Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) I_Am válasza Speed® (#9098) üzenetére


I_Am
veterán

[link]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9102) Kolondrum válasza Mercutio_ (#9100) üzenetére

Tőlem is megijedt valaki, mióta beszéltem vele, ide be nem lépett! :D
Sunyulóóóós emberek! Újabban lesekszem, mióta rájöttem h van ilyen topic!

[ Szerkesztve ]

(#9103) werszomjas válasza localhost (#9086) üzenetére


werszomjas
őstag

Mármint hogy maga a TurboSim működik csak másik telefonban.

üdv

(#9104) Speed® válasza I_Am (#9101) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

o.g. nem szivességet kért, hanem a gari rendezését. Ezt elolvasva legalábbis semmi szivességre utaló dolog nincs, ellenben susmus annál több.

(#9105) I_Am válasza Speed® (#9104) üzenetére


I_Am
veterán

Amire ígéretet tettem, hogy ha Supamannak nem sikerül rendezni, akkor én rendezem a nevében is. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9106) shteer válasza soertmo (#9097) üzenetére


shteer
titán

tegyük fel: ha visszaérkezett hozzá és el akarja adni miért ne kínálgatná ha te nem veszed meg
a 30k vs 32k ár már viszont elég gáz valóban :(

..szerintem jónak tűnik

(#9107) Speed® válasza I_Am (#9105) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Sajnálom Superman jelenlegi helyzetét, de nehéz elhinni, hogy köze van ennek az ügyhöz az olvasottak után :( De ne legyen igazam\unk, biztos vagyok benne, hogy o.g. (is) nyílvánosan megköveti majd, ha úgy alakul.
Rendes tőled, hogy kiállsz mellette és segítesz rendbetenni a dolgot, helyette.

[ Szerkesztve ]

(#9108) RandomGosu válasza soertmo (#9097) üzenetére


RandomGosu
senior tag

már elnézést de mi ott a probléma hogy keresek egy E51-es mobiltelefont? mit kellett volna feladnom és miért is?

SymbianOS: ha keresel valamit és mondjuk nincs kedved mobilarénán 3órán keresztül ülni a gépelőtt és bámulni a monitor szerintem akkor te is feltennéd egy ilyen hírdetést, másrészt lehetőség van ph-n hogy keresek dolgokat szóval ilyenekkel kimélj kérlek.

(#9109) shteer válasza RandomGosu (#9108) üzenetére


shteer
titán

arra panaszkodik aki ajánlott neked egyet

..szerintem jónak tűnik

(#9110) RandomGosu válasza shteer (#9109) üzenetére


RandomGosu
senior tag

soertmonek bocsánat

de a SymbianOS miért szó bele? most már az hírdetni se szabad?

(#9111) kovy79 válasza RandomGosu (#9110) üzenetére


kovy79
őstag

Van olyan ember, akinek kiveri a szemét a rossz helyesírás/külalak/írásjelek teljes hiánya.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9112) old gray válasza I_Am (#9095) üzenetére


old gray
addikt

No comment, de megint kioktató stílusban beszélsz mint aki 50 év tapasztalatával a háta mögül szórja az igét. "Ezt vésd az eszedbe." Köszi, de neked fogalmad sincs milyen szálak fűznek a szüleimhez. És nem is fogod megtudni. Semmi közöd hozzá. De megsúgom: lehet szorosabb mint akármelyikőtöké. Nekik köszönhetem, hogy még élek. Semmit nem tudsz rólam (sőt, még az ismerőseim sem) és megint képet próbálsz alkotni rólam. Az, hogy én nem tudom (és írott formában nem is lehet igazán) az érzéseimet kifejezni, az egy dolog. Lehet a társadalom tett ilyenné. Valószínű igen, az érzelmek kimutatása környezetemben jó ideig gyengeségnek számított. De attól még vannak, sőt lehet mélyebbek pont az előző okok miatt.

