Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41451) sto1911 válasza kelzsoca (#41436) üzenetére


sto1911
veterán

Kozben probalgattam, zdefense nevu jatekkal jatdzottam elotte, lehet az a ludas, viszont a tsdk manager nem is listazta, reboot utan megis jo lett.

A lock condition tema volt a modacon is, csak meg nem volt kedvem utanaolvasni. az viszont biztos, h a problemamhoz nincs koze.

(#41452) atillaahun válasza Mr X (#41450) üzenetére


atillaahun
veterán

Na de mégis mennyivel? Nincs ez véletlen szolgáltató által korlátozva?
Hát váltani kell, csak nem lefele. :)

(#41453) Mr X válasza atillaahun (#41452) üzenetére


Mr X
veterán

Az sms 160 karakteres, csak gondolom van olyan, ami automatice egybe tudja fűzni a darabokat.

(#41454) kelzsoca


kelzsoca
félisten

===================
Blade_Big_Daddy_lite
===================

[ Szerkesztve ]

(#41455) Glatius válasza atillaahun (#41452) üzenetére


Glatius
őstag

Az SMS egy szabvány, 160 karakter és kész. Vannak készülékek, amik több sms-ben is el tudják küldeni az egy beviteli mezőbe írt szöveget. A szolgáltatók pedig örülnek az ilyen technológiának, annyi sms.t továbbítanak, ahányat csak feladsz.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41456) pch


pch
aktív tag

Jöttem panaszkodni.
Most vettünk páromnak zte-t a telenornál. Gen1-es a drága. Bevittem, hogy frissítsék és 3-4 hétre vállalták? Egyáltalán, hogyhogy van még gen1-es készülék? Másik meg kicsit durva az a 3 hét. Ráadásul megyeszékhely. A k#&#&@&# a#&@#.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#41457) bigdadylaci válasza kelzsoca (#41373) üzenetére


bigdadylaci
tag

Bigdady rom? :Y Ezt nekem találták ki :R :C :DD

Hogyam tudnám tf6-omra rárakni hogy megmaradjanak a programok stb?

[ Szerkesztve ]

(#41458) Mr X válasza pch (#41456) üzenetére


Mr X
veterán

Miért nem csinálod meg magadnak otthon, 5 perc alatt?

(#41459) Glatius válasza pch (#41456) üzenetére


Glatius
őstag

Van már saját szervizese a T-mobilenak. Lehet, hogy egy "felújított" garanciában cserélt készüléket kaptál... :(

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41460) Mr X válasza Glatius (#41459) üzenetére


Mr X
veterán

"Most vettünk páromnak zte-t a telenornál" :P

(#41461) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

Sziasztok!

A párom ZTE - je landolt ma egy nagyot és betört a kijelzője. szerencsére működik minden meg egyben is van de mielőtt szétesik és az érintő vagy az lcd bánja gyorsan kéne szereznem hozzá egy előlapot. valaki aki tudja honnan tudnék rendelni dobjon egy linket légyszives :R
előre is ezer hála :C

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#41462) Glatius válasza Atigyerek89 (#41461) üzenetére


Glatius
őstag

afecto-t keresd meg, ő már túl van egy sikeres digitizer cserén.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41463) atillaahun válasza Glatius (#41455) üzenetére


atillaahun
veterán

(#41464) MxM19 válasza Atigyerek89 (#41461) üzenetére


MxM19
aktív tag

Nem értem hogy lehet összetörni ezt a telefont....
20.ról dobáljátok ki?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#41465) Mr X válasza MxM19 (#41464) üzenetére


Mr X
veterán

Ha rossz pontjára esik, simán elreped.

(#41466) _NCT válasza MxM19 (#41464) üzenetére


_NCT
őstag

Majd kérdezd meg ezt újra magadtól mikor véletlen kiesik, vagy kiverik a telefont a kezedből ovodában/suliban/buszon stb.... Főleg abban a pillanatban, amikor megtörtént a baleset és látod peregni a forintokat.....

Én meg nem értem hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni....

