Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) daff válasza daff (#9995) üzenetére


daff
tag

Sajnos elkéstem,[link] vagyis a posta elkésett...kikézbeítették neki...ő meg röhög a markába, és még ő fenyeget privátba.......a feljelentést megteszem
a telefonszám

06209311208

és a cím hogy nehogy bedőljön valaki neki újra

DEBIEC ANDRÁS
Törökszentmiklós
Hegedüs.ut.3
5200

(#10002) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

Pool0816 -nak nagy fekete pont mert átvert, folyamatosan hazudozott és a pénzt is lenyúlja (legalábbis egy részét.)

Név: Bobor Pál
Város: Kisterenye-Ujlak (Bátonyterenye)
E-mail: bb_012@fremail.hu

A story röviden

3hete átvertek vaterán, egy gigabyte 3870 kártyával. De mondom itt úgyis mindig van ezaz feldobok egy hírdetést. 10perc múlva jött is egy e-mail kártya leírással és hogy új! 2év garancia... Sapphire 3870. Hát mondon rendben jöhet... Közben kaptam a professzoromtól egy rendelést egy gépre így megkérdeztem tud-e alap dolgokat szerezni mondta, hogy persze elküldte az árakat nem nagyon de kedvezőek voltak K9A2 Plat használt és AeroCool High-Tech Pro 7 let tvolna áldozat megbeszélés alapján összeg ment...

Összesen 64k volt elutalva amikor a megbeszélt időre semmi nem jött meg... írtam hogy a heréim bánjákmeg a munkám ha nem lesz meg ő meg hogy holnapra ott van mert mpl-lel adta fel... Este küldi mpl track numbert ha mégsem akkor szombaton is feltudjam venni a postán... hát nem jött de még a mailekre válasz sem.

Közben a gép többi részét beszereztem innen minden gond nélkül megjött időre levélként csomagként egyaránt viszont az ő cuccai nem... És én közben kifutottam a keretből nemcsak a saját tartalékból de az előlegből is. Viszont már 2 napot csusztam az ígért átadással...

Hétfő írok neki miután nagyon kedves ügyvéd bartommal beszéltem a dologról, hogy em jött és a pénzt vissza kérném mert rajtam is követelik... egyéb esetben feljelentést fogok tenni ill. polgári peres utón szrzem vissza a pénzt + az egyéb kárt ami engem ért...
Jött a válasz hogy a posta így és így posta úgy... (10 év seftelek cuccokkal de eddig 2x volt gond akkor is a postás a szemem előtt focizott)

Hát fönőköm közben meggondolta magát vett egy másik masinát... És ígényelte tőlem vissza az előleget mivel mindent megvettem (24" monitor+ 19" ,2db hdd ..stb így barátnőmtől kértem kölcsön a végén ezek rendezésére... viszont 64k értékű alap cucc hiányzott) ezért ezeket ismerösőknek vissza ami ciki de azért némi ellenérték fejében vissza vették ill a saját gépem eladása vagy inkább el kotyavetyélése miatt tudtam rendezni... határidőig azaz most szerdáig)

6különböző számról hívott vezetékes fülke, barát mobl , saját mobil stb...

Szerda 15:40 telefon: "Az OTP bezárt, átrohanok a másikhoz csak ne jelents fel"
Szerda 17:12 telefon: "Minden zárva! nem tudtam befizetni de utalom anyum számlájáról"
Szerda 17:40 telefon: "Nem vonták le a számlámról..."
Csüt reggel: SMS 54.000 Visszafizetés + előtte hívás hogy úgye nem jelentem fel mert így meg úgy mindárt ott van pénz...
Csüt.: Du :
hívás: minden rendben úgy?
mondom nem mert még 10k val jössz.
- ja hát az úgy van hogy ennyi a limit a számlámon 2 temetés volt ez meg az ezután csak futárral küldök bármit is... És ma ott van a 10k is csak ne jelents fel.

Eredmény még ma sincs itt a pénz --> ha ma 16ig nincs akkor hétfőn feljelentem bár lehet egyébként is mert az ilyen megérdemli.

