Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41601) szezso15 válasza GrandS (#41600) üzenetére


szezso15
addikt

Csak visszanyomod a Recovery-s mentést, mert az lement mindent! Tehát a ROMot is! ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#41602) Glatius válasza GrandS (#41600) üzenetére


Glatius
őstag

A Recoveri mindent visszatesz, a ROM-tól a hívásnaplóig. Adatmentést (kapcsolatok, üzenetek, itd.) természetesen minden ilyen komoly beavatkozás előtt ajánlott!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41603) bazsko


bazsko
csendes tag

egy kérdés! ha rootolom a telóm, akkor ugye nem veszik el a garancia? vagy igen?

(#41604) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
Nekem még Ux1 R20-as ROM-ja van fent, Azt hiszem a CM7 n126 az alapja. Erre feltehetek egy újabb CM7 alapú ROM-ot, mondjuk a Big Daddy-t? Azt szeretném hogy minden app-om ami fent van működjön utána is. Játékmentések megmaradjanak. Ez lehetséges így?
Ha igen, mit kell csinálni Recovery-ben hogy működjön?
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

:-)

(#41605) umek7 válasza bazsko (#41603) üzenetére


umek7
őstag

A rootolástól nem vész el a garancia.

(#41606) Mr X válasza bazsko (#41603) üzenetére


Mr X
veterán

Nem vesztesz garit, visszavonható a root.

(#41607) Glatius válasza bazsko (#41603) üzenetére


Glatius
őstag

A rootolás önmagában nem jelent garanciavesztést, de ha a szerviz úgy értékeli, hogy az adott hibát a root -jogot igénylő program okozta (természetesen szoftverhibára gondolok, de fizikai hibát is képes szoftver okozni) akkor a helyreállítást számlűázni fogják, és ilyenkor vastagon fog a ceruza. :(

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41608) GrandS válasza szezso15 (#41601) üzenetére


GrandS
senior tag

Szezso15 és Glatius!

Én is így gondoltam, de hadd kérdezzen, úgy okosodik... :)

Kösz!

(#41609) koszegii


koszegii
tag

Sziasztok!

Tud valaki megoldást?A Z4root progival megpróbáltam a telót rootolni,az ideiglenes megy de az állandónál újraindít és marad a régiben minden.(Akash Froyo van fent)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41611) Mr X válasza koszegii (#41609) üzenetére


Mr X
veterán

Az Akash Froyo alapból rootolt, ha jól rémlik.

apeelme:

Szerintem az off-topicra gondol, beszabadultak oda az SGS-esek. :)

[ Szerkesztve ]

(#41612) apeelme válasza api29 (#41610) üzenetére


apeelme
addikt

mire gondolsz pontosan?

up: jajj látom már a "kicsifiút"

[ Szerkesztve ]

(#41613) kelzsoca válasza koszegii (#41609) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg ha nem ilyen hulladék romokat használnál mint ez az Akash féle, nem lenne ilyen gondod sem.

(#41614) sonar


sonar
addikt

Játszani szokott vki?
Melyik autós játék a legélvezhetőbb ezen a telón?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#41615) umek7 válasza kelzsoca (#41613) üzenetére


umek7
őstag

Számból vetted ki a szót.

(#41617) koszegii


koszegii
tag

Köszönöm a válaszokat! :(((

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41618) Glatius válasza Mr X (#41611) üzenetére


Glatius
őstag

Most csak egyet látok, de azt is a jobbik fajtából...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41619) Mr X válasza Glatius (#41618) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor passz. :)

(#41620) kelzsoca válasza koszegii (#41617) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért már ne mi legyünk a hibásak, ha egy balfax összepakol egy romot, és még normálisan rootolni sem képes, az a rom egy gányolás, szerintem itt senki nem használja, így meg főleg nehéz rá tanácsot adni.

Használj inkább wbaw féle romot, vagy tiszta CM romot, ha az itteni "szakácsok" munkája nem jön be.

