Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Hector01


Hector01
csendes tag

Hi mindenki! Mivel kaptam egy infót hogy a privátom nem látható mások számára.. hiába linkelem be....

Pár sort idéznék a beszélgetésünkből E-Maxszal:

*****

Nah szóval... kb. ennyi... arra nem veszi a fáradságot, hogy legalább a csomag számát elküldje nekem.. már ha van csomag. Ennyit a korrektségről!
Vigyázzatok vele!

Üdv!

----
Én pedig pár sort idéznék az Alapelvekből:
"amit tiltunk a fórumunkban [...] a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá."

Legyél szíves a lényeget leírni, nem pedig beidézni a másik fél hozzájárulása nélkül.

[ Módosította: 7 ]

(#11002) Hector01 válasza Henrico (#11000) üzenetére


Hector01
csendes tag

Köszi! Megoldva! :R

(#11003) Xaero88


Xaero88
tag

Privát beszélgetést még mindig TILOS nyilvánosságra hozni.

(#11004) E-Max válasza Hector01 (#10999) üzenetére


E-Max
tag

Hátte konkrétan hülye vagy.
Már bánom, hogy üzleteltem veled. :(((
Megbeszéltük, hogy elcserélünk két telót, futárral.
Odaadtam a fiamnak kedden délbe, hogy adja fel.
Elment a futárhoz, mondták, hogy leghamarabb hétfőn kapja meg, szerdára biztos nem ér oda, mi meg úgy beszéltük meg, hogy szerdára ott lesz.
Errefel elment a postára, ott azt mondták, valószínű, hogy szerdán megkapja, de ugye posta 48 órát, vagy 2 napot vállal. Ez kb kedd délután 3 körül volt.
Szerdán nem kapta meg, 666 privit írt, hogy mi lesz már, vagy küldjem el a számát.
Elmondtam neki, mielőtt kérte volna, hogy a fiam adta fel, nála a szám, nem fogja telefonon/sms-ben leírni az egész számsort, ha én hazaérek, majd leírom neki.
De ez a fogyatékos barom nem fogja fel, erre beír ide.
Ekkora marhát még sose láttam. :((( :((( :(((
Pont a te szaros iphone-odra van szükségem, meg pont ezzel szórakozok, mikor több ezer embernek vagyok a főnöke, sose volt senkinek panasza rám, erre egy kis senki megkérdőjelez. :((( :(((

[ Módosította: Thrawn ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11005) E-Max válasza E-Max (#11004) üzenetére


E-Max
tag

Valóban, mikor írt, rögtön 2mp után nem reagáltam rá, a laptop van csal nálam, építkezünk itt kb 20-an, néha mikor volt 5 percem, leültem laptophoz, mikor a tetőn voltam, nem az volt a legfontosabb dolgom, hogy neki írjak privátot... :(((
Soha ekkora kreténnel nem találkoztam.
Cirkuszol, mert nem kapta meg X napra, húha.... :U

Ja és írja, hogy rendőrségen feljelent...LOL... :DDD
Azért, mert a posta 18 óra alatt nem szállította oda, mikro 48 órát ígérnek... :DDD
Augusztus 20.-a van, ezer egy ember küld postán bármit, feladja a fiam délután, jó esetben, aznap éjjel beviszik a központba, szétválogatják, odateszik a sorba, ha másnap nem kerül sorra, akkor következő nap, ezmeg itt fenyegetőzik... :DDD
Ha már 1 hét eltelt volna, megértem, nem szólok, vasárnap megbeszéltük, hogy kedden mindketten feladjuk, valószínüleg szerdára meg is kapjuk.
Lehet, hogy én sem kaptam meg, nem tudom, megkaptam-e, nem vagyok otthon.
Én nem cirkuszolok ezért... :U