Hát ennyi a story wordbe kimásoltam a beszélgetést 20oldal lett (kb fizetés után csak én írtam a feljelentés kilátásba helyezéséig)

Szóval mindenki vigyázzon! Lehet amúgy korrekt de sajnos találkoztam mással is akinek hasonló gondja volt vele. Csak utánvét tőle!

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#10003) NFree


NFree
addikt

Kérnék én is egy fekete pöttyöt [rally74] kolégának. Amit lehetőleg a büdös életbe , ne tudjon levakarni magáról.
[Ez ] a hírdetés alapján rendeltem tőlle, egy prockót nos a mai napig nem jött, meg a cumó az emberünk felszívódott, én barom meg előre utaltam neki :(((

vga

(#10004) v.tom válasza ErőVarázsló (#10002) üzenetére


v.tom
őstag

Én is Pool0816-ra szeretnék panaszt tenni.
A történet röviden:
Egy hirdetésemre jelentkezett, amiben sapphire 3850 512 karit kerestem, és pontos leírást is adtam, hogy mire van szükségem (egy bizonyos típusú kártya érdekelt). Az illető jelentkezett, egy 26k-s árral, amire én jeleztem, hogy nekem az kicsit magas. Itt már egy 19k-s ajánlat következett ( :F ).....Visszajeleztem, hogy a kártya akkor lesz nekem jó, ha a típusa ugyanaz, mint amit keresek. Küldtem róla pontos képeket, linket, hogy erről van-e szó. A válasz az volt, hogy teljesen megegyezik. Megbeszélés után elküldtem neki a pénzt, és vártam kártyát türelmesen. Mivel nem érkezett meg a hét utolsó napjára, ezért megkérdeztem, hogy mi a helyzet (telefon). Ekkor szólt, hogy még nem adta fel, de aznap elküldi. Jó. A következő hét első napján kaptam egy üzenetet, miszerint aznap adta fel...
Jógyerekként vártam tovább a semmit, és már kezdett elfogyni a türelmem, ezért kértem tőle, hogy fényképezze le a postai feladóvevényt, és küldje el nekem a képet. Semmi válasz... Több alkalommal is megkértem, de nem reagált, és a telefont sem vette fel, ezért erélyesebb hangon megkértem, hogy vagy küldje el a feladóvevény képét, vagy problémáknak nézünk elébe. Ezek után már felvette a telefont, és bocsánatkérések közepette elárulta, hogy rosszul adta fel a csomagot, ami visszament hozzá, de a hívás pillanatában éppen a postán volt, és már adja is fel. Utolsó lehetőségként megmondtam, hogy ha holnapra megjön, akkor nincsen probléma.
Végülis másnap megérkezett a csomag, de meglepetésemre egy attól teljesen különböző kártya lapult benne, mint amiben megegyeztünk. A márka (sapphire), és a kiépítés (3850 512 ddr3) egyezett, de minden más különbözött. Arról nem is beszélve, hogy az egyik előfeltételként általam kért crossfire híd nem volt a doboz tartalma.

Többet nem voltam a dologgal hajlandó foglalkozni, de óva intek mindenkit attól, hogy ezzel a sráccal kössön üzletet. :((

(#10005) Bagira01 válasza ErőVarázsló (#10002) üzenetére


Bagira01
veterán

Ma az én hirdetésemre is hasonló szöveggel jelentkezett. Előreutalással. Akkor ezekszerint kamu a dolog vagy bízzak benne :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#10006) psuztito válasza Bagira01 (#10005) üzenetére


psuztito
csendes tag

Üdv!
rally74 Fekete pont.
71 ezerrrel tartozik december 15 ota és fel is jelentetem tegnap a rendörségen az ilynek rohadjanak el és biroságra is fogom vinni ha nem kapom meg a pénzt utanvételele vegyetek mindent töle vgay sehogy egy pöcs igérget de semmit nem ér szava meg huzudik is ugy hogy ellehet neki hinni vagy 5 embernek tartozik velem gyüt kb fél milkával nem tudom mi lesz jelentse fel mindneki és akkor csalás vádjával a törvény elitéli

(#10007) Terminator17 válasza ÉM (#4835) üzenetére


Terminator17
senior tag

én is kérek neki feketét mivel a garancia levelem MÉG MINDIG NINCS MEG és fél éve vettem töle a 9800gx2 oc karit, többször felhivtam és cask annyit mond hogy keresi........... fél éven át? amit most meg nehezebb eladnom gari nélkül

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#10008) Oczu


Oczu
senior tag

Mivel rally74-re kicsit sok panasz érkezik, javaslatot teszek a felfüggesztésére!

