Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Nem akarok és nem is szeretnék ítélkezni felőllem az őreganyám is felléphet a ph-ra és nézegetheti a forma1 topikot.De egy sms,vagy egy telohívást elengedtem volna bocsika de még sem tudok menni stb...

Már lezártam magamban és ilyen emberkékre nekem nincs szükségem.Igazából már az indok sem érdekel kb annyira mint őreganyámat a salakmotorozás.

(#8502) poffsoft válasza sasa311 (#8497) üzenetére


poffsoft
addikt

nagyon ráéreztél. Eltávozott körünkből.. Ha nagyon bízol benne, a mailján még próbálkozhatsz... :B
Dodi72: ilyen maradi az öreganyád??? :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8503) Ayg0


Ayg0
senior tag

Nos, azt hiszem belefutottam a 2. kerülendő emberembe. Az apróm topicjában jelentkezett Sogi555, hogy lenne neki egy olyan kütyü amilyet keresek. Nyilvánosan megbeszéltük, hogy ennyit és ennyit tudok adni érte ilyen és ilyen feltételekkel. Habozás nélkül elfogadta, majd privátban elküldtem neki a címet, hogy hova postázza. Eltelik a péntek, a hétvége, a hétfő, a kedd és még mindig nem jelentkezik, hogy feladta e vagy sem. Gondoltam felnézek MSN-re, hátha ott elérem... "Szerencsémre" aktív volt és köszönés után rákérdezek mi a pálya. A válasz a sunyításkor szokásos 'így meg úgy nem voltam sry' de egyébként is jött egy srác aki többet ajánlott érte és... :) De mondom a mi egyezségünkkel mi van? Válasz: 'hát ezaz, hogy nem egyeztünk meg semmiben' :DD Felfrissítettem a kis memóriáját, a topicról illetve, hogy már a címet is elküldtem etc etc etc aztán elköszöntem, ahogy ő is. :) Szerintem egyértelmű helyzet és különösebben nincs mit hozzáfűzni.

Tehát Sogi555 kollégának egy szép fekete pacát kérnék bevésni és használja egészséggel. :R

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#8504) #00809728 válasza poffsoft (#8502) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Sajna igen ugyanis már nem él lassan 15éve.

(#8505) kaller1 válasza Ayg0 (#8503) üzenetére


kaller1
veterán

Az egészből ez tetszett a legjobban:
Ja és szerintem nem feltétlen kell nézni a rangot, elég régóta teszveszelek is
És akkor még mondja valaki,hogy nem kell gyanúsan nézni az újoncokra... :U

Természetesen tisztelet a kivételeknek... :)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#8506) Ayg0 válasza kaller1 (#8505) üzenetére


Ayg0
senior tag

Pontosan. Bár épp akad egy ellenpéldám is Mokele kollega személyében aki szintén újonc, de minden rendben ment vele. Türelemes volt, előre utalt stb tehát azért lehet normális embereket is találni, de a többség... Szigorú feltételek kellenek és aki tisztességes, megbízható, az úgy is átmegy a rostán. :K

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#8507) hucsikoi válasza sasa311 (#8497) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Küldj neki e-mailt, egy próbát megér,ha megbízol benne. :R

(#8508) udi válasza juliabrilke (#8500) üzenetére


udi
őstag

Nekem pl a nagyim lépked be állandóan és össze vissza irogat...na tessék,most is,már megint :D :DDD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8509) juliabrilke válasza udi (#8508) üzenetére


juliabrilke
addikt

Javasolni is fogom a házigazdáknak, hogy sikeres belépéskor lehessen betölteni a felhasználóhoz rendelt profilokat. Amikor bejelentkezel, akkor kijön egy profilablak, amiben benne lenne, hogy párom lépett be, hugi..nagyi. Nem lenne félreértés. :DDD
De nekem az is feltűnt, hogy itt sokan vásárlási szándék jelzése után elutaznak vagy balesetet szenvednek, esetleg kórházban voltak. :D Ki érti ezt? :D

(#8510) Realradical


Realradical
őstag

Üdv Mindenki!

Lett egy kis időm és nem tudok megülni a seggemen.

Szó volt róla, hogy az előreutalásos üzleteknél előforduló átveréseket egy közbenső megbízható személlyel ki lehetne küszöbölni oly módon, hogy ennek a személynek a bankszámlájára menne át a pénz és mikor az áru megérkezik a vevőhöz a pénz továbbküldésre kerül az eladónak.
Ehhez keresem a megbízható személyeket akik éreznek magukban hangulatot ehhez a teendőhöz. Egyenlőre minden csak tervekben létezik.
Ehhez gondoltam, hogy kreálok egy honlapot amin ezeknek a személyeknek a banktípusa (MKB,CIB, OTP stb.) és valamilyen elérhetősége ki lenne listázva.

