Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33452) kelzsoca válasza Fireman67 (#33450) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem nézd meg a Sweet Dreams-et: [link]

(#33453) Geree válasza #19617792 (#33449) üzenetére


Geree
senior tag

Pourtugese Springbe akarom visszatenni a stock dialert...elvileg lehet, most kiszedtem SS5-bol...mukodhet?

a friend in need is a friend indeed

(#33454) Fireman67 válasza #40993792 (#33451) üzenetére


Fireman67
tag

Szia!
Mindíg olvasok, de csak akkor szólalok meg, ha mondandóm van. :D
Bár amikor a Srácok csápolják egymást, szivesen megfognám az érintettek fülét, hogy Fiúk, ez a fórum baráti kör, nem kakasviadal.
Mindíg elszomorít, ha balhét látok. Ebben a szemét világban ez egy kis sziget, ahol "álarc mögül", de mégis csak bálban vagyunk.
"Szeressük egymást gyerekek!" :K Mondja a régi dal.

Az "Off topik" az egy humoros, mondhatni negatív topikja ennek.
Sajnos másfél hónapja munkát keresek, bár még megvan a régi "pernyehuszár melóm", de csak ideig - óráig. Szomorú, de egy 44 éves, több szakmás, sokoldalú és ami a legtöbbet ért valaha, becsületes tűzoltó sz.p.k. nem kell senkinek. Még szóra sem méltatnak, hogy menj a francba... :( De összeszedem magam, a humorérzékem mindíg túlvitt minden bajon.
Most is így lesz.
Ezért azt mondom: Főzzük a romot gyerekek! :D

Köszi Kelzsoca! :R :R

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#33455) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Megprobáltam recovery-t felrakni fastboottal ez alapján de mikor már a recovery-t próbálnám waiting for device jelenik meg. Driverek fennvannak, elsőre utasításra ki is írt, hogy OK. Lécci segítsetek már nagyon ideges vagyok, hogy valamit véglegesen elrontottam. (már csak az androidig jut el a blade)

[ Szerkesztve ]

(#33457) Tonchi válasza #40993792 (#33451) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Rajkodsz itt a seniorságoddal, inkább használnád a palesztin ébresztőórát :D

(#33458) Mr X


Mr X
veterán

Van valami mód arra, hogy hangosítsak a telefon hangerején? Főleg csengetésnél. Esetleg valami rom, amiben ez megoldott? A munkahelyen nem hallom meg, ha hívnak. Jelenleg áthidaló megoldásként a csengőhangomat hangosítottam mp3gain progival, de ez nem az igazi.

Akos2110:

Csináld így, nekem sosem volt vele hibám.

[ Szerkesztve ]

(#33459) Akos2110 válasza Mr X (#33458) üzenetére


Akos2110
aktív tag

nem jutok be a telefonba sem már bárhogy kapcsolom be csak a droid jön be.

(#33460) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Akkor próbáld meg a gyári exe-t ha utána is gond van akkor gond van :U
ja mondjuk ahhoz meg gyári recovery kell...

[ Szerkesztve ]

(#33461) Mr X válasza Akos2110 (#33459) üzenetére


Mr X
veterán

Ha minden kötél szakad, visszaviheted gariba. Mivel nem indul el, a szolgáltató sem fog tudni mit kezdeni vele. Ártatlan képpel azt mondod, hogy reggel kapcsoltad be, de ez fogadott.

(#33462) szkorhetz válasza szkorhetz (#33332) üzenetére


szkorhetz
őstag

Valaki?

(#33464) Akos2110 válasza Mr X (#33461) üzenetére


Akos2110
aktív tag

De elvileg a szoftver rajta van még mert amikor először próbáltam fastbootal először az első utasítást, utána még be tudtam bootolni csak utána véletlenül bootloader modba kapcsoltam ki.

