Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) Zolaa


Zolaa
aktív tag

bodykani feketét érdemel, azt hiszem

megbeszéltünk mindent, futárnak átadtam a csomagot (40k feletti vga), majd szólj, hogy sorry, de nincs lóvé... és még kérdezik milrt nem postázok semmit. de azt hiszem ez volt az utolsó futáros történetem is, ha nincs előre utalás.

-nem postázok semmit- privit küldj, ne emailt!

(#8252) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt hiszem, úgy korrekt, hogy ha valaki Thom! kollégával szeretne üzletelni, legyen körültekintő egy kicsit, mert a szava nem feltétlen ér sokat... :(
Miután lebeszéltünk mindent az üzlet körül, címet cseréltünk, többször bíztatott, hogy igen, az enyém a cucc. Erre egyszercsak a semmiből előkerült "egy srác", aki ott termett, és elvitte. Mondhatta volna neki, hogy már velem megegyezett... :(( :(((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8253) kgbrg


kgbrg
tag

Az én első negatív tapasztalatom:

Három nappal ezelőtt Zolaa -val megegyeztünk hogy megveszek tőle néhány alkatrészt. Innen minden kivéve a VGA-k
Leegyeztettük az árat meg hogy 19.-én küldi futárral. Összesen 100000 Ft lett volna a végösszeg.
Ma írok neki hogy megkérdezzem minden rendben van e.

Válasz: valaki átvágta videókarival (nem vették át) ezért lemondja az egészet. Nincs üzlet. A futárral összebalhézott és igy nem tudja küldeni.

Erre én felajánlottam hogy előre utalok 10000-et és ezzel be van biztosítva hogy átveszem a futártól az utánvétes csomagot.

Válasz: "nem ez a probléma, hanem, hogy vége az olcsó futárköltségnek"

Erre én felajánlottam megpótolom 3000-el a végösszeget.

Azóta semmi válasz. Gondolom nem is lesz.

Szerintem a valós indok az lehet hogy az alkatrészeket megvette más közben.
Vagy ha tényleg az előző félresikerült üzlet miatt nem küldi, akkor miért nem fogadja el azt hogy 10000-et előre átutalok. Szerintem ez bőven elegendő biztosítéknak.

A tanulság: Itt a ph-n az ígéret semmit sem számít.
Ezek után kiben bízhatok itt?
Miért nekem kell szívni azért mert valaki más átvágta?

(#8254) Zolaa válasza kgbrg (#8253) üzenetére


Zolaa
aktív tag

egy órája írtál... de ezek után tényleg semmi érteme válaszolnom

-nem postázok semmit- privit küldj, ne emailt!

(#8255) Fuck3r válasza kgbrg (#8253) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

ööö, ezen miért kell így kiakadni? :U
Ha anyagilag nem károsultál akkor mit kell vele foglalkozni? Lehet meggondolta magát vagy még kismillió indok lehet, szarjál bele és keress egy megbízható embert és vásárolj attól...
Mondjuk én ekkora összegnél szívesebben bonyolítom személyesen a boltot...

Egy ilyen semmi negatív tapasztalattól még nem omlik össze a világ...
Küld el a picsába aztán keress más eladót... ;]

Amúgy olcsó húsnak mindíg híg a leve szal ott nagyon vigyázni kell, ha meg további "nehézségek" megülnek fel akkor egyből pattintom az üzeletet... Nem hogy még a zsebébe dugjam a pénzt, hogy ugyan legyen már velem rendes és küldje már át a csomagot... :((
Ilyenkor már bűzlik a dolog...

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#8256) Nyugdíjas válasza Fuck3r (#8255) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Erre azt tudom mondani, hogy sajnos akkor is erre nem ez a módi. Pont ezért (ezek szerint már csak volt) jó üzletelni a ph!-n,mert itt vannak le nem irt elvek, amiket általában mindenki betart. és az egyik az adott szó betartása. Ha valaki valakinek odaigér egy terméket, nem szokás lefújni. Mondom elvileg, és mondom az itt üzletelő normálisabbja számára ez igy van....

Ettől függetlenül értem amit monc, csak azért jó ezt szóvá tenni, hogy más is tudja. de egyelőre nekem nem klír, hogy ki a hunyó a konkrét esetben, szóval várok kiváncsian.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8257) Fuck3r válasza Nyugdíjas (#8256) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

ezzel tisztában vagyok és 100% én is ezt a nézetet vallom, de gondolomTe is tisztában vagy azzal, hogy mindenhol vannak hülye megbízhatatlan emberek akikbe sajnos óhatatlanul belebotlik az ember mivel nem immunis rájuk a PH!