(#41467) 89BDave89


89BDave89
tag

Újabb idegesítő kis probléma:

Gyári 2.2 t-mobil rom
A telefon olyan naponta 1 szer 2 szer pinkódot kér, na most az idegesítő része az, hogy ezt nem jelzi, csak akkor veszem észre amikor valaki próbál hívni, vagy ha feloldom a képernyőzárat.
Ilyenkor kicsöngök, de fekete képernyő van, aztán abbamarad, és bejön a pinkód kérő képernyő.
Van amikor én indítanék hívást, de kéri a pinkódot.
És van amikor ugyebár egyszer csak ránézek a telefonra, mondjuk megnézném az órát, és hopp kéri a pinkódot.

Ja igen a kérdés:
Gariztassam, vagy van valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#41468) Glatius válasza atillaahun (#41463) üzenetére


Glatius
őstag

Akkor neked is igazad volt :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41469) MxM19 válasza _NCT (#41466) üzenetére


MxM19
aktív tag

Véletlenül még egyszer sem esett ki a kezemből.Főleg nem óvodában.Nem szoktam járni felétek.....Aki meg kiveri a telefont a kezemből annak annyi.xD
Van egy ismerősöm neki már csomószor leesett a Blade.De semmi baja nem lett.Karcolódáson kívül.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#41470) Joshi válasza 89BDave89 (#41467) üzenetére


Joshi
titán

Próbáltad az akksit kivenni olyan jó 20-30s-re? Nem telepítettél valami olyan progit aminek esetleg valami köze lenne a dologhoz? Vírusírtó futtatását próbáltad? Szvsz ne rohanj gariztatni mert lehet hogy megoldható a probléma.

(#41471) Glatius


Glatius
őstag

Könyörgöm fejezzétek be!
Ha valaki még egyszer ilyen szar gumicsontot dob a közösbe, megkeresem, ráülök a fejére, és addig énekelek, amíg sírva nem könyörög a törlésért!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41472) 89BDave89 válasza Joshi (#41470) üzenetére


89BDave89
tag

Akksi kivételére nem láttam okot, mert nem fagy le a telefon.
Telepítve csak pár hasznos cucc van meg 3 játék (igo, 4player reactor, widgetsoid, regpon wifi keep alive, neo reader, opera, apparatus lite, app 2 sd (free), facebook)
Milyen vírusírtóval tudom ellenőrizni és hogyan?

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#41473) Mr X válasza 89BDave89 (#41472) üzenetére


Mr X
veterán

Próbáld ki, hogy ha kikapcsolod a PIN kérést, akkor visszalép-e ilyenkor rendesen a hálózatra. Ez nem a problémát küszöböli ki, csak tüneti kezelés lehet.

(#41474) 89BDave89 válasza Mr X (#41473) üzenetére


89BDave89
tag

nagyon jó ötlet, kösz, kipróbálom. Végülis ha így működne, az nekem tökéletesen megfelelne.

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#41475) kelzsoca


kelzsoca
félisten

====================
Blade_Big_Daddy_full
====================

[ Szerkesztve ]

(#41478) bigdadylaci válasza kelzsoca (#41475) üzenetére


bigdadylaci
tag

Ez gyári particiokiosztásra nem jó ugye? Arra a lite van?

Amúgy ennek mi értelme? Gyorsabb ha át van particionálva?

(#41479) supertech válasza atillaahun (#41350) üzenetére


supertech
csendes tag

Bocsi, de tegnap nem volt több időm !
Azóta újra indítottam a telót és az akksi merülés normális lett. Az akkis használatban a 40% 24 %-ra módosult 13 mp cpu használat alatt. Ha esetleg még érdekel valami, akkor nagyon szívesen ! Köszönöm, hogy válaszoltál!

(#41480) Mr X válasza bigdadylaci (#41478) üzenetére


Mr X
veterán

A full feltétele az ext partíció. Nincs köze a belső tárhely partícionálásához. Ha nincs ext-ed, akkor neked a lite verzió kell.

(#41481) Glatius válasza bigdadylaci (#41478) üzenetére


Glatius
őstag

A gyárira minden felmegy, az célszerűtlenül nagy /system -mel van felszerelve :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41482) kelzsoca válasza bigdadylaci (#41478) üzenetére


kelzsoca
félisten

Felmennek azok mindenhová.

(#41480) Mr X

Csak adva van a lehetőség, de nem kötelező használni.