Erre jössz te és valami szívtelen szörny képét próbálod az avataromra festeni. Okosan lavírozol a fórumozók előtt, szó se róla, elismerésem. Lehet ezért is lettél moderátor.

[link]

Nekem csak egyetlen mondatot kellett volna leírni. Igazad van: néha csak a szeretteinknek szenteljük minden percünket és figyelmünket. Meg az Asus Striker alaplapnak......

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9113) Foglalt név válasza RandomGosu (#9110) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nyugalom emberek.
Neki nem tetszik, neked megfelel. Fel se vedd :R

(#9114) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Itt már fel sem tűnne az embereknek, ha valaki feketepontos árusokról beszélne :)

⭐ Stella

(#9115) tothl válasza old gray (#9112) üzenetére


tothl
addikt

Na ez talált süllyedt... :)
Egyébként ne aggódj, nem lavírozik okosan.
Amúgy meg, ha átvállalta, és nem intézi az ügyet vésd be neki is a feketét... :W

(#9116) Foglalt név válasza old gray (#9112) üzenetére


Foglalt név
addikt

Kérlek fejezzétek be.

I_Am tett egy ígéretet, hogy rendezi a dolgot, ha Superman nem tudja.
Tudom, hogy két hónap után ez legfeljebb "több, mint a semminek" tűnik, de kérlek érd be vele.

Az alaplapos hirdetést meg szerintem elég övön aluli felhozni. Pl. ha kiderül, hogy azért árulja áron alul, hogy gyógyszert vegyen az édesanyjának, akkor elég nagy öngólt lősz vele. Szerintem kár egy vitában ilyen eszközökhöz nyúlni :U

(#9117) old gray válasza Foglalt név (#9116) üzenetére


old gray
addikt

Részemről a vita lezárva. Türelmes ember vagyok és optimista, így bízom benne, hogy Superman a gondjainak rendeződése után korrekt módon fogja orvosolni a problémát.

Az eddig leírtak az eddig történtekről szóltak, asszem alaposan körül lett járva a téma.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#9118) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Erdeklodenk hogy mi van amikro nyolvanvaloan hamisitvany bukkan fel az aprohirdetsek kozott??? /fuggetlenul attol hogy az elado tugya nem tugya???/ ime: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9119) PHM válasza neduddki (#9118) üzenetére


PHM
addikt

Ez az, amit a Verseny utcai piacon 500 Ft-ért árulnak.
Anno vettem egyet még a 3800 mAh-ás típusból.
Kb. 500 mAh volt a kapacitása.
A szép az egészben, hogy ugyanott a 2700-as
valódi Duracellt 1000 Ft-ért adják párban...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#9120) Iginotus


Iginotus
őstag

Na kapirányzozo kolléga ennyi volt betelt a pohár mivel tudom hogy ugyis olvassa (mivel torentezik látom hogy minden nap be van jelentkezve) 2 és 200,000 ft most megelégeltem.
Akinek még log az szolon én megyek a rendörségre feljeleteni.

Akit érdekelnek adatok hol lakik neve stb irjon privit :) Sziletési dátum anyja neve kocsija rendszámja minden megvan ám :)

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#9121) Kolondrum válasza RandomGosu (#9110) üzenetére

Lehet, de a hirdetésnek van egy minősége, egy minimum minősége. Én 6x meggondolom h mire írok, rengeteg taszító hirdetés van, képes vok megvenni valamit drágábban mert látom h olyan valaki hirdet aki valószínűleg nem szélhámos, kiteríti a lapjait nyíltan, ez egyfajta bizalmat ébreszt. Bocsánat, nem akartam rosszat! :U

(#9122) RandomGosu válasza kovy79 (#9111) üzenetére


RandomGosu
senior tag

tanulj meg 1hónap alatt valamilyen másik nyelvet úgyhogy helyesen is tudj írni :)

SymbianOS: okés most már értem hogy nem "offensive" volt a hozzászólásod

mondjuk én személyesen találkoztam steveistvannal, és hát 2db e51 volt nála.

