Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33351) dilajoska1 válasza MxM19 (#33349) üzenetére


dilajoska1
őstag

úgy tudom csak armv7 procis gépeken indul

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33352) domerator válasza robit1973 (#33309) üzenetére


domerator
veterán

robit:

Látom elitemovilt használsz... nálad nem akar több megabájtot letölteni a rom a háttérben? Nekem minden telepítés után megindult az adatforgalom és csak a háttéradatok kikapcsolására állt le, de ha visszakapcsoltam, akkor ismét elindult. 10+MB-ról beszélek.

Más:

Próbálta valaki a Gingerblade romot?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33353) dilajoska1 válasza ux1 (#33347) üzenetére


dilajoska1
őstag

ezt a romot én is kipróbálnám :))

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33354) Mercutio_ válasza Psychonaut (#30645) üzenetére


Mercutio_
félisten

Végig csináltam ezeket, azonban bekapcsolás után a Clockwork (v.3.0.1.4) jön be nem a kelzsoca féle SDIII indul :( :O

Mit csináljak? HELP!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33355) bala6120 válasza Mercutio_ (#33354) üzenetére


bala6120
senior tag

ROM-t is felraktad, vagy csak GEN2-t csináltad?

(#33356) oris


oris
aktív tag

Gen1-es clockwork alatt készített mentést vissza lehet tenni gen2-es készülékre?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#33357) Mercutio_ válasza bala6120 (#33355) üzenetére


Mercutio_
félisten

install zip from SD-card és ott kelzsoca rom kiválasztva :K , esetleg előtte kell valamit wipe-olni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33358) kelzsoca válasza Mercutio_ (#33354) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha jól értem gen1-gen2 átalakítás volt, aztán rom telepítés után csak a recovery jön be..

Hát ez nem túl jó hír, jelen esetben nem tudta a flash alatt visszamásolni a Channel1.nvm fájlt a telepítő, így most folyamatosan a recoverybe dob vissza (üres a system partíció is)
Továbbá az IMEI is nagy valószínűséggel elveszett.

Fontos hogy NE csinálj semmit a készülékkel, várd meg (esetleg privizz rá) Keeperv85 kollegát, ő még tud rajtad segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#33359) bala6120 válasza Mercutio_ (#33357) üzenetére


bala6120
senior tag

(#33358) kelzsoca Sajna ez lehet :(

Amúgy megvártad míg kiírja ezt: "Download Succesfull!" ?

De jól tetted, mert így lehet rajta segíteni "Bakker, eszerint nem kellett volna átmásolni mégsem a channel1.nvm-et máshová, ahogy a linkelt leírásban szerepel?"

[ Szerkesztve ]

(#33360) Mercutio_ válasza kelzsoca (#33358) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bakker, eszerint nem kellett volna átmásolni mégsem a channel1.nvm-et máshová, ahogy a linkelt leírásban szerepel?

Ami fura volt, hogy a download_nochecksGen2.exe futásának végén nem láttam 100% után Success feliratot, hanem visszaugrott "Start" állapotba (mármint mielőtt rákattintottam a start-ra) azt hittem volt success, csak nem tartja kint a képernyőn sokáig :W

Úgy látom reggel nézett be utoljára a fórumba, dobok neki 1 privit:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33361) robit1973 válasza domerator (#33352) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nem vettem észre, általában wifivel netezek. Mennyi idő alatt tölti neked le ezt az adatmennyiséget? Kipróbálom mobilnettel.

(#33362) hjanos1 válasza Mercutio_ (#33360) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ugye nem áthelyezted, csak másoltad?

The Factory Must Grow

(#33363) kelzsoca válasza Mercutio_ (#33360) üzenetére


kelzsoca
félisten

A frissítés első szakaszában ezt a fájlt leszedi a készülékről, és a munkakönytárba másolja ideiglenesen, majd olyan 98% körül visszamásolja a készülékre.

Ebben a fájlban található többek között az IMEI szám is.

Ha jól tudom hiányzó fájl esetén vagy nem másol be semmit, vagy csinál egy fake fájlt, és azt teszi be.

Az hogy megvan, de "átmásoltad" nem csináltál szerencsére akkor problémát, mintha a fájl nem is lenne meg.

A másolás valóban másolás volt, vagy flash alatt elmozgattad a mappából?

(#33364) robit1973 válasza domerator (#33352) üzenetére


robit1973
aktív tag

Kipróbáltam, nekem nem csinál adatforgalmat a háttérben.

(#33365) domerator válasza robit1973 (#33361) üzenetére


domerator
veterán

Ha jól néztem, akkor percenként pár 10 KB, szóval nem gyorsan, de összejön az a pár MB és 500-as keretnél nem szívesen hagyom a guglit garázdálkodni.

Az a legjobb, hogy azt sem tudom, mi karattyol a háttérben, mivel azt megnéztem, hogy az accountomon már le volt szinkronizálva a mail, névjegy, naptár. Franc ebbe a háttéradatba...