(#33465) Mr X válasza Akos2110 (#33464) üzenetére


Mr X
veterán

Ha csak annyi lenne a baja, akkor egy akksi ki - akksi be után el kellene indítania a szoftvert. A kikapcsoló menüben kiválasztott opciók csak egy restart erejére érvényesek.

A bootloader pont az, amit látsz. A kis zöld robot. A bootloader módú indításkor a kis zöld robotnál megállítja a rendszert, még az OS betöltése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#33466) Akos2110 válasza Mr X (#33465) üzenetére


Akos2110
aktív tag

fastbootot nem tudom valahogy működésre bírni? esetleg az a baja, hogy nem megy bootloaderbe vagy mi? :F

(#33467) latis666


latis666
aktív tag

Gyari programmal gen2esitett telom van aminek recseg a hangszoroja es vissza kellene allitani a gyari allapotot. Nagyon keresgelni nemtudok telefonrol netezek es eleg nehezkes leirna valaki mivel oldjam meg? Elore is koszi. Gondoltam hogy stock recovery aztan ujra a gyari gen kettesito program.

(#33468) Mr X válasza latis666 (#33467) üzenetére


Mr X
veterán

(#33469) jegenye77


jegenye77
addikt

Vodánál kiadták már a ram-ra a javítást?
Az oldalukon nem találom,hogy honnan lehetne letölteni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#33470) Mokush


Mokush
tag

Sziasztok!
Az normális, hogy a GPS az új Telenoros ROM-mal elég lassan (igazából nagyon lassan, szinte alig) talál műholdakat? Max 4-et talál, de inkább 1-2-t. A 2.1-es ROM-mal villámgyors volt. Lehet valahogy downgrade-elni 2.1-re?
Ez a 2.2 egyébként nem túl jól sikerült alkotás (szerintem)... időnként belassul, repülős üzemmód után nem ismeri fel a SIM kártyát meg egyéb vidám dolgokat művel :W

(#33471) lajozs


lajozs
aktív tag

Hátha tudtok segíteni...

(Mielőtt rámzúdulna a harag: használtam a keresőt, de érdemi választ nem találtam.)
Egy teljes lemerülés utáni leállás alatti feltöltést követő bootolás végén jelentette a rendszer, hogy nem lát memkarit. Gondoltam, valami miatt unmountolt, és csatolni akartam. Ez sem ROM alól, sem CW-mountolással nem ment. USB-csatlakozás nem él, notiba dugva formázásra serkent. Szóval csőd. Azt megelőzően viszont teljes egy hétig nem kellett tölteni a telót; igaz, repülő módból csak hébe-hóba léptem normálba, mert a Déli-Kárpátokat jártuk be, térerő nélkül. Navigációs progik gyakran futottak, a GPS állandóan engedélyezve volt. Ebbe a hétbe beletartozott a hazaút egésznapos bekapcsolt telórésze (2G): akkor ment le a töltöttség 48-ról 21%-ra. ROM: Green-féle GFS b13. Szóval végig minden meglepően rendben volt. Ezt követte bekapcsolt hálózattal az éjszakai teljes lemerülés; a többit leírtam.
Kérdésem, hogy volt-e hasonló, minden előjel nélküli lepukkanásotok, illetve - és ez lenne a tulajdonképpeni segítségkérés - tudtok-e ajánlani adatmentő ingyenprogit SD-kártyához? Egyet találtam, amely nem csak médiafájlokat akar visszaállítani, és demo módban RAW-kimentést is mímel, de működőképesen vagy 80 dolcsit kóstálna. Na, azt azért nem. Hátha Ti tudtok valami jobbat, beváltat. Még reménykedem, hogy nem kell mindent újra összevadásznom...

Előre is köszönöm a segítséget!

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#33472) tomzi1


tomzi1
tag

Erre tudnátok valamit mondani? Ha a gariztatásról nincs is tapasztalatotok, a visszaállításra bólogassatok.

[ Szerkesztve ]

(#33473) Mr X válasza lajozs (#33471) üzenetére


Mr X
veterán

Nem lehet, hogy épp írni akart a kártyára a rendszer, mikor lekapcsolt?

