Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) fuzik válasza Speed® (#1000) üzenetére


fuzik
aktív tag

Ha jól emléxem az X2 -ő hűtést tőlem vette (2007.02.09 vagy 10), így az nálam garis (1 év). Ha megvan még egyáltalán... ...sajnálom ezt a tapasztalatot, mert szimpatikus srácnak tűnt. Igaz (fél)sötétben találkoztunk ;] .

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1002) Speed® válasza fuzik (#1001) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem az X2 fog tönkremenni ha vmi tönkremegy...az a kártya a gyári 512/1312 helyett 580/1880ig megy VMod nélkül :U Szóval a garipapír emiatt jó lenne ha meglenne.. Azért thx a gariinfót, ez is több a semminél..

Pötyivel kapcsolatban hasonló a véleményem (lásd. ui.), pedig mi többször is találkoztunk világosban ;] Ezért a húzásért eléggé morcolok rá :((

[Szerkesztve]

(#1003) g@bo válasza Realradical (#998) üzenetére


g@bo
nagyúr

(#1004) Realradical válasza g@bo (#1003) üzenetére


Realradical
őstag

Őőő? Tessék? Ezt mire linkelted? :F

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1005) Speed® válasza Realradical (#1004) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szerintem ara célzott, hogy +egy rossz értékelés Z0tynak. Bár azt nem értem miből gondolja, hogy arn nem tudja ideírni ha akarja :U

(#1006) Realradical válasza Speed® (#1005) üzenetére


Realradical
őstag

Ja! Értem...kicsit késő volt már az összefüggő gondolkodáshoz, mikor próbáltam értelmezni. A PH!megbízhatóság oldalt csak ennek a két topicnak a tartalma alapján csinálom. Az egész fórumot nincs az az ember aki le tudja figyelni. Az meg ha bele-bele kapnék más topicokba is nem lenne jó megoldás.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1007) Speed® válasza Realradical (#1006) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az egész fórumot nincs az az ember aki le tudja figyelni. Az meg ha bele-bele kapnék más topicokba is nem lenne jó megoldás.

Én is így vélekedek, nem is volna jó, ha csak úgy röpködnének az értékelések indokolatlanul. Ez a megfelelő hely és forma a vitás ügyekhez.

(#1008) g@bo válasza Realradical (#1006) üzenetére


g@bo
nagyúr

ami itt nincs, az ne msérelem, nagyon helyes... :DDD

hiteles, és teljes az oldalad. :R

(#1009) Speed® válasza g@bo (#1008) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csinálj jobbat ;) Kicsit gondolkozhatnál mielőtt fikázol :U

(#1010) poffsoft válasza Realradical (#1006) üzenetére


poffsoft
addikt

html problem: csinálj bitmapot(screencapture), képként illeszd be....

[ Szerkesztve ]

(#1011) kircso13 válasza Speed® (#996) üzenetére


kircso13
senior tag

A dolgok tisztázódnak, a posta meg bekeph@tja a fasz@omat !!!!

Ennyi!!!

..,

(#1012) kircso13 válasza fuzik (#1001) üzenetére


kircso13
senior tag

:R :R :R :R :R :R :R

..,

(#1013) Speed® válasza kircso13 (#1011) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A vehemensségemért bocsánatot kérek, de a kapcsolattartás se puszi-se pá megszűnéséért még egy darabig nehezményezni fogok...majd elmúlik. ;)


Topiklakók:
Sinen van az ügy, a garilevelet az a mocskos b@ribaszó gyülekezet elkeverte, de megvan a kártya eredeti eladója, így ha lehetséges, új garipapír lesz intézve.
A kuszaságért így, hónapokkal a vétel után is szeretnék elnézést kérni Brumitól és a vidkari jelenlegi tulajától (báze, nem tom a nevet :B ), ha rendeződik az ügy és valaha összefutunk, az első kör sört én fizetem :R

Happy End. Legalábbis úton vagyunk felé...

(#1014) kircso13 válasza Speed® (#1013) üzenetére


kircso13
senior tag

csak egy kört, Te skót !