Pedig kéne ez a rom, mert szerintem ebben a legjobb az akksi...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33366) Mercutio_ válasza kelzsoca (#33363) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elmozgattam, de már csak akkor amikor elvileg lefutott a flash (azaz túl volt a 100%-on és visszaugrott a program alaphelyzetbe)

#33367: Huhh, az jó lenne, én is meg tudom csinálni, vagy kell valami személyes kontakt valakivel?

Ez a Hungarian fingerprint T1 Lite egyébként jobb mint az SD3?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33367) kelzsoca válasza Mercutio_ (#33366) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben, akkor nem a Te hibádból nem sikerült.

A lényeg, hogy a kis fájl megvan, mert azzal lehet visszaállítani, és helyrehozni a készüléket.

(#33368) umek7 válasza Mercutio_ (#33366) üzenetére


umek7
őstag

Nagyobb a channel1.nvm fájl mint 0 kbyte? Szerk: Akkor ok.

Huhh, az jó lenne, én is meg tudom csinálni, vagy kell valami személyes kontakt valakivel?

Keeperv85 majd segít megcsinálni.

Ez a Hungarian fingerprint T1 Lite egyébként jobb mint az SD3?

A kettőt igazából össze sem lehet hasonlítani, mert a HFP a gyári Froyo-ra épül és csak a legszükségesebb változtatások vannak benne elvégezve. Míg az SD3 egy kiszivárgott cucc alapjára épült kezdetben amit aztán kelzsoca továbbfejlesztgetett, és amúgy is 2.3.4.

[ Szerkesztve ]

(#33369) Mercutio_ válasza umek7 (#33368) üzenetére


Mercutio_
félisten

70720Kb :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33370) ux1 válasza kelzsoca (#33350) üzenetére


ux1
addikt

Na végre! Gratulálok! Erre vártam :) :R :R :R

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33371) Mercutio_ válasza umek7 (#33368) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah értem, akkor kb. akkora a difi mint a 2.1 és az itt keringő 2.2-k között volt annó :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33372) robit1973 válasza domerator (#33365) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nekem is bejött, mondjuk én még módosítottam rajt egy-két dolgot. Tényleg nagyon jó az akksikezelése, most majdnem 3 napot ment egy töltéssel, és még lehet, hogy be sem állt.
Az adatforgalmat meg nem értem, mert nekem nem csinálja.

(#33373) domerator válasza robit1973 (#33364) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, akkor most én is kipróbálom, hátha azóta már leszedte, amit akart wifin (dél óta wifin lógok, bekapcsolt képernyővel, hogy ne aludjon el...) és óvatosan visszakapcsolom a mobilnetet. :)

Más:

Látott már valaki ilyen akku historyt? (modaco-ról van) Szerintem a csákó volt olyan nap, hogy csak nézte a telót :DD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33374) umek7 válasza domerator (#33373) üzenetére


umek7
őstag

Gyönyörű, 8 napig a fiókban volt szegény Blade.

(#33375) ux1 válasza umek7 (#33374) üzenetére


ux1
addikt

Se GPS, se WiFi és egy kis töltike is volt :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#33376) domerator válasza robit1973 (#33372) üzenetére


domerator
veterán

Hát ez kész... ki vagyok akadva, mint egy túlhúzott ingaóra... most olyat írnék ide legszívesebben, amitől nem a logoutról, de a magyar BIX-ről is kitiltanának 300 évre :W

Ahogy visszakapcsoltam a mobilnetet, egyből lekapott vagy 50KB-ot, utána megint elindult és 140KB-nál állítottam meg (kilőttem).

Mi a jó retkes franc ez? Wifin lógott a cucc 4 órát. Mi a bánat az, amit wifin nem hajlandó letölteni, de mobilneten meg irtózatosan kívánja???

Azt hiszem, meg kell várjam elitemovil következő romját, mert ez így megeszi a havi keretemet pár nap alatt.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33377) robit1973 válasza domerator (#33376) üzenetére


robit1973
aktív tag

Ez érdekes, majdnem 10 pecig figyeltem, közvetlenül a mobilnet bekapcsolása után generált 8 KB adatforgalmat, ami szerintem normális, utána semmit.

(#33378) robit1973 válasza domerator (#33373) üzenetére


robit1973
aktív tag

Igaz, nem 7 nap, de azért szerintem ez nem rossz, főleg, hogy használtam is.

Gyors voltam, belefért volna a szerkesztési időbe. Sorry! :R

[ Szerkesztve ]

(#33379) #04441088 válasza domerator (#33376) üzenetére


#04441088
törölt tag

APN droid váze :D
Aztán csak wifin nyomassad :D

[ Szerkesztve ]

(#33380) giigz válasza robit1973 (#33378) üzenetére


giigz
veterán

Ez milyen progi? :)

(#33381) umek7 válasza giigz (#33380) üzenetére


umek7
őstag

Ez a CM7 alap funkciója.

(#33382) DIEGO15 válasza #04441088 (#33379) üzenetére


DIEGO15
őstag

vagy talán a droidwall is segítség :)

(#33383) robit1973 válasza umek7 (#33381) üzenetére


robit1973
aktív tag

Mi? Mert ez nem CM7!

