Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) KillHates válasza udi (#8900) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ebben igazad van, de ha a telefonját sem veszi fel, aztán kikapcsolja, (és érdekes módon a hirdetését lezárja - magyarán eladta másnak) szerinted jelentkezni fog? Nem érdekelne a dolog, ha legalább küld egy sms-t hogy nem aktuális már. vagy egy privátot, hogy bocs de ma valami közbejött, de semmi reakció... Lapítás az van, meg sumákolás:
Hirdeti a 8800GTX videó kártyáját olyan dumával, hogy nem használja ki, tegnap meg elkottyantotta, hogy GTX280-ast vesz... Kérdeztem is tőle, hogy akkor miért kell ilyen vaker? :U
Na mindegy, beírtam a többieknek a hirdetésébe, hogy figyeljenek oda. :K

MOD: persze a posta azóta sem fizette ki a munkámat :D :(

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8902) Macka válasza Gyuri27 (#8889) üzenetére


Macka
veterán

Abban az esetben jelentős, ha az útiköltség a termék árának 30%-át részét eléri. Szvsz.

(#8903) ABE válasza Macka (#8902) üzenetére


ABE
őstag

Sziasztok!

Megszegtem egy előzetesen adott ígéretemet, ezért szeretnék kérni magamnak egy fekete pontot, vagy legalább valami nyoma maradjon annak, hogy elkapkodtam és elszúrtam a dolgokat. Van egy hibás notim, amit egyik fórumtársunk megpróbált megjavítani, majd ajánlatot tett a megvételére, mert drágállottam a javítást. Mivel ezt keveselltem, meghirdettem a gépet, és kaptam rá egy megfelelő ajánlatot kal-tól, így priviben előzetesen odaígértem neki a gépet, hogy viheti amint nálam lesz. Ezután viszont kaptam egy újabb, ezzel egyenértékű ajánlatot az első fórumtagtól is, ami előnyösebbnek és biztosabbnak tűnt számomra a kevesebb macera miatt. Anyagi kár nem érte kal-t, de nyilván rosszul jött ki, hogy visszamondom a bizniszt.

(#8904) ngabor2 válasza ABE (#8903) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt kal-lal beszéld meg. ha ő azt mondja, hogy szomorú, de nem baj, akkor túl van tárgyalva. ha azt mondja, hogy nem kéne... akkor meg megintcsak a kettőtök rugalmasságától függ a dolog.

(#8905) Gyuri27 válasza Macka (#8902) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez, hogy jött ki? Ha az utazás miatt ért kár 2000 forint az is kár (első hszben nincs is számszerűsitve). Illetve az idő. Egy Érd-Pest kocsival 2 óra legjobb esetben is. Busszal nem is mondom. Szóval 2000 forint kárért és 2 óra kellemetlenségért had járjon csak a fekete.
Ha én tartom a szavam tarsa más is. Ha nem akkor ne csodálkozzon a feketén/feketéken. Azon meg pláne ne csodálkozzon ha utánna nem akarnak vele üzletelni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8906) ngabor2 válasza Gyuri27 (#8905) üzenetére


ngabor2
nagyúr

viszont a feketepont-osztás ne legyen már ennyire erőltetett. hallgassuk meg a másik felet is, nem biztos, hogy mindig csak az a hibás, akire mutogatnak. nagyon hamar rásütik itt egyesekre a csaló bélyeget, ami nem jó. felérhet egy üzletrontással, amit ugyebár nem szeretünk.

(#8907) Speed® válasza KillHates (#8899) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csak szólok, ha esetleg más nem tudná, merida-k-590 = djtoomi.
Modkerben magam is írtam már régebben hasonló témában..

(#8908) Gyuri27 válasza ngabor2 (#8906) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem irtam ilyet láthatod! Persze a rendszer hátránya az ha a másik nem talál ide csak egy verziót hall az ember. Kéne ide pár sheriff ilyen ezer napos arcokból. Ha valaki elmondaná a panaszát a másik felet megkeresnék és nyilatkozna mi is történt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8909) KillHates válasza Speed® (#8907) üzenetére


KillHates
nagyúr

Óhogybaxameg! :((( :O Na őt ismerem személyesen és ő is engem.
Ne ha elkapom kap egy akkora sallert a fekete pont helyett, hogy nagybőgőnek nézi az eget.
Hogy lapított a kis sumák! :D Én meg nem voltam elég tájékozott :W
Köszönöm az infót, megy is neki a privát!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8910) Tottika