(#41621) umek7 válasza kelzsoca (#41620) üzenetére


umek7
őstag

Pedig többen is nagyon elégedettek voltak vele itt a fórumon (ha nem csalnak emlékeim..), sőt, még az egyik munkatársad főzött is belőle ;]

(#41622) Ronam válasza koszegii (#41609) üzenetére


Ronam
addikt

Mellékelve van Modaco-n a működő Z4root amivel tudod rootolni....itt megtalálod[link]
Nem tudom mi bajotok van azzal a ROM-al, azt leszámítva, hogy nincs rootolva szerintem az egyik legstabilabb 2.2. Tákolmánynak, gánynak inkább a wbaw féle rom-okat hívnám.

(#41623) umek7: valóban, de szarból nem lehet várat építeni ugye :). Talán fenn is maradt volna, ha nem lenne az "aksizabáló" rom. 1 perc 3g vagy wifi 1% aksi -. Akinek ez kell használja nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#41623) umek7 válasza Ronam (#41622) üzenetére


umek7
őstag

Nem akarok arról vitázni hogy mi a tákolmány, de wbaw kihozta azt amit abból lehetett. Forrás hiányában nem nagyon lehet hova fejleszteni a GSF-et.

(#41625) bigdadylaci válasza SD killer (#41533) üzenetére


bigdadylaci
tag

bigdady lite nálam is rebootol fiók hozzáadásánál...

Sweet dreams 3 milyen alapú rom? az nagyon bejött anno. Abból mi a legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

(#41626) koszegii válasza Ronam (#41622) üzenetére


koszegii
tag

Köszönöm,így már jó lett. :C :R

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41627) kelzsoca válasza bigdadylaci (#41625) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért rebootol mert NINCS GOOGLE ALKALMAZÁS a romban, de mellékelve van, és ha felteszed recoveryből, MÁR NEM FOG ÚJRAINDULNI.

[ Szerkesztve ]

(#41628) szezso15 válasza kelzsoca (#41627) üzenetére


szezso15
addikt

Nem jött jól neked ez a Gapps-nem integrálósdi :P

*Hajrá Loki!* i15+

(#41629) kungzi válasza kelzsoca (#41627) üzenetére


kungzi
veterán

én rom felrakás után egyből felraktam :D

(#41630) bigdadylaci válasza kelzsoca (#41627) üzenetére


bigdadylaci
tag

ahha

Most már mindegy, leszedtem és visszaraktam sdIII-at.
Ott megy állandóan a wifi, és megy is a tájoló. Utóbbi az új cm romoknál egy ideje nem megy (túl új a telóm szenzora állítólag)

[ Szerkesztve ]

(#41631) _NCT


_NCT
őstag

Ez az új Market ami a Big Daddy-ben található? Felraktam poénból a ROM-ot, de ez a Market valami förmedvény....Lassú is meg sz*r is.....Vagy szimplán kezd kevés lenni a telefon az új alkalmazásokhoz...

Úgy érzem én is nyomok egy Restore-t....

[ Szerkesztve ]

(#41632) Psychonaut válasza kelzsoca (#41627) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kerdes: zsoca, az megoldhato valahogy, hogy Home megnyomasara a fokepernyore dobjon vissza? Big Daddy Lite

[ Szerkesztve ]

(#41633) umek7 válasza _NCT (#41631) üzenetére


umek7
őstag

Nem lett volna egyszerűbb csak a régi Market-et visszaflashelni?

[ Szerkesztve ]

(#41634) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Sziasztok. A Blade-el lehet skype-on videó telefonálni? Tudom h nincs a támogatott készülékek között meg front kamerája sincs, de hát ha ;) olvastam h vannak moddolt változatok. Kacsa lenne?