..,

(#1015) akaido válasza Speed® (#1013) üzenetére


akaido
addikt

''az első kör sört én fizetem''

Jól hangzik... :)

Remélem nem volt túl nagy csalódás a moncsi.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1016) Speed® válasza akaido (#1015) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szóltam volna ;) Jó helyen van, ne aggódj :R

(#1017) b-max


b-max
aktív tag

Szoba kolléga

igért egy procit ami nekem sürgösen kellett volna, de aztán kikönyörögte hogy ne vigyem el majd csak egy hét múlva, erre jön nekem hogy eladja másnak drágábban.
''Pénz beszél'' - ezt irta.
Szóval én nem ajánlom, abból kiindulva hogy az esetleges vitás dolgokoz is ez a hozzállása.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#1018) akaido válasza Speed® (#1016) üzenetére


akaido
addikt

:)) Megnyugodtam, köcce.
A másik Samsung moncsim, 795MB behalt. Két hete a szervizben van javítás alatt, így ez a valamikori Sulinetes vásár sem sült el túl jól. Elő kellett vennem a pincéből az első '99-es 14''-os Proview moncsimat. Na az valami katasztrófa.
Eddig szerencsére itt a ph!-n nem volt a bolhán negatív piaci tapasztalatom.
Ha szabad megemlíteni, akkor a ''konkurens'' hardver fórumon már volt olyan, aki sajnos nem tartotta be az ígértetét. [Ha ez utóbbi erős ide akkor szerkesztem.]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1019) old gray


old gray
addikt

ExonPSD

Hdd-t vettem tőle, elég ''kényes'' hardver, feltétel volt, hogy ha használt is de legyen rá garancia. ''Persze, van rá....'' mondta. Csak ezmegazmegamaz duma: több tétel is szerepl a gar.levélen: ''Jó a fénymásolat is''- mondom én. Találkoztunk, kifizettem és benyögte, hogy elfelejtette elhozni. Megígérte, hogy eljuttatja. Bíztam benne. De minek? Mivel kurva nagy rohanásban voltam, meg sem néztem tüzetesen a vinyót. Hazahoztam, leteszteltem, hál'istennek semmi baja. De lehet 1 hónap múlva elszáll.....Közben a tag sehogy nem érhető el.

Ezután jött a ''költözés alatt lehet elkeveredett'' duma.

A hirdetés: [link]

Többet nem leszek ilyen felelőtlen. Az üzlet az üzlet.
Az van és úgy van ahogy meghirdetted? Akkor mehet a biznisz! Így lesz ezentúl.

Nyálas vevőcsalogató szövegek, mögötte meg gyökér arcok... :(((

[Szerkesztve]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1020) Speed® válasza akaido (#1018) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ejh, kellemetlen. Reméljük javítható /olcsón..
Nekem volt pár rossz tapasztalatom, sajnos csak itt...

(#1021) poffsoft válasza Speed® (#1020) üzenetére


poffsoft
addikt

v@tera, teszvesz számít? nézz körül ott, és rögtön 100%-osnak fogod látni a PH!-t.... :)

[ Szerkesztve ]

(#1022) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhatósági oldal[link] frissítve eddig a pontig!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1023) urban racer válasza cd&dvd (#315) üzenetére


urban racer
senior tag

Tisztelt PH! tagok! cd&dvd nevű tag(ok) amatőr. De hihetetlenül kezdő. És olyan sunyi, hogy az valami hihetetlen. Mielőtt belekezdenék, hogy is történt igazából, szeretnék elnézést kérni, hogy ilyen régi hszre válaszolok, de csak most linkelték nekem MSNen.

