Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34201) raynon válasza Integrator (#34199) üzenetére


raynon
csendes tag

Szerintem nem sok a változás 145-höz képest,úgy 150-ig nem hiszem hogy lesz értelme váltani.

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#34202) joestone válasza #19617792 (#34197) üzenetére


joestone
addikt

Első körben egy resetgombnak tűnik , leglábbis megnyomva újraindul a telefon.

(#34203) Integrator


Integrator
aktív tag

Most nézem, CM-ben alapból nincs rádió? Ha valóban nincs (ergo nem csak Én voltam béna), akkor hogy tudom felrakni rá?

(#34204) Pietrosz válasza Integrator (#34203) üzenetére


Pietrosz
addikt

Van benne. 145-ben tuti.

(#34205) Glatius válasza umek7 (#34190) üzenetére


Glatius
őstag

Ez így gyakorlatilag felesleges, akku ki után a CW recoveryből is lehet gyári visszaállítást, vagy ROM újrarakást is csinálni.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#34206) vizcsap


vizcsap
tag

Nem éppen ZTE specifikus kérdés mint inkább Android, de azért remélem tudtok segíteni: hogy lehet azt megoldani, hogy ha be van dugva a füles, akkor ne a külső hangszórón csipogjon mindenféle eseménynél, hanem a fülesben?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#34207) spdrfx


spdrfx
tag

Sziasztok!

Holnap veszem meg a blade-t a telenornal. Van valahol gyari romja? Csak a gari miatt, ha esetleg problem lenne.

(#34208) Simba86 válasza spdrfx (#34207) üzenetére


Simba86
senior tag

miután felraktad a clockwork recovery-t, csinálsz egy backupot, amit bármikor visszarakhatsz ;) (feltéve, h gen 2-es telót veszel eleve)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#34209) MxM19 válasza asdf2 (#34118) üzenetére


MxM19
aktív tag

Milyeneket?Kevés?Sok?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#34210) nonames


nonames
tag

sziasztok!

Ezt az APNdroid progit honnan lehet letölteni

kösz elöre is

(#34211) Chosen válasza nonames (#34210) üzenetére


Chosen
addikt

Market

(#34212) szezso15


szezso15
addikt

Nyitottam egy topicot, várok tőletek olyan programokat, amiket jó lenne, ha magyarosítanék :)
Ötletek jöhetnek ide: hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=135&t=232
:)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#34213) MxM19


MxM19
aktív tag

Ezekben a CM7 es romokban lassan/nem kapcsolódik a wifihez(itt vagyok mellette.)
és újra ki és be kell kapcsolni a wifit.
+annyi hogy kamera zoomnál akadozik az egész.
Sweetdremsbe nem volt ilyen.
Ennyi hibát találtam benne 2nap használat alatt.
(FacetoFace/TF6)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#34214) dilajoska1 válasza MxM19 (#34213) üzenetére


dilajoska1
őstag

regpon wifit próbáltad?vagy nem alvó álapotra gondolsz a wifivel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#34215) embe válasza Rav3n02 (#34191) üzenetére


embe
nagyúr

Nálam is a SweatDreams3 van fenn, és tökéletes a gmail szinkronizálás.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#34216) andrasxx


andrasxx
tag

Sziasztok!
Memória kártyát cseréltem, és a mentés visszaállítása után nem jelenik meg a felső értesítési sáv, nem tudom bekapcsolni így az usb tár módot sem....
Hogy lehetne visszaállítani az értesítési területet?

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#34217) rakloo


rakloo
aktív tag

Sziasztok, kb 1héten belül kézhez kapok egy ZTE Blade-et. Androidot még nem használtam, csak olvastam róla. Almim volt eddig :'D Tegnap ismerősömtől elkértem a Galaxy Ace-t, és teljesen kézre esett az egész, pedig mondhatni... óckodok az Androidtól.
Amiért jöttem volna, hogy egy jobb rommal mennyire "smooth" a netezés ? Tegnap az Ace-n elég sok helyen beszaggatott a dolog, és nagyon zavaró volt, a régi iPodomhoz képest.