Tehát ami szükséges a projecthez:
- sok régi bizniszmanner aki tudja a megbízhatóságát igazolni
- egy jogilag szépen kidolgozott rész arról, hogy mi non-profit vagyunk és felelősséget csak xy adat/papír megléte mellett vállalunk az utalt pénzért
- meg még ami eszünkbe jut

Azért, hogy legyen értelme csinálni is a dolgot és ne csak a felelősség/baj járjon ezzel a melóval úgy gondoltam, hogy az árú értekének 5% a "megbízható ember" számláján maradna, mint díj. Ez olyan átlag 1000ft-ra jönne ki szerintem ami egy vállalható összeg szerintem minden oldalról.

No várom a kommenteket, hogy van-e értelme egy ilyet létrehozni. Többször volt róla szó már, de egyenlőre nem történt semmi eksön.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8511) udi válasza juliabrilke (#8509) üzenetére


udi
őstag

Jesszusom akkor lehet hogy utaznom kell vagy el fog ütni valami és még nem is tudok róla...huu most megijedtem.Résen is leszek hogy nehogy elgázoljon egy szemeteskocsi :D :DDD :DD

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8512) henry1998 válasza Realradical (#8510) üzenetére


henry1998
csendes tag

Szia!

Nagyon jó ötlet, mindenképpen biztonságosabbá tenné az ilyetén üzleteket!
A vevőt az 5% nem vágná földhöz, és nem kellene izgulni napokig, hogy átvágták,
avagy nem!
Az eladó meg, aki nem megy ilyen dologba bele, mindenképpen gyanús!
Remélem sokan támogatnak!
Üdv.

(#8513) Rive válasza Realradical (#8510) üzenetére


Rive
veterán

No várom a kommenteket, hogy van-e értelme egy ilyet létrehozni. Többször volt róla szó már, de egyenlőre nem történt semmi eksön.
A neten keresztüli üzletkötésnek annyi az előnye, hogy gyors, egyszerű - még, ha kicsivel nagyobb is a kockázata, mint a többi lehetőségnek.
Harmadik fél közbeiktatásával épp a gyorsaság és az egyszerűség tűnne el. Ugyanakkor a kockázat maradna a régi, hisz' továbbra is vagy rendes árut kapsz, vagy sem: vagy rendes embertől, vagy sem.

Nem hiszem, hogy igazi igény lenne a módszerre.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8514) juliabrilke válasza udi (#8511) üzenetére


juliabrilke
addikt

Neeeem. Ha rábolintasz valamire, hogy kell neked vagy bejelentkezik egy vevő, na akkor vigyázz magadra. Mert sok emberrel ilyenkor történnek ilyen misztikus balesetek és egyéb furcsaságok. :DDD :D Megesik! :U

(#8515) Realradical válasza Rive (#8513) üzenetére


Realradical
őstag

Hát, gondolom csak a nagyobb értékű áruknál lenne erre igény. Azért egy 50k fölötti cumónál szerintem a biztonságért cserébe megéri +1-2 nap bonyolítás. (bár ha netbankja van a köztes személynek és azonos a banktipus pl. OTP-OTP-OTP akkor mindez nem több mint +1-2 óra)
Bár a bonyolítás miatt lehet, hogy valóban megeszi a fene a projectet :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8516) akoska07 válasza balazs_t (#8495) üzenetére


akoska07
nagyúr

ugy gondolom már nem is fog jelentkezni.
én ha szeretnék vmit rendbe hozni,akkor azt a lehető leghamarabb tenném.

igen,sima DDR1 volt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8517) Hekxer válasza akoska07 (#8516) üzenetére


Hekxer
tag

Üdv
Én ördög1015-re hívnám fel a figyelmet!
Volt egy hirdetésem amiben egy Eheim 1046 (12V)-os pumpát hirdettem!
Ő megkeresett hogy érdekelné (priviben, msn-en is ami megvan)!
Egyeztetés után mondom jó postázom neki
Amikor megérkezett ő először avval jött hogy hiányzik az eleje (mire felvilágosítottam hogy ennek nincs olyan takaró cucca)!
Aztán meg hogy a szállítás közben elrepedt a hátsó kék müanyag egy része!
Végül pedig annyi írt hogy próba után utal nekem
miután megadtam a számlaszámom ami kb 1 hete volt és többszöri privátra sem reagált!
Tegnap ahogy bejelentkezett el is tűnt!
A kár ami ért 6k postával együtt ami most pont hogy kéne nekem :W

Megvan a címe és a neve is!

