Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#851) #72042496 válasza Menthirist (#850) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt sajnos nem tudom letölteni őket. :(

Viszont most hallottam, hogy a BME-n oktatnak 3ds max-ot! Csak az a baj, hogy kb. 5 másodperc alatt betelik a keret. Szóval mihelyt lehet, húzok a Hallgatói Számítógépközpontba, s megnézem, mi a helyzet... :D

(#852) Menthirist


Menthirist
veterán

Helyes...

Kicsit felhúztak az SG-sek... Mármint Peet... Azt mondta, hogy vágjam le a végéről a személyes részeket, mert arra a tanulók nem kíváncsiak... Mondtam téved... Sokan azok... A Gnomon renderingben is túrta a pasi az orrát... Nem robotok mondják fel, hanem emberek... Én jobbszeretem, ha beleköhögnek, beleszürcsölnek meg hasonlók... De nem valószínű, hogy csak én lennék így... Azt tudom, hogy Ref is így van vele :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#853) Menthirist


Menthirist
veterán

Bővebben: link
Bővebben: link

Két új kép :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#854) Nyúltáp válasza #72042496 (#849) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

összeattach-olás után is lehet, akár polygononként is állítgatni a modell anyagait.
Csak különböző Material ID-ket kell hozzá rendelni a polykhoz.
majd este leírom hogyan, csak most rohanok....

ui.: Menthirist, szépen haladsz...bárcsak én is így tudnék haladni az udvaros jelenetemmel:O...de bassz, szinte semmi időm..
na, rohantam

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#855) RefeeZ


RefeeZ
tag

úú Bali köszi az info-t a max oktatásról ha vmit megtucc plzplzplz oszd meg velünk;)

Menthirist barátom,elég szépen haladsz ahogy látom...fogalmazhatnék úgy is hogy alakul,mint púpos a prés alatt,csak ezen már senki nem röhögne mert lejárt:((( ;)PP szal mint ahogy mondtam,egyre jobban ''gyerebe'' a modell;) hajrá hajrá.

jah és így a végére igen;) én is így vagyok vele,mint ahogy azt már megvitattuk,néha jól jönnek benne a poénok,bakik,hiszen ezek színezik az amúgy sem rossz oktatást;)

(#856) Menthirist


Menthirist
veterán

Meggyőztek, hogy csináljam újra :D Az az átkozott talán tényleg erős lett egy kicsit :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#857) #72042496 válasza Menthirist (#852) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is így vagyok vele. :D
Király lesz a kocsi, készüljön csak így tovább! (Bár az oldalsó két legbeömlő még mindig nem tetszik úgy igazán. De ez legyen csak az én problémám. :D)

RefeeZ: Még utánajárok ennek, amúgy infó szakirányos a tárgy, egy féléves, öt (!) kredit, a végén vizsgaként animációt kell készíteni. Állítólag könnyű a kurzus, gondolom a tanár is vágja a témát, jó lenne, ha fel tudnám venni.

Nyúltáp: Egyelőre nem akarom textúrázni, csak különböző színeket szeretnék kijelölni a modell részei számára. Bár gondolom ez is megoldható. Csak aztán, ha mégsem attach-olom a részeket, kérdés, animálás közben is tartják-e modellhez viszonyított helyüket? :F
Otthon utána is nézek a Bible-ben, kicsit olvasgatom így lazításképpen (kell az elmélet is :D), aztán hétfőre (akkor leszek újra) kaptok rendert. :)

[Szerkesztve]

(#858) RefeeZ


RefeeZ
tag

okok,bár sejtelmem sincs hogy az 5kredit mennyire sok vagy mennyire kevés.az animációval szerintem megbírkoznék valahogy.....ha máshogy nem a ti segítségetekkel:D persze a dolog még igencsak a távoli jövő,akárhogy nézem....mind1:D szal thx az infot,ha van még vmi természetesen nem zárkózom el előle:D

