Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) 30z.Samu válasza Kötelező (#9750) üzenetére


30z.Samu
félisten

Utalja át a pénzt 2 ünnep között! Mert ebből már nem lesz semmi karácsonyra... :(

Sic Parvis Magna

(#9752) Oczu


Oczu
senior tag

Javaslom, hogy itt beszélgessetek tovább, innen törölve lesznek ezek a "beszélgetős post-ok

(#9754) Bordoi


Bordoi
őstag

Újból beírom, a vitának vagy csak a beszélgetésnek itt van a helye.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9756) ogy


ogy
csendes tag

Nem örülök, hogy ide kell írnom, de a történetem a következő. Az eladó: makso1
[link]
Ennek a telefonnak lennék elméletileg vevője, de a gyors privát üzenetváltások és még aznap 17-i esti utalásom óta sem a terméket nem kaptam meg, sem több érdeklődő privát megkeresésemre nem reagál. Azóta volt többször is fent az oldalon, 12.22-én pl. két újabb hirdetést adott fel, melyek gyorsan lejártak lettek, valamint egy hirdetése most is aktív. Csak privátban érintkeztem vele, telefonszámát, címét nem tudom. A pénzt egy barátjának a bankszámlájára utaltatta, mert az volt OTP-s.

Kíváncsian várom mi lesz a dologból, egyelőre nem tudom, rajtam kívül járt-e vele hasonlóan bárki is.

(#9758) Oczu válasza ferkow11 (#9757) üzenetére


Oczu
senior tag

Ilyeneket nem kellene ide írni.. :(((

(#9760) Oczu válasza ogy (#9756) üzenetére


Oczu
senior tag

privátban kaptam tőle választ. Javaslom jelentsd fel, amit kaptam tőle, azt ide nem írom be, nem szalonképes,automatikusan negatív.

(#9761) ogy válasza Oczu (#9760) üzenetére


ogy
csendes tag

Köszönöm a közreműködésedet és a tanácsot!

(#9762) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Belinkelem ide az OTP itteni nyitvatartási rendjét, a problémák elkerülése végett.
A pénzt hétfőn tudom befizetni legközelebb, köszönöm.

Üdv, Gabesz

(#9763) Kasza08


Kasza08
őstag

Wandendorf kollégában kellett csalódnom.
Hírdetett egy 5600+-os amd-t, írtam neki egy privit, hogy s mint rendezhetjük le a boltot. Ő ceglédi, de a hírdetésben szerepelt Budapest, mint lehetséges találkozási pont. Kérdeztem, hogy akkor megoldható lenne Pesten, mire közölte, hogy az +1 ezer forintot jelent. Ezzel nincs is semmi gond, tisztáztuk. 14 ezres vételárban állapottunk meg +1 a szállítási költség. Ez december 26-án volt. Közölte, hogy neki kell egy másik proci, és úgy nem adja el, hogy nincs egy tuti forrás, ahonnan vehet újat. Megígérte előzőleg, hogy félreteszi nekem - kvázi jegeli - a hírdetést, és akkor hétfőn adja el, ha komolyan érdeklődöm. Mondta, hogy nézegette a boltokat, nem nagyon vannak nyitva. Belinkeltem két általam többször látogatott és megbízható boltot, ami nyitva tart 27-én is. Ezzel is volt valami kifogásolni valója.Nekem pedig sürgős lett volna, mert 27-én lanpartyra mentem. Hozzátette, hogy megnézi még ott cegléden a boltokat, hátha talál. A válasz tegnap délután jött, miszerint nem talált. Közben (!) kapott egy másik ajánlatot, miszerint 16 ezer forintot kap, és helyben, ceglédben. Ezek után azt kérdezte, hogy ha vele nem jön össze, akkor rám még számíthat?
Micsoda? Hogy én csak 2. vagyok, holott 1 nappal előbb nekem jegelte?
Ő azt mondta, hogy én nem válaszoltam, ő pedig igen. Én 2 üzenetet is küldtem, egyikben a megfelelő időponttal.
Írtam, hogy akkor azzal jobban jár, adja el neki, én pedig keresek másikat. "Most megyek lanpartyra. P4-essel"
Már ekkor éreztem egy kis haragot, amiért háttérbe lettem szorítva, pedig nekem ígérte. De mindegy, én lemondtam róla.
Ezután kaptam tőle egy privit, amiben gúnyosan csak annyit írt: "Sok sikert :)) :D :DD :DDD "
Na itt kiment a biztosíték. Ő tol kivelem, és még van pofája gúnyolódni? :(((

Nos én személyszerint egy feketeponttal jutalmaznám a tettét. A moderátor/házigazda urakra és hölgyekre bízom az ítéletet!:R

(#9764) Oczu válasza Kasza08 (#9763) üzenetére


Oczu
senior tag

Tudtommal nincs köztünk Hölgy, aki ezt a topic-ot látogatná :DD

On: szólj légyszi ennek az úriembernek, hogy bekerült a neve ide.