Ez volt a hirdetés : [link]

[ Szerkesztve ]

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#8518) Hekxer válasza Hekxer (#8517) üzenetére


Hekxer
tag

[link]

Itt kerestük meg egymást!

Esetleg valaki tud róla valamit? Hogy tudom visszaszerezni a pénzemet?

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#8519) henry1998


henry1998
csendes tag

Sziasztok!
Kérnék bogi999 kollegának egy nagy-nagy feketét beróni!
Kb.2 hete megkeresett egy általam hirdetett teló ügyében!
Kérte, hogy utánvéttel küldjem el neki a telót!
Nyaralni voltam éppen, így direkt rákérdeztem, jó-e neki egy hét múlva!
Miután hazajöttem, mégegyszer rákérdeztem, küldhetem-e!
Igenlő válasz után szerdán postáztam is.
A csomag CÍMZETT ISMERETLEN-ként jött vissza, pénteken.
Ma újra megkeresett, pü-ben, hogy várja a telót, mikor küldöm!
Írtam Neki, hogy csak átutalás esetén postázom ezek után!
Most kaptam új pü-t Tőle, hogy küldjem el megint utánvéttel!
Válaszomat gondolhatja mindenki....
/sanda gyanúm, hogy ferkow11 keze van a dologban,
egyike lehet hű csatlósainak, akiket a múltkor toborzott nagy bőszen/

(#8520) Macka válasza Hekxer (#8518) üzenetére


Macka
veterán

PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#8521) greatchaos válasza Realradical (#8510) üzenetére


greatchaos
addikt

ilyen jellegű dologban benne lennék, mint segítő. van több banknál számlaszámom, így ez nem lesz gond, a leinformálhatóságom sztem egyszerű.

a a többiek is így gondolják, akkor belekezdhetünk egy ilyen jellegő projektbe

szerk: ami nem jó viszont, hogy a régi motorosok már nem használnák, az újak meg nem tudnának róla

[ Szerkesztve ]

(#8522) udi válasza juliabrilke (#8514) üzenetére


udi
őstag

semmire sem bolintok rá ezek után :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8523) Hekxer válasza udi (#8522) üzenetére


Hekxer
tag

Hát én is adtam már meg vettem már sokmindent itt a PH-n de ez volt az első és az utolsó is hogy bedőltem! :W

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#8524) Ndruu válasza henry1998 (#8519) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem

"Igen korrekt az eladó tanúsítom" :U

Harrrr!!!!

(#8525) Realradical válasza greatchaos (#8521) üzenetére


Realradical
őstag

Hát úgy néz ki , hogy ez süllyesztőbe kerül...az érdeklődés túlontúl alacsony, hogy megérje a szívást míg összehozza az ember.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8526) udi válasza Realradical (#8525) üzenetére


udi
őstag

én is ezt látom sajnos :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8527) Satan_Claus válasza Realradical (#8525) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nem igazán jó, mert a közvetítőnek kellene kipróbálni az alkatrészeket (szerintem legalábbis). Egy alaplap próba komplett gépépítéssel ér fel. :U

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#8528) Xaero88 válasza Satan_Claus (#8527) üzenetére


Xaero88
tag

Egy e-mail a sok közül.

Feladó: mack john [mackpolo007@yahoo.com]
Küldés időpontja: 2008. 09. 02., K 23:49
Címzett: Osszián Solymos
Tárgy: K750i házrészek,alkatrészek

Hello,
Am Mr.Mack polo from Canada, i Just got a New Store in West Africa (Nigeria) and i will like to buy your item, and i will be paying you $800.00 USD for the item and shipment EMS OR DHL to my New Store in Nigeria And i will like to Know How many of this item you have for sell and also if you have any other items for sell, So kindly email me back to this email below: mackpolo007@gmail.com Or mackpolo007@yahoo.com so i look forward to your reply back soon
Thanks.

(#8529) greatchaos válasza Realradical (#8525) üzenetére


greatchaos
addikt

amit mondtam az előző hszemben, hogy a régiek már nem, az újak még nem használnák - szvsz

(#8530) greatchaos válasza Satan_Claus (#8527) üzenetére


greatchaos
addikt

véleményem szerint csak a pénzügyi biztonság lett volna a cél, nem pedig a kereskedelem tárgyát képező alkatrészek tesztelése.

