Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33251) norbesz74 válasza Mr X (#33250) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Nekem meg sose sikerült elsőre.:) És a csoda, hogy az a kék verzióssal csináltam meg.
Nem nyultam semmihez és mégis más lett.:) Vagyis amit te küldtél az van fent most is.

(#33252) rongaucho


rongaucho
tag

Sziasztok!

2 hetes a blade-em, a töltővel viszont most valami gond van.
Ha rádugom hlózatra, nem tölt, csak jelzi, hogy töltőn van a "villámjellel". De nem megy a töltés sík.
Szgépre csatlakoztatva ugyanez, de a telefonban lévő SD kártyát azonnal felismeri a PC.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az esőkabátom zsebében volt és nagy esőben voltam kint, de ha megázott és tönkrement, a PC-vel az USB kapcsolat miért működik? Csináltam már egy restartot is a blade-en, de semmi javulás.

(#33253) Keeperv85 válasza norbesz74 (#33251) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az a kék verziós recovery elég érdekes. Az a "3c" hiba. Egyszerűen lehet olyat csinálni egy működőből is... Nálam is most úgy van...

(#33254) Mr X válasza rongaucho (#33252) üzenetére


Mr X
veterán

Csak az usb kábel volt nálad, vagy a töltő rész is? Bár nem tudom, egy kabátban hogy tudna tönkremenetelig elázni. Próbáld ki másik usb kábellel.

[ Szerkesztve ]

(#33256) norbesz74 válasza Keeperv85 (#33253) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Értem akkor 3c is votl a legelején.:) Lehet, hogy ez volt a gebasz az egészben.:)

(#33257) ouzohuto válasza rongaucho (#33252) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Aksit nézd meg mindenek előtt nem e az púposodott fel.

XiaomI RedmI Note|||

(#33258) Keeperv85 válasza api29 (#33255) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egyszerűen meg lehet valósítani:

1, Felteszel egy stock recovery-t update.zip-ből
2, Elindítod a még meglévő rendszered, tehát nem csinálsz a telóval semmi mást most, csak a stoc reco megy fel előtte.
3, Parancssorból vagy a kikapcsolás menüből behívod a recovery-t, ahol most FTM nek kéne lennie ugye
4, Ott vigyorog a képernyőn egy "3c" recovery nevű hiányos kék-citromsárga recovery, összesen 4 sorral...

(#33259) Robinho18


Robinho18
csendes tag

Sziasztok!
uotos témát tettem fel és azt irja hogy az állapotsor müködése leállt..
Ilyenkor mi a teendő? Megoldható a probléma?

ZTE Blade SD3

(#33260) norbesz74 válasza api29 (#33255) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Recovery hiba.:)

[ Szerkesztve ]

(#33261) kentucky


kentucky
őstag

(#33262) Mr X válasza Keeperv85 (#33258) üzenetére


Mr X
veterán

Vagyis akkor tényleg a space hiánya miatt nem flashelt a terminál cw image-et, csak restartolta recoverybe.

(#33264) umek7 válasza kentucky (#33261) üzenetére


umek7
őstag

-Nézz bele
-Games fix

Ezek mik lennének?

(#33265) Keeperv85 válasza Mr X (#33262) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Elképzelhető... Ezért is nem szeretem a Terminalból, meg az ideiglenes root kombinációból álló megoldásokat a recovery felrakásra. :)

@api29: Nekem folyton ezt hozza most be, ha nem a Hang+Le gombbal megyek a reco-ba. Ott bejön az FTM rendesen. (A Vodás frissítést akartam megnézni, de közölte, hogy bevehetem tövig...)

[ Szerkesztve ]

(#33266) rongaucho válasza Mr X (#33254) üzenetére


rongaucho
tag

Az USB kábel és a töltő is nálam volt. Kipróbáltam volna már másik kábellel, de sajnos nincs...

update: Közben mégis elkezdte tölteni. Most vagy közben megszáradt vagy lehet, hogy 20% alatt nem jelzi még vissza a csík a töltést, mindenesetre most jó. De inkább az előbbi a megoldás, még a hajszárítót is ráengedtem kicsit.

