Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Macka válasza Ndruu (#8547) üzenetére


Macka
veterán

Az ilyet alaposan szájba kell b#&@{i.

(#8552) Gyuri27 válasza Macka (#8551) üzenetére


Gyuri27
félisten

Remélem a rémre gondolsz. ;)

Nyugdíjas: azért az utolsót linkeltem. Sajna akkora terjedelmű és a rém annyira kavart vissza kell olvasni akit érdekel. Mondjuk azért hoztam szóba, hogy ha valaki üzletelni akar vele az az egészet elolvasva letegyen róla.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8553) Macka válasza Gyuri27 (#8552) üzenetére


Macka
veterán

:K

(#8554) Nyugdíjas válasza Gyuri27 (#8552) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jogos. Legalább tudunk róla, aztán ha van üzlet kilátásban akkor átolvasni. Különben én át nem olvasok egy ilyen terjedelmű eposzt :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8555) balazs_t válasza DarkManus (#8545) üzenetére


balazs_t
tag

Azt a mindenit!!! Ez nem semmi. Elismerésem ahhoz, ahogy intézted! Azt hiszem ez mindenkinek példaértékű lehet! Csak így szabad üzletelni az biztos, így legalább a hivatalos út járható marad, és elmondhatod, hogy mindent megtettél!!

Nem ide tartozik nem ph-s történet csak jellemzően kelet európai, de a fenyegetésről csak annyit, hogy ne ijedj meg!! Engem épp tegnap előtt tört meg hátulról egy kopasz tetovál "adófizető-bajnok" honfitársunk visszaeső, bevont jogsival forgalmi nem volt nála stb. nem kell sorolni. Hát nem hagytam magam és rendőrt hívtam, pedig erősködött, hogy megcsináltatja nekem kifizeti kp.-ban. Most legalább van egy hivatalos út amin elindulhatok. Ha ez nem lenne akkor valszeg buktam volna olyan min 300ezret... Ja és a lényeg hogy már megfenyegetett, hogy tudja hol lakom... Szóval kitartás!!!!!!! Mert ha megijedsz akkor azzal csak őket bátorítod!

(#8556) Incubus válasza tkesy (#8549) üzenetére


Incubus
tag

Hali!

A kérdésem! Ha nem jött létre üzlet, akkor miért kell feketézni? Elvileg nem károsodott senki!

1) Nem volt ott a találkozón. - nem tudom volt-e üzlet, sztem nem.
2) Nem utalt az illető és a másik sem - itt sem volt semmi kár - azt leszámítva, h lehet más elvitte volna abban az időpontban.

Azt hittem, h feketepontokat csak olyan esetben adunk, ha tényleges, azaz mérhető kár keletkezik....

üdv RG

(#8557) Macka válasza balazs_t (#8555) üzenetére


Macka
veterán

Az ilyet meg vissza kell fenyegetni az APEH-hal. Megvannak adatai,gépjármű típusa. Már mehet is a közérdekű bejelentés. Az ilyen valamitőlhűdesokpénzem van emberek jobban félnek az APEH-tól,mint a rendőrtől,mert az APEH "mindent visz".

(#8558) Nyugdíjas válasza Macka (#8557) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Neked elhisszük ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8559) tkesy válasza Incubus (#8556) üzenetére


tkesy
őstag

És ezt most kinek a védelmében írod? Mert neked nincs feketéd a kereső szerint ...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#8560) DarkManus válasza balazs_t (#8555) üzenetére


DarkManus
csendes tag

Nem szokásom megijedni:)
De, bármilyen konfliktusba is kerülök vele, azt esetleg felhasználhatta volna a bíroságon, így viszont én használhattam fel. Így már semmi képpen nem nyúlhatnak hozzám, mert annak elég kellemetlen következménye lenne. Egyébkén több évig űztem verseny szinten a karatét, szóval még annyira nem is könnyű velem elbánni.