(#9765) Oczu


Oczu
senior tag

Upsz, itt a hivatalos személyekre gondoltam, mint Hölgy :-)

[link] Bordoi, FN, ránéznétek? Még nincs döntés.

[link] nem jelentkezett, fekete

[link] úgy tudom, rendeződik, utánanézek

[link] úgy tudom, rendeződik, utánanézek

[link] függőben

[link] Váltottam vele privátot, minősíthetetlen hangnemben válaszolt, még végleges ban-t is kérek neki!

(#9766) oilver1


oilver1
tag

Hali! Nem tudom, ez minek számít, de gondoltam, felhívom rá a figyelmet, nehogy valaki áldozatul essen, mert nem járt utána!
Szóval van EZ a hirdetés.
Egyik PH addict felhívta a figyelmét a srácnak a hirdetésben arra az aprócska tényre, hogy a telefonja NEM Vertu mobil, hanem csak Vertu design. Ennek jelentése gondolom egyértelmű, ám árban már lehet különbség a két telefon között. Ennek ellenére kollégánk figyelmen kívül hagyta ezt az információt, és törölte előző hirdetését a korrigáló hozzászólással együtt, majd felrakta újra. Amennyire emlékszem, ezzel a telóval kapcsolatban nem ez volt az első ilyen hozzászólás, ami élből törölve lett.
Tehát lényegében csak a figyelmet szeretném felhívni rá, mert lehet, hogy másnak árulja a telefont, mint ami, és ezzel esetleg megkárosíthat/becsaphat (mindkettő erős kifejezés ide) embereket.
Szép napot! :R

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#9767) gtamate2


gtamate2
veterán

Hello!

van nekem is egy sztorym kezdjünk is bele.
2 hete hétfőn-kedden odaadtam psusztítónak 35ezer forintot ő az mondta hogy még az csütörtökön meglesz a processzor. oké nem lett meg, pénteket-sombatot, majd hétfőt aztán kedddet ígért végül nem jött meg a csomagküldőre hivatkozott hogy karácsony meg minden, bementünk a csomagküldő helyi központjába, azt mondták nem jött csütörtök óta 1 csomag sem, (valamint kiderült hogy csütörtökön adta fel állítólag a gyerek) mondták a csomagküldő emberei hogy 1 nap alatt itt lenne nincs karácsonyi késés sem semmi. ez volt hétfőn
megbeszéltük még hétfőn hogy nem jön a csomag mert ő egy harmadik embertől vette aki rally74 hívtuk, ő nem tudja csak este OTP-ről feladni a pénzt mert Ausztria felé tart?? Na mindegy nem neki adtam oda a pénzt.
Máig vártam ma reggel jön sms rally74-től, adjam meg a bankszámlaszámom MEGINT mivel az előző nem ment át. elküldtem állítólag nem volt nála a személyi vissza ment a kocsihoz mert ott van fél órán belül megvan (10óra volt)
11:30 - hívom hogy megvan-e, nem nincs meg a munkahelyére tart a személyiért ... na jó de 1ig max meglesz az átutalás.
1-kor hívom nem veszi fel azóta folyamatosan próbálom most 2:30 idáig sikertelenül de nem is érdekel ismétlem nem tőle vettem

közben úgy volt hogy az utalásról egy képet küld rally74 szombaton megígérte hogy 5-6kor vége a munkának és küld egy mailt, ezt ph-n beszéltük

ma 2-kor felhívtam psusztitót ingerülten mondja hogy ő nem adja meg (ez előtt megígérte hogy meg fogja adni) a pénzt...

itt tartok 35ezer pénz nélkül..