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11006) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Ezért szeretnék egy szürke pontot adni dedix kollégának.
Azért nem kap feketét, mert pénzt nem buktam vele, de figyelemztetésnek elég ha itt már megvan a neve.
Történet rövid:
Megbeszéltem, lealkudtam a proci árát, de ő napokig csak mondta, hogy ezért, meg azért nem tudja küldeni, de biztosan feladja, várjak türelmesen.
Egyszercsak jött az üzi, hogy elcserélte bocs.
Az eladó szíve joga, hogy kinek adja el a cuccot, de azért szerintem így nem volt korrekt a dolog. Szerintem senki sem szereti elbukni a biztosnak tűnő dolgot, főleg ha már nagyon várja és számít rá. Ha megmondja, hogy nem adja annyiért, akkor ok, de így...

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#11007) E-Max válasza Hector01 (#11001) üzenetére


E-Max
tag

Először is a legfontosabb: értékelést csak akkor írj be partneredről, ha már biztosan nem fog megváltozni a véleményed az adott üzlettel kapcsolatban! Rögzített pontokat az értékelésből NEM TUDUNK ELTÁVOLÍTANI (és nem is akarunk, az alaptalan vádaskodás mindemellett retorziót von maga után).

Első hozzászólás, nagyokos. :(((

Itt és most, megkérem a moderátorokat/házigazdákat, hogy amint jelez, hogy megkapta a csomagját, azonnali warnt kérek neki, legalább 1 napot! :(((

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11008) Xaero88 válasza E-Max (#11007) üzenetére


Xaero88
tag

...del

[ Szerkesztve ]

(#11009) E-Max válasza Xaero88 (#11008) üzenetére


E-Max
tag

Ő beleegyezett, sőt, az egészet be akarta másolni.
Én beleegyeztem, be is másoltam. :U

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11010) Thrawn válasza E-Max (#11009) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem láttam, hogy beleegyezett volna, úgyhogy töröltem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11011) E-Max válasza Thrawn (#11010) üzenetére


E-Max
tag

Ez a párbeszéd mindent elárul!

Pár sort idéznék a beszélgetésünkből E-Maxszal:
...

Be akarja másolni az egész beszélgetést, de nem egyezik bele?
Nyisd ki az optikádat, robotkám. ;)

Ja, és másold vissza. Kösz.

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11012) Xaero88


Xaero88
tag

További megbeszélni valókat IDE legyetek szivesek.

(#11013) dedix válasza vikcsi (#11006) üzenetére


dedix
tag

Jogos. Annyit hozzatennek, hogy a hirdetesemben szerepelt az, hogy posta csak eloreutalassal van. O varialt, hogy kuldjem elore a procit. Marpedig az elado dirigal ugyebar. Nem kapkodtak a prociert, ezert utaneztem a kolleganak es megbizhatonak bizonyult, de mivel nem szivesen tennek ilyet, vacilaltam. Vegul rabolintottam. Ezt nem kellett volna, hiszen igazabol nem szivesen mentem bele az elorekuldesbe. Idokozben bejott a kepbe egy illeto, akivel mar azelott volt uzletem, raadasul bp.-i, mint en. 2k-val kevesebbert vitte, de mellette dontottem es inkabb biztosra mentem. Privatban elnezest kertem vikcsitol a felesleges varakozasaert es megteszem itt is... Reszemrol lezart a dolog.

[ Szerkesztve ]

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#11014) CXGTI válasza Coming512 (#10816) üzenetére


CXGTI
csendes tag

T Coming512 kolléga.
Szavaidat idézve:hisz utólag sározod be az embert teljesen jogtalanúl.
Előre nem tudom mivel nem láttam a készüléket csak utólag mikor már elutaltam a pénzt,egyrészt ,másrészt ,gondolom én ami hiányzik azt jelzem egy eladásnál hogy ne reklamáljanak utólag érte.Te ezt elfelejtetted.
Tömören ennyi.

(#11015) Hector01


Hector01
csendes tag

E-Max kicsit hisztis... :C :C :C
Leszűrtem a lényeget....

Szép napot mindenkinek!