Tottika
tag

Sziasztok!Szerintem nem kellene minden piti kis hülyeségért egyböl feketét adni.Néha már nevetséges,hogy milyen apró dolgokbol csinálnak itt balhét.
Én is mondtam már vissza cuccot,mert megláttam egy jobb vételt,persze napokra sose foglalok le motyót.Mérlegelni kellene fórumtársak,mert így előbb utóbb mindenki tele lesz feketével.Szerintem is csak akkor kellene adni,ha valós anyagi kár ért valakit.Tudjátok nekem hány és hány dolgot mondanak vissza?Sőt már lebeszéljük megadom a bankszámlaszámom és nem utal..Lesza...om..Nem utal nem utal majd elviszi más...Nem kellene rögtön ide sietni és sírni hogy jajj istenem kár ért,mert 2napig betartottam miközben más elvihette volna...Ezért nem kell betartani soha semmit,lassan már a barátjában se bízhat az ember,nem még itt a neten arcnélküli ki tudja milyen emberkékben...
Csak ennyit szerettem volna.

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#8911) shteer válasza Tottika (#8910) üzenetére


shteer
titán

én spec bevezettem azt, hogy ha eladok, akkor a jelentkező vagy eljön érte vagy megveszi más... ha nekem kell vmi, érte megyek de előtte telefonálok.

..szerintem jónak tűnik

(#8912) Tottika válasza shteer (#8911) üzenetére


Tottika
tag

Én viszont azt vezettem be,hogy általában akitől már vettem valamit térek vissza,legalábbis ha vásárlok és lehetőség engedi.Ha eladok én határozom meg a helyet és szintén jöjjön el érte,végülis neki kell a cucc.Igazábol amibe nem mennék bele a cserebere,hogy aznap feladja mindkét fél a cuccot....Na szerintem ezzel kell vigyázni.Ha tehetem elmegyek érte igazábol az a legtutibb vásárlás a személyes találka.A legrosszabb az ha mindkét fél bizonytalan és egyik nem küldi el előreutalás nélkül a másik fél pedig nem utal előre.Általában nálam is ilyen dolgok miatt nem szokott az üzlet létrejönni.Bár szívesen postázok monitoron kívül mindent,de előre kérem az utalást.Ha neki nem jó akkor keressen mást.Nehéz ügy ez a netes biznisz,igencsak át kell hámozni manapság ki az akivel szabad üzletelni.
Talán úgy lehetne ellenőrizni a fórumozókat,ha bevezetnének valamilyen kötelező név,cím telefonszám megadását amit le is ellenőriznek a PH-n.Vagy mint az aukciós oldalon szoktak,regisztrálás és a címre kimegy egy levél benne kód majd beregisztrálás,bankszámlaátutalás 100ft stb...Talán jobban lehetne szűrni.Viszont hogy most visszamond valaki egy üzletet az ellen nem lehet mit tenni.Visszamondja,hát visszamondja,majd megveszi más:D

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#8913) shteer válasza Tottika (#8912) üzenetére


shteer
titán

jól mondod :K ilyen csereberés 1x volt, nem vok azóta rászorulva, monitort 2x postáztam (19,5Kg/db :DDD) :D

az azonosításos móka itt sztem nem nagyon működhet. arra ott a V..... ez elsődlegesen még mindig egy szakmai fórum, nem használtpiac

..szerintem jónak tűnik

(#8914) Dudu67


Dudu67
tag

Én általában biznisz előtt megnézem ezt a totyikot. Nem vagyok egy nagy üzletelő, de már segített rajtam.

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8915) shteer válasza Dudu67 (#8914) üzenetére


shteer
titán

szvsz inkább itt és a csalós topikban érdemes futtatni egy keresést

..szerintem jónak tűnik

(#8916) Terminator_ válasza Retekegér (#8886) üzenetére


Terminator_
tag

Lényeg az hogy álszent dolog volt amit tettél!Megbeszéltük ennek ellenére pontoztatsz gratulálok.és leld örömöd ebben.Mindenki az anyagi kárt hánytorgatja,de téged sem ért semmi ilyesmi,tehát alaptalan amit tettél.Részemről lezárva.