Március elején(nem tudom honnan vette, hogy 2,5 hónapja...) rendeltem tőle kb 600-700 lemezt, összesen 40 ezer forint értékben. A postaköltség 5 ezer volt, amiből 2 ezret kellett állnom. Tehát összesen 42 ezer volt a vételár. A megbeszélt határidő után jött meg a csomag, ami a késői feladás dátuma miatt volt. Előre jeleztem, hogy időben kell a cucc, mert el kell utaznom. Ezek után mondtam, hogy a késői feladás és átvétel miatt majd ha hazajövök, akkor befizetem, vagy ha haveromnak van ideje, akkor ő befizeti. Miután hazajöttem, rá 1-2 nappal be is fizettem az elkelt DVD-k árát(30 K), majd pár nappal később a maradék 12-t. Itt én lezártnak tekintettem az üzletet, és kidobtam a befizetési papírokat(nem utalás, befizetés, van különbség!) Rá kb 1 héttel jött a válasz, hogy fizessek. Kérdeztem, hogy mit? Már múlt héten befizettem 2 részletben. Jött egy olyan válasz ami nyomdafestéket nem tűr. De nagyjából arról szólt, hogy fizessek még 5 K-t, vagy motorosbandával jönnek, megvernek stbstb. Itt kezdtem fosni, ugyanis egy papírom se volt meg, amivel igazolhattam volna a befizetéseket. Az még csak ráadás volt az éjszaka közepén jöttek telefonhívások, amik az orditozáson kívül semmiről sem szóltak. Befizettem még 5 K-t és ahogy nézem rá pár nappal kerülhetett ide a #2151 hozzászólás is. Az eredeti 42 ezres vételár helyett fezettem 47-et. Nem tudom, hogy ez mire volt jó. És hogy miért kommunikálok levélben? Egyszerű. Van bizonyítékom.
Sajnos nem közölhetek részleteket a másik fél engedélye nélkül, de a ph hszek és az emailek egy része még mindig megvan. Aszem az smsek is ki vannak mentve notira. Eltettem az 5 ezres csekket, meg kell csak keresnem, de a lényeg, hogy megvan.

''elkövetett pár elég súlyos úgymond patkányságot.'' Nem tudom miről beszél ez a szerencsétlen újonc. Eddig mindig sikeres üzleteim voltak, nem egy, nem kettő. Még külföldre is postáztam nem egyszer. A még meglévő ph tagok közül sokat meg tudnék nevezni, akikkel sikeres adás-vételem volt. Egyedül ez a ''patkány'' volt az, akinek nem tetszettem.

Ha ezt olvasod, vagy valaha valaki belinkeli neked, akkor üzenem, hogy legyél boldog az 5 ezremmel. Remélem, amikor elköltötted gondoltál arra, hogy más ezért a pénzért megdolgozott. Te meg csak aljas módon megfenyegettél.

A PH! tagoknak ugyanazt ajánlom, amit ő énellenem. Kerüljétek el. Van más,aki dvd-t árul, és nem újonc, ráadásul régebben fenn van ph-n, mint ez a féreg. És ha van még valaki, akit megfenyegetett, akkor javaslom, hogy ne sz@rja össze a gatyáját (mint én) ettől a cyber pöc$től, és lépjen fel ellene határozottan.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1024) old gray válasza urban racer (#1023) üzenetére


old gray
addikt

De miért fizettél +5k-t akkor??? Nem értem. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1025) Zebra válasza old gray (#1024) üzenetére


Zebra
csendes tag

Tényleg nem érted?
Szerintem azért, mert ő sem egy Chuck Norris. (Én sem vagyok az.)

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#1026) batmab válasza Zebra (#1025) üzenetére


batmab
senior tag

pedig Chuck Norris mkit lepörgö-forgórúgott volna:D

ON:vannak ilyen esetek azon kivül is,amik ide bekerülnek...
Igaz,Retro?? :O

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#1027) urban racer válasza old gray (#1024) üzenetére


urban racer
senior tag

Az utánad szólónak van igaza, nem vagy Csák. A kivel érdemes üzletelni topicban ezt kitárgyaltuk már, utólag máshogy csináltam volna. mind1. Ez van.
Ne offoljátok szét a topicot, mert jön a télapó ide is :)

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1028) Djuree válasza urban racer (#1023) üzenetére