Ja! Moderátorok! Bocs a privátból idézésért! Többet nem fordul elő! De ha úgy gondoljátok.....kapjam amit megérdemlek...... Szép napot nektek is!

(#11016) Oczu válasza E-Max (#11005) üzenetére


Oczu
senior tag

(#11017) Hector01 válasza Oczu (#11016) üzenetére


Hector01
csendes tag

Köszönöm! :R :R :R

(#11018) E-Max válasza Hector01 (#11015) üzenetére


E-Max
tag

Ha én hisztis vagyok, Te mi vagy? :(((
Kijött ide reklamálni? :(((

Nevemet meg szólok egy moderátornak, hogy sürgősen törölje, semmi keresnivalója itt. :U

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#11019) Adonimus


Adonimus
aktív tag

DARpet nevű kollégának egy nagy fekete pontot, mivel rossz tápot küldött el! Vissza pedig nem veszi!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11020) Hector01 válasza E-Max (#11018) üzenetére


Hector01
csendes tag

Nem akarok kötekedni és veszekedni.. de a nevednek helye van itt sajna... Nemcsak én vettem észre hogy v.mi nem stimmel nálad......

Szép estét mindenkinek!

(#11021) DarPet válasza Adonimus (#11019) üzenetére


DarPet
tag

Üdv!
Én megkérdőjelezném Adonimus értékelését, mivel én működő tápegységet küldtem el neki, utánvétellel.
Régi, működő P4-es gépemből kiszereltem a Codegen 300W-os tápomat, ami 5 évig vígan teljesítette feladatát, mivel a gépbővítés után már nem bírta volna ellátni a gépet megfelelő szuflával. Így gondoltam, felrakom apróba, hátha kell alakinek egy kisebb gépbe, mivel oda tökéletesen megfelelő. Adonimus privátban érdeklődött utána, megbeszéltük a részleteket, meg azt, hogy maximum postán tudja megvenni, mert nem jár Pécs felé. A postára volt 1500Ft-ja, bele is fért normál levélként, pufiborítékban, antisztatikus zacskóban, nehogy baja legyen.
Feladtem, ajánlott számot elküldtem, megérkezett. Erre kapom a privátot, hogy égett szag jött ki a kibontott zacskóból, mely szerinte a tápból származott. Természetesen azonnal felhívtam telefonon, hogy el tudja mondani a részleteket.
Még mielőtt írt volna még azért a szerinte ÉGETT szagú tápot beépítette a számítógépébe, és beindította. A táp, az ő elmondása szerint felpörgette a merevlemezt, a proci, a rendszer és a táp ventillátorát, majd leállt. Megismételte, az eredmény ugyan ez volt. Ez után írt. Telefonban mondta, hogy Ő kinyitotta a tápot, hogy megnézze, hogy nem-e a biztosítékkal van valami. Továbbá megvizsgálta, hogy égett-e valami. És az eredmény az lett, hogy nem égett a táp, nem sérült semmi.
Kérdezem én, hogyan jön égett szag egy nem égett tápból?
It már kezdett nem tetszeni a dolog. Már azért sem, mert kinyitotta a garanciajeggyel leragasztott tápot (ami mindíg garanciavesztéssel jár), valamint mert égett szagúan beletette a gépbe...
Én írtam neki, hogy küldjön képet, hogy megbizonyosodjunk róla, hogy tényleg azt a tápot kapta-e meg, mint amit küldtem. Képet nem küldött, mert biztos volt benne. Rendben, gondoltam akkor keressünk más hibát.
Tanácsoltam, hogy próbáljon ki egy másik tápot, pl. azt, ami az alsó, X2-es konfigot hajtja, hogy azzal elindul-e a gép. (Egy gép mindenképpen működött, mivel telefonon hallottam az msn figyelmeztető hangját) És mint tudjuk egy 24pines tápot is rá lehet dugni 20pines alaplapra, meg fordítva is. Ő erősködött, hogy a táp rossz amit küldtem.
Továbbá küldtem neki linket a "hogyan teszteljünk egy tápot" leíráshoz, ahol a táp ugratását (power on+föld öszeköt) írják le, valamint írtam, hogy ezt CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE lehet csinálni, és mindenképpen kell egy fogyasztó (egy venti), hogy ne terhelődjön túl a táp. Erre sem reagált. Az egyetlen reakció, hogy az ő tápja nem jó a régi gépébe.
Erre kértem ismét képet a tápról, de ismét nem küldött. Írta, hogy nem jó, hogy 4000-ért vett rossz tápot, erre én, hogy tőlem jóként ment el. Továbbá megírtam, hogy hajlandó vagyok a táp árának (2500 HUF) a felét megtéríteni, amennyiben visszajuttatja hozzám a rossz tápot, vagy bizonyítja, hogy nem működik. Erre azt írta, hogy nem tudja bizonyítani, de neki akkor is kell a pénz. Ezek után lezártuk a témát.
Erre jó egy hétre rá látom ezt a hozzászólást. Hát köszönöm szépen. Se privát, se semmi, hogy retorzió vagy ilyenek? Nem lehetett volna megírni, hogy esetleg, ha nem feltételezem róla, hogy sutyiban fekétét ad azért, amit be se tud bizonyítani?
Szerintem elég rendes voltam, hogy még akkor is felajánlottam, hogy a fele árát a tápnak visszaadom, ha fenn áll a gyanú, hogy ő maga tette tönkre a tápot, a "na majd én megszerelem" hozzáállásával.