(#10009) Oczu válasza Oczu (#10008) üzenetére


Oczu
senior tag

3 nap ban egyenlőre. Evvel a témával kapcsolatban a jövőben Bordoi-t, vagy Foglalt Nevet keressétek

(#10010) LordVader80 válasza Oczu (#10009) üzenetére


LordVader80
senior tag

ahogy nézem, 26-án lépett be utoljára, sztem ez már nem oszt nem szoroz

May The Force Be With You!

(#10011) oxox válasza oxox (#9980) üzenetére


oxox
addikt

Szeretnék érdeklődni, hogy mikor kapja meg?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10012) psuztito válasza oxox (#10011) üzenetére


psuztito
csendes tag

rally 74 hétfön kedden szokott felépni minden héten mostanság én azt figyeltem meg de mindneki jelentse fel ha jövö héten nem elérhetö én megtettem nagyon idegesitö milyen szar alakok vannak:( :W

(#10013) Gampa


Gampa
aktív tag

Dking-et nem ajánlom senkinek.A mai napon vett töllem egy dvd irót ami hibátlan,garanciális,és azt állitja hogy nem jó.Pár honapja 1 teljesen rossz dvd lejátszót sikerült vásárolnom tölle,amit hibásként árult ezt elismerem,de még annyira se müködött mint amennyire ö állitotta

(#10014) djyuri


djyuri
őstag

csabinka fórumozónak érett meg egy fekete pont.

Sajnos elfogyott a türelmem.
2008-11-26.-án elpostáztam neki egy D-link DWL-922 routert teljes tartozékkészlettel és az egységcsomag gyári részeként USB wifi antennával.
3500+postában egyeztünk meg. Írtam neki,hogy 770ft volt a posta.

csabinka (Nagy Csaba Attila) jelezte felém a termék megérkezését. De fizetni még nem fizetett azóta sem.

Azóta is csak ígérgette... Alapértelmezetten a bankjára és a netére fogta a dolgot. Miután tisztázta a bankjával a dolgot (ami szerintem csak az ő fejében történt meg) jelezte,hogy személyesen fizeti be a pénzt.
Legutoljára 2009-01-19.-én jelezte,hogy megy befizetni és szóljak,ha megjött a pénz.

Természetesen azóta semmilyen levelemre nem válaszol és a pénznek sincs semmi híre.

Ha az itt egybegyűlt Okosak döntést tudnak tenni csabinka ügyében,akkor természetesen elállok a fekete ponttól.

Köszönöm!

(#10015) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal frissítve!

Amik függőben maradtak az előző összesítésből: régiek(#9712 rendezve)
#9877; #9885-privátban megkeresett MRaptor, hogy rendezi, ezért még nem kapta meg, az amúgy jóváhagyott feketéjét; #9887; #9905-Utalás volt már?
Legfrissebb kérések idáig összesítve: #9926; #9936-Megkaptad végül?; #9938; #9939 és #9983; #9948-Rendeződni látszik; #9979-Még 1 fekete sincs neki.; #9980; #9993; (#9994, #9998, #10003)-Mind rally74-nek; #9995; #10002; #10004; #10014