Sajne ennek a történetnek előzménye is volt, mert már ez elött is 1x megszívtam, akkor 15e-t buktam, mert a szerződés formai hibás volt ezért nem fogadták el a szervek. Akkor megfogadtam, hogy komolyabb űzletet csak alapos óvintézkedések után teszek meg.

Egyébként én ezt a fekete pontrendszert jobbnak tartom mint a pirosat, mert így tényleg kiderűl ha valaki megbízhatatlan, akár hány piros pöttye is van.

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8561) Nyugdíjas válasza DarkManus (#8560) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Fekete és piros pontok együtt vannak, egy rendszer az egész. Tehát valaki gyűjt pozitiv és negativ értékelést is, igy sokkal árnyaltabb a kép azért... Teccikérteni?! :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8562) DarkManus válasza Nyugdíjas (#8561) üzenetére


DarkManus
csendes tag

Persze, hogy teccem értem:)
De valljuk be, azért ha valaki nagyon akar akkor könnyen gyűjthet "magának" piros pontokat. Mittudom én, anyu, apu, barát, vagy csak 1 új reg, stb.... ;]
Még fekete pontot 100%, hogy csak olyan ad, aki tényleg megszívta....
Nem hiszem, hogy ezzel lehet vitatkozni :R
Persze, abban igazad van, hogy mindenki kaphat feketét úgy, hogy esetleg önhibáján kívűl, vagy nem jogosan, de mindenféle képpen ha az ember ügyfelet választ, akkor a fekete pontokat nagyobb mértékben érdemes figyelembe venni. Pl: ha valakinek van 10 piros, és 4 fekete, az én számomra az már megbízhatatlan....
Persze az is igaz, ha már valakinek van 100 pozitív az már igazán megbízhatónak számít, de azért ezek az emberek álltalában boltosok, vagy folyamatos kereskedők, márpedig itt elég sokan vannak, akik csak alkalmadtán adnak-vesznek, ezért félrevezető lehet akár 5-6 pirospötty is.

[ Szerkesztve ]

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8563) Nyugdíjas válasza DarkManus (#8562) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem hiszem, hogy ezzel lehet vitatkozni
Kár. Pedig lehet :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8564) DarkManus válasza Nyugdíjas (#8563) üzenetére


DarkManus
csendes tag

Na jó, ez 1x kivételt teszek, jöhet a vitatkozás :DDD

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8565) Nyugdíjas válasza DarkManus (#8564) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Elég hamar ki szokták erre szűrni az önmagukat fényező duplaregeseket. Apu, anyu szintén ugyanez, ha nem normálisan fórumozik, hanem csak fényez...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8566) DarkManus


DarkManus
csendes tag

Ezt nem tudtam, ezzel legalább okosabb lettem :R

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8567) johniee


johniee
senior tag

Szerintetek jogos a más hirdetésébe való belepiszkítás és nemtudommilyenség?
Mert ugye sok ember "ár alku szerint" ír árat...Főleg ha nem is tudja, hogy mennyit is ér.
De van, akinek ez húde nagyon szemet szúr :(( (lásd 1ik hirdetésem - karóra)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8568) Eagl3 válasza johniee (#8567) üzenetére


Eagl3
veterán

Amiről te beszélsz az üzletrontás.
Ami természetesen tiltott.

(#8569) Ősember válasza johniee (#8567) üzenetére


Ősember
őstag

nem találtam az orás hirdetésed, link van? jo lenne, ha nem a többieknek kellene utánajárni :F

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8570) johniee válasza Ősember (#8569) üzenetére


johniee
senior tag

Tessék: [link]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8571) Ősember válasza johniee (#8570) üzenetére


Ősember
őstag

ez ilyen formában nem üzletrontás... a te hozzáállásod sem volt a legjobb, amikor rákérdeztek az árra te meg azt irtad, hogy tippeljen :B
tehát nem üzletrontás, innentöl minden mást offba

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8572) Vevőjelölt válasza johniee (#8570) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Erre megoldás a " moderátort keresek" nevezetű topikba tett kirándulás. :K