Djuree
félisten

na látod, ezért kell megőrizni minden papírt, én is szívtam már ilyennel. azóta minden kis szart elteszek, akkor is ha 20ft-ról szól.
de tényleg nem kellett volna befizetned még 5k-t, ahol befizetted ott biztos van/volt nyoma.
meg nem hiszem hogy 5k ft-ért összeszedett volna egy csomó motorost és más városba leutaztak volna. több lett volna a benzinpénz. meg eleve, neked nincsenek haverjaid?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1029) old gray válasza Zebra (#1025) üzenetére


old gray
addikt

Hogyne érteném. De akkor sem fizettem volna a helyében. Szerinted lementek volna ''motoros bandával 5k-t bevasalni? Ugyan. Meg mi van ha lemennek? Betörnek hozzád és követelik a pénzt? Vagy megvárják amíg egy este egyedül mész hazafelé és elkapnak? Bár mindenki döntse el magának. Én sem vagyok csáknorrisz, de felőlem jöhettek volna. A kapuig max. :D

Túl sok akciófilmet néztek..... :P

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1030) vepe válasza old gray (#1029) üzenetére


vepe
senior tag

pedig ő kitudja nyomni a palacsintából a lekvárt is... ;]

(#1031) Enemy


Enemy
aktív tag

Általánosan!::::)

kb 1 éve volt egy srác vettem töle egy 9800 pros kártyát .. a kártya jó volt de a hozzá adott garlevél nem ezé a kártyáé.. kicsit be.. tam .. nem kis összeget kifizettem.. De szerencsére korrekt volt a srác.. a nevére nem emlékszem... pénzt vissza adta..


Mellesleg utálom azokat a beprobálkozó embereket aki minden kérdés nélkül beajánlják a kihirdetett ár felét.. és mellékesen klasz megjegyzést tesznek arra miért akarom reális áron eladni a dolgot..Hozzáteszem reális.. Meghirdetett dolgokat mielőtt felteszem (körbenézek a hasonló aprós oldalon és tájékozódok az árról) beárazom. Reálisan. NEm az Euronics, mediamarkt mertró, tesco, auschan stb.. termékeit árazom át újnak titulálva. fogadjuk el amit egyszer eladtak az már el van adva tehát felőlem vehették egy órával előttem a boltba de az nekem akkor sem új.. A garpapír le van pecsételve.. számla van róla .. a bolti árat megközelítve eladható. de egy hónapos készülék esetén ne kérjük már az akciós árat.. mert sorry de ha veszek egy ramot egy kisker boltban és máshol beszámíttatom vagy itt el akarom adni ha én adom el akkor mindenki lefele viszi az árat.. fele 3/4 ..

Elégé kihoznak a sodromból.. és sajnos nyomdatürő dolgokat tudnék ott hagyni..

Aki zürös azt kerülöm.. gyanakvó ember vagyok.. bár sokan átvágtak de minden embernek megadom az esélyt..




„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#1032) Superman válasza Enemy (#1031) üzenetére


Superman
nagyúr

Igazad van abban, amit írsz, egyetértek, de van egy apróság:

''fogadjuk el amit egyszer eladtak az már el van adva tehát felőlem vehették egy órával előttem a boltba de az nekem akkor sem új.. ''

Nekem vettek egy Nokia N95-ös mobilt ajándékba, megnézegettem, aztán visszatettem a dobozába és el akarom adni, mert semmi szükségem rá. 1 hetes, még csak kézben sem volt, használva sem. Ez sem új? Úgy értem, ha semmilye nincs kibontva, védőfólia rajta, stb. Mert akkor, ha tegyük fel megbízol, hogy vásároljak neked nagykerben, akkor ha már kihozom a nagyker ajtaján, az sem lesz a szó szoros értelmében új, hiszen te tőlem veszed meg....

Más: nem tudtam hová beírni, a segítségeteket kérem. Több dolgot adtam már el, de ilyen nagy értéket még nem. A Nokia N95-ös telómról van szó. van rá vevő, de az ország másik végébe kellene eljuttatnom. Na most én ilyen nagy értéknél eleve ki akartam zárni a postát, a GLS-t (bár ez utóbbi megbízhatónak tűnik). Szerintetek mi lenne a legbiztonságosabb? értékbiztosítás? GLS? Vagy?....
Márcsak azért kérdezem, hogy se a vevő, se az eladó ne járjon rosszul és ne történjenek malőrök.