(#8531) Zozzant


Zozzant
addikt

Óriás feketepont egy unatkozó 1 hozzászólásos tinédzsernek bandsman Máté Roland, Bicske

Nagy hévvel elkezdte érdekelni a felni+gumi, megadtam neki a számomat, megkérdezte hogy nem baj-e ha csak kedden vagy szerdán viszi el. Persze, hogy nem. Hétfőn felhívom a számukat, gondoltam valamit tudjak már mire számíthatok, faterja(!) veszi fel, kiderült, hogy nem is jó a kocsira a cucc amire venni akarja a fiacskája. Online megnéztem neki, hogy mi lenne jó a kocsira, és magánban meg is írtam a gyerekének. Ráadásul megkérdezte hogy te vagy az aki felhozza pestig? Persze hogy ilyenről szó sem volt. Megkértem, hogy kedden hívjanak vissza, hogy akkor miújság kell-e. Nem hívtak, semmilyen formában nem értesítettek. Más károm nincs szerencsére mint az egy telefon.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#8532) Satan_Claus válasza greatchaos (#8530) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

De aki trágyát ad, már nem csak azt mondhatja, hogy a vevő rontotta el, hanem, hogy a köztes személy "törte el".

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#8533) greatchaos válasza Satan_Claus (#8532) üzenetére


greatchaos
addikt

éppen ez az, hogy esetlegesen egy az üzlet szempontjából lényegtelen figurát belevenni. csak komplikálná a dolgot. az, viszon, hogy az anyagiak biztosan eljussanak A-ból B-ig, az rendben van.

gongolj bele X feladja a közvetítőnek. kifizeti a postát, kibont, tesztel, becsomagol, felad. ezek mind költség! a köz

vetítő ezuán újra becsomagol, felad. ez szintén pénzbe kerül. aztán a termék megérkezik Y-hoz, akinél esetleg meg nem jó. kit fognak elő venni? - a közvetítőt...

ez a része már annyira túlbonyolítaná a dolgot, hogy nem érné meg és teljes embert is kívánna,, esetlegesen egy nap több termék tényleges letesztelése munka mellett ezt nem várható el senkitől, főleg ingyen.

a közvetítői szerepért az az 5% még csak csak, de itt dupla postaköltség, rengeteg idő, ami sosem térülne meg, illetve ilyen nem fog elvállalni egy munkából élő. ami meg még hozzátartozik, hogy ha tesztelni akar, akkor minimum 40-50k-s alkatrészarmadával kell otthon rendelkeznie, hiszen ahány proci, annyi lap, vga-k tömkelege, hdd-d, tápok...

így ezt én nem tartom semmi módon kivitelezhetőnek

(#8534) tothl válasza Xaero88 (#8528) üzenetére


tothl
addikt

Mi ez a marhasag ? Ez akkor kanadai amikor a nagyanyam. Nameg a bizniszrol sem sok derul ki, mi ertelme az ilyennek ? :)

(#8535) Synthwave válasza kene84 (#4630) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Üdv.

Remélem ezt már tisztáztuk. :K Az "inaktívságom" oka az aláírásomban olvasható, hidd el, én jobban nem örültem a dolgoknak. :( Otthon pedig nincs netem...
A RAM-mal csak szívességet teljesítettem valakinek (az Ő RAM-jai voltak és Nála is voltak, csak elfelejtkezett rólad :W ), akivel azóta (még márciusban) már beszéltél is, s elrendeződött a dolog, s megkaptad a memókat.

Bízom benne, hogy sikerült a személyem ellen felmerülő kételyeket ezennel eloszlatnom. Immár az új telefonszámom is az adatlapomon van. :K

:R

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8536) old gray


old gray
addikt

Sztem a topicnak semmi jelentőség immár, a "társ-topicban" (jelentsd a csalókat ....) sincsennek már jelen a moderátorok / házigazdák, nincs "súlya" az egésznek, olyan mint egy játszótér, ahol lehet sárral dobálkózni. Topic = piece of shit. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8537) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Előzetesen megjegyzem, nem kérek negativ bejegyzést a srácoknak, csak a figyelemfelkeltés miatt, illetve hogy legyünk kicsit figyelmesebbek! Mindketten küldek privit, hogy mégsem vennék meg, anyagi vesztesség nem ért.

imikee
(lelkes újonc)ment PÜ! procit megveszem!!!!

kb 4nap múlva meg, hogy mégsem.