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#8573) DarkManus


DarkManus
csendes tag

Hát igen, nem hiszem, hogy ez egyenlő lenne azzal, mint ha valaki ténylegesen átverne.
Szólás szabadság van, és sok embernek foggalma sincs, mi az az üzletrontás, egyébként amiket itt beírogatnak azoknak a 90%-a nem az. Ha az eladónak meg annyi esze van, hogy hagyja magát csőbe húzni, azért ne a másikat hibáztassa. A boltokban sem szoktak az eladók a tök*dre lépni, azért mert drágállod a babkonzervet. Légy kedves és megértő a viszonylag bunkó érdeklődőkkel is, így elérheted mások színpátiáját, illetve be tudod bizonyítani, hogy kultúrált, komoly eladó vagy. Az okos ember az ilyen beírogatásokból előnyt kovácsol.
Nem szántam sértésnek, ne is vedd annak!

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8574) #41635072


#41635072
törölt tag

goapeti-nek adnék egy HATALMAS FEKETEPONTOT!
Hogy miért?
Vettem tőle egy N78-at...
-Priviben még 2gb-s memkártyát ígért (alaptartozék), de amikor átvettem, már csak 1gb-nál tartottunk...
-Állítása szerint magyarországon készült, és 11 hónap garancia van rajta.
Hát akkor nem tudom mi a f*szt keresnek rajta szingapúri betűk, és miért csak februárig van rá valami hamisított, névtelen "garancia", aminél még egy 3 éves hülyegyerek is jobbat gyárt...
-"Alig használt" laza 12 óra beszélgetéssel...

[ Szerkesztve ]

(#8575) Nyugdíjas válasza #41635072 (#8574) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Vigyi kicsit,mert egy modi kimossa a szádat, de amugy abszolút jogos a dolog. De nem személyes átvétel volt? nem nézted meg?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8576) Magnum_ válasza #41635072 (#8574) üzenetére


Magnum_
nagyúr

képet nem kértél rola?

I humbly and respectfully decline™

(#8577) #41635072 válasza Magnum_ (#8576) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, mert állította, hogy minden szép és jó.
Nyugdíjas: Nem tudom mennyire ismered a telefont, de erős volt a napsütés, és a billentyűk nem igen látszottak. A garipapírt pedig nem néztem meg, ilyet álmomban sem gondoltam volna... Miért mosná ki? Ott a *, nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#8578) Magnum_ válasza #41635072 (#8577) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hiba volt... minimum fénykép, de jó minöségű... és a garipapirt is át kell nézni.

I humbly and respectfully decline™

(#8579) #41635072 válasza Magnum_ (#8578) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, tudom. Jó nagy barom voltam. :(
Legalább tanultam. :O

(#8580) T.40 válasza #41635072 (#8577) üzenetére


T.40
csendes tag

Szia! A PartNero Gsm - től van az Én telóm is. Az adásvételi szerződés egyben garipapír is, amin az 1 év gari bekarikázva, tollal van feltüntetve, mellette pedíg a dátum, ameddig érvényes. Mintha egy elsős töltötte volna ki, olvashatatlan. De Gari, és EZ a lényeg! Szia.

(#8581) syC


syC
addikt

Sziasztok! Mielőtt hülyeséget csinálnék: el kellene küldenem a procimat utánvétellel egy adott címre, de googlemap szerint nem létezik olyan utca az adott városban (Kecskemét).. és az házszám is gyanúsan magas (199) Mit kéne tennem? :U

(#8582) Lavocskin válasza syC (#8581) üzenetére


Lavocskin
csendes tag

Írtam privátot!Segítek neked...

[ Szerkesztve ]

(#8583) #41635072 válasza T.40 (#8580) üzenetére


#41635072
törölt tag

Csak hogy az enyém egy fénymásolt semmi, aminek csak a negyede van kitöltve.
És persze nem annyi időre, mint amennyire kikiáltotta.
:R

(#8584) T.40 válasza #41635072 (#8583) üzenetére


T.40
csendes tag

Ufff! Hát az már tényleg gáz.
Hát, sok siker, hátha el tudod passzolni.
Szia.