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8917) udi válasza KillHates (#8901) üzenetére


udi
őstag

én sem birom azt aki lapit ahelyett hogy legalább elnézést kér ha hibázik :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8918) Retekegér válasza Terminator_ (#8916) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Remélem olvastad a következő hsz.-em. Amúgy egyáltalán nem volt álszent dolog, amikor megjegyeztem a topikban a dolgot, akkor még nem (!!!) élt az 1. hsz-ben leírt anyagi veszteség téma (más kérdés, hogy utána megvettem drágábban a procit). És nem leltem örömöm ebben, nem passzióból jegyeztem meg a dolgot anno. Az én érdekem (is) a korrekt üzletelés. És kértem a fekete pontod törlését (amit azért lehetett volna Neked is ellensúlyozni némi pozitív értékelés begyűjtésével).

<< Heimdal >>

(#8920) Terminator_ válasza Retekegér (#8918) üzenetére


Terminator_
tag

Öszintén megmondom hogy engem nem nem érdekel csak szarul érintett amikor felhívták a figyelmemet erre.

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8921) udi válasza Retekegér (#8918) üzenetére


udi
őstag

Te korrekt voltál sztem maximálisan.. :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8923) Terminator_ válasza udi (#8921) üzenetére


Terminator_
tag

Hát udi ha az korrekt neked hogy megbeszéljük és utánna jön a negatív akkor neked is gratulálok!

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8924) T.40 válasza Zoolee19 (#8922) üzenetére


T.40
csendes tag

Szia! Olvass vissza kicsit:
http://mobilarena.hu/tema/akikkel_jo_vigyazni_uzleteles_soran/hsz_8891-8891.html
Szerintem fogjatok össze, és találjatok ki valami okosat!
Név, cím megvan, egy ajánlott, hivatalos hangú levelet esetleg, ha megeresztenétek Neki, lehet, hatásos lenne.
Érdekes, pedig nem is egy újoncról van szó!
Üdv.

(#8925) Zoolee19 válasza T.40 (#8924) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Sajnos hiába írok neki, nem válaszol, se privire telefonon kikapcs ennyi, már azon agyalok, elmegyek hozzá és beszélek vele, holnap meg kap egy szép levelet, hátha segít valamit. Amúgy láttam amit belinkeltél és írtam is a srácnak de nem válaszolt valamiért.

Üdv.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#8926) T.40 válasza Zoolee19 (#8925) üzenetére


T.40
csendes tag

Próbáld meg msn-en, fel van neki tüntetve az adatlapján. Ide tegnapelőtt lépett be utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#8927) udi válasza T.40 (#8926) üzenetére


udi
őstag

T.40: Ma is belépett. :W
Zoolee19:Én lemennék hozzá minnél gyorsabban ameddig még megvan vagy meglehet a cucc amit leküldtél neki.
Kocsiba be többen és meglátogat.Nerm kell erőszakoskodni,személyesen már nem fog lerázni hidd el... :U

[ Szerkesztve ]

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8928) Gaaabeeesz válasza Zoolee19 (#8922) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Én elküldtem neki az ígért dolgokat..hamarosan meg is kapja!!!

A gépről és a telóról viszont amit küldött:
külsőleg: a ház sérült, előlap repedt, neon összetörve
a teló töltőjénél törött(erről tudtam)

belsőleg:
a teló szalagkábelhibás.
gép: északi hídja hibás a lapnak,forró, nem érzékeli a proci hőmérsékletét, a winchestere halott, a hűtője mint egy turbina..

Igaz,tényleg megkéstem a küldéssel pár napot.. kórházi okok, költözés stb...

Lassan lehet bocsánaot kérni!!

Üdv, Gabesz

(#8929) prmcsk


prmcsk
addikt

Felhívom mindenki figyelmét egy több, mint 1000 napos reg.-el rendelkező "újoncra".

tomamd a "neve". Meghirdette a linkben szereplő procit, privátban megegyeztem vele (rendelkezésemre áll) az üzlet helyét is illetően, de valami nem volt kerek. Megnéztem a megbízhatósági listát, ahol van egy negatívja, pozitív meg no...

Már "tudtam", hogy nem lesz üzlet. Ma kellett volna találkoznunk, erre jelentkezett egy "új" vevő. Megírtam a topikba az utólsó hsz.-t és rá pár órára zárta a tulaj. Az sem kizárt, hogy "valaki belepiszkált" az üzletbe, a megállapodásunk után, de ez az eladót és az esetleges belepiszkálót minősíti.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#8930) littlelion21 válasza prmcsk (#8929) üzenetére


littlelion21
addikt

Néztem én is a procit, és emlegettelek is magamban hogy elhalásztad előlem.
Most már annyira nem bánom...