Mit lehet az ilyennel csinálni...?
Erre mondtam, hogy:
Semmibe venni és keresni egy normálisabb megbízható eladót/vevőt

De amúgy igazad van :R

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#8258) kgbrg válasza Fuck3r (#8255) üzenetére


kgbrg
tag

Annyira nem akadtam ki. Csakhát ez lett volna az első komolyabb üzletem itt a ph-n és rögtön így kezdeni. Ezek után mit várjon az ember?

A legbosszantóbb az egészben hogy a gép többi része itt áll félkészen és most megint keresgélhetek hogy mit hol vegyek meg. Ez a konfig pont megfelelt volna nekem.

Mindezek ellenére Zolaa-val nincs semmi bajom. Végül is engem nem ért kár, csakhát kissé rosszul esett hogy lemondta az enyémet más hibája miatt.

Amúgy ezek a bazárok, boltok itt a PH-n mennyire megbízhatók?
Ott is előfordulnak hasonló dolgok?

(#8259) Zolaa válasza kgbrg (#8258) üzenetére


Zolaa
aktív tag

... és említsük meg, hogy én ajánlottam a figyelmedbe ezt az oldalt, hogy nyugodtan oszd ki a feketepontod, így elsőre... de még1x nem fogok postázni/futárt hívni...

az ok két hozzászólással előbb megtalálható.

sorry, tényleg lebeszéltük, tényleg visszamondtam, mert egy ilyen megbízhatatlan eladó vagyok

bár tény, hogy akkor ezentúl minden hasonló esetben ide teszem én is az illetőt

[ Szerkesztve ]

-nem postázok semmit- privit küldj, ne emailt!

(#8260) Nyugdíjas válasza kgbrg (#8258) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Amúgy ezek a bazárok, boltok itt a PH-n mennyire megbízhatók?
Ott is előfordulnak hasonló dolgok?

Megbizhatóak.
Nem.

Tömör fogalmazas az ékesszólás bizonyitéka. Eztet gyakorlom most:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8261) kgbrg válasza Nyugdíjas (#8260) üzenetére


kgbrg
tag

Akkor megpróbálom onnan összeszedni a cuccokat.
Remélem igazad lesz.

(#8262) Nyugdíjas válasza kgbrg (#8261) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

phmegbizhatosag.atw.hu -ez segit;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8263) VinoRosso válasza Játékos (#8252) üzenetére


VinoRosso
veterán

azér Te sem írtál ám vissza nekem a szivacsos cucc miatt ám :B ejnye bejnye

(#8264) B-L-A-C-K válasza VinoRosso (#8263) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most látom Pocok9b téged átvert, de akkor hogy hogy nincs még negatívja?

(#8265) VinoRosso válasza B-L-A-C-K (#8264) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem tudom, én jeleztem itt a dolgot. Valószínű nem frissítették még.

(#8266) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azt hiszem kiosztanék egy jó nagy feketét Never George kollégának. 50 000-ért ígérget mindenkinek iPhone-okat amcsiból a haverja révén, aztán tudjátok, valahogy elfelejtődik a dolog...

(#8267) Játékos válasza VinoRosso (#8263) üzenetére


Játékos
addikt

A barátom, aki a szivacsgyárból lopja a cuccot, éppen a Magyarszigeten nyaralt, ezt követően meg kiment a fejemből. Viszont, ha Neked fontos lenne, mégegy privit dobhattál volna esetleg. Meg hát mi nem beséltünk semmilyen konkrét adásvételről, ejyebejnye.
Illetve MEKKORA kellene? Pontos méreteket kérnék. Meg elnézéskérést... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8268) Jhonny06 válasza Jhonny06 (#8266) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyébként még az előző generációsról van szó, nem a 3G-sről, úgyhogy még valós is lehetne a dolog. Lehetne.

(#8269) VinoRosso válasza Játékos (#8267) üzenetére


VinoRosso
veterán

jajjmá nem azért mondtam h mellreszívd... akkor tudsz hozni vagy se? mert ha igen akkor érdekel a dolog és dobj meg egy pü-vel lécci. :R

(#8270) tkesy


tkesy
őstag

Miközben frissítettem a "másik" topikot, összeszedtem pár, ide való hsz-t.
Tehát a sorrend: Ki adta --> kinek, + indoklás.