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10016) r0xy válasza psuztito (#10012) üzenetére


r0xy
csendes tag

Szia/Sziasztok.
A RALLY74-es üggyel kapcsolatban jártam megint utána a dolgoknak.
Kaptam egy telefonszámot, egy olyan emberrel beszéltem, aki ismeri Bakos Andrást.
Ő szállítótt neki pár csomagot, és ő rajta keresztül ért el pár embernek a csomag.
Elmondása szerint elég 'zsivány' gyerek ez a Bakos András, akit jelenleg a Sopronkőhidai börtönben tartanak,
mert alig pár napja kapcsolták őt le Sopronban
bizonyos ügyei miatt. (hozzáteszem ez a fazon akivel beszéltem telefonon, nem magyar hanem cigány,
legalábbis a hangja alapján, de ez lényegtelen). Páran utaltak Horváth Izabella számlaszámára, aki nem az anyja hanem a barátnője.
A Barátnője elérhetőségi cime szerepelt jó pár csomagon, ami Tihany, Major u 24.
Ezen a címen maximum őt lehet elérni, aki elmondása szerint elég csóringer, szóval ott nem sok dolgot lehet tenni.
Elérhetősége nincsen most Bakos Andrásnak, csak ugy lehet maximum elérni ha bemegy a börtönbe hozzá valaki.
A Feljelentéseket mindenki megteheti, ezzel elősegiti azt, hogy még több évet kapjon.
A fekete ügyeihez hozzátartozik még pár egyéb dolog is, pl egy letett x összeget egy Opel autóra, aminek a többi részét nem fizette ki,
és azzal a kocsival lépett le Ausztriába, ahonnan haza is járkált. Szóval ez az egész dolog, elég reménytelennek tünik már.
Szerintem ha napokig már nem fog jelentkezni, akkor ezek a dolgok igaznak tünnek, és előfordulhat hogy tényleg börtönben van.
Ezek után viszont nem tudom mit tegyünk. Teljes reménytelenség, és már sanszunk sincs arra hogy pénzt lássunk.
A Feljelentésnek meg kell történnie, mindenki aki csak tudja, tegye meg, a legjobban a közös feljelentéssel járunk.
Üdvözlettel: Tomi.

(#10017) DKing válasza Gampa (#10013) üzenetére


DKing
csendes tag

Gampa egy ...... csaló, senki ne üzleteljen vele! Nekem egy firmware hibás DVD írót adott el, és ezek után még ő vádaskodik. Állítása szerint rendőr, ezzel próbált engem megfélemlíteni persze hiába. A csepeli HÉV végállomáson bonyolítja az üzleteit, kérek minden kedves PH felhasználót hogy óvakodjon tőle. Persze amit ő állít rólam az nem igaz, aki velem szeretne üzletelni az nyugodtan nézze meg a "Kivel érdemes üzletelni" topicot.

[ Módosította: Bordoi ]

(#10018) DKing válasza DKing (#10017) üzenetére


DKing
csendes tag

Én továbbra is hajlok arra a megoldásra amit fel is ajánlottam kedves Gampa-nak, hogy visszaveszem a hibás jvc asztali dvd lejátszót (amit hibásként is adtam el annak idején 2000 forintért) és visszaadom az ellenértékét, ha visszaveszi tőlem a mai napon nekem eladott hibás (amit "hibátlanként" adott el nekem) dvd írót és visszaadja a 4000 forintomat.

(#10020) domesz


domesz
aktív tag

ezzel miújság? [link] továbbra is kérném neki a feketét, többször is szoltam neki de ide se dugta a képét, anyagi kár ért, megérdemli

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#10028) Bordoi


Bordoi
őstag

DKing és Gampa ez nem chat topik. Olvassátok el az első hozzászólást!

A továbbiakban itt tudjátok megvitatni a problémáitokat.

A személyeskedést pedig mindenképpen kerüljétek! :(((

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10029) DKing válasza Bordoi (#10028) üzenetére


DKing
csendes tag

Gampa és DKing közti üzleti vita rendezve lett. Az ezzel kapcsolatos bejegyzéseket ezúton visszavonom.