Ha a Moderátorok/Házigazdák úgy látják, hogy nekem van igazam, úgy én kérem, hogy alaptalan rágalmazásért retorzióban részesítsék ADONIMUS-t

A táp tőlem sértetlen garanciamatricával ment el, ám a tisztelt címzett ezt feltépte, a tápot kinyitotta... Erről képem is van, amit üzlet előtt kért tőlem Adonimus. (Kérésre tudok nagyobb felbontásút is küldeni.)

Én értesítettem Adonimus-t erről az írásomról. Jah, és meg lehet nézni az eddigi értékelésemet a phmegbízhatóságon.

(#11022) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Nekem egy rossz táp érkezett, amit Te küldtél el! nem érdekel hány piros pontod van, ez a táp égett volt amikor ideért! nem megoldás kell ide meg tesztek! Az táp rossz volt amikor ide ért ezen nincs szépíteni! Vissza nem vásároltad.. tehát kaptam egy rossz tápot amit az eladója nem vásárol vissza! Nem fogok itt tesztelgetni semmit, egyszerűen nem működik! Meleg volt amikor ide ért és totál égett szag áradt belőle! Ne tereld már rám a felelősséget, hogy nem ragálok meg ilyenek! Te nem reagálsz pedig mondtam, hogy a tp nem műküdik és visszaküldöm!

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11023) DarPet válasza Adonimus (#11022) üzenetére


DarPet
tag

Végigolvasva az előző hozzászólásomat kiderül, hogy én is reagáltam a visszavásárlás témára, minthogy a táp árának a felét visszafizetem, ha bebizonyítod, hogy tényleg az nem jó.
A "meleg volt" dologról jut eszembe... Olyan érvelések is elhangzottak Adonimus-tól, amiet igen érdekesnek találtam... Azt feltételezte, hogy a fehér borítékba lévő antisztatikus zacskóban megsült a táp... a nagy melegben... Itt szintén nem értem a sehol sincs égésnyom dolgot.
Ha nem lenne sok ütközés abban amit mondassz, akkor talán hihetőbb lenne.

(#11024) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Számomra úgy tûnik a dolog, hogy az eladó a Tôle elvárható mértékben, korrektül áll a problémához. Ezért nem érzem jogosnak a negatív ítéletet. Egyezzetek meg privátban!