(#8931) akaido válasza Speed® (#8907) üzenetére


akaido
addikt

Ilyenkor szégyellem, hogy gödöllői vagyok.... :((

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8932) udi válasza Gaaabeeesz (#8928) üzenetére


udi
őstag

csinálj róluk pár fényképet ami kb 1 perc és toldd fel ingyenes feltöltö oldalra..
ott lehet látni hogy miről is van szó és akkor tisztább lenne az ügy...
ez már nekem igy sem egyszerü... :F :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8933) udi válasza akaido (#8931) üzenetére


udi
őstag

már nem kell,megint bann lett belőle... :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8934) g@bo válasza prmcsk (#8929) üzenetére


g@bo
nagyúr

már 2 hónapja hirdeti, valami nem oké a gyerekkel....

(#8935) Gaaabeeesz válasza udi (#8932) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Mindenről nem tudok...

Azt nem tudom megoldani,hogy szalagkábelhibás, a híd melegségét sem tudom, a ventit sem tudom hogy rossz..

Feladásról

winchester

ház

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

(#8936) Bjukem válasza ngabor2 (#8904) üzenetére


Bjukem
csendes tag

sziasztok szeretnék egy feketepontot adatni E_Balent-nek!!!3 napja lefixáltuk hogy megveszek tőle egy telefont és küldi utánvéttel mondtam neki hogy csak tutira mondja mert másnap kellett volna leadni a rendelést egy másik telóra ő azt irta hogy midnenkép hétfőn feladja!Mondtam neki a hirdetést is vegye le akkor ha nekem adja el!! ma benyögi hogy elvitték többért a telefont!Szerintem gerinctelenség ez!

(#8937) akaido válasza udi (#8933) üzenetére


akaido
addikt

Jah olvastam a bannt. Nem értem, hogy ha egyszer már kapott akkor mé' erőlteti. Ennyire megéri az "átverés"?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8938) Mercutio_ válasza prmcsk (#8929) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tomi 16 hirdetett egy 5000+-os procit 9-ért, privátban 8,5-ben megegyeztünk. Holnap 10kor találkoztunk volna, erre ma du. 5kor jött egy privát, hogy kapott egy jobb ajánlatot, így tárgytalan a dolog.
Mindenki döntse el, hogy értékeli ezt a mentalitást... :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8939) udi válasza Mercutio_ (#8938) üzenetére


udi
őstag

Ez nem fekete pontos történet.Az eladó szive joga hogy IDŐBEN visszamondja.

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8940) Mercutio_ válasza udi (#8939) üzenetére


Mercutio_
félisten

1. Nem adtam feketepontot, csak leírtam a tapasztalatomat.
2. Normális eladó először az első vevőnek jelzi, hogy van egy jobb ajánlat annyiért is érdekli-e, és ha nem, akkor eladja az új vevőjelöltnek :K (Legalábbis kultúrnépeknél így szokás, főleg ha már fixálták az árat, és elvileg elkelt a proci, csak az átadás van hátra :B )
3. Mindezt ~500 Ft-ért eljátszani, háááát.....

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8941) (ex)Cat válasza udi (#8939) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Szerintem abszolút inkokrrekt dolog. Ha már megállapodtak, akkor mindkét félnek illik tartani magát ehhez. nagyon szomorúnak tartom, hogy manapság már semmit nem számít az emberk az adott szó..

(#8942) Janoska26 válasza udi (#8939) üzenetére


Janoska26
addikt

jártam már én is úgy, hogy lett volna jobb ajánlatom, és mégsem mondtam vissza akivel már előzőleg megállapodtunk, legutóbb egy 945D-t 10k-ért adtam oda, és utána néztem csak meg, hogy vannak itt 14k-ért is.Mégsem kezdtem el utólag még alkudozni vagy visszamondani az üzletet, az az 1-2 ezres nem ér annyit, hogy az adott szavam megszegjem, szvsz is inkorrekt, főleg ilyen 500FT-ért :(

(#8943) prmcsk válasza Mercutio_ (#8938) üzenetére


prmcsk
addikt

10kor találkoztunk volna, erre ma du. 5kor jött egy privát, hogy kapott egy jobb ajánlatot, így tárgytalan a dolog.