(#9123) I_Am válasza tothl (#9115) üzenetére


I_Am
veterán

Barátom, nálam az adott szó erősebb, mint a kőbe vésett írás. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9124) Janoska26


Janoska26
addikt

ProEvofan feketepont. Megegyeztünk, hogy megveszek tőle 1 4850-et, okés csak azt mondta várjak 1-2 hetet, hogy megvegye az újat. Mondom legyen :R Erre pár nappal rá, jön 1 privi, hogy ne haragudjak, de van ez a gazdasági világválság, és hogy felmentek azoknak a kártyáknak az árai amit Ő kinézett, úgyhogy így inkább nem adná el, mert biztosan nem adnék érte 7k-val többet, miután ugye megegyeztünk, és az egészben a szörnyű csak az, hogy még pécsi is :O Ezer bocsánat, de nekem se időm se energiám nincs hogy szórakozzanak velem, úgyhogy ha valaki, érdemben is akar üzletelni, és nemcsak szócséplést akar, akkor szvsz messziről kerülje az ilyen emberkéket, sajnálom hogy így alakult :(

[ Szerkesztve ]

(#9125) dorkababa válasza Janoska26 (#9124) üzenetére


dorkababa
aktív tag

off
Szerintem az emberek "gazdasági világválság" idején nem 4850-ért állnak sorba. :DDD

(#9126) Dr. Romano válasza Janoska26 (#9124) üzenetére


Dr. Romano
veterán

LoL ez a szöveg :D Akkor én is felárazok mindent mert gazdasági világválság van, jah meg globális felmelegedés is, meg ki tudja még mi... :o

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9127) great66


great66
tag

[tomas15] fekete pont mert: eladott nekem egy pár napos alaplapot postai utánvéttel ami törött processzor foglalattal érkezett meg. Ő állíttotta, hogy mikor feladta akkor ép volt csak azt nem értem, hogy a darabjai miért nem voltak meg hiánytalanul és miért volt 1 darabja a zacsin kívül a többi a zacsin belül. A visszavásárlásra semmilyen hajlandóságot nem mutatott. Többszöri nyaggatás után belement, hogy visszaküld nekem 9k-t és akkor rendben vagyunk. 1 hét múlva úgy gondolta, hogy ő még azt sem hajlandó kifizetni sőt semmit.

[ Szerkesztve ]

(#9128) P00By válasza Dr. Romano (#9126) üzenetére


P00By
nagyúr

Most elég sokan jönnek ezzel, én csak viccből írtam egyszer, de nem adtam drágábban. Főleg úgy nem, hogy már minden meg volt beszélve... :U

(#9129) mepx


mepx
csendes tag

huntofa FEKETEPONT

megbeszéltünk egy találkát tegnap,hogy megveszi a psp-t amit árultam.

lebeszéltük,hogy mai napon 12:00-kor találkozunk a nyugatinál.

telefonon beszéltünk,hogy kerek délben hívjon fel.

100km-ről felutaztam,vártam nem hívott, 1 óra várakozás után felhívtam telefonja kikapcsolva.

egész délelőttömet elb@sztam miatta az utiköltségemről nem is beszélve.

irtam neki pü-t remélem előkerül,mert ha nem jövő héten meg lesz látogatva.

(#9130) kaller1 válasza mepx (#9129) üzenetére


kaller1
veterán

Én nem tudom,de ezt olyan szemét dolognak tartom,amikor valaki a megbeszélt időpontra és helyre nem megy el,és mondjuk ezzel egy vidékit szívat... :F
Eddig sem tartottam korrektnek,mikor egyesek az ilyen és ehez hasonló feketepont osztásra egyből azzal jöttek,hogy "nem ért anyagi kár,ezért nem jár fekete" :Y
Igenis,az ilyen szívatásokért is KI KELL osztani ami jár az illetőnek,mert az ilyen ember egyértelműen MEGBÍZHATATLAN.

.::> <::.

