Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33701) umek7 válasza joestone (#33696) üzenetére


umek7
őstag

Üdv itt joestone :)

(#33702) umek7 válasza joestone (#33696) üzenetére


umek7
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#33703) marcusa válasza ouzohuto (#33639) üzenetére


marcusa
addikt

Nagyon egyszerű volt miután rátaláltam a 2player network music programra. Ingyenes program, android marketen megtalálod, és ott le van írva az adatlapján minden, de még részletesebb segítség van a program holnapján.
Sajnos csak Win7-en működik, ezért ma leváltottam a jó öreg XP-t, talán ideje volt...
Az alap Media playerben a sharing-nél bekapcsolod ezt a lehetőséget, a telefonon pedig a már feltelepített program megtalálja ezután a számítógépet. Fontos hogy ugyan arra a routerre legyen kapcsolódva a számítógép és a telefon.

(#33644) MxM19:
Nem irányítani akarok dolgokat a gépemen, hanem egyszerűen vezeték nélküli "kihangosítónak" akarom használni a pc-t, hogy a nagyobb hangszórókon szóljon a telefonról a zene.

:-)

(#33704) ouzohuto válasza Mr X (#33699) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Köszi!

XiaomI RedmI Note|||

(#33705) ouzohuto válasza marcusa (#33703) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Majd kipróbálom én is :)

XiaomI RedmI Note|||

(#33706) szezso15 válasza szezso15 (#33698) üzenetére


szezso15
addikt

Jelentem, megy GSF-en is az új témám! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#33707) watford123


watford123
csendes tag

Valaki Veszprémben nem segítene egy új ROM-ot tenni a telómra? egyedül nem igazán merek belekezdeni... :-S

(#33708) Mr X


Mr X
veterán

Használ valaki sima GSFb15 romot? Mik a vélemények róla?

watford123:

Nem nagy cucc, ha nem vagy teljesen satu, nem nagyon van mit elrontani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#33709) kungzi válasza Mr X (#33708) üzenetére


kungzi
veterán

én használok.

über király

nagyon gyors, stabil, gyors gps, wifi király, mobilnet nekem sokkal gyorsabb mint más romoknál, a rendszer is gyorsabb nekem a menüben, semmi akadás

szóval, csak ajánlani tudom :C

(#33710) Mr X válasza kungzi (#33709) üzenetére


Mr X
veterán

Köszönöm. :)

Még egy kérdés, délután nem kaptam rá választ. Tudja valaki, hogy CW4.0.1.0. alatt működik az sd kártya partícionálása? 4.0.0.5 alatt nekem nem ment.

(#33711) szezso15 válasza watford123 (#33707) üzenetére


szezso15
addikt

Szerintem, ha TE nem tudod megcsinálni, akkor nincs szükséged senki segítségére, használd a gyári ROMot!

Ha nagyon akaródzik a ROMcsere, akkor pedig olvasgass sokat, hidd el egyszerű az mint az egyszeregy!:K (1x1=1 :DD)

*Hajrá Loki!* i15+

(#33712) Mr X válasza szezso15 (#33711) üzenetére


Mr X
veterán

Én így csinálom a kezdetektől. Sosem volt gondom vele. 10 perc az egész, ha CWR-t nem kell telepíteni, akkor nagyon max. 5.

(#33713) watford123


watford123
csendes tag

Ok, köszönöm megpróbálom! Melyik ROM-ot tegyem fel ?(Gen 1 Telenor 2.1)Olyat szeretnék ami stabil, kiforrott.

(#33714) Mr X válasza watford123 (#33713) üzenetére


Mr X
veterán

Miért nem frissíted először a gyári frissítővel gen2 2.2-re? Onnan már bármi felmehet utána.

[ Szerkesztve ]

(#33715) Hasek válasza Mr X (#33712) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Pont ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Nem tudok belépni Recovery menübe.

A következőket csinálom:

Universal Androot - v1.6.2 beta 5-tel: rootolok.
ROM Manager: Flash ClockworkMod Recovery(ekkor ki írja, hogy Current Recovery: ClockworkMod 3.0.2.7), aztán újraindítás, hogy a recovery menübe léphessek.

Telefon kikapcsol. "Hangerő le" gomb folyamatosan nyomva tart, és bekapcsolás.

Következőt tapasztalom: megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot, megjelenik a robot, eltűnik a robot...

ha elengedem a "hangerő le" gombot, akkor normálisan elindul a telefon. Most kb 5 percig egyhuzamban tartottam, mégsem történt semmi a leírtakon kívül.

Úgy sem működik, hogy lenyomva tartom a bekapcsoló gombot is.

Ezzel a módszerrel is próbáltam már, de a "hangerő fel" gomb nyomva tartására semmit nem csinál, csak szimplán bekapcsolt.