RandomGosu --> AAAKEEE + indoklás
oldszuszi --> Hack3er + indoklás
Prego --> magi20 + indoklás
Ghandi --> magi20 + indoklás
kopaszkutya8 --> laczyka01 + indoklás

Ha valamelyik volt már, akkor sorry...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#8271) magi20 válasza tkesy (#8270) üzenetére


magi20
senior tag

hát én beszarok,már ezért is feketét kapok,mert nem irok valakinek?

hátlapot meg elküldtem,azt hiszem irtam is,fene se tiltotta le,februárban vette a lapot,faszom.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8272) Nyugdíjas válasza magi20 (#8271) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Stílus már megen....
Pedig én már azthittem megszabadultunk kegyelmedtől. :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8273) magi20 válasza Nyugdíjas (#8272) üzenetére


magi20
senior tag

hagyjuk.---a picsába elég volt.----irjátok be aztán kész,úgyis a középkorban vagytok.....kegyelmedtől??? :C

erre nemtudom milyen stilussal lehet válaszolni,azért kér feketét mert nem reagáltam a saját hirdetésemre?--hány olyan van amit az ember elfelejtette levenni,és hány ami másnál is aktiv? fél ph-s társaságnak feketét,a lapot meg februárban vette basszus.----FEBRUÁRBAN.-és elküldtem azt a fránya hátlapot.

EZ K.O

[ Szerkesztve ]

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8274) Nyugdíjas válasza magi20 (#8273) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nem mondtam egy szóval sem, hogy jogos a fekete. Csak már megint kiütötte a szememet, hogy nem vagy képes kulturált emberhez méltóan megnyilvánulni. Pedig le merném fogadni, hogy annak tartod magad;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8275) magi20 válasza Nyugdíjas (#8274) üzenetére


magi20
senior tag

nem annak tartom magam aminek te tartasz,én meg téged annak aminek én. ;)

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#8276) Ivanh válasza RoyalFlush (#8104) üzenetére


Ivanh
tag

de az hogy átb@sztak, az nem minősül magánlevelezésnek... :(((
akkor mi a fenéről beszélgetünk ebben a topikban..????!!!!!! :W :W
a végén már el sem lehet mondani, hogy mi történt, mert CSAK A MÁSIK FÉL ENGEDÉLYÉVEL lehet...
Teszek a másik fél engedélyére, ideje lenne már egy-két trógert kivágni innen, akik csak a ph tekintélyén rontanak, azonfelül ,hogy másoknak kárt okoznak!
:(

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8278) Zolaa


Zolaa
aktív tag

Chyrockoo - elsőször vasárnap mondta 100%-ra, hogy kell neki a telefonom, aztán mivel a telefont képtelen volt megemelni feéhívtam, mire a válasz, hogy 5 perce ment az utolsó vonatom, így maradjon a hétfő délután. Estig semmi reakció, amíg én nem írtam - erre jött a kedd szöveg, de már alkudozni akart a lebeszélt árból. Kedden többször is belépett, majd este ismét én írtam neki, hogy mi van, amire most reagált, hogy vett másikat. :W
Ennyi a sztori.

-nem postázok semmit- privit küldj, ne emailt!

(#8279) shteer válasza kicsitoth93 (#8277) üzenetére


shteer
titán

ez a neked való topik ;) 1. hszt olvasd el

..szerintem jónak tűnik

(#8280) shteer válasza Ivanh (#8276) üzenetére


shteer
titán

az hogy átb@sztak, az nem minősül magánlevelezésnek...

az nem, az h mi történt el lehet mondani - de a privát üzenetek igen - mivel ez az alapszabályzatban benne van, betartandó, még ha sérelmek is értek

..szerintem jónak tűnik

(#8281) Ivanh válasza shteer (#8280) üzenetére


Ivanh
tag

én azt tartom alapelvnek, ami ésszerű.
NE LOPJ!
NE CSALJ!
Ne verd át, ne károsítsd meg felebarátaidat, akik bíznak benned!
A többi maszlag.... :K
Ez a "fene nagy szabadság" átment "szabadosságba".....most ti a hunyókat véditek..?
Látom a tagot, hogy belép a fórumra, de arra már gyáva, hogy válaszoljon a privijeimre...ehhez mit szóltok..? :U

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8282) shteer válasza magi20 (#8273) üzenetére


shteer
titán

úgyis a középkorban vagytok
üzleti ügyek (és főleg a garancia) intézésében még te is ott tartasz :)

elküldted a hátlapot ő viszont nem kapta meg. ezt azért tisztázni kellene vele, nemde? folyamatosan üzletelsz a ph!-n - gyakorlatilag kötelességed válaszolni az üzletfeleid üzeneteire. nem így gondolod?

