlagban nem olvashatok Tőled, inkább csak nehezebb megtalálni egy történet folytatását a hsz-id miatt, így viszont érthető, hogy nem emlékszel, hogy ehhez Te is hozzászóltál, amikor Ivanh felvetette a témát:[link]

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#8834) Bermi válasza Bermi (#8833) üzenetére


Bermi
aktív tag

hosszálosákok=hozzászólások :DDD

F1.....

(#8835) Terminator_ válasza Bermi (#8833) üzenetére


Terminator_
tag

Egyébként álltalában ha valaki már leírta a történteket belinkeli,ezért kérdezgettünk és nem keresgéltünk.

Miért is baj az hogy a 4 éves topikban csak most kezdett udi bekapcsolódni :F

Nos nem értem....

Úgy látom hogy te sem vagy valami aktív fórumozó,de ez nem is baj mert nem mindenki azért regel a ph-ra hogy dumálgasson. ;]

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8836) killipoly


killipoly
aktív tag

roPHka-nak egy feketepontot kérnék,mert egy alaplapot többszöri időpontegyeztetés után,amit mindig ő halasztott el,eladta az orrom elött. :W

(#8837) Gyuri27 válasza killipoly (#8836) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez valóban bosszantó és talán az eladó jellemét is bemutatja. De ért anyagi kár?

Amd - Radeon - Ryzen

(#8838) killipoly válasza Gyuri27 (#8837) üzenetére


killipoly
aktív tag

Az szerencsére nem..

(#8839) Speed® válasza Gyuri27 (#8837) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Talán nem kéne ilyen következtetést levonni egyetlen félresikerült üzlet miatt.
Többször üzleteltem már roPHka-val, mindig korrektül állt hozzá a dolgokhoz.

(#8840) Gyuri27 válasza Speed® (#8839) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit írtam? "Talán" Ill a kár kideritésével próbáltam tisztázni a helyzetet. Mivel az első hsz kimondja mikor adjunk feketét. Ezért viszont nem jár. Mondjuk az is igaz a lefoglalt árut nem illik eladni másnak.
Na azt nézd ki irta, hanem azt mit. Akkor talán nem oktatsz ki feleslegesen. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#8841) Speed® válasza Gyuri27 (#8840) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Épp a talán miatt kezdtem én is talánnal.
Talán várjuk meg roPHka válaszát előbb..

Kioktatás? Nem tudom mit vélsz annak :U

(#8842) Macka válasza killipoly (#8836) üzenetére


Macka
veterán

Idézem az 1. hsz.-t:

" Csak abban az esetben kérjetek fekete pontot, amennyiben valós anyagi kár ért titeket !
Olyan esetekben kerülendő a pont osztás, hogy megbeszéltük de nem jött el
azt mondta, hogy kell, aztán mégsem.
Az elmaradt haszon, semmiképpen nem egyenlő a való anyagi kárral !!!
"

[ Szerkesztve ]

(#8843) Bordoi válasza Macka (#8842) üzenetére


Bordoi
őstag

Milyen jó is lenne, ha mindenki elolvasná az első hozzászólást. :)
Nekem is folyamatosan mondanak vissza üzleteket, gondolom másnak is nektek is. :(
Ebben topikban egyébként is elszabadultak a jogtalan fekete pont kérések.
Szerintem csak a valós anyagi kár esetében kellene osztogatni és csak akkor, ha bizonyított is.
Azért mert az egyik fél állít valamit és itt azonnal követőkre talál, nem kellene lincselni rögtön.

:R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#8844) Gyuri27 válasza Bordoi (#8843) üzenetére


Gyuri27
félisten

Máshogy is lehet fekete pontot adni. Az ember beirja a sztoriját és nem ad feketepontot. Jön az user aki megnézi az üzlettársa mit alkotott eddig. Ha látja mi a szitu ovatosabban jár el. S lön fekete pont nélkül is megoldható.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8845) Bordoi válasza Gyuri27 (#8844) üzenetére