(#9131) Dr. Romano válasza kaller1 (#9130) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egyetértek!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9132) mepx válasza kaller1 (#9130) üzenetére


mepx
csendes tag

egyetértek,engem nem is a feketepont érdekel,hanem az illető hátha figyeli a topikot és látja,amit irtam...

írta neki pü-ben,hogy ha nem jelentkezik jövő héten meglátogatom egy-két emberrel ,mert nem fogom lenyelni,hogy valaki így megszivasson

majd máskor akkor kétszer meggondolja,hogy mit tesz

másból úgy sem tanul,lásd van itt az oldalon olyan is akinek van volt,20 feketepöontja,mégis etette,szop@tta a népet éveken keresztül

(#9133) zsolt1129 válasza kaller1 (#9130) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én is eggyetértek ebben. De anyagi kár is ér,hiszen elutazol valahova akár autóval,akár tömegközlekedési eszközzel,ami persze nem ingyen van. Meg az az idő amit elpazaroltam,az szintén pénz :D .

(#9134) I_Am válasza Dr. Romano (#9126) üzenetére


I_Am
veterán

És most, hogy olcsóbb lett a benzin a postaköltséget is emelni kell! :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9135) Dr. Romano válasza I_Am (#9134) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:D :))

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9136) Janoska26 válasza Dr. Romano (#9126) üzenetére


Janoska26
addikt

csak azért b@sz az ideg, mert időközben elfogyott a többi helyen is, úgyhogy most kutakodhatok, mert tőlem megrendelték, és szállítanom kell bármi áron :W :W :W

(#9137) Gyuri27 válasza kaller1 (#9130) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érte anyagi kár. Szerinted egy 200km-s jegy mennyi?

Amd - Radeon - Ryzen

(#9138) bobalazs válasza phoenix56 (#3970) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

rOhhdjnak meg az ilyen emberek!

(#9139) kovy79 válasza bobalazs (#9138) üzenetére


kovy79
őstag

Nem mai hsz-re válaszoltál, az biztos! :D
Ám teljesen egyetértek, azt az említett privit pedig inkább nem is kommentelném...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9140) bobalazs válasza kovy79 (#9139) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon durva dolgok az már 1x biztos. Az agressziómat kiélném rajtuk boxzsák módjára...!

(#9141) kaller1 válasza Gyuri27 (#9137) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt pont tőlem kérdezed? :DDD Amúgy 3k egy teljesárú menettérti.

.::> <::.

(#9142) KrAt


KrAt
veterán

Idáig kész :)

(#9143) Kolondrum

Hihetetlen dolgokat írtok! Jézus! :O

(#9144) Kolondrum

(#9145) liver


liver
tag

isti18 még mindig nem kapta meg a feketepontját!Ahogy én se a megbeszélt összeget!Részletek itt

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9146) liver


liver
tag

Az akkori üzletelésünk során akart adni ajándékba egy 300W-os Codegen tápot,de szólt,hogy gyakran újraindúl vele a gép.Én nem kértem el,mert úgyse tudtam volna vele mit kezdeni!
Ő úgy gondolta,hogy hátja jó lesz ez még valakinek és működőképesnek hírdeti kemény 500FT-ért!Nem hittem volna,hogy vannak olyan emberek akik 500Ft-ért képesek átvágni egy másik embert........ :(
hírdetés itt

isti18-ról van szó

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9147) Oti86 válasza jetimokus (#7972) üzenetére


Oti86
tag

Bocs, tényleg hibáztam :R

http://3dfx.oti86.fotoalbum.hu/

(#9148) broaff


broaff
tag

Akiről nemrég panaszt tettem: egy bizonyos illu-ról most regelt egy új akkot és mocskolódik.
Az új nickje: viiick
Remélem eltakarítjátok. :W


Privát üzenetet semmilyen formában ne hozz nyilvánosságra.
Alapelvek

[ Módosította: Bordoi ]

(#9149) broaff


broaff
tag

Rendben akkor várom, egy moderátor vagy admin jelentkezését privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.