Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33901) barnam_ válasza Glatius (#33899) üzenetére


barnam_
nagyúr

(#33902) Glatius válasza jano_77 (#33900) üzenetére


Glatius
őstag

Senki nem tudja, a te ROM-od sajnos ilyen :(
Nekem is olyan volt.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#33903) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Ehhez mit szóltok?

és:

Jónak mondható? 1 %-ot merült az akksi ennyi használattal.
A ROM: Two Face VI

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#33904) Glatius válasza Glatius (#33902) üzenetére


Glatius
őstag

Későn találtam meg a linket :(

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#33905) Saccco válasza jano_77 (#33900) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem tudom. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33906) Mr X válasza #04441088 (#33903) üzenetére


Mr X
veterán

Majd olyan 10%-nál csinálj képet, nekem is volt, hogy az elején látszólag alig merült, a végén meg belehúzott. De ha tartja az ütemet, le a kalappal. :)

[ Szerkesztve ]

(#33907) Evilangel válasza Mr X (#33906) üzenetére


Evilangel
tag

dettó
használatlanul volt már majd 3 napig 100%-on az akku, de aligha bírná 300 napig :)

(#33908) jano_77 válasza Glatius (#33902) üzenetére


jano_77
nagyúr

SS RLS4b by Kelzsoca

biztos használták már itt sokan, mindenkinél ilyen volt? mert akkor nem az enyémmel van gond :U

amúgy tudja vki, hogy a Honosított progik közül a Color Note maya98 fordításában szerettem volna feltelepíteni a telefonra, de azt írta ki, hogy nem lett telepítve. Ugyan ezt tette a RoutRulez által fordított Zeam launcherrel is. Pedig korábbi verzió fent van mindkettőnél.
Mi lehet a gond?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#33909) domerator válasza #04441088 (#33903) üzenetére


domerator
veterán

Ez valami... :C :C

Sajnos én nem állok ilyen jól...

A bekapcsolt állapotok majdnem mind netezés operaminivel

...és amit már régebbe valaki pedzegetett... a sygic sunyi módon ébren van:

Az utolsó képhez komment: kb. 3 percig ment a sygic a gps kipróbálás céljából :W :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33910) Mr X válasza domerator (#33909) üzenetére


Mr X
veterán

Sygic-et én ezért nem használom. Akármit csinálok, akkor is elindítja magát a háttérben, és igen durván mérhető fogyasztást produkál.

(#33911) pista59 válasza domerator (#33909) üzenetére


pista59
senior tag

A sigic bekevert.
Ott maradt "futóban" a háttérben, ez biztos.
Nekem volt olyan, hogy már rég kikapcsoltam a navitelt, erre megszólalt magától.
De csak egyszer volt ilyen.

A győztes féreg irtó baktérium

(#33912) atillaahun válasza domerator (#33909) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez így tényleg elég gáz. Mostanában egyre több programot próbálok ki mindenféle kategóriában, és kb. minden 5. beragad. Hogy szándékosan tervezték őket ilyenre, vagy csak bug nem tudom, de én sem tudok velük mit kezdeni, uninstall, aztán jöhet a következő.

(#33913) kelzsoca


kelzsoca
félisten

(#33914) Mr X


Mr X
veterán

Két kérdés merült fel bennem Titanium Backuppal kapcsolatban:

1: Ha backupoltam az appjaimat mondjuk GSF alatt, azt képes visszaállítani mondjuk egy CM alapú romra is?

2: Az appok egy része át volt helyezve App2SD-vel kártyára (nem ext-es megoldás). Ugyanoda is állítja vissza, vagy mindent betol a belső tárhelyre?

Illetve egy bónusz kérdés. Jár valami gyakorlati problémával, vagy kötelezően elvégzendő egyéb teendővel a 2MB cache-es partíció kiosztás?

(#33915) #19617792 válasza Mr X (#33914) üzenetére


#19617792
törölt tag

1. nálam eddig mindenféle ROM között tökéletesen működött a Titanium Backup backupok.

2. szerintem a rendszer alapértelmezését veszi, ami ha egy app nem támogatja a SD kártyára telepítést, akkor marad belső memóriában, ha támogatja, akkor lehet egyből oda is rakja.

3. annyi, hogy a ROM-nak meg kell oldani a cache kérdését, mert 2MB az kevés, ami problémát okoz, pl. Marketnél, de kikerülhető a cache RAM-ba irányításával, vagy a /data-ra linkelésével.