(#859) Menthirist


Menthirist
veterán

Az 5 kredit az lol :D 30-at kell elérni egy félévben, nekem a Diszkrét matek volt ennyi pontos. A legtöbb kredites, legdurvább tantárgy az analízis volt 7-tel...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#860) RefeeZ


RefeeZ
tag

ezt hívnák akkor ajándék 5kreditnek akkor többen?:D

(#861) Menthirist


Menthirist
veterán

valahogy úgy... bár semmi sem könyű egyetemen

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#862) Nyúltáp válasza #72042496 (#857) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

naizé..szóval
Balika:
1 - összeattacholod a modelleket
2 - element subobject módban(5ös gyors bill.) kijelölöd az azonos színűnek szánt objecteket (plö zöldnek akarod inget, meg kesztyűt, akkor azt a kettőt).
3 - A jobb oldali panelen a polygon properties alatt állítsd át a material ID-jüket 1-re.
4 - Ezt végig csinálod az összes egy színűnek szánt objectel (értelem szerűen a material ID-jüket mindig növeld 1el, tehát 1es ID-hez tartoznak a zöld tárgyak, ketteshez mondjuk a pirosak stb.)
4 - Létrehozol egy multi/subobject anyagot anyagszerkesztőben.
A set number-re kattintva állíthatod be, hogy hány féle anyagot akarsz használni a modellen (plö zöld ing, kesztyű; piros nadrág; meg vmi rózsaszín a bőrnek, tehát ebben az esetben 3 féle anyag kell)
A slotok mellett lévő szám jelzi, hogy az az anyag milyen material ID-jű polygonokhoz tartozik.
Az első mellett egy 1es van, tehát ez lesz az ing meg a kesztyű zöld anyaga.
(mivel ezeknek az előbb 1esre állítottuk a mat ID-jét)
Ha csak színt akarsz beállítani, elég a jobb oldalt lévő szürke kis téglalapra klikkelni, és beállítani a kívánt árnyalatot.
Beállítgatod az anyagaidat, majd hozzárendeled a multi/subobject materialt a modelledhez.
ennyi.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#863) Nyúltáp válasza RefeeZ (#842) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

RefeeZ, találtál már megoldást self-illuminationre?
Azé leírom, hátha nem:
Egyszerűen álíccsad egy standard material self illuminationjét a kívánt színre, majd nyomd be vray-nél GI-t(csak így számolja le a tárgyadból kibocsátott fényt), oszt ereszd neki rendernek.
Ha nem lenne elég erős a fénye, a self illumination map slotjába pakolj be egy output-ot.
Output map slotjába pakolj be egy checker-t mondjuk és állítsd mindkét színt olyanra, amilyen színnel akarod, hogy világítson.
Aztán pipáld be output map-nál az enable color map-et, és húzd jól fel a görbe jobb végét(mondjuk 10ig), így tod állítani a kibocsátott fény intenzitását.
De vigyázz, mer ha nagyon magasra állítod, be fog égni a képed.
na, ennyi, röviden.

Amúgy az újabb vray-ben (1.4) van már asszem olyan anyag, amivel fényforrássá tod alakítani a tárgyad.
(lehet van az 1.09-esben is....nekem legalábbis nagyon úgy rémlett, hogy van, de nem találtam...lehet csak én vagyok béna..)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#864) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

jaigen 5 kredit nálunk nem vót sok...köbö mindegyik tantárgy 5 vagy 4 kredites vót, kivétel a kammerok, azok 2-3.
Menthirist: A 30 kredit/félév meg csak akkor kell, ha 3 év alatt akarod elvégezni fősulit:DDD
Én beértem 10-15el félévenként:DD
............mondjuk is rúgtak:C

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#865) Menthirist válasza Nyúltáp (#864) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát nálunk BSc képzésen 7 félév van + 3 az MSc... A 10 félév alatt kell 300 kreditet összeszedni... Persze 15 fölött nincs gond :D 15 alatt kirepülsz a fősulinkról, ráadásul meg kell lennie annak a 3-4 tantárgynak, amire épül az egész következő félév, ergo akkor meg már megvan vagy 20-22 kredit Nálunk pedig az 5 kredit elég durva lett volna, mert volt 1 db 7, 2 db 5 kredites tantárgyunk, meg tán egy 4... a többi ez alatt volt (9 tantárgyam volt)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#866) Menthirist