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#34218) Psychonaut válasza rakloo (#34217) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amiért jöttem volna, hogy egy jobb rommal mennyire "smooth" a netezés ?
Cyanogenmod + Opera Mini = teljesen (gorgetes, ket ujjas zoom, stb)

(#34219) Simtu válasza MxM19 (#34213) üzenetére


Simtu
senior tag

Én most raktam fel a F2F-t és tényleg így van. Pedig SD3 alatt olyan jól ment... :(
Sőt: van, hogy használat közben elmegy, majd visszajön magától

[ Szerkesztve ]

(#34220) rakloo válasza Psychonaut (#34218) üzenetére


rakloo
aktív tag

Esetleg még a normál felbontású (480p)-s divx-es videókra van valami biztos módszer?

555-SHOE

(#34221) Pietrosz válasza rakloo (#34220) üzenetére


Pietrosz
addikt

Konvertálás nem játszik?
Én magamnak mediacoderrel x264 baseline presettel 800*xxx felbontást és 1000-es bitrate-t, két passban, valamint stereo AAC hangot szoktam beállítani, és szépen viszi a moboplayer.

[ Szerkesztve ]

(#34222) Mr X


Mr X
veterán

Menten magam alá rittyentek! A Blade az első telefonom már jó ideje, ami kibírt egy 12 órás műszakot zenélve. Sem az Omnia, sem az n96 nem bírta 8 óránál tovább. Előrelátóan most is vittem magammal a töltőt, de nem hogy kibírta, de 50%-nál járt le a munkaidőm.

Kellemes csalódás ez nekem. :)

Mielőtt valaki belémkötne, csináltam screenshotot a battery stats-ról. Ha valaki igényli feltöltöm, miután kialudtam magam.

[ Szerkesztve ]

(#34223) Glatius válasza Mr X (#34222) üzenetére


Glatius
őstag

No igen, ha a dekódolás nem fogyaszt túl sokat, akkor ez az eredmény, a hangfrekvenciás rész ugyanis elég "takarékosra" sikeredett. :)) (Sokak szerint vállalhatatlanul halk.) Külön javítja a helyzetet, ha nem 32 ohmos fülessel terheljük meg a végfokot, hanem egy FET bemenetű erősítő 100KOhmos potiját látja. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#34224) zsloti


zsloti
senior tag

Üdv
A hétvégén nekiesek a vodás frissítésnek
Van valami amire odafigyeljek?
Itt nem írják mint a t nél hogy tönkremehet a teló tőle
Más
Létezik olyan megoldás a gyári romoknál amivel lehet rootolni a bladet
A z4roottal csak ideiglenesen sikerült, az is nagy helyveszteség árán
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#34225) domerator válasza Mr X (#34222) üzenetére


domerator
veterán

""Mielőtt valaki belémkötne, csináltam screenshotot a battery stats-ról. Ha valaki igényli feltöltöm, miután kialudtam magam.""

Szabad kérni? :)

Milyen rom van a vason?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#34226) kelzsoca válasza zsloti (#34224) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hétvégén nekiesek a vodás frissítésnek
Van valami amire odafigyeljek?

Pontról pontra tartsd be a lépéseket.

Itt nem írják mint a t nél hogy tönkremehet a teló tőle

Lényegtelen hogy nem írják, attól az még ugyanolyan veszélyes.

Létezik olyan megoldás a gyári romoknál amivel lehet rootolni a bladet
A z4roottal csak ideiglenesen sikerült, az is nagy helyveszteség árán

A megfelelő z4root használata esetén megoldható a rootolás, hogy érted hogy nagy helyveszteség árán sikerült a root?

(#34227) dilajoska1 válasza Simtu (#34219) üzenetére


dilajoska1
őstag

a blade wifi fix-et próbáltad már?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#34228) oris


oris
aktív tag

Az sd kártyán lévő LazyList nevű mappában több ezer fájl van. Szükség van erre, vagy törölhető?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#34229) kungzi


kungzi
veterán

8GB-os kártya! szerintetek jó eredmény?