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#11025) Adonimus válasza DarPet (#11023) üzenetére


Adonimus
aktív tag

3-an voltunk jelen a táp megérkezés és felbontásakor! Egy közel 40 éves és egy korombéli személy... Ha kell jegyzőkönyvbe vetetem, hogy mi volt... Hozzám egym égett szagú táp érkezett ami kb 50 fokos volt! A kedves eladó pedig visszatérít nekem egy kis csekély összeget amiből pontosan ki tudom fizetni a postaköltséget, hogy visszaküldjem a tápot Neki! Így még mindig ő jár jol hisz a rossz tápjáért is tudod pénzt kicsalni... A moderátor igazán átgondolhatná ezt!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11026) Grafiqs válasza Adonimus (#11025) üzenetére


Grafiqs
őstag

Az eladó hajlandó a kevéssé bizonyítható esetben is a pénz felét visszaadni. Szerintem ez így korrekt. Arról az eladó nem tehet, hogy a postán napon tárolták. Egyébiránt attól a tápnak semmi baja nem lehet. Te viszont attól függetlenül, hogy úgy gondoltad-érezted, hogy állításod szerint a tápnak égett szaga volt beraktad a gépedbe és próbálgattad. Majd pedig felbontottad a borítását. Innentôl kezdve kevéssé bizonyítható, hogy a táp hibásan érkezett hozzád.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#11027) Adonimus válasza DarPet (#11023) üzenetére


Adonimus
aktív tag

És elnézést a Moderátoroktol de egy utolsó üzenet: ha kell a rendőrségen jegyzőkönyvbe vesszük 3-unk állítását ha lehet ilyet...! (majd utánna járok) Az meg, hogy nem reagálok a teszteidre meg ehhez hasonlók.. Nekem erre nincs időm! Küldtél nekem egy rossz tápot és még én vagyok a hibás! Gratulálok! Be tudom bizonyítani, hogy ez a táp rossz volt amikor megérkezett! ha kell a rendőrségen is! Jah és amikor búgott a gép.. gondolkoj csak egy picit: Leírtam a gép adatait amihez kell a táp, és nézd meg a cuccaim között, hogy nem igazán egyeznek! Ebből mi is jön le? hogy 2 gépem van! Tehát : 3 tanú velem együtt, hogy a táp hibás volt amikor megérkezett és a csomag bűzlött! Bármikor mehetünk a rendőrsége és ott vallomást teszünk de szerintem ez nem szükséges.. Visszaküldöm a tápot! Te magadnak tesztelgesd le ahogy akarod! De az árát vissza szeretném kapni, mert nem a fárol hullik nekem a pénz :S

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11028) Grafiqs válasza Adonimus (#11027) üzenetére


Grafiqs
őstag

A problémát én abban látom, hogy a tápot megbontottad. Így nem fogadható el a reklamációd mégha jogos is. Ha veszel új tápot egy boltban és annak megbontod a záró szallagját, az onnantól kezdve garancia vesztéssel jár.

A rendôrséget pedig nem kellene eröltetni, mert csak nevetségessé teszed mag. 20ezer forint alatt mégcsak nem is szabálysértés az ügy. Ez csak egy jótanács.

A csomag bûzlött. Ez nem jelent semmit. Szagolj csak meg egy tápot ami mûködik már egy ideje, annak is van szaga. Ami a zárt csomagolásban csak jobban felerôsödik.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#11029) DarPet válasza Grafiqs (#11028) üzenetére


DarPet
tag

Köszönöm a segítséget. Adonimus feketepontját remélem így nem számítjátok be.

(#11030) DarPet válasza DarPet (#11029) üzenetére


DarPet
tag

Még azt szeretném kérni, ha lehet, hogy Adonimusnak ne járjon ezért semmilyen megrovás. Ezt most azért írtam, mert a hosszú hozzászólás közben kicsit felidegeltem magam, és hirtelen felindulásból kértem csak a retorziót... már megbántam. Remélem még nem késő.