(#33474) Keeperv85 válasza lajozs (#33471) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Próbáld ki a Pandora Recovery-t vagy a Recuva nevű progit.

(#33476) MxM19 válasza apeelme (#33426) üzenetére


MxM19
aktív tag

Kipróbáltam.
Indavideón.
Jobban szaggat mint az eredeti flash player.(amit nem rég linkeltek app)
Kinagyítani sem lehet.
Másikban ha szarul is de jobban vitte és a nagyítás is jó volt.(igaz itt a kép kicsit el volt csúszva)
(Szóval mind2 szar.De jobb mint a semmi)
És a böngésző is gyakran leállt hibaüzenettel.
SweetDreams3 Re romon próbáltam.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#33477) maggi1886076 válasza Mr X (#33273) üzenetére


maggi1886076
addikt

koszi a választ:)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33478) domerator válasza szkorhetz (#33462) üzenetére


domerator
veterán

Hali

Sajnos azért nem válaszolt eddig senki neked, mert a válasz annyira egyértelmű, hogy csak na....

Ha szétnéztél volna a telefon beállításaiban, akkor megtalálod az internet megosztás lehetőségét USB-n keresztül (USB tethering). Keresd meg és menni fog.

Erre mondják, hogy RTFM :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33479) lajozs válasza Mr X (#33473) üzenetére


lajozs
aktív tag

Nem lenne életszerű: magától állt le. Az OS ezt programozottan lépi meg.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#33480) Mr X válasza lajozs (#33479) üzenetére


Mr X
veterán

De kérdés, hogy figyelembe veszi-e az éppen zajló tevékenységet, vagy acsak annyi van beállítva, hogy "x" feszültségnél kapcsoljon le.

(#33481) lajozs válasza Keeperv85 (#33474) üzenetére


lajozs
aktív tag

Recuva-ra médiafájl-visszaállítóként emlékszem.
Pandorára nem gondoltam. Rákeresek. Köszi addig is.

Mr.X: Hát ez jó kérdés, de már mélylélektani ismereteket vetne fel... Tény, hogy éjszaka kapcsolt ki, tehát sürgető külső kényszer nem érte.

[ Szerkesztve ]

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#33482) dbius válasza tomzi1 (#33472) üzenetére


dbius
veterán

Szerintem próbáld meg a gyári FTM-et rárakni, utána pedig a nemrég kiadott vodás patchet.

(#33483) Mercutio_ válasza Keeperv85 (#33474) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mégegyszer köszönet a segítségért!!!:R

SD3-al kapcsolatban néhány kérdés:

1. Állapotsorba be lehet aplikálni valahogy azt a widgetet ami a froyo-n FLB R10-nél volt? (wifi, net, GPS és társai ki/be kapcsolás)
2. Főképernyőn a Laucher sávján az ikonok hátterét áttetszővé lehet valahogy tenni?
3. Nem lelek file-kezelő alkalmazást:(
4. Kelzsoca féle battery_stat.zip-et fel lehet most is recovery-ből tölteni?
5. Recovery-t érdemes-e, ha igen mire frissíteni?

Általában:
1. A 2.3.4-es verzióhoz vannak-e olyan widgetek, amik különösen hasznosak, vagy a korábbi verzióknál még nem léteztek?
2. Valaki írta, hogy van valami használható youtube app, mi a neve?

Majd még biztos jövök kérdésekkel, most megyek ismerkedem tovább az új rendszerrel :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33484) atillaahun válasza MxM19 (#33476) üzenetére


atillaahun
veterán

Nah, ez megnyugtató, már azt hittem hogy én voltam balfasz mert fél percenként FC-zett a Puffin. Ez se húzta végül tovább mint a többi flash player.

[ Szerkesztve ]

(#33486) Mr X válasza Mercutio_ (#33483) üzenetére


Mr X
veterán

1.: [link]

2.:

3.: ES File Explorer, Astro File Manager

4.:

5.: CWR 4.0.1.0.