(#33384) domerator válasza robit1973 (#33378) üzenetére


domerator
veterán

Erről beszéltem barátom, hogy nagyon jól bánik ez a rom az akksival... lehet, hogy mindent kigyomlálok belőle egyszer és majd felépítem utólag progikkal...

Ez a rom, ha alvóban van, jobban bírja szufla nélkül, mint a teve a sivatagban.

Na most kipróbálom a Gingerblade-et.

(#33379) staker
Jó ötlet, köszi, tudom, de úgysem bírom ki, hogy ne legyen mobilnetem...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33385) giigz válasza umek7 (#33381) üzenetére


giigz
veterán

Nekem ez van. Ezen ilyet nem lehet? :)

Egyébként ez mennyire jó rendszer? Van ennél jobb? :)

[ Szerkesztve ]

(#33386) umek7 válasza robit1973 (#33383) üzenetére


umek7
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#33387) qltsar


qltsar
addikt

Kicsit lemaradtam a témában, egy munkatársamnak kellene felraknom a Telenoros Gen1-es Blade-jére egy CM-et.

1. működik még kallt kaffe gen kovertere a legújabb CM-ekkel is?

2. gen1->gen2 update esetén ugrik a gari?

3. gen1->gen2 update után sikerült már működésre bírni a TPT-s indító kommunikációt, hogy visszalehessen szenvedni a gyári rendszer (ha szükséges)

4. downgrade létezik gen2-ről?

thx,
qltsar.

[ Szerkesztve ]

(#33388) domerator válasza umek7 (#33386) üzenetére


domerator
veterán

Ez nemcsak a CM7 akkustatisztikája, hanem a GB és a Froyo is rendelkezik ilyennel, alapból.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33389) robit1973 válasza umek7 (#33386) üzenetére


robit1973
aktív tag

Úgy emlékszem az SD3 is tudta ezt, nem lehet, hogy mindegyi 2.3 tudja?

Na kiderült, hogy a 2.2 is.

[ Szerkesztve ]

(#33390) umek7


umek7
őstag

Ez már a Froyo-ban is benne volt? mondjuk amennyire én böngésztem az akksi statisztikákat, nem csoda ha nem vettem észre.

@giigz: Nincs olyan hogy legjobb ROM, kinek mi fekszik. Van aki még mindig a 2.2-re esküszik, van akinek a kiszivárgott (gsf) jön be, és vannak CM7 pártiak.

(#33391) giigz válasza robit1973 (#33389) üzenetére


giigz
veterán

És hol találom meg ezt?

(#33392) domerator válasza umek7 (#33390) üzenetére


domerator
veterán

Igen, a Froyoban is benne volt, most upgradeltem a párom Galaxy Ace-jét és ott néztem.

Ez igaz, hogy nincs egyformán jó rom, mivel nincs két egyforma ember... de nekem akkor is a legjobb akkuidő kell ;] :))

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33393) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Helló,
a masinám lefagyott. Újra indítottam, és a zöld robotnál megállt, nem adja be az "asztalt".
Gyári telenoros, 2.1 update szoftver van rajta. Nem krekkeltem, hekkeltem, és még a biztonsági másolatot sem készítettem az új telefonszámokról...
Már egy fél órája ott a robot. Ezt megelőzően aksit kivettem, de nem megy tovább.
Öreg vagyok már én ehhez... :(
Szervíz? Van vmi bill kombináció az újra élesztéshez? Köszönöm

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#33394) kelzsoca válasza ux1 (#33370) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszi :) :R

(#33373) domerator

Bedugod töltőre vagy usb-re a telefont, majd gyorsan akksi ki-másik akksi be, és lehet 100 napot is csinálni. :)

(#33393) Segnior_Barthez

Csak úgy magától újraindult és azóta se kép se hang?

[ Szerkesztve ]

(#33395) robit1973 válasza giigz (#33391) üzenetére


robit1973
aktív tag

Beállítások - A telefonról - Akkumulátorhasználat, és itt felül ráböksz a szürke grafikonra.

(#33396) norti válasza qltsar (#33387) üzenetére


norti
addikt

1-3. Én ezt használtam: http://android.modaco.com/topic/337798-gen1-to-gen2-tpt-upgrade/ Pillanatok alatt megvolt.

2-4. Ha a szolgáltató oldaláról rakod fel a frissítést, akkor szerintem nem ugrik a garancia se. De minek menne vissza Gen1-re?

(#33397) domerator válasza giigz (#33391) üzenetére


domerator
veterán

Beállítások - Alkalmazások - Akkumulátor - ... és ott rányomsz a lap tetején lévő szürke lapos grafikonra.

robit1973 lett a befutó :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33398) embe válasza domerator (#33373) üzenetére


embe
nagyúr

Ez a screen melyik programról készült? Vagyis milyen programmal lehet kimonitorozni így az akku használatot? már válaszoltál. :R igaz másnak, de én is megkaptam ezzel a választ.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33399) dilajoska1 válasza embe (#33398) üzenetére


dilajoska1
őstag

pont előtted egy hozzászólással írták :D

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33400) giigz


giigz
veterán

robit1973; domerator: Megtaláltam, köszi!

Még az a program érdekelne, amivel képben ki lehet menteni. :D :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.