Akkor veled még "úr" is volt az eladó ! Én már csak az új vevőtől tudtam meg, hogy megvette, helyettem...És, ha 100km-ert autózok habokra ? Estemben, nem az eladón múlott... :( :(((

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#8944) Macka válasza Janoska26 (#8942) üzenetére


Macka
veterán

De nekem meg úgy adtad a dvd-t,hogy nem is metálrózsaszín volt,babakék csíkokkal. Kapsz is egy taslit.

(#8945) Janoska26 válasza Macka (#8944) üzenetére


Janoska26
addikt

Tehetek én róla hogy csak kislibazöld volt :U :DD legközelebb meglátlak a piros lámpánál lealázlak az ezüstnyillal ;] :DD

(#8946) Terminator_


Terminator_
tag

zsoca929 megérdemel egy fekete pontot,teljesen hülyére veszi az embert hetek óta hülyít egy kijelzővel másik vételt ez miatt buktam el,lefixáltuk a dolgot,és az utolsó pillanatig hülyített.Szélhámos.

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8947) Terminator_ válasza Terminator_ (#8946) üzenetére


Terminator_
tag

Még annyit hozzáfűznék,mert állítólag rugalmatlan vagyok.Azt mondta elhozza,hozzám itt ki tudtam volna próbálni ténylegesen müködik a laptopomban stb,de,erre felhív hogy mással is találkozik oltári memóriakártya biznisz gondolom van vagy 500ft egy memkarin,és sürgeti az idő,valahol találkozzuk.Nem tudom mit gondolt hogy viszem a laptopot szerszámokat és leülünk egy padra és nekiállok szerelgetni :F Tiszta téboly hát erre kikeltem magamból,legelőször csak megköszöntem neki a hülyétést erre rámcsapta a telefont.Ezután írtam neki hogy egy igazi paraszt.És ugye nézni kell hogy ért e kár hát ért,mert most egy kijelzőt elszalasztottam ami 12eft volt most meg már csak 22-ért van hát köszönöm.Ja tőle 6000-ért vettem volna mert kis hibás.... :R

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8948) Terminator_


Terminator_
tag

Helló!

Megint én :DD

Úgy látom nincs vége ennek a nigériai csalásnak!

Kaptam egy emailt:
Hello seller
I am Mrs Nattalie Perry presently in Canada. well i very happy to let you knows that am really interested in buying this your particular item to my daughter who was in Nigeria for her Study,so due to urgency that my daughter want the item ..

i will offer you 1,000euro for this item including the shipping cost via Local post office
...
Best regard from me and hope to read back from you now...

--
Mrs Nattallie Perry

Jó ajánlat 1000eur :DDD

oda is adnám ha előre utal,de valszeg ez nem történik meg.....


szerk: természetesen csak itt hírdetem a lapit a PH-n.

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

(#8949) Foglalt név válasza Terminator_ (#8947) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ezt most csak mint ember mondom, hogy próbálj egy kicsit megértőbb lenni, sok konfliktust el tudsz kerülni vele. :U

(#8950) Terminator_ válasza Foglalt név (#8949) üzenetére


Terminator_
tag

Szia!

Hát öszintén megmondom hogy 3 hét után szerintem te is mérges lennél főleg úgy hogy az orrom elől elvitték a másikat ez miatt.Most meg itt vagyok kijelző nélkül mert 22-ért meg nem veszek mert annyit nem ér.

Szerk:Egyébként nagyon nagyon megértő vagyok,de ez túlzás.

Ha előre tudom ezt nem várok rá.Utcán nem lehet számtech cuccot venni egy vadidegentől.
Az meg hogy ő kiszaladt az ídőből mit érdekel engem,miért nem a másik dolgát halasztotta el?

Tényleg 2gb micro sd most mennyi 2000 kb ő ahogy láttam 2500-ért árulja.Ezért bukott 6k-t most,de persze arra gondol hogy ez elmegy szarul 10-15-ért is.Hát lehet de valami madárnak.

[ Szerkesztve ]

Hibás-Lcd-Monitorokat-Tévéket,Mosógépeket valamint Mosogatógépeket veszek! Írj bátran pü-t,vagy hívj +3630-659-98-22 .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.