Menthirist
veterán

Na ideje lenne elkezdenem megint a munkát... :D Lekötött az egyik kedvenc sorozatom (Futurama)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#867) Menthirist


Menthirist
veterán

De megint tolódik... Warhammer 40k :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#868) RefeeZ


RefeeZ
tag

köszi Nyúltáp,még nem találtam meg,szóval jól jött.majd este elbíbelődök vele mert most értem haza strandról és ez így tömör lett hirtelen:D

(#869) Menthirist


Menthirist
veterán

De nem könnyíti meg a maya-zást a Warhammer :D Meg a shadowrun könyveim... De főleg a Szálkák című Niven könyv :(

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#870) Nyúltáp válasza Menthirist (#869) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

Há'ja...nekem meg vhogy mindig WoW-ozhatnékom támad..:DDD

Amúgy nálunk 6 félév volt (ugyebár fősuli), összesen 180 kredit kell.
2 esetben rúghatnak ki, ha 3adszorra se sikerül egy tantárgy, vagy ha 4. félév végén nincs meg a 60 kredited.
Ha 15 kredit alatt vagy egy félévben, akkor csak perkálni kell lóvét tizenvhányezret.
(első félév kivételével mindig fizettem:DDD )

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#871) Menthirist


Menthirist
veterán

Ez a nem-BSc-s megoldás... Tehát a klasszikus fősulis... Nálunk is perkálni kellett volna most, ha oda megyek, mégpedig olyan 25k-t szeptemberben, majd még vagy 20-at asszem novemberben... Szal szar ez a rendszer

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#872) ko!


ko!
csendes tag

Hadd kérdezzek valamit innen csak én vagyok KIsKORu ??????????:F:DDD

[Szerkesztve]

ko

(#873) Menthirist


Menthirist
veterán

Attól függ, mit értessz kiskorú alatt :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#874) ko!


ko!
csendes tag

Hát a kiskorut 18 éven alulinak gondolom!! :DDD

Én csak 14 vagyok :DD:C

[Szerkesztve]

ko

(#875) RefeeZ


RefeeZ
tag

én se vok még 18 1-2hónapig,ha ez megnyugtat:D

(#876) Nyúltáp válasza ko! (#874) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

örüjjj neki, én 14 évesen az NBA 98-at nyúztam egész nap, asse tudtam, mi aza 3d.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#877) Menthirist


Menthirist
veterán

Ööö.. 14 évesen még én sem Maya-ztam :D Akkor még túrtam a 486 SX25-ömet (a 300-asomat Közép elsőben vettem :D), és azon ugye nem ment. Akkori favoritom volt a Dogfight című szimulátor Transport Tycoon, meg a Theme Hospital,... Ez utóbbit ma is fenn van a gépen, és nyomom :D De már akkor is több mint napi 6 órát ültem gép előtt... Kivéve abban a két hétben, amikor Lengyelországban voltam cserkésztáborban (!!!!). Az is ekkor volt. Persze kicsit nehéz volt ott lenni, mert indulás előtt 2 nappal kaptam a 486-ost, ami a 286-os után nagyon vad volt... Még ballagásomra kaptam :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#878) RefeeZ


RefeeZ
tag

Nyúltáp te most ilyen 23-25körül vagy nem?:D

(#879) Nyúltáp válasza Menthirist (#877) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

hühűű, transport tycoon és theme hospital nagyon ott volt:DDD
Theme hospitalt amúgy nem is olyan rég szedtem elő újra, végig is vittem:C
De azért örök retro kedvenc akkor is a Sam&Max marad:DDD

Számgépbe nekem a 486 DX2 --> Cyrix 133 vót az eszméletlen nagy váltás, ott bámultunk képernyő előtt, hogy woow a comanche olyan gyorsan fut, hogy má szinte jáccchatatlan:DDD