[ Szerkesztve ]

(#33916) attila112


attila112
csendes tag

Hello!
Órák óta topikokat olvasok de nem találtam megoldást, ezért kérném a segítségeteket.
Adott egy ZTE Blade telenoros készülék, amin 2.1es gyári rom volt, ezt cyanogenmodosra akartam cserélni, de nem sikerült. Rootolás megvolt, rom manager látszólag mindent elvégzett. Telefon kikapcs, elkezdte rakni az uj romot, de kb felénél megállt, és csak a zöld kis droid villog, (5secig logó van, 3secig sötétség). Hogyan tudnám visszarakni a régi romot, vagy egyáltalán hogyan tudnám használhatóvá tenni a készüléket????
Nem akarom szervízbe vinni.
ELŐRE IS KÖSZI MINDENKINEK!!!

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33917) jano_77 válasza kelzsoca (#33913) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kelzsoca: SD romot nem főzől újat? látom, hogy 2arc készült, azért kérdezem csak :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#33918) Ronam


Ronam
addikt

egyik haver múlt héten vásárolt Blade-t magánszemélytől,mikor megvette a telefont még hibátlanul működött,a mai nap folyamán viszont nem tud sem hívást kezdeményezni,sem pedig fogadni,állítólag letiltották a telefont számlatartozás miatt.Akitől vette azóta nem elérhető,egyszóval keményen át****ták a fejét,mit lehet ilyenkor csinálni?valami tipp esetleg?

(#33919) Mr X válasza attila112 (#33916) üzenetére


Mr X
veterán

A CM romok tudtommal gen2-esek.

hungariandroid-ról szedj le egy gen1-es gyári romot, felmásolod az SD-re, bebootolsz recoverybe és felrakod a romot.

Earl 007:

Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#33920) Szoszo94 válasza #19617792 (#33915) üzenetére


Szoszo94
őstag

2. Nekem sosem figyelte, hogy hol volt backupnál, mindig a belső memre próbálja visszarakni....ezért kell kb háromszor lefuttatnom minden romolásnál, mert mikor egy adagot feltett (és látszólag végzett) akkor szépen áthelyezgetem az appokat az sd-re, majd újra visszaállítás, akkor a maradékot próbálja visszarakni (de még akkor se tudja az összeset :DDD ), a nagyobb alkalmazásokat átpakolom a kártyára és a harmadik kísérletnél már az összes app telepítve/visszaállítva/ van :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#33921) attila112 válasza Mr X (#33919) üzenetére


attila112
csendes tag

Recoverybe nem igen tudok bemenni ez a bajom, vagy én nem találtam még működőt :S Esetleg valaki tudna linkelni működő Recoveryt?

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33922) Szoszo94 válasza attila112 (#33921) üzenetére


Szoszo94
őstag

Telefon bebootol? Szerintem a recovery rossz, itt egy jó: 4.0.1.0
Terminal emuból telepítsd, ne a zipet, hanem az img-t.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#33923) ouzohuto válasza Ronam (#33918) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Rendőrség és feljelentés!Email sms amin lezajlott a vásárlás!

Mondjuk nekem ez fura, mert elvileg nem telefont, hanem kártyát tiltanak le. Egy előfizetésnek nincs köze a hozzá vásárolt készülékhez "elvileg"

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#33924) attila112 válasza Szoszo94 (#33922) üzenetére


attila112
csendes tag

Mint mondtam csak a droid villog, tehát hang fel+bekapcs nem játszik ezért vagyok leragadva.
Bármit mondotok kicsit részletesebben szeretném mert kezdő hülye vagyok hozzá...:S
Megértéseteket köszönöm.

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33925) Mr X válasza attila112 (#33924) üzenetére


Mr X
veterán

Hang LE + bekapcsot nyomj. CW arra ébred. A hang LE addig benyomva, míg be nem jön a CW menü.

[ Szerkesztve ]

(#33926) Ronam válasza ouzohuto (#33923) üzenetére


Ronam
addikt

én is így tudtam,hogy csak kártyát zárolnak,de állítólag telefont is letiltanak huzamosabb idő után.Van valaki aki járt már így?mondtam neki,hogy figyeljen oda kitől,hol veszi,hát nem hallgatott rám :)

(#33927) Mr X válasza Ronam (#33926) üzenetére


Mr X
veterán

Nem csak részletre vett telefonnál tiltják a készüléket?

(#33928) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Hali all. GFS alapú ROM-ba bele lehet tenni azt a Task Managert ami az SD3bann van?Próbáltam bemásolássál, telepítéssel, ROM-ba másolással, de sehogy sem akar sikerülni. :( Nem lehet valahogy megoldani? Előre is köszi

(#33929) ouzohuto válasza Ronam (#33926) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Azt tudom javasolni tegyen feljelentést, ma már könnyű utolérni a csalókat :)

XiaomI RedmI Note|||

(#33930) ouzohuto válasza Mr X (#33927) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Na az tényleg az reális elgondolás!

XiaomI RedmI Note|||

(#33931) attila112 válasza Mr X (#33925) üzenetére


attila112
csendes tag

FTM mód jön be csak és soha semmi más :S

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33932) #19617792 válasza Lacka89 (#33928) üzenetére


#19617792
törölt tag

GSF ROM-hoz van ZTE apps addon, abban benne van a ZTE-s Task Manager.