*Sn0w

(#9768) ferkow11 válasza Gaaabeeesz (#9762) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Oké... ma sem jött a pénz ahogy azt gondoltam!!2000ft os ember ennyi neki a becsület csináljatok már valamit vele!!!!!IP bann vagy valami titsátok ki innen ezt a szemétládát lehúzós 2ezer ft os ember!!!Légyszives valamit csináljatok vele mielött nagyonn pénzzel lehúz valakit!!!Gaaabeeesz user-ről van szó!

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9769) vergilx


vergilx
őstag

én [link] nak szeretnék adni egy feketepontot.
Átbaszott mint a huzat.
Irok neki hétvégén egy alaplappal kapcsolatban,hogy hétfőn vinném,megbeszéltük az árat és a címet.Irok neki h el ne felejtse küldeni,semmi válasz.....gondoltam hátha nincs meg nár neki a cím,leirom még1x.semmi válasz.
nem rég irja,hogy bocsi,eladtam tegnap.Ez szerintem qva nagy bunkóság!!!És én nagyot csalódtam benne!

[ Szerkesztve ]

(#9770) V.L.


V.L.
aktív tag

Eme illetővel is vigyázni tessék >>>> mcclode
Bepróbálkozott, de nem sikerült neki :N. 2008-12-19-én egyértelmű jelzést kaptam részéről, hogy utalta a kettőnk közt megállapodott pénzt, amit a mai napig nem kaptam meg. Elhiszem, hogy ünnepek voltak, de egy banki átutalás (amit internetbankon keresztül végez az ember) max. 3 munkanap. Ha ne adj isten mégis ilyen sok idő míg megérkezik a pénz akkor ezt a hsz.t is moderáltatom. :)

(#9771) ferkow11 válasza V.L. (#9770) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Az átutalás esetében elképzelhető hogy késik nekem volt hogy 1 hét mulva ért oda!De a befizetésnél elképzelhetetlen!üdv

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9772) Oczu válasza ferkow11 (#9768) üzenetére


Oczu
senior tag

Ne izgulj ennyire, a bankok ma nyitottak, leghamarabb holnap kapsz lóvét. Megígérte, hogy küldi.

Gtamate2, ezért feljelenthető, szólj neki, hogy beírtad ide a sztorit.

(#9773) gtamate2 válasza Oczu (#9772) üzenetére


gtamate2
veterán

mind2 résztvevőnek írok egy invitálót, feljelentésnél melyik félre gondoltál?

*Sn0w

(#9774) ferkow11 válasza Oczu (#9772) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Oczu tudom h ma nyitottak de azt monta bemegy a bankomba és befizeti a számlámra nem utalja hanem befizeti annak max 2 perc mulva a kártyámon kell lennie de ahoz képest h több mint 2 hete huzza halasztja és ma azota nemis jelentkezett,.,!:D Vicc 2ezerért... ááá tiszta szégyen!Tiltsátok ki vagy csináljatok valamit kérlek titeket amig meg nem fog kárositani valakit renjdessen 20-30-40 ezrekkel!Ez egy szélhámos!

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9775) psuztito válasza ferkow11 (#9774) üzenetére


psuztito
csendes tag

Én azt mondanán unnep meg mindne összejöt és késik a cumo nekem is ez van nincs más

(#9776) ferkow11 válasza psuztito (#9775) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Most kérem tőle a piprt lefotózva...!De nagyon gyanus hogy nem lesz meg a papir se...!kiváncsan várom!

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9777) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Szerinted a befizetés után egyből rohanok haza azért, hogy küldjek pm-et, hogy befizettem a pénzt?
talán lekellene kérni a számlád, stb, és utána ugrálni.

Este feldobom a képeket, ha tudom, és küldöm.
Csak mivel jelenleg sem vagyok itthon, nehéz lesz megoldani, de megpróbálom feltolni a gépre valahogy

Üdv, Gabesz

(#9778) ferkow11 válasza Gaaabeeesz (#9777) üzenetére


ferkow11
csendes tag

LoooooL kérem tőle a képet ez a válasz:Nem otthon vagyok igy nehéz lesz..!:D:D:D:D Teee ha befizeted az én bankmnál a számlámra egyenessen és nem utalod másikról azt max 2perc mulva megkell kapnom ezt ugyanugy fizetted be ahogy a boritékba is beletetted....!!!Te senkiházi tróger te majd most megfogod tanulni...!:)

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9779) Tomate válasza gtamate2 (#9767) üzenetére