RefeeZ: 20

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#880) Menthirist


Menthirist
veterán

Hoppsz... Annyi gépem volt, hogy már ki is hagyok... Az SX után még nem a 300-as jött, hanem a K5 PR133 160-ra tuningolva... Szóval a teljes listám:
8088-as 8 MHz, 512 ram (kB :D)
286 12MHz 640k rammal
286 16MHz ugyanennyivel
486 SX25 40MHz-en 4 mega EDO rammal
K5 PR133 160-on rekord esetben 64 EDO rammal
300-as Cerka A eleinte 128 majd 192 SD-vel... Lehet, hogy volt az több is, de asszem nem
Ehhez kapcsolódik az első 3d-s karim is, egy Trio3D személyében, de mivel egy szar volt, így cseréltem is egy Savage 4-re (32 megás!!!!), majd mikor eltörtem a kezem, a kórházban lebeszéltem műtét előtt egy Gef2MX-et,,, Megműtöttek másnak, harmadnap hazaengedtek, de persze első utam a suliba vezetett (nem stréber voltam, hanem a kari kellett :D A srác hitetlenkedett is, hogy a műtét előtti nap mondtam neki, hogy ne érdekeljen, hogy holnap műtenek, te csak hozd a karit szerdára a suliba :D) Szóval Ez belekerült a 300-asba, majd ballagás után megkaptam szombaton a pénzem (olyan 70k-t), hétfőn meg már ültem az új gépem előtt :D Elment rá majdnem a teljes lóvém. Eredetileg 1700+-ost akartam, meg K7S6A-t meg 256 ramot meg házat meg ventit, de mindenhol azt mondták, hogy majd 2 hét múlva megcsinálják. Mindenhol, kivéve egy helyen... ott azt mondták, hogy ezek nincsennek most, de ha 2000+-os procit kérek, és ASUS A7V333-X-et, akkor még a délután kész lesz. Hát rádumáltak a nagyobb kiadásra, bár alapból így adta a cuccokat: ASUS alaplap... 23500 Ft... 20-ért tudom adni... Proci: 21k... 20-ért tudom adni... stb.. Szóval még rendes is volt, meg máig az, csak lehet hogy most bezártak, mert nem találom őket :D
Mindegy van még vagy 6 számtech bolt itt ózdon, amit tudok, szerencsére az egyik itt 5 percre... JA a vidkariról: 5-ödéven sulinetre vettem egy R9200SE-t, majd most egyetemen 9600XT-t

Ja kérdésre én is válaszolok, én is 20 vagyok (21 leszek októberben...)

[Szerkesztve]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#881) Nyúltáp válasza Menthirist (#880) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

apám lehetnél...én januári vagyok:DDD
gép evolúció:
TV-re köthető ping-pong játék:DDD-->286 (köbö 1 hónapig), aztán 386, ez elég sokáig megvolt, majd váltottunk egy 486-osra 16MB!!! rammal---> aztán egy 133as cyrix voodoo2ővel----> 600as duron + tnt2 32MB, első saját gép, többi mind apám céges cucca volt (bútortervező, szal midig pakolták alá a legújabb cucokat:D ) ---> ezt a gépet eladtuk egy balfasznak, pénzen meg vettünk egy 800as duront:DD --->utána 2600+ 9600xt-vel, múlt év novemberben vettünk egy 9800pro-t, de 1 hét után eladtuk (akkor kezdtek bejönni 6600GT-k). 49e-ért vettük, sikerült elpasszolni 47e-be, oszt egy hónap várakozás után (hogy csökkenjenek árak), 43ért befektettünk egy 6600GT-re.
Nemrég meg vettem +1 GB ramot...úgyhogy most épp ez van.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#882) Menthirist


Menthirist
veterán

Nyomatták belétek a legújabb cuccokat = 486-osokat :D LOL... De rég is volt az.,.. Azaz most hogy gondolkodom, nem is annyira régen :D Stunts rulz foreva... Milyen bajnokságokat lezavartunk... Annál csak a Rune bajnokságokat csíptem jobban (az még Savage-gel :D) Ja pongom nekem is volt, meg rendszeres látogató voltam haver C +4-esénél... Ott meg Treasure Island :D