(#1033) Superman válasza urban racer (#1027) üzenetére


Superman
nagyúr

Pedig Chuck Norris a legjobb volt és az is marad. A legenda. :DDD Bruce Lee-t is simán legyőzte volna, ha nem neki kellett volna veszítenie a filmben. :DDD

(#1034) Tibiajax válasza Superman (#1033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lol
Egyébként pedig vigyázzatok a sok offal, mert rátok is lesz szólva, mint ahogy velem tették...

(#1035) -Nemtom- válasza Superman (#1032) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Szerintetek mi lenne a legbiztonságosabb? értékbiztosítás? GLS? Vagy?....

felültök a vonatra/buszra és félúton találkoztok...

(#1036) old gray válasza Superman (#1032) üzenetére


old gray
addikt

[link]

Ilyen tételnél az az 1590 / 1890Ft postaktg. elhanyagolható. De a futár sem rossz (igaz most rendletem egy 22'' CRT-t a GLS hozta és szétzúzták. A káva szétnyílt ill. betört. Szerencsére teljes körű garancia volt rá, így ingyen kicserélték)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1037) sasa311 válasza Superman (#1032) üzenetére


sasa311
veterán

Futárszolgálat teljes körű biztosítással.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1038) poffsoft válasza Tibiajax (#1034) üzenetére


poffsoft
addikt

bizony, szólva lesz télapónak a végén. ;]
Szvsz ez még belefér, de a másikon nem győz takarítani.... :B

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#1039) djtoomi


djtoomi
addikt

Nekem sajnsos van egy hatalmas fekete pontos tapasztalatom.És a szégyen,hogy nem egy újonctol,hanem kéremszépen egy őstagtól!!!Az emlitett ''úri''-''ember'' az a bizonyos Chaser nevű kolléga.Vettem tőle egy x2 3600+-t,cserébe adtam egy x1300prot,egy athlon 64 3000+-t és még 3k-t.A proc megjött kb 4 napra rá,a lábainak a fele kb hajlott volt,jó ez lehet hogy nem az ő hibája hanem a posta hibája,de mindegy,nem ez a lényeg.Én feladtam a cuccot,visszajött rá 2 hétre,ujra feladtam,2 napra rá visszajött.Feladtam a procit,hogy akkor mi van,közben én elutaztam két hétre,sebaj.Megjöttem,rá 3 napra üzenet hogy kezd ideges lenni,személyes találkozo,hú de nem járok jol,adjam oda a procit,vagy az árát,vagy a cuccot.Azota probálok intézkedni,közben nekem a proci nem jött vissza,''elvileg'' ő sem kapta meg,de vissza sem jött,vga-m itt van ugyan,és azota fenyegtőzés meg minden,nagynehezen normalizálta magát.Hétőn mondtam neki,hogy mosmá elegem van,vagy pofa be vagy elküldöm a cuccot,sikerült szerznem viszonylag oclson egy másikat,akitől vettem ugy beszéltem emg vele hogy vagy szerdn(tegnap) vagy legkésőbb ma feladja.Ezt természetesen Chasernek is mondtam,és most kaptam egy fél órája privit,hogy semmi enm jött,meg különben is mit várjon tőlem,ha keddig nincs ott,vagy az ellenértéke vagy valami hasonlo értékű hardver,akkor hu de féljek személyes találkozás miatt.Most megmutattam neki a ma feladott csomag szelvényét,hogy végre hagyjon békén,foga be a csőrét,és huzzona fenébe.Velet többet nem akarok üzletelni.És ha tehetem másnak sem ajánlom!!!

Hogy más is lássa:[link].Itt a szelvény.Itt is megkérem hogy szálljon le rolam!!! :R :((( :((( :((( :(((


u.i.: Előtte is sok sikeres,gond nélküli üzletem volt,utána is volt nem egy,postával voltak bajaim,nem is akartam a posta féle megoldást.De kénytelen voltam.Rosszul jártam.Ja és természtesen az egészből én buktam a proci kétszeresét,ő emg virul a fejében,és abban sem vagyok biztos,hogy amit elküldtem a saját procija,az sem kapta meg,vagyis az is előfordulaht hogy 2 procin ül. :((( :((( :((( :(((

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1040) Kötelező


Kötelező
senior tag

Sziasztok!!

