Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) limabp


limabp
csendes tag

A vaterán személyes tiltólistára vett holott beírtam volna hogy tudja hírdetni az elcserélt cuccot!!!!!

KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

szörnyű számomra.

egyik csere

másik cseretermék

26-án frissen feladott hírdetések!!!!

Szóval átvert!!!!!!

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#9531) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Fekete pont oneofthebest kollégának, amiért a megrendelt memória modul bár megérkezett, idővel kiderült hogy a megjelenő kék halálokat az okozta, tehát rhibás terméket adott el. :(((

Legközelebb olvasd el az első hozzászólást mielőtt írsz.

[ Módosította: Foglalt név ]

(#9534) Shrike7973 válasza Shrike7973 (#9531) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Elolvastam. A jelentsd a csalókat topicba kellett volna irnom? Vicces már egy kicsit, engem ebbe a forumba irányitottak, hogy ide irjam, mert először a kivel érdemes üzletelni topicba irtam, mert nem tudtam hogy ez is van.. hajaj...

Tehát számodra logikus, hogy valaki, aki szerinted téged átvert, azzal érdemes üzletelni :F
Az első hozzászólásban pedig szerepel, hogy alapos indokkal kérj feketét. Tehát biztosan kiderítetted, hogy a ram a hibás, tárgyaltál az eladóval, aki semmilyen megoldást nem próbál erre nyújtani pedig garanciás a termék stb.

Nem kerestem fel, az ügyet meg bizonyítani nem tudom, mert anyám szervizbe elvitte a gépet, mert folyton kékhalálozott, még egy windows install sem ment végig, abból meg azt kivették és beraktak helyette újat. Nem érdekel hogy ő mit gondol, velem ez történt, ide beirtam, ha valaki később rákeres akkor látja, nekem nem a beleegyezése kell.

[ Módosította: Foglalt név ]

(#9535) Füge007


Füge007
senior tag

Ajánlom figyelmetekbe Tomka55 fórumtársat. Hirdetett egy VGA-t. Mindent lebeszéltünk, időpontot helyet az átadásra. Autóztam ezért 100 Km, időben ott vagyok a helyszínen, fagyoskodom. Majd rácsörgök, szerintem a mamája vette fel, mondja adja akit keresek, erre mondja a srác téves és leteszi. Most hazaérve látom a VGA eladva.
Nem az bánt, hogy nem nekem adta, hanem az ügy kezelése. Legyen gerinces, és mondja azt mégis másnak adtam. Szerencsére eddig itt csak korrekt emberrel találkoztam, nekem is van jópár pozitív értékelésem, ezért bosszant ha ilyennel találkozom.

Füge

(#9541) Speed® válasza Speed® (#9482) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

UPDATE

A csomag XI.25.én megérkezett, a már említett 21.ei feladási dátummal, ~15 nappal azután, hogy a pénz rendelkezésre állt a mélyen tisztelt kollégánál.
Pusztán eme tény is jogos negatívot eredményezne szerintem, de az, hogy közben a kapcsolattartás 1 privire redukálódott részéről és abban is hazudott, szerintem nem kíván több szót. E mellett az általatok kiemelt figyelmet élvező anyagi kár is fennáll (ennek értelmezése eltérő egyénenként ugye..).

Amennyiben nem vitatjátok el a leendő vevői elől a döntési jogukat, kérem a negatívot felvinni a rendszerbe c7p.bubu részére. Aztán majd mindenki mérlegelhet a leírtak alapján ha rákeres..részemről felettébb kiábrándító, lévén nem magánemberről van szó :o

(#9542) limabp válasza adde (#9506) üzenetére


limabp
csendes tag

Kedves Fórumtársak!

adde hazug csaló a szememben,ma sem jött meg az elmlített csere cucc.A fenygetések privátban ezek után nevetségesek,hazugság hazugság hátán.Fel lett adva ajálva stb.Feljelentelek,meg bajod esik és társai mondatait teljesen feleslegesen írta mikor tudta hogy nem postázott nekem semmit.

Nos őt kellene innen banolni mert át akart verni,csak résen voltam és nem hagytam magam becsapni.

Ne vitatkozz a hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek rutinjukkal!!!

(#9543) mycso válasza Savanya (#6473) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az én esetemben nem járt még le a 3 nap, mégis beszopattál...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9545) Xaero88 válasza limabp (#9542) üzenetére


Xaero88
tag

@Limabp: nekem volt pár üzletem adde felhasználóval és sosem vert át.
Szerintem valami félreértés lehetetta ti problémátok.

maori84 hajlamos elfelejteni hogy találkozoja van, és még a telefonja is kikapcsolt állapotba kerül erre az időszakra..kerüljétek

[ Szerkesztve ]

(#9547) Oczu válasza limabp (#9546) üzenetére


Oczu
senior tag

A félreértések tisztázása itt folytatódjon!

Akinek nincs köze a bolthoz ide főleg ne írjon, minden hasonló hsz-t amoda várunk :R

(#9548) #92415744


#92415744
törölt tag

Nagy fekete bogyó ennek az úriembernek : _ate_mba_ ugyanis hibás memóriakártyát árult, ezt tudta jól, de csinálta a hülyét, meg tagadta, hogy rossz lett volna...most meg már nem is válaszol a privátokra...nem az összeg a nagy kiesés, hanem az emiatt okozott kár, mert kellett volna egy kártya, én meg kissé a puszta közepén lakok...utazás, idő, stb...

Az ilyen ötleteket mellőzd kérlek.

[ Módosította: Foglalt név ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.