Alátalános 2: Youtube a neve az app-nak. :)

(#33487) MxM19 válasza atillaahun (#33484) üzenetére


MxM19
aktív tag

Szar az egész...
Flash playert is tudnának csinálni erre.
Ez ugyan olyan mint hogy van az alap 2.2 vagy 2.1 Bladere és milyen jó főzött romokat csináltak belőle az emberek.
Gyorsabb stabilabb.Ugyan ezt a gyártó is ki tudta volna hozni belőle ha akarja.m1.,.............

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#33488) dilajoska1


dilajoska1
őstag

valaki próbálta már ezt a böngészőt? wm-en vitte a flash videókat ráadásul beépített médialejátszója volt amivel nem akadtak a videók.

uzardweb

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33489) lajozs válasza Keeperv85 (#33474) üzenetére


lajozs
aktív tag

Recuva jelenti: A boot szektor nem olvasható.
Az Örömóda mintha más sorral indítana...

Próbálom még Pandoráékat.

[ Szerkesztve ]

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#33490) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Problémám akadt recovery frissítéssel. Twoface 5 van fenn gondoltam frissítettem a recoveryt. Rom manageren keresztül, le is szedte, majd azt írja sikeresen felment. Ennek ellenére bárhogy próbálom mindig meg akad a zöld androidnál.
Na ezek után még be tudtam kapcsolni a bladet majd a folytatás.
Megprobáltam recovery-t felrakni fastboottal ez alapján de mikor már a recovery-t próbálnám waiting for device jelenik meg. Driverek fennvannak, elsőre utasításra ki is írt, hogy OK. Lécci segítsetek már nagyon ideges vagyok, hogy valamit véglegesen elrontottam. (már csak az androidig jut el a blade)
Ezek után már nem bootol be csak az androidig jut.

Erre valaki? Meghalt, vagy még esetleg valamit próbáljak meg?

[ Szerkesztve ]

(#33491) kentucky


kentucky
őstag

(#33492) Keeperv85 válasza Mercutio_ (#33483) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A többire már válaszoltak előttem... :B

2: Igen. Lehetséges, de ehhez módosítani kell/vagy cserélni a Launchert.

(#33493) MxM19 válasza kentucky (#33491) üzenetére


MxM19
aktív tag

Games fix mit takar?
HTC átírást?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#33494) lajozs válasza Keeperv85 (#33474) üzenetére


lajozs
aktív tag

Öt másodperccel lekéstem a szerkesztést... A Pandora semmit nem tudott produkálni.
Azt hiszem, szomorú leszek.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#33495) kentucky válasza MxM19 (#33493) üzenetére


kentucky
őstag

igen
Javított Skype
Azt a hibát javítja, amitől kihangosítva lehetett csak beszélni!
A Csengőhang ugyanúgy a külső hangszórón szólal meg!
Tesztelve,működik!

(#33496) atillaahun válasza dilajoska1 (#33488) üzenetére


atillaahun
veterán

Még a szimpla böngészés sem működik benne.

(#33497) szezso15


szezso15
addikt

Nyitottam egy topikot, azzal a céllal, hogy ti döntsétek el, hogy mi legyen a Vanilla Suprise III-ban!

Ötleteket, kéréseket ide várom: hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=135&t=226

(Fontosnak tartottam, hogy legyen egy olyan ROM, ami nem a készítők szájíze szerint van összeállítva, hanem a ROMot használók döntsék el, mi, és hogy legyen!)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#33498) Mr X válasza szezso15 (#33497) üzenetére


Mr X
veterán

Ez sajnos ott fog elhasalni, hogy mindenkinek más az ízlése.

(#33499) dilajoska1 válasza kentucky (#33495) üzenetére


dilajoska1
őstag

ez hanyas verzió?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33500) DIEGO15 válasza kentucky (#33495) üzenetére


DIEGO15
őstag

ez még mindig a régebbi verzió?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.