Sajnos rossz tapasztalatom van jhos910 nevű ''taggal''!
a srác ''Pólóra nyomtat''. És vinyómat adtam neki 2 db pólóért. A vinyó már rég ott van és a pólók még sehol. Azt mondja ha lesz ideje feladja és össze vissza hazudozik asszongya hogy feladta csütörtökön multhéten de azóta sincs sehol. aztán tegnap előtt bevallotta hogy nem is adta fel. Meghogy semi közöm sincs hozzá hogy ő mikor megy postára. bevan csomagolval meg minden csak fel kéne adni :W és hogy ne én szabjam meg az idejét hogy mikor megy feladni.majd én beosztom Ok? Ezt irta :(( ja meg kérdezem hogy mikor jársz a posta felé. Hát aszongy hogy munka után este 10 kor benézek ha zárva van holnap is benézek munka után :(( :(( meg semmi közöm hozzá hogy ő mit csinál a szabad idejébe és hogy mikor megy feladni...Szóval nemtudom hog yhol van mit csinál de nagyon megbánja ha nem érnek ide a pólók.... :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((( :((( :((( :((( :(((





:(

(#1041) Djuree válasza Kötelező (#1040) üzenetére


Djuree
félisten

menjen be egy tescoba postára, oda mehet 10 után is, 0-24-ig nyitva van :DDD
ez elég idegesítő lehet, engem is felbaszott volna rendessen :(((
nem hiszem el hogy reggel, munka előtt (a posta elég korán nyit) nem tudja feladni, vagy nem tud ebédszünetben elmenni egy postára (elég sok posta van, biztos hozzá közel is van egy max. 15 percre).

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1042) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhatósági oldal [link]frissítve eddig a pontig!

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1043) Calibos válasza Kötelező (#1040) üzenetére


Calibos
addikt

Itt a PH-án hírdet valahol?

(#1044) Lortech válasza djtoomi (#1039) üzenetére


Lortech
addikt

Nem 1db feladószelvényre van szükség, hanem - ha jól vettem ki - 4-re. Valahogy nem kóser nekem a néhány helyen, kiváncsi vagyok Chaser reakciójára.


Realradical: No látom, Chaser már kapott is egy rossz értékelést (bár nem tudom, hogy ezen eset miatt-e, de gondolom). Már párszor be lett szólva az embereknek, hogy ne offoljanak, és menjenek ringbe, meg nem tudom hova.
Szerintem viszont ezek a viták pontosan ide tartoznak, mindkét fél megnyilatkozásának teret adva, a fél-offokkal, a kívülállók véleménnyilvánításaival együtt (akik - köztük én is - segítenek tisztázni a helyzetet, megfogni a lényeget ). Nem elég az, hogy valaki beír ide egy feketepontot, hanem pont a részletek a fontosak, az eset részletes kitárgyalása, hogy mindenki megitélhesse kedve szerint az ügyet. Ha ez priviben történik, akkor hibás képet kaphatnak az itt üzletelők egy-egy emberről, ha ringben történik, akkor ott lesz off, mert a többi fórumozó számára nem a személyes nézeteltérés szempontjából lényeges a vita, hanem az üzlet részletei miatt. Én tudom, hogy a több hozzászólás több munkát jelent nektek, de ettől még a topik fő feladatát nem hiszem, hogy mellőzni kéne/szabadbna.
A másik, a kivel érdemes üzletelni topikra ez természetesen nem áll, ott egyszerű a dolog, ha valaki elégedett volt, akkor beír, nincs miről vitázni.
Szóval engem érdekelne egy moderátor vagy házigazda véleményére, aki eldönthetné, hogy akkor mi is mehet ebben a topikban.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#1045) Kötelező válasza Calibos (#1043) üzenetére


Kötelező
senior tag

Igen itt hirdet! [link]

Ma azt irta délelőtt feladja. Kiváncsi leszek. Ugylátszik használt az beirásom. :((

:(

(#1046) Krissz22 válasza Lortech (#1044) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Egyetértek!