[Szerkesztve]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#883) RefeeZ


RefeeZ
tag

Nyúltáp köcce a választ,és jelentem megleptél:D
Sam&Max?wow:D cool egy game qrvasokat toltam vele.apropó..nem ismeri vki egy olyan játékot amit Blue néven ismertem:D vszínű azért mert így nevezték el a készítők:D és ilyen rendőrös megölöm a papád és keressmeg-es volt asszem:D ?!:D

(#884) #72042496


#72042496
törölt tag

Na, akkor:
Az első gépem egy Cyrix 100-as volt, amit - ha jól emlékszem - Pentiumként adtak el. 8 mega memó figyelt benn, amit később 24-re bővítettünk, majd került bele CD olvasó is, 16X-os, amikor még a 8X-osra is azt mondta volna az ember, hogy: ''Hű, bazz'!'' :D
Ekkor még nagyon satu voltam a géphez, megvádoltam anyut, hogy letörölte a Lionking-et meg a Heretic-et, pedig csak meghajtót váltott az NC-ben. :DDD
Pár év múlva bővítettünk 48 MB RAM-ra, plusz egy 166-os MMX procira, valamint egy Elephant Voodoo 1-es kártyára. (Kapásból lett egy csomó új haverom :D) Ezután jött a PIII 500 + 192 mega RAM + TNT 8MB (azért a Voodoo is benn maradt). Tavaly óta pedig az aláírásomban szereplő gépet nyúzom.
Amúgy 21 vagyok. :D


Nyúltáp: Köszi a leírást!

[Szerkesztve]

(#885) #72042496


#72042496
törölt tag

Ja, a lényeget meg elfelejtettem: Elkészült a manuszom! Csak nem tudok belépni az ImageShack-ra...szóval link csak hétvégén lesz.
Mától nekiesek a sakktáblának, ha ez kész, akkor jön a majomfej, a ház, majd pedig első autóm, az A3-as Audi, a tutorial alapján... :)

(#886) Nyúltáp válasza Menthirist (#882) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

Hát egen, emlékszem még, mikor apám hordta haza a compaq katalógusokat és egy P100-as 1,4 milla vót....

Balika: nm

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#887) RefeeZ


RefeeZ
tag

aztaszemét:D azért ma vajon milyen konfigot vágnának hozzánk?!:DD

(#888) Menthirist


Menthirist
veterán

Hú, hát nem semmi ez az ár... :D Nemrég találtam egy újságban egy pár
olyan dolgot, ami szerintem tetszeni fog nektek:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
(Nem lanparty mert no hálókari :D)
Bővebben: link
Bővebben: link

Nos? :D Sajna ennél régebbi újságom nincs :D
De van ennél jóval újabb árlistám:
750-es duron 14k
1,2-es TBird 32k
PIII 933 FCPGA!!!!!! 56k (azért a sok !!! mert ők is így írták :D)
13-as hdd 23k
40-es 7200-es 32k
17'' Sony G200 131k
Riva TNT2 10k
Gef2MX 20k
ASUS V8200 Gef 3 64 MB 112k
256 SD 10k
256 DDR 12k

Mindez 2001.04.15.

Ja és az első programozási próbálkozásom az volt, amikor a Test Drive 2-ben volt egy txt file, amiben fel voltak sorolva a kocsik nevei... Gondoltam ha átírom a Countach-ot Trabantra, akkor trabant lesz helyette a játékban is :D Hát nem :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#889) RefeeZ


RefeeZ
tag

aztageci:D ez aztán korrekt:D nemsemmi milyen árak voltak:D woodruff 7k:D

(#890) Aquiles


Aquiles
csendes tag

Sziasztok! Nemrég szereztem be az 3D Studio Max 7-es verzióját, de egy könyvesboltban és onlineon sem találtam hozzá kapcsolódó vagy róla szóló könyvet.:O Ezért mostanában inkább a Maya-ra keztem orientálódni, mivel ahhoz könyvet is találtam az Alexandra-ban. Sajnos meglepdőve tapasztaltam, hogy legolcsóbban is 5000 felett lehet hozzá jutni.:Y Nem tudna valaki segíteni, hogy hol lehetne hozzá jutni a neten egy ''Maya a 3D világa'' e-bookhoz, vagy ehhez hasonlóhoz?:R 3ds max is érdekel.:))