..szerintem jónak tűnik

(#8283) shteer válasza Ivanh (#8281) üzenetére


shteer
titán

nem egyről beszélünk. amit te leírtál az társadalmi értéktrend, amit valóban itt a ph!-n is illik betartani. ebből a szempontból teljesen igazad van.

de attól még priviket nem közlünk engedély nélkül ;)

a Mikádóval bonyolított ügy azonban megér még 1-2 kört

..szerintem jónak tűnik

(#8284) Jazzos válasza Nyugdíjas (#8260) üzenetére


Jazzos
tag

Nono, azért néha előferdült... gondoljunk z0ty köcsög esetére, aki nem kevés embert vert át...
És ki tudja, ő volt-e az utolsó...

(#8285) Nyugdíjas válasza Jazzos (#8284) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én azóta sem hallottam ilyesmiről. Vele ha jól rémlik szinte a kezdetektől gondok voltak egyébként. Úgyanúgy ahogy néha Mikádónak is becsúszik ez-az, ha jól rémlik. Nem biztos, hogy feltétlen rosszat akar pl. ő pont, hanem lehet csak felelőtlen, vagy nemtörődöm,de a vásárlóknak ez pont elég sajnos...
Egyébként ahogy mondod, elvileg senkiben nem lehet megbizni,ha abszolút nézzük a dolgot,de azért relativ valamihez kell viszonyitani, és az itt előforduló randa esetekhez képest relativ a bazárosok nagyon is megbizhatóak.
Arra akarok kikeveredni, hogy ha nem is vakon,de valakiben csak meg kell biznia az embernek, különben hogy a rákba üzletel?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8286) kicsitoth93 válasza shteer (#8279) üzenetére


kicsitoth93
csendes tag

bocs... :D

(#8287) Ivanh válasza shteer (#8283) üzenetére


Ivanh
tag

szerintem is megér egy kört...
de már nem csak én panaszkodok rá...
teszek egy utolsó kísérletet. :W

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8288) VinoRosso válasza Jazzos (#8284) üzenetére


VinoRosso
veterán

miért vele mi volt?

(#8289) Jazzos válasza Nyugdíjas (#8285) üzenetére


Jazzos
tag

Nézd, én ismertem itt Győrben már 1-2 éve, és áthozott 3 vinyót a végidőszakában, hogy meg van szorulva, adjak érte valamennyit. Persze mind jó. 15k-t vitt el, mindenféle garit miegymást vállalt rá, aztán szépen megváltoztatta a telefonszámát, bezárta az üzletét, és csak az alkoholista apját tudtam elérni telefonon, aki egy s*gg. Azóta egyszer találkoztam vele, de nem mentem oda hozzá, ugyanis több 100kg feletti ismerősömmel voltam, és tudom ha ők segíteni akarnak nekem annak könnyen véres orr lett volna a vége. Szóval annak ellenére hogy átvágott, még az életét is megmentettem. :D Nem baj, Győr kis falu, fogok még összefutni vele...

(#8290) Nyugdíjas válasza Jazzos (#8289) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem is vitatta senki, hogy emberünk egy pöts:D Vagy mondtam én ilyet? Szerintem is egy féreg....
Nem erről beszéltem....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8291) Jazzos válasza Nyugdíjas (#8290) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, nem neked válaszoltam, csak rád böktem, bocs. :B

(#8292) Nyugdíjas válasza Jazzos (#8291) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

naazé;]:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8293) Hammon Serra válasza Jazzos (#8284) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

engem is lehúzott 60k-val.
Mosonmagyaróváron lakik egy csajnál.
És a food expressznél dolgozik, vagy a total foodnál..Bordó szerkójuk van..
MOst már csak annak adom meg a telefonszámát, aki ott van mosonmagyaróváron.Elmegy hozzá és elhozza a pénzemet. vagy a nőjét, hogy eladjam.
Persze tisztes %-ért.