CsaBully: Gyárlakó kollega egy aksit vitt volna, de nem kapott még fizut. Persze megértem, ha nincs lé, hiába van szándék, úgy nehéz elvinni. Ő is küldött privit, hogy mégsem szeretné, szóval amennyire lehetett, figyelmes volt.
Egyből utána elvitte más, nem volt ezzel probléma, de,

DE!

Kérlek benneteket Csak akkor foglaljatok le valamit, ha nem függ tesvér/Nővér/apu/Anyu/főnök-től.
Vagy akkor kérlek vigyétek is el, ha megrendeltétek... (mivel anyagi kár 0ft ért, tényleg nincs gond, csak akár ezen üzletek is bukhatnak, nem beszélve az adott szóról...)
Ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#8538) Nyugdíjas válasza Synthwave (#8535) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

elég naprakészen reagáltál;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8539) udi válasza greatchaos (#8533) üzenetére


udi
őstag

még végigolvasni is bonyolult.... :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8541) Szneki Bolt


Szneki Bolt
csendes tag

Esnyocas társunknak egy fekete pont.

Nem osztottam még feketét, de úgy érzem elég sokat bukok egy számára már 1hónapja foglalt terméken, amit 1000%-ra meg akart venni. Lehet hogy én voltam túl jóhiszemű, ezért elnézést kérek.

... a zsíros kenyér sosem esik a vajas felével a földre...

(#8542) Xaero88


Xaero88
tag

Helló. Adott volt ez a termék.

Megbeszéltük hogy megveszem, találkozzunk a Blahán 13.00-kor.
Én odamentem, 13-kor felhivtam hogy Ő hol van, azt mondta kér még fél órát mert valami közbejött neki. Jó,addig bementem a mekibe,megebédeltem. Fél 2 óta folyamatosan hivom, hol ki van kapcsolva, hol nem veszi fel.

Egy szélhámos.

Nagy fekete lacagy-nek.

(#8543) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sajnos én fekete pontot nem adhatok a diósdi rémnek, de [link] ennek és az elözmények okán mindenki gondolja át akar-e vele üzletelni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8544) Macka válasza Gyuri27 (#8543) üzenetére


Macka
veterán

Mi ez a rém sztori? :F

(#8545) DarkManus


DarkManus
csendes tag

Nem most történt hanem kb 7 hónapja az én szomorú történetem.
Monev kollega vert át szépen. A történet a következő: 1 egész gépet adtam el neki a következő feltételekkel: 20e rögtön az átadásnál, 40e pedig 2 havi törlesztésben. Nem vagyok teljesen láma ezért minden óvintézkedést már előre megtettem, amik a következők voltak: A személyi, lakcímkártya, tajkártya fénymásolata, illetve a munkahelyének az igazolása, hogy ott dolgozik 12 éve. Szerződést kötöttünk, hiba nem volt benne. Utána jött a gubanc, az emberünk felszívódott, a munkahelyéről úgy távozott, hogy ott sem tudtak róla. a többit sejthetitek....
Tehát 40e kár ért, azért ez nem 2fillér.

Az ügy a bíróságon most emelkedett jogerőre, a pénzem épp behajtás alatt áll, remélhetőleg hamarosan megkapom. A látogatásaimkor bújkált, illetve szépen meg lettem fenyegetve az 1-ik valszeg rokona, által.

KERŰLJÉTEK!!!!

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8546) Nyugdíjas válasza Macka (#8544) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaja, ezt akartam kérdezni én is:K

Úgy csinál a kolléga "az előzmények ismeretében", mintha ez evidens lenne, hogy Nándika bazárját naprakészen kövessük;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8547) Ndruu válasza Macka (#8544) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Klikklink

Harrrr!!!!

(#8548) Nyugdíjas válasza Ndruu (#8547) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Zavaros egy sztori...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8549) tkesy


tkesy
őstag

Szokásos: ki adta --> kinek --> miért

Xaero88 --> dancefront --> indoklás
Kerio --> Foxxika --> indoklás

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#8550) tkesy


tkesy
őstag

Nos, rohamtempóban átnyálaztam az utolsó frissítés óta keletkezett majd 1800 hozzászólást, és ez alapján frissítettem a listát...
Ha valaki valamivel nem ért egyet, akkor azt ide, a topikba írja!!

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Tévedés jogát fenntartom!

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.