(#10030) oxox


oxox
addikt

9980-as hozzászólásomban kértem egy fekete pontot gergobacsinak.
Szeretnék érdeklődni, hogy mikor jelenik meg a megbízhatósági listán?
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10031) orkester válasza oxox (#10030) üzenetére


orkester
senior tag

Kb. 1 hetet általában hagyni szoktunk arra, hogy a másik fél reagálhasson. Ha a Moderátorok is úgy akarják, akkor akár a hét folyamán megkaphatja.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10032) djyuri válasza orkester (#10031) üzenetére


djyuri
őstag

SZia

Ma kaptam egy ilyet csabinkától

már sokadjára kaptam,de én nagyon hiszékeny vagyok.

üdv...jelzek,ha változás áll be :R

(#10033) laca999 válasza orkester (#10015) üzenetére


laca999
csendes tag

9992? Szerintem kapjon egy puszit:)

(#10034) orkester válasza laca999 (#10033) üzenetére


orkester
senior tag

Bocs, írni is akartam, hogy részletezd mi történt, mert így keveset tudunk az esetről. Sok pénzről van szó? Meg azért küldj neki egy privátot is, hogy bekerült ide a neve.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10035) laca999 válasza orkester (#10034) üzenetére


laca999
csendes tag

Köszi!
A történet nagyon egyszerű. Telefonon felhívott (rejtett számon), hogy nem jelentkezett a vevője, eladó a kártya. Másnap utaltam. Azóta se bú, se bá. Nem jelentkezik be ezzel a névvel. Más néven már futott itt, valószínűleg őket más néven veri át. Privátban jelentkezett egy srác, hogy neki is eladta ugyanazt a kártyát. Ő is utalt. 19 pénzről van szó. A héten rendőrség és majd meglátjuk.
Ha lehetséges és nem tiltja a szabályzat, akkor számlaszámot beírok, hátha valaki még utalt erre a számlára.

Egyébként a "sok" pénz mit takar? Szerintem a csaló, szélhámos már 1 ft-tól is az. Utána már lehet további jelzőket tenni elé, az összeg nagyságától függően:)

Üdv:
Laca

(#10036) orkester válasza laca999 (#10035) üzenetére


orkester
senior tag

Azért kérdeztem, mert 20E alatt úgy tudom nem foglalkozik Veled a rendőrség, ugyanis az még nem "bűncselekmény".

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10037) csimav válasza dave93 (#8246) üzenetére


csimav
senior tag

Kedves dave93! Igen ,haveromnak kellett volna a géped,de mivel az xbox-ot kevésnek számítottad be ő úgy döntött,hogy megpróbálja eladni. "Út közben" vatera-n talált egy olcsó gépet,ami megfelelt neki és megvette. Én arról nem tehetek,hogy nem a te gépedet vette meg. És nem sza*oztam le a géped. Erről ennyit. Sok sikert,hogy eladd,de lehet hogy már eladtad.
Téma lezárva.
Üdv.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#10038) laca999 válasza orkester (#10036) üzenetére


laca999
csendes tag

Azért csak megpróbálom. Szerintem ő is azért kért 19-et, de remélem ráfázik:))) Azért sokszor 19 ezer csak szép summa....
Nem akarok előre jósolni, de szerintem foglalkozni fognak az "üggyel". Valahogy a jogérzékemet bántaná, ha 20 alatt szabadna lopni, csalni.....

Ha jól tévedek 20 felett bűncselekmény, 20 alatt szabálysértés. És tekintve, hogy nem én vagyok az egyedüli károsult, remélem hogy foglalkoznak vele:)

[ Szerkesztve ]

(#10039) Dudu67 válasza laca999 (#10035) üzenetére


Dudu67
tag

Sziasztok !

Kicsit off, de talán segít:
Csalás a BTK szerint:
318. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

(2) A büntetés vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés, közérdekű munka vagy pénzbüntetés, ha a csalás kisebb kárt okoz, vagy a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó csalást

a) bűnszövetségben,
b) közveszély színhelyén,
c) üzletszerűen
d)
követik el.

Valóban a szabálysértési értékhatár 20.000.-Ft DE !!!!!!!

Esetedben a c ) pont felminősíti a cselekményt vétséggé, mivel a hozzászólásodból kiderül, hogy másnak is eladta ugyanazt.
Meg kell keresni a másik (esetleg több) károsultat és együtt kell megtenni a feljelentést, így már majd foglalkozik vele a rendőrség.