[ Szerkesztve ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#8294) VinoRosso válasza Hammon Serra (#8293) üzenetére


VinoRosso
veterán

Feljelentetted legalább?

Ez is megérne egy misét. Kezd tele lenni a kukim az ilyen kis pitiáner kamillázásokkal.

(#8295) Bermi válasza VinoRosso (#8294) üzenetére


Bermi
aktív tag

[OFF]ki honnan nézi, sztem normálisan válaszolt minden kérdésre, így ha prime 14 percet, akkor 14 percet ment stabilan ez alényeg, ettől még itt nem tudom miért kellett megemlíteni.
nyilván mikor konkrét vevő kér x órát, akkor majd lefuttatja, na mindegy, inkább üzletrontás volt a részedről, mint "pitiáner kamillázó", ahogy Te nevezed az ő részéről.
mindenesetre nekem zé metre jó pont a topikjában.

más: kerestem a 8800gtx hírdetésed, de látom nem megy már, viszont azt látom, hogy két teljesen azonos hírdetés megy neked, amit nem igazán szabad (az egyiket ma adtad fel), egyiket remélem zárod[/OFF]

szerk: kb 3x próbáltam off-ba tenni, nem értem miért nem megy

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#8296) Hammon Serra válasza VinoRosso (#8294) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

nincs semmi a kezemben......[OFF][/OFF]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#8297) DeadMeat válasza Hammon Serra (#8296) üzenetére


DeadMeat
veterán

El sem olvastam az elözményeket,de ugy tudtam kiröl van szó!! A szoveget meg a 2 OFF közé tedd pubi :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8298) Bermi válasza Hammon Serra (#8293) üzenetére


Bermi
aktív tag

ezt nem tudtam, hogy Neked is. :(

egész más történetet hallottam

F1.....

(#8299) VinoRosso válasza Bermi (#8295) üzenetére


VinoRosso
veterán

Azért kellett megemlíteni, mert 14 perc prime az nem prime stabil. Ha az lett volna a hirdetésben hogy 14 percig prime stabil, akkor nem szótam volna semmit, max egy jót nevetek. Meg ha tényleg prime stabil, és igaza van, akkor feltesz egy képet min 1h primeról, core temppel meg real tempel mellékelve. Valószínűleg azért szüntette meg a hirdetést, mert ilyet nem tudott produkálni. Tudod én(és még szerintem sokan mások) úgy vagyok vele ha valaki úgy árul valamit, pl úgy hogy az a valami kék, akkor az legyen kék. Ne csak az eleje legyen kék a maradék 90% meg rózsaszín, mert annak nem sok köze van az igazsághoz. Ez ugyanaz mint a VID-es szórakozása Zé mesternek, bár egy bagázs a kettő. Am azért írok ilyeneket, mert már kezd egy kicsit felmenni bennem a pumpa amiatt ami itt a ph-n folyik. Ha legközelebb átver valaki, nem lesz ejnyebejnye, nem lesz rendőrség, hanem megkeresem és kiverem belőle még a szart is az biztos.

A hirdetés tudom, hogy nem teljesen szabályos(egyébként nem egy ilyen hirdetés van a ph-n folyamtosan), azért csináltam így, hogy aki nézte a hirdetést, és pályázott a hűtőre, az megtudja, hogy már csak a ház van meg, meg közbe persze hirdetem a házat is. Rövid időn belül érvényteleníteni fogom.

(#8300) Bermi válasza VinoRosso (#8299) üzenetére


Bermi
aktív tag

okok, értem a különbséget, csak sztem túl belenyúltál a hírdetésbe, ahol ő nem tagadta, hogy mennyit futott. nem halgatta el, nem vert át senkit. a prim stabilról nem tudtam, hogy van egy illendő minimum idő, így a hsz-ed ha ezt a procit meg akartam volna venni, akkor segített volna, de a további hsz-ek már sok volt (szerintem). értelek és részemről elfogadható, ha felmegy a pumpa (egyesektől), velem is fordult már elő

igen én is sokszor találok és olyankor szólok, mert olyan kevés a napi 2up, sokszor 3perc múlva már a köv oldalon vagyok ha hírdetek valamit és ilyenkor ha meglátok egyet akkor megy a pumpa:) jelen esetben nem ez történt, per-pillanat nem hírdetek :DDD

F1.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.