Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#995) op9


op9
aktív tag

Hali!

Nyúltáp:
Köszi a segítségeket, végül sikerült beizzítanom a Bounces-t, annyi volt a hiba, hogy full fekete (0,0,0) volt, és gondolom matematikailag nem sikerült neki rajta világosítani, mivel nem volt mit. Most kicsit világosabb (40,40,40), és így már okés. Bár a képeket még csak most látom CRT-n, és nagyon fel kell tekernem a Brigtness-t, hogy olyanok legyenek a képek, mint a notin.
Biztosan van Brazilban is ilyen pipa funkció (csak el ne szívjuk :) ), de már nem akarok foglalkozni a háttérrel :). Egyszerűen nem köt le :D. Persze tom, h csak jó szándékból mondjátok, de így legalább nincs mit kritizálni... az autón kívül :P.

RefeeZ:
Bár nagyon absztraktnak kell lenni ahhoz, h valaki rájöjjön mégis mik azok a bögrén, de attól függetlenül (-meg azzal együtt is-) a modellezés sztem nagyon jó lett. De még az anyagok is! :C
Az Audival meg nem tom, mi a bajod... nekem fix, h több idő kellett, míg így nézett ki a Seat. Folytasd csak!!!

Balika911:
Te nyugodtan lökjed csak a kocsiról a képeket, ez csak az én szórakozásom, h nem mutatok addig képet, amíg kész nincs... De így lehet a legnagyobbakat ''ütni'' :). Pedig közben jópárszor megfordult a fejemben, h na most linkelek egyet, de erőt vettem magamon :).

Menthirist:
Bár még nem néztem meg 1 videódat sem (ezzel nem is büszkélkedek..), de várom, h végezz velük, mert akkor egybe megnézném, h mit is tud a ''konkurencia'' :).

És hogy ne csak OFF legyek, bővült a galériám: Bővebben: link

Üdv!

How Bad Do You Want It?

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.