Köszönöm a segítőkészséget!

[ Szerkesztve ]

(#33268) Mr X válasza rongaucho (#33266) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor is elég kicsi az esélye, hogy egy zárt ház a kabát zsebében beázzon, bár nem zárható ki teljesen. Mivel gépre dugva sem tölt, így vagy az usb kábeled a rossz, vagy a telefonoddal van a baj.

(#33269) Keeperv85 válasza api29 (#33267) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs ennek semmi baja, csak szimplán be tudja hívni a recovery maradékát még valahonnan, ha szoftverrel megyek neki. Lehet valamelyik gyorsítótár nem ürült ki a wipe alatt.

A viszont biztos, hogy Vodás csomag sem, meg a T-sek sem mennek rá, mert egyből megérzik, hogy nem gyári állapotban van... de mondjuk ezt eddig is tudtam/sejtettem.

(#33270) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan hiba jött elő kb egy hete, hogy néhány program (opera mini, dropbox, go sms pro, még néhány) frissítése nem sikerül a marketről! Azt írja update unsuccessful! A többi program frissül rendben. A mobilom t-s gen2 és 2.2! Van akinek volt hasonló gondja?

(#33271) maggi1886076


maggi1886076
addikt

sziasztok!

ismer vki olyan facebook programot, amiben be lehet allitani hogy a kepet melyik mappaba toltse fel a telo?
a masik problemam, hogy vannak olyan romok, amikbe a fancy widget pro nem frissit.most ux1 legujabb romja van fent.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33272) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Ha már facebook, van olyan app ami a 0.facebook.com ot használja?

(#33273) Mr X válasza DIEGO15 (#33272) üzenetére


Mr X
veterán

A beépített böngésző nem jó?

maggi1886076:

Az alap FaceBook app-al is tudsz bármelyik mappádba fotót feltölteni. Bemész abba a fotómappába, ahova fel akarsz tölteni, és felül a kis fényképező ikonnal tudsz képet vagy videót feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#33274) DIEGO15 válasza Mr X (#33273) üzenetére


DIEGO15
őstag

nem az túl egyszerű :D

(#33275) Keeperv85 válasza maggi1886076 (#33271) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"a masik problemam, hogy vannak olyan romok, amikbe a fancy widget pro nem frissit"

Már máskor is mondtam másnak: a virágbolti verziók nem is. Tán meg kéne venni. Olyan program nem létezik ugyanis, hogy "fancy widget pro"...

(#33276) beni3d


beni3d
aktív tag

sziasztok! űberhelp/tapasztalat kéne!

napozás közben kint hagytam a telfonom a teraszomon, mikor is jött az eső, és elég csúnyán elázott- sajnos kintmaradt.
kijelző védő fólia, és tok volt rajta, de állt rajta a víz, sajnos későn jutott eszembe, hol is hagytam.
akkor még működött tökéletesen, elővigyázatosságból szétkaptam- aksi alatt is víz
kiszárítottam, megtörölgettem, kapcsolnám be- zöld droid, boot logo. ahelyett, hogy a bootlogo (esetemben kék droid körül csillogó fény) után a menü jönne be, újra a zöld droid virít a kijelzőn, kapcsolna be újra

egyszóval bootloop, és nem csak az animáció akad meg, mintha kikapcsolna, és kapcsológna be újra automatikusan.

pls help!!

(#33277) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

hali.
Másnál two face VI alatt rendben megy a képernyő forgatás? Nálam nem akar pedig:

-ADW beállítások -> UI beállítások -> Képernyő beállítások -> Tájolás érzékelő (automatikus/érzékelő)
-Beállítások -> Extra beállítások -> Megjelenés -> pipa a 0, 90, 270 fokokhoz
-Beállítások -> Megjelenés -> Képernyő forgatása (bepipálva)

Ötlet?