(#8585) greatchaos válasza #41635072 (#8574) üzenetére


greatchaos
addikt

12 óra beszélgetés... az nekem egy átlagos hétvége termése

(#8586) #41635072 válasza greatchaos (#8585) üzenetére


#41635072
törölt tag

Számomra viszont kb 2 év termése. :D
Csak ugye ő azt állította, hogy alig használt. A hétvégi 12 óra, pedig nagyüzemi termés, gondolom céges telóval. :U

(#8587) Magnum_ válasza #41635072 (#8586) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha 2-3 napig külön vagyunk a barátnömmel, simán megy annyi nekem is-föleg hogy ingyen beszélünk ugye..

I humbly and respectfully decline™

(#8588) #41635072 válasza Magnum_ (#8587) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát igen, ha ingyen beszéltek... :))

(#8589) somé


somé
őstag

Fekete pötty Skizz fórumtársnak.
Általa kinézett erősítőről hosszasan eszmét cseréltünk 1 hete, megegyeztünk és megkért, vegyek hozzá neki kábelt-mivel ő nem tud, a közelében nincs bolt-, amivel összekötheti a géppel.Természetesen fizeti. Abban maradtunk hétfőn küldi a pénzt,érkezés után postázom. A kábelért elmentem, megvettem. Szerdai nap este rákérdeztem (ÉN) az összegre, és csak akkor közölte hogy nem küldte, mivel nem ért rá. (Még jó hogy nem csomagoltam be előre.)
Kissé ideges lettem, így legyek rugalmas. Róla ezt nem lehet elmondani, semmilyen formában nem tudta, nem akarta megoldani azt, amit ígért. Szó szót követett, felajánlottam, küldje szombaton, akkor biztosan el tud menni postára egy levelet feladni, hamár mást sem tud megkérni egész héten. Erre már válasz sem jött.
Azért tegnap rákérdeztem, erre jöttek az újabb kifogások. Sem azt nem írja hogy kell,sem azt hogy nem kell az erősítő.
Lezártam.

Nem az a párszáz ft.-os kábelról van szó...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#8590) udi


udi
őstag

Történt frissités,tehát él a topik :C
végre :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8591) magi20


magi20
senior tag

És én már megint mire föl kaptam feketét????

a 7-ből igaz 2---apátok ****** komolyan mondom.-azért ez már kezd vicces lenni,remélem életemben 1x-er összefutok azzal az emberrel aki ezeket fölviszi.hogy élnéd ki máshol a ....

[ Módosította: Racecam ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8592) magi20 válasza magi20 (#8591) üzenetére


magi20
senior tag

mindegy hagyjuk,sorry tárgytalan az írás nem izgat.-----ha ennyi ideje van erre,az LOL

azért hawk 1979--miért nem irt be hogy rá pár napra újból vagy először mittudomén,megkapta a pénzt.

szatesz,kapott egy fasza fülest--

nesa,kapott 2-őt hogy kiválogassa melyik jó.-----cuccot előre adtam,meg 1x-er találkánál vártam 1 órát,de sebaj:-)

bagira01--meg varga 911---egy ügyből 2 fekete,azért ez is furi,sebaj.---------aki egy 40k-s karit képtelen elküldeni,hogy legariztassam 1 hét alatt.--beszarás.