Tomate
veterán

Te buta vagy? :F Miért nem akkor adtad oda neki a pénzt, mikor kezedbe nyomja a procct? 35.000 kredit kicsit sok tanulópénznek, de okosan kéne csinálni. Ráadásul pár napos újonc az arc. (nem mintha ettől függne) Ez olyan mint amikor osztálytársam boltolt a cigányokkal lacházán. Oda adta a srácnak a 35e-es Sonyericsonját + 20pénzt hogy majd kap egy N95-öt. Azóta is kapja :D :C

[ Szerkesztve ]

(#9780) ferkow11 válasza Oczu (#9772) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Oczu hallgatok rád várok 2. áig! :R

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9781) V.L. válasza ferkow11 (#9771) üzenetére


V.L.
aktív tag

Ha tényleg ennyi idő míg megkapom, akkor sűrű meghajlások közt fogok bocsánatot kérni az illetőtől, hogy így meg gyanúsítottam. :K

(#9782) gtamate2 válasza psuztito (#9775) üzenetére


gtamate2
veterán

ja persze késik, akitől vetted pedig amióta beszéltem vele hogy küldi nem elérhető.. nem gyanús ugye?
Tomate: nem volt pénze, azt mondta csak így megy a bolt és hamar meglesz még csütörtökön! azóta is várok...

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#9783) Gaaabeeesz válasza ferkow11 (#9780) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

A képek elmentek a mailodra!

Üdv, Gabesz

(#9784) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

1.

2.

Itt vannak a képek!

Nem gondoltad komolyan, hogy 2000Ft-on szarakodok?
Csak vannak más dolgaim is, nem neked 2x kifizetni a cuccodat.
Ennyi.

Köszönöm szépen a türelmeteket az ügyhöz.
Minden jót!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

(#9785) ferkow11 válasza Gaaabeeesz (#9784) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Ok akkor nem ért még rá a kártyámra...!Akkor viszont a mostaniért elnézést!De nemtudom ezt miért nem a megbeszéltek szerint csináltad miért kellett az a pár kedves szó..!Téma befelyezve az én részemről!Remélem hamar ráér a számlámra!sziasztok!Oczu köszi a segítséget! :R

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9786) Oczu


Oczu
senior tag

Mivel Te a psuztitoval álltál közvetlen üzleti viszonyban és az ő markába nyomtad a pénzt, sztem vele.....aztán ő hogyan intézi tovább az ő dolga. 35K-ért már megindítják a nyomozást

ferkow11, így nincs negatív Gaaabeeesz-nak.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A vitát itt folytassátok, legyetek szívesek! -->>[link]

[ Szerkesztve ]

(#9787) Gaaabeeesz válasza Oczu (#9786) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Köszönöm!

:R

Üdv, Gabesz

(#9788) gtamate2


gtamate2
veterán

megjött a pénz ez a topic biztos vagyok benne hogy hatással volt rá! köszök mindent :R rally74 küldte elméletileg de nem vagyko biztos

*Sn0w

(#9789) demeterloran


demeterloran
újonc

Hat meg hirdete skyline hogy van neki egy accontja amiven a Half life 2,Deathmatch,Day Of Defeat:Source, és egy Call of Duty 2,Call of Duty 4. tartalmaza es egy CSS acc ert elcsereli aszonta elob agyam en oda az accontot mondtam hogy inkab egyszere de o kibaszot velem mert mast accontot adot amin csak a cs van rajta kozesicns a tobi jatekhoz :)

-

(#9790) ferkow11 válasza demeterloran (#9789) üzenetére


ferkow11
csendes tag

Beszéltél vele róla??Mert én már sokszor üzleteltem a sráccal és nagyon Fer volt!

Akit Buldózernek hívnak...***

(#9791) psuztito válasza gtamate2 (#9782) üzenetére


psuztito
csendes tag

Remélem hogy asrác megkpata apénzt igy a nevemet nem hurcoljátok tovább

(#9792) Doki16 válasza ferkow11 (#9790) üzenetére


Doki16
addikt

Bocsi hogy közbe szolok, de nem az a skyline volt akire te gondolsz, hanem ez a skyilne. és ez a topic.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9793) Oczu válasza ferkow11 (#9790) üzenetére


Oczu
senior tag

megkérnék mindenkit, hogy amennyiben nem érintett a témában, az üzleti vita című topic-ban írja meg post-jait. :R

(#9795) Tidus


Tidus
addikt

Én a mai napig próbálkoztam üzletet kötni itt, de privát kérdésemre és látható kérdésemre, más fórumtársaimmal eggyütt nem kaptam(tunk) választ, (mivel jeleztek priviben) de a hirdetett temék gazdára talált!! Akkor hová liciteltünk, de legalább vissza kellett volna jelezni, hogy a cuccosnak meg van előre a gazdája, minimum árért!! Nem????