(#33278) maggi1886076 válasza Keeperv85 (#33275) üzenetére


maggi1886076
addikt

az lehet.de mitol fugg, hogy egyiken frissit, a masikon nem.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33279) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Kis tapasztalat megosztás

SS5 (GEN2):
pro: elég stabil. :)
kontra: nincs globális eq., panelrengetegben sok hold mellett is lassan pozícionál. ( agps )

GSFb15:
pro: Általában gyorsabb működés (menük, kapcsolatok felépítése, gps, alkalmazások nem akadnak), globális eq., gps panelrengetegben is 20-30mp alatt pozícionál ( apgps ), pusztában 2mp :)
kontra: Videófelvétel csak 640x480-ben és azt is igen f@sul.

Cyanogen (142):
pro: Az appdrawer gyors. :)
kontra: Az összes effekt, animáció leredukálva, a menükben eléggé akad nálam az egész rendszer, nincs SIM kezelés.

Tisztában vagyok vele, hogy az utóbbi kettőnek gyakorlatilag léteznie sem kellene, tehát bugosak. A SIM kezeléssel kapcsolatban értem én, hogy gőzgép, de a gsf-ben működik, tehát megoldható lenne. Ő dolguk, ingyen kapjuk, egy két fehér hollónak hiányzik, ezért kéretik nem megkövezni, ez van :)
A fényképezés és videóhoz annyit, hogy tudom, hogy nem DSLR, meg RedOne, de telefonálni az összessel lehet, viszont a hardver a tokban van.

Saját tapasztalat, nem tényként kezelendő. :)

Rickeffe

(#33280) vampire17


vampire17
addikt

Hali!

Kelzsoca uj Two Face romja van fonn, de valamiert folyamatosan villog a lerakas gomb, illetve valami ebren tartja a telot...

Mi lehet a gond?

(#33281) bigdadylaci


bigdadylaci
tag

Two face 6 alatt hová kell rakni az új bootanimation.zip-et?

(#33282) pezo00


pezo00
tag

Sziasztok!

Ajánljatok már pls egy jó navigációs programot ami működik normálisan és egyszerű felrakni.

Előre is köszönöm!!!

Üdv.:

(#33283) Mr X válasza pezo00 (#33282) üzenetére


Mr X
veterán

(#33284) pezo00 válasza Mr X (#33283) üzenetére


pezo00
tag

És ezeket csak felrakom és működik is? Mert miket eddig felraktam aktiválni kellett vagy kellett hozzá térkép

(#33285) Mr X válasza pezo00 (#33284) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek fizetősek.

(#33286) Monyos


Monyos
aktív tag

Azt vettem észre a napokban , hogy a hátlap egyik felét nem lehet normálisan rá pattintatni a telefonra, majd hosszas vizsgálás után észrevettem ,hogy az aksi nyomja ki a hátlapot és attól nem tudom rendesen rányomni...
Az aksi bal oldalán egy egyenes vonalban keletkezett egy ~ 1,5 mm magas púp, az okát nem tudom... :F
Egyértelműen garanciára visszaviszem.
Ha így beviszem a szervízbe , akkor telefont is megnézik?
Tehát vissza kell állítsam a gyári állapotot? :(

(#33287) trialboy


trialboy
tag

Hali!

Kipróbáltam sok sok szoftvert ( 2.1 2.2 2.3) és mindegyikben az volt nekem a furcsa, hogy sms- írásnál, vagy bármi másnál, amikor a billentyűzet megjelenik a képernyőn belassul a telefon. Ez ellen van valami megoldás?

(#33288) Psychonaut válasza Monyos (#33286) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mindenkeppen, mindenfele szervizi beavatkozas elott ajanlott a gyari beallitasok visszaallitasa. A sajat erdeked.

trialboy: mas billentyuzettel probaltad? Marketen talalsz par alternativat, nezd meg, mukodik-e mondjuk SwiftKey X-el.