SEBAJ én vagyok a **** magi20---------------jelentem hattyúhalála megtörtént :C :C :C :C

Greatchaos,azért üzenem neked,hogy az értelmiségi szintet kb az tükrözi hogy utazol 150km-ert,és egy telefont képtelen vagy megereszteni,ezek után nem is tudom mit vár az ember,de most komolyan.aztán ha feketét kérnek neked,akkor amit eljátszottál az kinek,és milyen halála volt? :DD :DD

na bye,vigyél fel még 3-at .legyen már 10 bazzeg,--7 olyan gáz

[ Módosította: Racecam ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8593) greatchaos válasza magi20 (#8592) üzenetére


greatchaos
addikt

kérlek, hogy kritizálsz... inkább magad háza táján keresgélj. a félreértést MI rendeztük, így elálltunk a rosszpontok adogatásától. de, ha belegondolok, korábban pont te nem voltál képes egyik ügyben egy bizonylatot linkelni, mert hamisítható vagy akármi... (ha jól emlékszem, bocsánat, ha nem). ha kicsit figyelmesen olvasnél vissza kicsit, akkor nagyon egyszerűen kiderül, hogy ki frissített...

püben adtam választ a megkeresésedre is. kérlek hagyd abba ezt a hangnemet, mert elég cinikus. csupán a saját érdekedben, és a szavad hitelességét merőrzendően.

üdvözlettel:R

(#8594) Racecam válasza magi20 (#8592) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most szólok egyszer, hogy fejezd be a mértéktelen, értelmetlen trágárkodást, mert nem szeretek ilyet olvasni. Nem azt mondom, hogy nem csúszik be időnként mindenkinél, de nálad ez már rendszeres.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8595) udi válasza magi20 (#8592) üzenetére


udi
őstag

A feketék már csak ilyenek...szaporodnak szaporodnak,és minnél több van hatványozottan szaporodnak.Én a pirosakat próbálom szaporitani de azokat bazi nehéz nevelgetni.Nagyon kényes jószágok.Sok sok munka és odafigyelés szükségeltetik hozzájuk..

u.i. senki pártjára nem akarok állni félreértés ne essék :R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#8596) Shkiz0 válasza Realradical (#8525) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

ha gondolod én is segítek benne, keress meg ha van valami fejlemény.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8597) magi20 válasza Racecam (#8594) üzenetére


magi20
senior tag

örülök hogy nektek ez a legfontosabb.
azt bírom hogy ebben a fórumban úgy tudtok ítélkezni,hogy az valami elképesztő.néha mintha a fától nem látnátok a mezőt.

Lassan kis családdá növitek ki magatokat.:-) :C -így tovább

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8598) magi20 válasza greatchaos (#8593) üzenetére


magi20
senior tag

én csak az értelmiségi szintre utaltam,nehogy már összehasonlitsd azt hogy nem linkelem be a számlatörténetemet,azzal hogy utazol x km-ert és 50ft-ért egy csörgetést nem tudsz megejteni.

Nem rendeztétek,szegény kis gyermek panaszait eljátszva végülis nem írtad be magadnak a feketét.---ennyi volt a story :R

Jó köszöntem vigyél be mondom még 3-at,legyen már 10 :R

Kíváncsi lennék közületek hány ember adott már kölcsön itt a ph-n akár x összeget.-mert én kisegítés céljából megtettem nem is egyszer.
ezzel csak azt akarom mondani,azért az hogy én legyek a top2. legrosszabb üzletelő,na azért ez mutatja a vicc kategóriát.

de legyen úgy ahogy te,ti akarjátok.

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8599) Janoska26 válasza magi20 (#8598) üzenetére


Janoska26
addikt

Csigavér Barátom :R Csak hogy tudd, tőlem lehet 50 fekete pontod is, akkor is bármikor szívfájdalom nélkül üzletelni fogok veled, Én asszem már ismerlek, és az eddigi üzletfelek közül mondhatom nyugodtan, hogy az egyik legkorrektebb emberke voltál, és remélem ez így is marad ;) :R Bár ezt nagyon sok emberről el tudnám mondani még természetesen :R

[ Szerkesztve ]

(#8600) magi20 válasza Janoska26 (#8599) üzenetére


magi20
senior tag

ne írj be ilyeneket,mert kitalálják hogy megkértelek rá,volt már rá példa :C :C :C

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.