Bordoi
őstag

Egyformán látjuk a dolgokat. Én is azt szorgalmaznám, hogy a semmiért ne legyen pont osztás.
Jómagam is rengeteg dolgot vásároltam, illetve adtam el a PH-n.
Azt gondolom mindenki belefuthat meggondolatlanul és felelőtlenül csaló titulust osztogató emberekbe.
Mindenki követhet el hibát, én is te is, viszont ez nem jelenti azt, hogy egyből következtetéseket kell vagy lehet levonni.
Én például még egyszer sem néztem meg, hogy kinek milyen és mennyi pontja van.
Nem is fogom. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#8846) Nyugdíjas válasza Bordoi (#8845) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez igy van. Én sem nézegetem senkinek az értékeléseit, pedig nem ma kezdtem a "bizniszelést" éns em :B Nyilván aki "közismerten gázos arc", azokkal óvatos vagyok. De pont emiatt még djtoomi(tudja a rák akkor éppen hány "o"-val irta :D)-val is volt sikeres üzletem. Persze az előzetes "hirnevének" megfelelően jártam el :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8847) roPHka válasza killipoly (#8836) üzenetére


roPHka
senior tag

Privátban bár nem írtam, de akkor most elnézést kérek, a kissé félresikerült, pontosabban létre sem jött "biznisz" miatt.

A feketepont jogos, de csak félig, mivel az egy percnyi telefonköltségeden kívül más jelentősebb anyagi kárt tudtommal nem okoztam, úgyhogy mégiscsak nézzük a pozitívumot. Meg azt sem árt elfelejteni, hogy egyszer sem történt meg, hogy odarendeltelek x időre és y helyszínre és én nem jelentem meg, hiszen még oda sem rendeltelek, nemhogy nem mentem el a találkára, szóval szerencsére egyszer sem kellett rám órákat várnod indokolatlanul.

A kissé unkorrekt hozzállás és az eladással kapcsolatos apróbb információk nem közlése feléd, talán hagy némi kívánnivalót maga után, és ez valóban nem volt szép, de mentségemre szóljon, hogy nem gondoltam volna, hogy csak úgy valaki 1 héten belül elviszi a gépet. Csak úgy felraktam hirdetésbe, de külön külön az alkatrészekre "koncentráltam" inkább, mert tapasztalom folyamatosan, hogy megbontva azért kelendőbbek a cuccok.
Viszont most nem így történt. A hirtelen érkezett visszautasíthatatlan ajánlat számomra fontosabb volt akkor bárminél. Kissé ugyan rágtam magam a dolgom, aztán függetlenül, hogy lelkiismeret furdalásom volt, hogy most "szart" csináltam a számból, mégis mérlegeltem a dolgokat, és úgy gondoltam, hogy egyszer nekem is lehet szerencsém, és mivel anyagi kárt senkinek sem okoztam, illetve mert az ajánlat a komplett konfigra számomra tényleg több volt mint nagyszerű, -és sajnos adott helyzetben én olyan vagyok akit a pénz és a kényelem motivál- mégis rábólintottam a bizniszre.
Tudtam, hogy ez nem fog tetszeni egyeseknek, mármint neked és egy másik srácnak, de, ez van.
Ez amit leírtam amúgy nem mentség, csak egy rövid kis történet, amin nincs mit szépíteni.
Szerintem ez bárkivel megtörténhet. Úgy hiszem nem én voltam az első és utolsó sem a sorban.

[ Szerkesztve ]

(#8848) udi válasza Bermi (#8833) üzenetére


udi
őstag

Nem tudom hogy mit akarsz ezzel mondani :U
Sokat benézek ide ha tudok mivel itt sajnos mindig van rossz történés.Jó tudni az ilyenekről.Ha tudok segitek ha tudok tanácsot adok.
Lehet hogy irta de akkor simán linkkel ő is fel tudná eleveniteni nekünk...
Köszi a linket de a mondanivalód lényegét nem értettem meg,de ugy látom más se :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8849) Terminator_ válasza Macka (#8842) üzenetére


Terminator_
tag

Köszi hogy idézted,da ha ez így van akkor Én miért kaptam :F

Nos mindegy már régen volt....

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8850) Macka válasza Terminator_ (#8849) üzenetére


Macka
veterán

Mondjuk, mert nem fogta fel a dolgok súlyát a másik fél.

Én sem a feketét nézem, hanem beírom a keresőbe a nevét, és ha megemlítették, akkor ottan lesz asz bizony.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.