(#11031) Djroberto válasza DarPet (#11030) üzenetére


Djroberto
tag

Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ki az a full normálatlan,aki 4000ft-ért vesz egy fos 300w-os codegen tápot? te atyaúristen.

szerintem az magától is kiéghetett,csak úgy nap,vagy meleg nélkül. :C
jó ez csak vicc,de ez durva.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#11032) #16155904 válasza Djroberto (#11031) üzenetére


#16155904
törölt tag

Igaz, de azért ezttedd a megfelelő helyre. :)

(#11033) Adonimus válasza DarPet (#11030) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Fura ez, hogy veszek egy rossz tápot és engem vonnak érte felelősségre, hogy, hogy mertem szólni... ez nagyon korrekt dolog! Köszönöm mindenkinek a közreműködést! ( És a Moderátor-nak is, hogy a károsultakon segít és igazságot tesz!) Tehát sajnálom, hogy megkárosultam 4 ezer forinttal, és, hogy vettem egy rossz tápot, és sajnálom, hogy ezért mertem szólni.... Tehát jogosan jár nekem a fekete pont meg is meg minden... én szemét... -.- :R Ez nagyon fura helyzet hisz itt én lettem átverve... és még én kapok retorziót ... Köszönöm a MODERÁTORNAK a megértést!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11034) #16155904 válasza Adonimus (#11033) üzenetére


#16155904
törölt tag

Nagyon kérlek, ne így fogd fel a dolgot. Ez azon ritka oldalak egyike, ahol a moderálás elég korrekt.
Az Enermax tápok is pl. vadi újonnan képesek úgy bűzleni, hogy azt hinné az ember, hogy el se indulhat. A szag akár a linkelt képen látható antisztatikus zacsiból is jöhettek. (Jó pár éves Tomato lap csomagoló anyaga a mai napig is képes ilyen szagot árasztani.) A Codegen nem egy csúcs márka, de van még ennél rosszabb is. Nem egyet használtam én is, a megfelelő környezetben. Komplett gépet még nem vitt magával, az is értékelendő. Alap gépeket elvisz, de ezt tudnod is kellett, mikor megvetted.
Egyezzetek meg, szerintem egyik fél részéről se akkora az összegben kifejezhető kár, hogy ekkora cirkuszt kelljen miatta csapni.

[ Szerkesztve ]

(#11035) Adonimus válasza #16155904 (#11034) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Ebben igazad van! Nekem az nem tetszik, hogy még a végén én kapok megrovást amikor én nekem küldtek rossz tápot... Akkor hol itt a helyes moderálás?

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11036) BonnieCastle


BonnieCastle
csendes tag

ChrisBrown nevezetű felhasználóval óvatosan. Már jelentettem a csalók topicban, de ide is írom, hátha valaki még üzletel vele.

Régi felhasználó neve Emu-G
ChrisBrown-tól olyan néven kaptam mailt, mint ami Emu-G-nél meg volt adva, továbbá másnap lett a Chrises account létrehozva, amikor az előzőt kitiltották.

Itt egy idézet: Link

Ez történt több mint 2 hónapja ezzel a felhasználóval és most velem is nemrégiben. Külső szemmel próbál néha játszani, hátha nem bukik le. Hát most nem jött össze :(((

(#11037) Olxander


Olxander
csendes tag

Tiszteletem mindenkinek.
Sajnálom, hogy fekete pontot kaptam, de haza kellett mennem, és nem tudtam jelezni. Tudom, hogy sokan mondanák, hogy van internet, ami igaz is, csak az anyagiak nem mindíg teszik lehetővé a dolgot. A feketepontot megérdemeltem, de azóta felvettem a kapcsolatot, és igyekszem rendezni, hogy senki se legyen károsult.
Gondolom a feketepontot eltüntetni nem lehet.
Minden jót mindenkinek.