Üdv Dudu

(SZERK: Eccerűen nem bírtam OFF-ba tenni.

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#10040) z0d1AK


z0d1AK
veterán

én most bojjo85-öt nem tudom ajánlani.
egy kábelt akart venni tőlem 500ft-ért, írta is, hogy utalt. 1 héttel később mikor szóltam, h még nem jött pénz, annyit mondott, elutalta, majd utánanéz!
Azóta írtam neki 3x, de még válaszolni sem válaszolt,a z adott kábelt meg műár 2-en is elvitték volna azóta...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#10041) old gray


old gray
addikt

Superman a mai napig nem rendezte a tartozását, email-re/privát üzenetre nem válaszolt. PH-ra belépett. Nagyon úgy tűnik, hogy nagy ívben leszarja az ügyet. Kérem, hogy aki ismeri próbáljon beszélni a fejével.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10043) laca999 válasza Dudu67 (#10039) üzenetére


laca999
csendes tag

Köszönöm!
Azt hiszem ez egyáltalán nem off.
Közben az járt a fejemben, hogy akik itt azt terjesztik, hogy 20000 Ft alatt a rendőrség nem indít eljárást, 2 dologra nincsenek tekintettel:
1, A csalót arra bíztatják, hogy 20k alatt nyugodtan lehet ezt a tevékenységet folytatni
2, A becsapott embereket arra kárhoztatja, hogy törődjenek bele, elvesztették a pénzüket.

Nos, én nem állok be a sorba és feljelentést teszek. Ha pedig ismert lesz a csaló neve, lakcíme, akkor pedig "követelésbehajtás fizetési meghagyás útján" című fejezet következik. Az egyik ügyvéd ismerősöm ajánlotta ezt a lehetőséget. Akinél ismert a csaló, ajánlom, hogy fontolja meg ezt a lehetőséget. Az eredményről, az események alakulásáról - ha érdekel benneteket - beszámolok.

Üdv:
Laci

(#10045) Kundera


Kundera
csendes tag

Hatalmas FEKETE PONT Laolaj PH-s figurának, mert vettem tőle 1 Canon ip 4200-as nyomtatót amit el is küldött szépen ahogy kell csak azt nem tette hozzá hogy a fejen az 1-ik fúvóka sz....r! Azzal védte magát, hogy nálla jó volt és mellékelt egy minta nyomtatást ahol még télleg jó lehetett a nyomtató csak 3 hónappal korábban nyomtatták! Utólagos telefonálgatások árán eljutottunk odáig, hogy küld egy másik fejet na ez azóta sem történt meg a telefont nem veszi fel a leveleimre nem válaszol kb 5 hónapja! Elhiszem hogy másnak nem volt ilyen jellegű problémája vele de ne üzleteljen itt ha megbízhatatlan és átbassza az embert!!!

CS 1.5 FOREVER! (Kundera*)

(#10046) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Hali!

Nem találtam jobb topikot, ezért itt írom le a problémámat. XBoxot szeretnék venni és itt a PH-n találtam [ezt] a hirdetést. Irtam privátot, mailt, meg sima hsz-t is az eladónak [(TopHP)] .

Semmire nem válaszolt, pedig ma már többször belépett. Ilyenkor mi a teendő?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#10048) psuztito válasza Sanyi2007 (#10047) üzenetére


psuztito
csendes tag

:W :W Nagyon remélem rendezödik rally 74 el mert pénzem s egépem és baszogatnak hát ki vagyok teljesen

(#10050) sNORh


sNORh
addikt

Hali
Á deideges lettem megkaptam a postát, kezdve avval hogy sima utánvétröl vo,lt szó, hogy fizetem erre: 4900Ft-os postát rak fel :W :W hogylehet vki ilyen birka..
na a másikmeg hogy X800XT -t hirdetett, erre megjön a kártya mint PRO isstenem, Anyagilag megkárosított! Egy Nagy Feketepontot Neki: dragesz :W

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.