(#34230) domerator válasza kungzi (#34229) üzenetére


domerator
veterán

?????????????

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#34231) vargalex válasza domerator (#33909) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Nálam is hasonló a helyzet, de szerintem az Android akku használat kijelzése bugos. Amiért én ezt gondolom:

A sygic ment nálam néhány percet, majd az akku használatban a %-os értéke folyamatosan nőtt (ahogy nálad is). Aztán 10%-os akku töltöttség körül töltőre raktam a telefont. Majd a teljes feltöltés után elkezdtem használni a szokott módon. Gondoltam, megnézem az akku használatot. Legnagyobb meglepetésemre a Sygic nincs a listában (nem volt reboot, tehát ha eddig ment, akkor most is mennie kellene), helyette egy teljesen másik alkalmazás van az élen, amit el sem indítottam a töltés óta!

Szóval szerintem csak a kijelzés hibás. Mellékesen megjegyzem, hogy ha a Sygic-et mutatja a listában, akkor sem vettem észre, hogy jobban merülne a telefon.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#34232) szezso15 válasza kungzi (#34229) üzenetére


szezso15
addikt

Szerintem állat ez az eredmény, az én 16-osom nen tud ilyet! :Y

*Hajrá Loki!* i15+

(#34233) Surfym@n válasza oris (#34228) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Lényegében felfogható egy "temp" könyvtárként, ahova app-ok pakolnak be minden apróságot.(thumbs, cache stb.)

Ha akarod törölheted, max. úgyis újra ott találsz mindent...

(talán, ha nagy mennyiségben törölsz le app-okat telefonról, utána lehet értelme egy "gyalulásnak") :))

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#34234) domerator válasza oris (#34228) üzenetére


domerator
veterán

Nekem nincs is ilyen mappám... sőt sohase volt :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#34235) domerator válasza vargalex (#34231) üzenetére


domerator
veterán

Hát lehet, hogy bugos... hogy nem tökéletes az biztos. Viszont leszedtem egy-két akku diagnosztizáló progit, csak szerintem használhatatlanok... mini diagramok amik nem nagyíthatóak, az egyik nem tud többet, mint a gyári, a másik meg mérnöki tudást igényel olyan adatokat sorol. Egyszerűen nincs olyan, ami azt mondaná, hogy figyu bammeg... XY cuccod be van kapcsolva Z perce és az szívja az akksit (legyen az akár rendszerfolyamat)... és mindezt érthetően.

Mindegy, szerintem most a TF6 jól dolgozik... tegnap délután megvolt a kalibrálás (kézzel, a főoldali leírás alapján, nem progival) utána elég brutál netezéssel kb. 10 óra alatt merítettem csutkáig, kikapcsolásig (benne volt 6 óra éjszaka, de nem volt rep módban) szóval a droid megismerte mindkét végletet, most töltöm. Még gondolatban barátkozom a Blue Ginger V5 kipróbálásával, mert modaco-n szinte megénekelték, de majd legfeljebb jövő héten.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#34236) pista59


pista59
senior tag

Two Face 6.

A győztes féreg irtó baktérium

(#34237) giigz válasza pista59 (#34236) üzenetére


giigz
veterán

4 nap? :Y :C

Nekem még sosem volt 24 órán kívül töltő nélkül... :( Lehet túl sokat nyomkodom. :D

[ Szerkesztve ]

(#34238) Glatius válasza giigz (#34237) üzenetére


Glatius
őstag

Ahogy mondod.... a használat jelentősen növeli a fogyasztást.:)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#34239) domerator válasza pista59 (#34236) üzenetére


domerator
veterán

Nálam is TF6 van... na majd én is tolok arcodba efféle grafikont, ha a rom megtanulja majd,hogy mi is az az akkumulátor :DDD

Mindenesetre amellett, hogy alig használtad a telót, szép eredmény, gratula és köszi az információt! :C :R

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#34240) MxM19 válasza dilajoska1 (#34214) üzenetére


MxM19
aktív tag

nem.
Simán csak rákapcsolódásnál.