(#33933) Mr X válasza attila112 (#33931) üzenetére


Mr X
veterán

Az tökéletes. Ha FTM mód bejön, akkor a gyári frissítővel vissza tudod rakni a gyári romot.

Aztán ha az megvan, ezzel a módszerrel pakold fel a recovery-t és a romot.

[ Szerkesztve ]

(#33934) jano_77


jano_77
nagyúr

hogy lehet ide feltölteni képet?!?
hiába állítom be 1920x1200-nál kisebb képpontra a képet, és jócskán 1MB alatti mérettel, mégis azt mondja ez a szar, hogy nem megfelelő?!? :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#33935) attila112


attila112
csendes tag

És az meg hol találom? :)
arra vadászok órák óta :D

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33936) szezso15 válasza Ronam (#33926) üzenetére


szezso15
addikt

Dehogyis!!
Ha valamit letiltanak, akkor a telefon IMEI számát tiltják le!
Bár, ha rádobsz egy független ROMot, és másik szolgáltató kártyájával használod, akkor elvileg mennie kéne...

*Hajrá Loki!* i15+

(#33937) kungzi válasza domerator (#33909) üzenetére


kungzi
veterán

igen ezt én mondtam korábban. le is töröltem a rákba a sygic-et. a kis sunyija, mit képzel ez magáról? háttérben futni :D

(#33938) attila112 válasza Mr X (#33933) üzenetére


attila112
csendes tag

Sikerült megcsinálni köszi! :)

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33939) #04441088 válasza jano_77 (#33934) üzenetére


#04441088
törölt tag

Te mit sz*rozol itt bmeg?! :Y :U

[ Szerkesztve ]

(#33940) Mr X válasza attila112 (#33938) üzenetére


Mr X
veterán

A Telenoros 2.2 frissítést toltad fel? Tedd fel az Ask Mr. Pigfish appot, ha az azt mondja, hogy gen2 a telefonod, akkor innentől bármilyen újabb romot feldobhatsz. :)

(#33941) kelzsoca válasza szezso15 (#33936) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látom nem érted, ha letiltják a készüléket IMEI alapján, akkor azt SEMMI nem oldja fel (hivatalosan a szolgáltató jó pénzért+a tartozás rendezése után) vagyis az IMEI átírás igen, de akkor lehet minimum 2 évig hajolgatni a szappanért a kaptárban.

[ Szerkesztve ]

(#33942) attila112 válasza Mr X (#33940) üzenetére


attila112
csendes tag

oké megpróbálom :)

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#33943) giigz


giigz
veterán

SD3 alatt nem lehet húzni a procin?

(#33944) alfaromeo33 válasza szezso15 (#33936) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Szerintem meg nem mert a szolgáltatók közt a rossz viszony ellenére közös adat bázis alapján dolgozzák föl a letiltott telefonokat.Legyen igazad és tudja megoldani a srác.Megoldás még,hogy rendőrség vagy bemegy a szolgáltatóhoz és megpróbál velük meg egyezni.Volt akinek sikerült egyezséget kötni.A régi szép időkben ez nem volt gond mint mondtad másik szolgáltató kártyája és ámen.

Én írásos garanciát kértem volna letiltás esetére.Adnék is bárkinek aki rá izgulna a Plédre.Adásvételi ilyen esetben elengedhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#33945) Ronam válasza kelzsoca (#33941) üzenetére


Ronam
addikt

akkor irány a Policia?szerencsétlen kivan idegileg,bár megértem,nagy nehezen összekuporgatott pénzéért kapott egy nagy semmit :(

(#33946) #19617792 válasza giigz (#33943) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, maximum underclockolni, overclockhoz módosított kernel kell.

(#33947) giigz válasza #19617792 (#33946) üzenetére


giigz
veterán

Tehát a húzáshoz semmilyen más módszer nincs, csak egy másik rom. Ha másik romot rakok fel, akkor minden adat elvész a telóról? :)

(#33948) #19617792 válasza giigz (#33947) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, ha nem mented el az adatokat, akkor igen. :Đ

(#33949) kelzsoca válasza Ronam (#33945) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ha csak puszira kötötték meg az üzletet, sokat nem tudnak csinálni vele, megy a többi x ezer eset közé.
A pénzt valszeg már nem látja többet, mint ahogy nagy valószínűséggel a csalót se.
Alternatív megoldás, hogy darabokban kiárulja a készüléket, gondolom 20k körül jutott hozzá.

(#33950) szezso15 válasza kelzsoca (#33941) üzenetére


szezso15
addikt

De másik szolgáltató kártyájával sem oké?

Legalább az írásom fele igaz volt :)

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.