[ Szerkesztve ]

(#41635) kelzsoca válasza Psychonaut (#41632) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az úgy is működik, vagy mi a probléma? :)

(#41633) umek7

Mint látod mostanság ez a divat :)

[ Szerkesztve ]

(#41636) umek7 válasza Cool Face (#41634) üzenetére


umek7
őstag

MoDaCo-n nézz körül, ott találsz olyan verziót/fixet aminek segítségével tudsz majd Skype-ozni. Videó telefonálást még sosem próbáltam, valami olyasmi rémlik hogy hazavágja a rendszert, de majd jönnek a "szkájposok" és megmondják.

(#41635) kelzsoca: Nem írom le inkább a véleményem, mert gyanús hogy többen is megsértődnének..

[ Szerkesztve ]

(#41637) Cool Face válasza umek7 (#41636) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Köszi. Hallottt én is hasonlókat. Ugy hogy inkább még inkább utána nézek jobban

[ Szerkesztve ]

(#41638) Cool Face válasza Cool Face (#41637) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Bocs a hibákért behulyult a masinam :DDD

(#41639) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Kis segítség kéne. Próbáltam beállítani a marketben a bankkártyámat, de nem jött össze. Maestrom van, s nem fogadja el a kártyaszámot. Ezzel a típussal nem is fog menni? Akciós a kedvenc progim, valahogy meg kéne venni.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#41640) mr.nagy válasza baal-amiga (#41639) üzenetére


mr.nagy
tag

A sima Maestro nem jó, nem használható internetes vásárlásra, erre a célra csak a dombornyomott kártyák használhatók.

HMNote10Pro

(#41642) atillaahun válasza Cool Face (#41634) üzenetére


atillaahun
veterán

Én 1-2 hónapja próbáltam a videótelefonálást az XDA-s tört Skype-val, de nagyon megborította a rendszert és még csak be se indult, nem tudom azóta fejlesztettek-e rajta valamit, majd én is ránézek megint.
Blade-n amennyire én tudom Vtok az egyetlen, amivel lehet videótelefonálni, régebben sokat használtam, csak megelégeltem, hogy nem lehet rendesen kikapcsolni, ezért a háttérben szívja az akksit.

(#41643) Psychonaut válasza kelzsoca (#41635) üzenetére


Psychonaut
addikt

Semmit nem csinal, hiaba nyomom meg. Es nem allitottam el semmit CyanogenMod beallitasainal.

Mas: GPS neha random bekapcsol, WiFi-t meg a fixszel sem tartja, illetve - ami a legfurcsabb - nem kapcsolja be a screen lockot. Szinten nem allitottam at semmit, csak Rotary Revampedrol Sliding Tab-ra raktam.

(#41644) embe


embe
nagyúr

Jó reggelt Mindenkinek!

Feltettem a Blade_Big_Daddy full romot, belaktam. Tetszik. Lenne egy olyan kérdésem, hogy az SD3-ban lévő tarcsázót nem lehet valahogy bele integrálni? valami update megoldással, vagy ....mással? :U :U :U

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41645) baal-amiga válasza mr.nagy (#41640) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ez szívás. Paypallal lehet valahogy ügyködni? Vagy valaki más meg tudja venni az én accountomra?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#41646) mr.nagy válasza baal-amiga (#41645) üzenetére


mr.nagy
tag

Paypal-t nem használok, így ez a része passz. Viszont a te accountodra megveheted más kártyájával, tehát ha van a családban másnak megfelelő kártyája, akkor azzal működik.

HMNote10Pro

(#41647) _NCT válasza umek7 (#41633) üzenetére


_NCT
őstag

Áhh inkább én sem válaszolok,mert modker-be kötnénk ki megint....

[ Szerkesztve ]

(#41648) domerator


domerator
veterán

[ZTE Skate Gingerbread 2.6.35 kernel forráskód]

Ugyanaz Mediafire-en

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#41649) kungzi válasza domerator (#41648) üzenetére


kungzi
veterán

na most lesznek csak jó romok :C

(#41650) Glatius válasza kungzi (#41649) üzenetére


Glatius
őstag

Akkor is felteszem a Big Daddy-t!

Itt valami értelmezési kavarodás lesz.... a ROM forráskódja nagyságrendekkel nagyobb!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.