Több mint valószínű, hogy én vagyok a láma, de lenne szíves valaki utat mutatni?

Üdv. H

(#33716) Mr X válasza Hasek (#33715) üzenetére


Mr X
veterán

Sosem próbáltam ROM Managerrel, mindig teminálból telepítettem a CWR-t úgy, ahogy az előbb linkelem. Annyi eltéréssel, hogy a link mögött a 4.0.0.5.-öt tudod letölteni, de én leszedtem a 4.0.1.0-t és azt flashelem fel.

Egy próbát megér, hogy z4root-tal és terminal emulatorral csinálod.

embe:

Ginger Stir Fry AGPS asszem nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#33717) embe válasza kungzi (#33709) üzenetére


embe
nagyúr

GSFb15 - ennek a romnak hol a lelőhelye? :U A-GPS van benne?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33718) domerator válasza embe (#33717) üzenetére


domerator
veterán

AGPS kelzsoca romjaiban van, ott válogass

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33719) watford123 válasza Mr X (#33714) üzenetére


watford123
csendes tag

Ezt hogy tudom megtenni? bocsi a láma kérdésekért.. :-)

(#33720) Mr X válasza watford123 (#33719) üzenetére


Mr X
veterán

Letöltöd a Telenor oldaláról a hivatalos frissítést és az ott leírtak szerint végzed el.

Itt a link a frissítéshez. De tényleg azt csináld, amit ír, mert ezzel kárt tehetsz a telefonban.

[ Szerkesztve ]

(#33721) embe válasza domerator (#33718) üzenetére


embe
nagyúr

Azt használok, csak a haver akar valami mást kipróbálni. Gondoltam ha van ebben A-GPS akkor hajrá! De csak a zsocáé marad. Úgy látom.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33722) watford123 válasza Mr X (#33720) üzenetére


watford123
csendes tag

köszönöm

(#33723) Mr X válasza embe (#33721) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt sosem értettem. Nekem AGPS nélkül is seperc alatt talál jelet.

(#33724) embe válasza Mr X (#33723) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem sokszor vacakolt. :K

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33725) kungzi válasza embe (#33717) üzenetére


kungzi
veterán

android.modaco.com/topic/342009-romgen2zte-gingerbread-ginger-stir-fry/

tessék itt van :Y

(#33726) DnBHun


DnBHun
csendes tag

Sziasztok!Tudnatok nekem navigaciot ajanlani gen2esre? koszi:)

[ Szerkesztve ]

(#33727) Mr X


Mr X
veterán

Válaszolok a saját kérdésemre:

CW 4.0.1.0. tud sd kártyát partícionálni, de amikor végzett, ójra kell indítani recoverybe, különben nem ismeri fel.

DnBHun:

NDrive, Sygic Aura, Navitel

[ Szerkesztve ]

(#33728) kelzsoca válasza embe (#33724) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha minden jól megy szezso-nak is a következő romban benne lesz az AGPS támogatás :)

(#33725) kungzi

Erősen meglepődnék, ha wbaw bele tudta volna tákolni az AGPS-t :)

(#33696) joestone

Ezek szerint megvan a Blade :)

(#33729) umek7

Segítettem neki, remélem normális romot is farag köré, egyébként jól fejlődik, már elég sok mindent tud :)

[ Szerkesztve ]

(#33729) umek7 válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


umek7
őstag

Mester és tanítványa? Jedi és az ifjú padawan? :D

(#33730) kungzi válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


kungzi
veterán

én egy szóval nem mondtam :N

ő kérte a rom letöltési helyét, csupán azt adtam meg. :DD

(#33731) joestone válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


joestone
addikt

Hosszú huzavona után LG végre kiadta a csereigazolást és ma mehettem érte.
Már gen2 a vodától letöltött frissítéssel . Fastbootot hogyan lehet engedélyezni ?
Az appsboot.mbn -t kell módosítani , elvileg ebben van a particiókiosztás is ha jól gondolom. Hol tudok ennek utánnajárni , hogy hogyan tudom létrehozni vagy módosítani.?
Amiket találtam készen particiópiszkálgató frissitéseket azoknál amelyik fastboot engedélyezett ott 2M a cache. A gt540 esetében 60M a cache mérete gyárilag amiből nagyjából a felét azért el lehet használni , ennek fényében kevésnek tűnik az a 2M. Elvileg ugye a marketről letöltött appokat is először a cache-re menti .

[ Szerkesztve ]

(#33732) szezso15 válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


szezso15
addikt

Mester! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#33733) barnam_ válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem úgy van hogy a Blade alapból tud A-GPS-t?
Miért kell hozzáadni akkor külön?