[ Szerkesztve ]

(#41483) Mr X válasza kelzsoca (#41482) üzenetére


Mr X
veterán

A full verziódban nincsenek a data/app-ban programok? Anno mintha ez úgy lett volna, hogy az ott levők ext-re kerültek, ezért fullhoz az kellett. :B

(#41484) kelzsoca válasza Mr X (#41483) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már nincs benne semmi, azt a usernek kell megoldania, továbbá warezmentes tartalom :)

Sőt az AOSP miatt még a gapps csomag sincs integrálva.

(#41485) Mr X válasza kelzsoca (#41484) üzenetére


Mr X
veterán

Értem, köszönöm az infót. :)

(#41486) kungzi


kungzi
veterán

a mappa ott van, te rakod tele amivel akarod, szerintem ez így az okés

(#41487) Glatius válasza Mr X (#41483) üzenetére


Glatius
őstag

AZ A2SDF támogatás teszi pszeudo-belső tárhellyé az ext partíciót. A /data/app itt kezdődik.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#41488) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

vagyis gyárilag nincs ext partició ugye?
Amúgy miért jó ha van?

(#41489) atillaahun


atillaahun
veterán

Úgy emlékszem mintha valaki írta vola, hogy már sikerült 32-es SD-t belegyógyítania a Blade-be, de most sehogy sem találom a hozzászólást. Jelentkeze az illető? Azóta is hibátlanul megy egyébként, kezeli a teló mimd a 32 gigát?

(#41490) MxM19 válasza atillaahun (#41489) üzenetére


MxM19
aktív tag

Meg nézted a ZTE-BLADE I. fórumban is?Hátha ott van.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#41491) ouzohuto válasza bigdadylaci (#41488) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Ez engem is érdekelne!Olvasgattam vissza egy csomót :S

XiaomI RedmI Note|||

(#41492) atillaahun válasza MxM19 (#41490) üzenetére


atillaahun
veterán

Igaz. :C
Teljesen ki is ment a fejemből. :U

(#41493) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!
Lehet hogy hülye kérdés de azért felteszem...
Kelzsoca Big Daddy Lite ROM-ja miben nyújt többet mint a Sweet Dreams III Remastered?
(és esetleg miben kevesebbet)

Nincs kerítés.

(#41494) jegenye77


jegenye77
addikt

Mi lehet a gond a telómmal?
Gyári Vodás 2.2-es.
Az utóbbi napokban teljesen belassult.Videót is alig tudok rajta nézni mert annyira akad.A menü része is akadozik picit.
A ram javítás mióta rajta volt olyan szépen futott de most valami lett vele.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#41495) Tonchi válasza ktommy91 (#41493) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Ginger Stir Fry vs Cyanogenmod (tömören)

Természetesen ez nem fedezi a teljes valóságot!

(#41496) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ennek az Energiaellátás Widgetnek az elemeit hogy lehet variálni, nem találom sehol. :(

Köszi!

A Telenor 2 hét alatt nagykegyesen kicserélte a 72 órás azonnali csere keretén belül az asszony gyár hibás Blade-jét...

═════════════════════════════════════════

(#41497) Mr X válasza RootRulez (#41496) üzenetére


Mr X
veterán

Nem lehet.

(#41498) umek7


umek7
őstag

@Kelzsoca: A BD full jelen esetben egy legújabb CM nightlynak felel meg, plusz a fontosabb módosítások, és egyéb nyelvek nélkül?

(#41496) RootRulez: A gyári energiagazdálkodás widgetet nem lehet "buherálni". Illetve lehet, csak nincs rá külön feature.. Marketen találsz ugyan ilyen energiagazdálkodás widgetet, annyi különbséggel hogy csomó beállítási lehetőség van hozzá. Nem ugrik be hirtelen a neve, majd mindjárt leírja valaki..

[ Szerkesztve ]

(#41499) RootRulez válasza Mr X (#41497) üzenetére


RootRulez
félisten

Oh,. aszittem. :( Akkor nézek vmi alkalmazás után...

Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#41500) szezso15 válasza RootRulez (#41499) üzenetére


szezso15
addikt

Widgetsoid megfelel neked! ;)

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.