(#11038) B-L-A-C-K válasza Adonimus (#11035) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igy elolvasva a hozzászolásokat, nem nagyon értek pár dolgot:

-Ha szerinted égett szaga van, vagyis leégett miért raktad be a gépbe?
-Ha szerinted leégett beszererelés után hogy pörgött fel a venti?
-Boritékből mikor kivetted utána hogy lehetett 50 fokos? (ha igyis volt szerinted az eladó tehet róla)
-Ha szerinted rosszat kaptál, miért szerelted szét?

Nekem is volt már ilyen tápom, ha valamit nem jó raksz be, vagy esetleg nem birja a géped akkor ugyan igy csinál hogy felpörög a gép majd leáll, de ami levan égve az már nem nagyon csinál semmit, esetleg beszerelés után füstől meg szikrázik...

Igaz semmi közöm hozzá, de szerintem már ott hibáztál hogy szétszetted, és mivel az eladó le is fotozta hogy milyen volt, igy megmondom öszintén nem nagyon értem miért is kelett ide irnod...

[ Szerkesztve ]

(#11039) Adonimus válasza B-L-A-C-K (#11038) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Azért, mert egy szart kaptam :) Ha eddig valakinek nem tűnt fel! Azért tettem bele gondolván, hogy csak nincs leégve mivel az eladó ezt mondta! Tehát akkor én vagyok a hibás, hogy hibás tápot kaptam... nekem mind1! majd járok szegeden és visszaviszem a tápot a gazdájának.. nem tudtam, hogy tilos szólni amikor hibás tápot kapok... Azthittem ez a topik erre való de látom nem!! jah és : "-Boritékből mikor kivetted utána hogy lehetett 50 fokos? (ha igyis volt szerinted az eladó tehet róla)" : ÉN TEHETEK RÓLA? és nem tudom ki vagy, hogy kérdőrevond az én szavamat már ne is haragudj! Nem vagyok egy aljas ember... Ezt a tápot én rosszul kaptam meg! Nem tudom ha te így járnál akkor gondolom nem tennél semmit csak kilöknéd a tápot és kész... hadd bánnya az a 4 ezer forint... legalább ennyit hadd tegyek már a pénzem érdekében! És nehogy már még én kapjak érte megrovást... Nem szeretek több ezer forintot kidobálni az ablakon! Ezt megérthetnéd Te is és mindenki más is! Ez meg, hogy még én lettem felelősségre vonva... ez a jéghegy csúcsa! szánalmas....

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11040) B-L-A-C-K válasza Adonimus (#11039) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem mondtam hogy biztos jó tápot kaptál, és még nem is veszekedni akarok, és 4 ezer forint és pénz nem erről van szó, csak ahogy lereagálod, ha valóban sz@r volt a táp te ott szurtad el hogy szétszerelted, és igy nem sok esélyed van hogy az igazadat állisd.

[ Szerkesztve ]

(#11041) Adonimus válasza B-L-A-C-K (#11040) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Hát tudom de ha azon múlik... vannak tanúim... tehát bármikor be tudom bizonyítani... viszont annyit nem ér a 4 ezer forint, hogy elmennyünk Szegedre... a benzin többe lenne ... viszont az elv az más kérdés! Tehát ha valaki nem hiszi akkor tanúk beavatása jön valamilyen módon!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11042) DarPet válasza Adonimus (#11041) üzenetére


DarPet
tag

Utolsónak szánt hozzászólásom a témához.
Mint privátban is küldtem az utaljak előre üzenetre reagálva, még szeptember 5-éig (egy hónappal azután, hogy feladtam a tápot) hajlandó vagyok a táp árának a felét kifizetni, ha utánvéttel (1250Ft-os) leküldi, a tömeg az ajánlottszelvényen megegyezik azzal, ami nálam is van. Ha nem, úgy nem veszem át a csomagot. Továbbá nem utalok előre.

Ez után a dátum után a felbontás miatt nem foglalkozok az üggyel.