Ma este próbáltuk, két penge egymás mellett, egyiken gyári T-s 2.2, nálam CM7 mobil nettel, a 2.2 egy perc után is csak 1 műholdat talált, nálam meg 7-t (zárt helyiségben, nem szabad ég alatt).

(#33734) Keeperv85 válasza joestone (#33731) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Fasboothoz a bootloader módot kéne engedélyezni, de gyakorlati szinten nincsen értelme, mert működő rendszer alól rendszerhívással aktiválható.

A partíciós táblák méreteit a "partition_zte.mbn" fájl tartalmazza, a helyüket pedig a "appsboot.mbn" (Már amennyire én tudom legalábbis...)

Mielőtt belevetnéd magad ezeknek a "kézzel" történő piszkálásába, csak szólok, hogy elég szívás lesz helyreállítani a telót, ha nem sikerülnek, ráadásul van hozzá program, ami előállítja a kívánt felosztást...

(#33735) kelzsoca válasza Keeperv85 (#33734) üzenetére


kelzsoca
félisten

Illetve annyiban egészíteném ki, amire nem tértél ki külön, hogy a 2MB-os cache méret azért nem több (és azért elegendő) mert a cache át van irányítva a RAM-ra.

Továbbá én is szólok, hogy a partíciós táblák (vagy részeinek) nem megfelelő módosítása esetén a készülék csak nehezen hozható vissza az élők sorába :)

(#33733) Aggregátor

Mert így kapcsolható is.

[ Szerkesztve ]

(#33736) umek7 válasza joestone (#33731) üzenetére


umek7
őstag

Cache-t át kell küldeni a RAM-ba, és akkor nincs gond a 2MB-os cache kiosztással.

(#33737) barnam_ válasza kelzsoca (#33735) üzenetére


barnam_
nagyúr

Valóban :)
Bár amennyi adatforgalmat generál, szerintem tök mindegy hogy be van-e kapcsolva, vagy sem.

(#33740) Fireman67 válasza DnBHun (#33726) üzenetére


Fireman67
tag

:D Miért? A Gen 1-esre nem ugyan azok a navik jók?
Hé! Kimaradtam valamiből? A Gen 2-es már Windows? :F

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#33742) Glatius válasza Fireman67 (#33740) üzenetére


Glatius
őstag

Természetesen ugyanazok a navigációk futnak, de a Gen2-es készülékeken sokkal jobban működő FW dolgozik, így a navigáció is jobb.

Windows??? :Y :Y :Y
Ez is ugyanolyan linuxon futtatott virtuélis gép.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#33743) tcsfm válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


tcsfm
tag

Mester,

csak egy kis bug; 2face 6, nem bírja megtartani a rútert. WPA, google sync-be is benne van, kb 10 rom óta ugyanaz a pass, mind felmászott. ez is, csak ha bealszik, utána az istennek se'.
ki-bekapcs hat csak rá (de ott sem egyből, hanem rá kell nyomni külön),beállítások / wifi sleepnél mindent végignéztem, nem segít.

[ Szerkesztve ]

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#33744) Weeman1 válasza Marcelldzso (#33672) üzenetére


Weeman1
veterán

Menü,utána az edit résznél találod.

Xiaomi 11T Pro

(#33745) baal-amiga válasza tcsfm (#33743) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nálam is hasonló van 2F6-on, ajánlat: Repgon wifi keep alive.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#33746) tcsfm válasza baal-amiga (#33745) üzenetére


tcsfm
tag

szopó sajna :O
nem oldja meg...

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#33747) istnag válasza tcsfm (#33746) üzenetére


istnag
addikt

SDIII megoldja ;)

(#33748) FeRkE válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


FeRkE
őstag

A gps.conf szerint enabled az AGPS a GSF-ben, csak nem lehet ki-be kapcsolni, mint a te ROMjaidban.

[ Szerkesztve ]

(#33749) FeRkE válasza kelzsoca (#33728) üzenetére


FeRkE
őstag

Egyébként nagyon hasznos, hogy olvasgatom a fórumot, én ugyanis amiatt is váltottam Blédre, mert a HTC Magicem kurvalassan talált GPS jelet. Mostmár okosabb vagyok a témában, belenéztem, és a rajta levő CM 6.1 gps.conf-jában Amerika volt megadva, nem Europa... AGPS-ről meg semmi, pedig tudja a telefon. Na tegnap átírtam Európára, meg hozzáírtam a többi sort amit TF VI-ból kiszedtem (az AGPS miatt), és mostmár 3-4 másodperc alatt az is talál holdat. Úgyhogy big thx!:)

(#33750) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Valaki használta már a vodás hivatalos frissítést?
Mik a tapasztalatok róla?
Miért van az hogy a tmobilos 100 mega,a telenoros 120 mega a vodás pedig 200?
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.