[ Szerkesztve ]

(#33289) m.lala


m.lala
aktív tag

sziasztok
egy kis gondom van remélem valaki tud segíteni

tegnap fényképeztem párat a telón

1.ma rádugtam a gépre és a képeket nem láttam a kártyán mondom biztos valami gond erre megnézném a gépen és ottis eltűnt

2. a tegnap törölt kép nem tűnt el a telóról visszajött(tegnap még kitörlés után eltünt ahogy kell) ;]

3.a ma készített meg rádugva gépre nem látszik a kártyán csak a telón

nem nem vagyok szenilis :DDD ötlet valakinek?

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#33290) sch_a válasza m.lala (#33289) üzenetére


sch_a
addikt

volt már ilyen velem is, rom csere megoldotta

(#33291) sgergi válasza Monyos (#33286) üzenetére


sgergi
veterán

Ha bevitted, akkor légyszi írd majd meg a tapasztalatodat, hogy mit csináltak vele, mert nekem is ugyanez a problémám. Köszi előre is.

(#33292) koszegii válasza m.lala (#33289) üzenetére


koszegii
tag

Nálam a kártya volt a hibás, cseréltem,azóta jól működik.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#33293) Monyos válasza sgergi (#33291) üzenetére


Monyos
aktív tag

Persze, mindenképp megírom a tapasztalatokat.

Csak nehogy még rám fogják ,hogy nem megfelelő használat miatt lett ilyen, aztán még a garanciám is csúszik akkor.... :W

(#33294) ux1 válasza Keeperv85 (#33275) üzenetére


ux1
addikt

"Olyan program nem létezik ugyanis, hogy "fancy widget pro"..."

Ezt közölted már a készítőjével is??? :DDD

Fancy-Widget v2.1.8 and Fancy-Widget-Pro v1.0.8 released

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33295) kelzsoca válasza ux1 (#33294) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mint Fany Widget Pro megszünt létezni, nézz csak rá a Marketen ;)

Amit linkeltél egy 2011.03.09-es post, akkor még ezen a néven futott.

[ Szerkesztve ]

(#33296) ux1 válasza kelzsoca (#33295) üzenetére


ux1
addikt

A pro 1.02-őt se a marketen vettem, hanem itt a készítőtől. Akkor ezzel a logikával élve a navitel se létezik, mert marketen a full nem kapható :D

Ahogy elnézem, még majd frissíteni is tudom a 3.2-re :) ( ha működőképes lesz normálisan :DDD )

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33297) kelzsoca válasza ux1 (#33296) üzenetére


kelzsoca
félisten

A pro 1.02-őt se a marketen vettem, hanem itt a készítőtől.

Azért az tiszta gondolom, hogy a felhasználók 99%-a, már aki hajlandó megvenni az adott alkalmazást, az hivatalos helyről, jelen esetben a Marketről vásárol, és nem a készítőtől :)

(#33298) ux1 válasza kelzsoca (#33297) üzenetére


ux1
addikt

Már igen... de fél éve... :D ( ugye nem rég nyílt meg nekünk is a market... :) )

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33299) momoxp


momoxp
tag

Ezen a romon Blade_Sweet_Dreams_III_Remastered,
Hogy lehet azt megcsinálni hogy az értesítési területre berakjam valahogy a wifi és a gps kapcsolót?
Illetve lehet valahogy feloldási témát változtatni?

(#33300) Fredy74


Fredy74
tag

Eza kerdes: #33281) bigdadylaci
Two face 6 alatt hová kell rakni az új bootanimation.zip-et?
Engem is erdekelne, mert a /system/media/ -mappaban nem talaltam semmit.
Koszonom

(#33301) szezso15
de ott sincs meg a bootanimation.zip nevu fajl?
Mit csereljek le akkor? hol van az eredeti?
Vagy nem is kell lecserelni? csak oda bemasolni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.