[ Szerkesztve ]

(#11043) Adonimus válasza DarPet (#11042) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Így természetesen Te jársz jól hisz a rossz tápodat el tudtad sózni! Akkor jön a személyes találkozó ahol átveheted a tápot és visszafizetheted a teljes árát! Jelen lesz a 2 tanú is akik látták, hogy a táp rossz volt amikor megérkezett! nekem rossz tápot küldtél! nem Te szabod az ajánlatot! Ha felbontom és rossz ez igaz! De ezt ellensújozza a 2 tanú! Akik látták, hogy rossz volt amikor ideért! Tehát elküldtél nekem egy rossz tápot amire vannak tanúim! Küld vissza a teljes árát én pedig küldöm a tápot! ha nem akkor további lépések jönnek!

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11044) Grafiqs válasza Adonimus (#11043) üzenetére


Grafiqs
őstag

Na itt álljunk csak meg. A fenyegetôzést nem tûröm/tûrjük itt a fórumon. :(((

Az eladó korrektül áll a dologhoz, annak ellenére is, hogy a tápot megbontottad, - ami minden körülmények között teljes körû garanciavesztéssel jár - felajánlotta, hogy visszafizeti Neked a kialkudott vételár felét.

Két lehetôség áll elôtted, elfogadod a felajánlást vagy pedig elfogadod, hogy a megbontás miatt semmi esetre sem állhatsz elô garanciális követeléssel.

Azt pedig megmondani egy tápról ha külsérelmi nyomok nincsenek rajta és/vagy nem látszik rajta égésnyom megmondani ránézésre, hogy rossz nem lehet. Állításod szerint a tápot a gépbe szerelted akkor a gép bootolási folyamata elindult, de néhány másodperc múlva megállt. Ez azt kell, hogy jelentse, hogy a táp beszereléskor még nagy valószínüséggel jó volt. A hirtelen leállást sok minden okozhatta, amit alapos szemrevételezés és vizsgálat nélkül nem lehet megállapítani.

Az pedig, hogy állításod szerint 2 ember látta, hogy rossz volt a táp megdôl az elôzô bekezdés alapján. Valóban láthattak egy tápot amit kaptál, de ennyi. Illetve szemtanú lehettek a beszerelésnek illetve az indítási probálkozásnak.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#11045) DarPet válasza Grafiqs (#11044) üzenetére


DarPet
tag

A privát üzeneteket már blokkoltam fenyegető hangvétel, és faji hovatartozásra való hivatkozás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#11046) Adonimus válasza DarPet (#11045) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Tehát akkor én vagyok a hibás! Köszönöm a MODERÁTOROK munkáját! és DARpet kollégának a közreműködést!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11047) sbiii válasza Adonimus (#11043) üzenetére


sbiii
csendes tag

Adj egy bankszámlaszámot és elküldök neked rá 4 ezer forintot, jó? Úgy oké? :U

Alright, let's have some... fun.

(#11048) B-L-A-C-K válasza Adonimus (#11046) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Neharagudj de tényleg kész vagy, örülhetnél hogy az eladó hogy áll a dolgokhoz, szerintem vedd kicsit észre magad és gondolkodj el a dolgokon. Tudom semmi közöm hozzá de szétszedsz egy tápot, és utána még neked áll fel, sz@ros pár ezer forinton...(és tisztában vagyok az is pénz de te ugy fogod fel mintha 100 ezret buktál volna). Ha lett volna annyi eszed hogy nem szeded szét esetleg felháborodhatnál de igy....

(#11050) sbiii válasza B-L-A-C-K (#11048) üzenetére


sbiii
csendes tag

Még véletlenül sem szeretnék Adonimus ellen személyeskedni, de kedves B-L-A-C-K, egy ilyen írás után mit vársz? Most lesz 16, de helyesen írni nem tud.

Kedves Adonimus, ne személyeskedj, ne fenyegess senkit! Ha ezt nem tudod megállni, és nem tudsz beletörődni abba, hogy ezt az üzletet te rontottad el ott, hogy felszakítottad a garanciajegyet, és állításod szerint az "égett" tápot a gépedbe raktad, akkor ez nem a te oldalad.

Alright, let's have some... fun.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.