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#34241) atillaahun


atillaahun
veterán

Nah, új nap virradt, itt az ideje kipróbálni a legújabb GSF-et. Hacsak nem jelentkezik addig valaki, akinek sikerült beüzemelnie a natív VOIP-ot bármelyik SD-ben, vagy CM-ben.

[ Szerkesztve ]

(#34242) ux1 válasza pista59 (#34236) üzenetére


ux1
addikt

Hűűű ezzel még a villanymozdony is bebikázható :D

(#34241) atillaahun

Végre egy vállalkozó szellem aki kipróbálja a GingerStirFry b17-et :D

(#34243) zsloti

Reklamálni bármiért lehet, max elhajtanak a p..... :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#34243) zsloti válasza kelzsoca (#34226) üzenetére


zsloti
senior tag

"Itt nem írják mint a t nél hogy tönkremehet a teló tőle
"A hétvégén nekiesek a vodás frissítésnek
Van valami amire odafigyeljek?

Pontról pontra tartsd be a lépéseket."

Sok utasítást nem adnak :)

Dugd fel a telefont-indítsd el a programot-ha kész húzd le a telefont

Lényegtelen hogy nem írják, attól az még ugyanolyan veszélyes."

Na de ha mégis tégla akkor reklamálhatok náluk?:)

"Létezik olyan megoldás a gyári romoknál amivel lehet rootolni a bladet
A z4roottal csak ideiglenesen sikerült, az is nagy helyveszteség árán

A megfelelő z4root használata esetén megoldható a rootolás, hogy érted hogy nagy helyveszteség árán sikerült a root?"

A nagy helyveszteség az amúgy is csekély belső tárhelyből elfoglalt majd 30 megára vonatkozik ami ott is marad az ideiglenes rootolás megszüntetése(telefon ki majd bekapcsolás) után is :(

Melyik az a megfelelő z4 root ami nem csak ideiglenesen hanem véglegesen rootol?
Ja és nem eszi a helyet :)
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#34244) atillaahun válasza ux1 (#34242) üzenetére


atillaahun
veterán

Na nem mintha azt hinném, hogy bármiben különbözik mondjuk a 10-estől, csak hát eluralkodott rajtam a VOIP-olási vágy, és ez az utolsó lehetőség, úgyhogy mennie kell. :((

(#34243) zsloti
"Na de ha mégis tégla akkor reklamálhatok náluk?"

Persze, csak felejtsd el hogy történt. Ha bármit kérdeznek a helyes válasz: nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#34245) dilajoska1 válasza MxM19 (#34240) üzenetére


dilajoska1
őstag

akkor szerintem próbáld ki a blade wifi fixet.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#34246) Integrator válasza dilajoska1 (#34245) üzenetére


Integrator
aktív tag

Erre valami link, vagy valami? Így, hogy Blade WiFi fix, elég karcsú :)

(#34247) kungzi válasza Integrator (#34246) üzenetére


kungzi
veterán

marketre írd be!

(#34248) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sok okosság összejött már ebben a topicban, de most kitalálhatnátok egy olyan megoldást, ami kamerát tesztel a Blade-ben, ugyanis nagyon szeretném bizonyítani, hogy az enyém igen is rossz, de már előre érzem, hogy a T is az ellenkezőjét... :(

[ Szerkesztve ]

(#34249) szezso15 válasza Keeperv85 (#34248) üzenetére


szezso15
addikt

Hátlap nélkül próbáltad már?

Megkaptad a HA-os Privátom? :)

MÁS: Valaki nem tud egy jó stratégiai játékot Androidra ( mint PC-n a Total War sorozat!), teljesen mindegy, hogy fizetős, Gameloft ilyesmi, SGS2-es haverom keresi :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#34250) dilajoska1 válasza atillaahun (#34244) üzenetére


dilajoska1
őstag

a beépített internet hívást akarod használni?szerintem egyszerűbb ha marketen nézel olyan programot ami kimondottan voip hívásokra alkalmas és különböző szolgáltatókat is meg lehet adni.én még wm-en használtam ilyen programot.

pl ez
AGEphone

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.