[ Szerkesztve ]

(#9796) Lion81


Lion81
tag

Fekete pontot adok Stalker-2572 nevű emberkének, mert szavahihetetlen. Licitálásra bocsájotta a termékét, és még a licit határidejének lejárta előtt félretette egy másik érdeklődőnek. Ha ennyit ér a szava(és még le is merte írni) akkor, nem szabad tőle vásárolni, mert ki tudja mi lesz még másképp, mint ahogy azt ígéri.

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#9797) pmheros


pmheros
senior tag

Van itt egy fórumozó, aki egy nagyon érdekes dolgot eszelt ki. Egy a Vaterára jellemző licitálásos hirdetést indított! Aminek ott megvannak a jól működő szabályai. Az itt hirdető azonban, ezeknek csak a rá kedvező részét kívánta betartani. Azaz, nem határozta meg a licit pontos végét ! Nem tudjuk, hogy a 30-a, az 00:01 -et, vagy 23:59 -et akar jelenteni ! (Tudni kell hogy az okosabbak mindig csak a végén licitálnak.) Nem írta, hogy csak publikus licitet lehet tenni(már pedig ahol licitálás folyik ott mindig publikusan történik. Különben nem licitálásnak nevezik). Miért veszélyes ez ? Mert a 6ezres árra én mondok egy 7ezreset, ő erre azt mondja 8 -at ígértek neki priviben. Honnan tudjam volt-e másik érdeklődő? Amit ő csinál azt úgy hívják tisztességtelen piaci magatartás. Segítő szándékkal szóltam neki privátban, hogy javítsa a hirdetésének ezen részeit. Ő ezt megköszönte mint észrevételt és hagyta ugyanúgy, mert neki úgy volt előnyös. Az hogy hány embernek csípte a szemét ez a hozzáállás, csak most derül ki. Tehát Fekete pont Stalker-2572 kollégának a vevőkkel szembeni inkorrektségéért, esetemben azért, mert lehetőséget sem adott az esélyeket biztosító licitálásra.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#9798) Oczu válasza pmheros (#9797) üzenetére


Oczu
senior tag

ööö,ez nekem is feltünt, ugyanis az én licitem nagyon sokáig volt az első, s hopp mára eltünt a hírdetés.Valóban érdekes dolog, elgondolkodtam én is, mennyire korrekt, meg is kérdezem a moderátorokat....

(#9799) Stalker-2572 válasza pmheros (#9797) üzenetére


Stalker-2572
addikt

1. Ki volt írva aláírásban, hogy DÉLIG tart a licit.
2. Hiába írtam ki, hogy LICIT van vagy azt hogy NEM POSTÁZOM a fórumozók többsége ezt figyelmen kívül hagyta.
3. Aki PM-ben tett nekem licitet azt megkértem, hogy tegye ezt hsz-ban is meg. Aki ennyire izgat a téma nézzen utána ;)
4. Egyedül a Ninja hűtő topikja lett idő előtt zárva mert meguntam, hogy senki nem érti, hogy nem postázom el!!! Helyben elvitték. Ez van.

Személyes véleményem: itt tényleg nem működik a licites hírdetés, mert nincs hozzá sem megfelelő kezelőfelület sem az emberek nem képesek követni és szabályosan licitálni ( :U )

Elég nyomott áron mentek el a cuccaim szóval szerintem senki nem járt rosszul. Aki meg lemaradt az vessen magára!!!! :P

All Black...

(#9800) Oczu válasza Stalker-2572 (#9799) üzenetére


Oczu
senior tag

az e6400 topic-ja is idő elött zárva lett és én nem lettem értesítve, vajon mi lett a nyilvános legmagasabb ár?

Úgy gondolod, te jártál el csak helyesen? Más mindenki, aki licitált, vagy választ várt a kérdésére, inkorrekt módon meggyanúsít? Szóval beállok a a többiek mellé a sorba.

Vannak licites hirdetések, avval a különbséggel,hogy azok az eladók becsületesek. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.