(#891) Menthirist


Menthirist
veterán

Hát a Maya 3D világa szerintem nincs e-bookban, MAX-os ebookokat már láttam, passz, hogy honnan szedhetsz...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#892) RefeeZ


RefeeZ
tag

max7bible pdf-ben van...ha visszatérnél max-ra dobj egy mélt v vhol keress meg:D és odaadom:D

(#893) Nyúltáp válasza RefeeZ (#892) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

ezt a pdf-es dolgot amúgy soha sem értettem, egyszerűen nemtok végigolvasni 10 oldalnál többet monitoron, ha meg kinyomtatom, többe kerül mint a könyv.:U

Persze szükségmegoldásnak akár jó is lehet. De annak azért mégis van egy fílingje, hogyha van vmi problémám, felcsapom könyvet, oszt keresgélek benne.


ui.: legnagyobb sokk amúgy az vót életembe, miko egyik ismerős vett egy 1GB-s!!!! vinyót, mi még ilyen 80 megásokkal nyomtuk...el nem tudtuk képzelni, mi mindent lehetne rárakni ennyi helyre:DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#894) Menthirist


Menthirist
veterán

Lol... igen, ismerős... Mit lehet tenni az 1 gigás vinyóra, mikor egy windows mondjuk 100 mega, meg a játékok is vagy 50-100 megásak... Hát sokat :D
Emlékszem, amikor 420-as vinyóm volt, akkor volt HL mánia... Fel akartam tenni, de nem volt elég helyem... Vinyó format, majd W95 fel, majd súgók meg pár felesleg kitörlése, így lett annyi helyem, hogy feltegyem, meg maradjon 21 mega üresen, amiből 20 kellett a játék elindításához... Akkor minden megáért küzdöttem. Ha meguntam, leszedtem, és feltettem egy másik játékot, akkor a W95 megszedte magát (nem nagyon, csak vagy 5-10 megával, de lehetetlenné tette az újbóli HL-ezést, szal megint format lett :D Összességében volt, hogy egy héten 4x telepítettem a gépemre :D Haverok is csak úgy viccelődtek, hogy na mi van, ebéd előtt még formázod megint? :D

Kicsit témába vágóbb: Megcsináltam a kissé szolídabb, de remélem még mindig vicces intrómat, immáron idegeskedés nélkül... Remélem tényleg ez az utolsó... Még ezt csekkoljátok már le, és véleményezzétek... TSCC kodekes ez is... Majd itt lesz a linkje (most áll feltöltés alatt, szal ha még nem tölthető, várjatok :D))
Bővebben: link

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#895) Nyúltáp válasza Menthirist (#894) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

detto ugyanez:DD

vid még nincs fent....

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#896) Menthirist


Menthirist
veterán

most van fenn

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#897) Nyúltáp válasza Menthirist (#896) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

nekem osztaztán első is megfelelt..esse rosszabb:DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#898) RefeeZ


RefeeZ
tag

nah hát jah,mondjuk személy szerint nekem teccett mind1ik de ez üti az összeset imho:D

(#899) Menthirist


Menthirist
veterán

thx.. amúgy sem akarok újat... Lehet, hogy Ref is ezért mondja... Hogy nehogy csináljak már megint majd egyet, és kezdjem már az érdemi részt csinálni :D

[Szerkesztve]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#900) Aquiles válasza RefeeZ (#898) üzenetére


Aquiles
csendes tag

Helló Refeez!
Akkor el tudnád küldeni pdf-ben a 3S Studio mAx 7 Bible-t? Sokat segítenél vele.
Előre is köszi.
(resurrections@freemail.hu)

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.