(#1047) Chaser válasza djtoomi (#1039) üzenetére


Chaser
titán

Kedves fórumtárs, nagyon nem szeretem, ha lejáratni próbálnak, sok mindenre ''kicsit''másképp emlékszel vissza, mint ahogyan történt. De ne aggódj, én vagyok olyan előzékeny, hogy a priviket nem törlöm ki, így módomban áll megosztani majd a közérdeművel is :R
-Egyelőre csak annyit, hogy elmondásod szerint a csomag sérülve érkezett, amiről Te jegyzőkönyvet nem vetettél fel.
-Nekem azt mondtad 4 lába volt elhajolva, nem pedig a fele...
-Semmilyen igazolószelvényről nem jött eddig másolat, a tegnapit kivéve./az enyém itt van, majd belinkelem én is/
-Elmondásod szerint sima! levélként adtad fel utoljára a procimat, ami azóta sem érkezett meg hozzám, tévedsz, nem ülök rajta, először kölcsönkértem a boltból ahol dolgozom egy kis sempront, múlt héten pedig vettem egy 4200-es x2-t...

Köszönöm, hogy nem ajánlasz senkinek, utoljára kb 1.5-2 hete Ősemberrel bizniszeltem, és képzeld, vele is, mint eddig szinte mindenkivel problémamentesen zajlott le az üzlet.
És amennyiben nem érkezik meg keddig valami, ami fedi az x2-m árát, már készülhetsz is egy személyes találkozóra, nem fenyegetőzésből mondtam, ígértem. Lexarom az útiktsg-et is, megtéríted te azt magadtól úgyis...

Be fogok linkelni minden privit, meg a feladóvevényt is, ha nem rendeződik a dolog keddre.
[link] itt utánam lehet érdeklődni mennyire szavahihetetlen ember vagyok..ismernek egy páran onnan is.


szerk: #1044 Lortech : :R igazság szerint kettőre vagy háromra lenne szükség, mivel elmondása szerint, mikor az én csomagom megérkezett, az, amit ő feladott, még a postán volt, és ekkor újraküldette, amihez nem kell újbóli feladás. Aztán ugye már az a verzió volt, hogy a procim küldte vissza, ami egyből visszament, és akkor sima levélként adta fel...Persze kérdeztem, hogy az eredeti csomag feladóvevénye hol van, de az nem lett meg sajnos, időm nem volt még a postán utánajárni, de meglesz.

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1048) Speed® válasza Chaser (#1047) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A sima levélként feladott procinak kanyi van, akár valamelyik postás gondolta úgy hogy a csomag neki tetszik, akár te (nem gyanusítgatás!).
Ez jó lecke lesz neki (is), postázás levélformában 5000Ft érték alatt ajánlottan (de rendesen bedobozolva, hogy ne dobhassák a postaládába!), 5000FT feletti értéknél tértivevényes ajánlott formájában. Ez 2kg-ig mehet így, felette csomag, azzal meg nem szokott gond lenni (legalábbis nagyon kevés esetről tudok).

djtoomi
Többek közt ez az ügy is arra késztet engem, hogy szóljak, ideje átértékelned, hogy 14. évesen mit szabad csinálnod és miket nem kéne...
Felelőtlenkedni/kapkodni az üzletek során, állandóan kavarni az időpontokkal/helyszínekkel (tudod milyen macerás volt az összes üzletünk eddig, roPHka féle alaplapos vételnél is közreműködtem, az sem volt egyszerű húzás tőled..) nem életbiztosítás és nem vet rád jó fényt :( Biztos vagyok benne, hogy megfelelően higgadtan le lehet ezt rendezni, állj korrekten a dologhoz és légy te is az, ha hibázol, azt be kell ismerni, nem ágálni ellene. Remélem megoldódik az ügy, Chasertől nem kell félni, csak egy pingvin ;) :D

(#1049) Kötelező válasza Speed® (#1048) üzenetére


Kötelező
senior tag

Chasertől nem kell félni, csak egy pingvin

? :DDD ? :Y :D

:(

(#1050) Kötelező válasza Kötelező (#1040) üzenetére


Kötelező
senior tag

megbeszéltük és feladja a pólót még ma. Sorry a hitetlenkedésért. Mindenki forduljon hozzá bizalommal. csak egy kis csuszás volt a dologban. :)) :D

:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.