Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24751) Tonchi válasza kelzsoca (#24749) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Egyenlőre csak 2 :)

(#24752) HIROdj válasza kelzsoca (#24749) üzenetére


HIROdj
tag

Küldenél linket

(#24753) dkpisti


dkpisti
tag

Nálatok jo a gps ezekben a gyári (2.3.4) kernelre épülő romban?
Kelzsoca romjába beraktam a gps fixet update zip formában és csak a zöld droidnál áll :S
Pontosan melyik romot milyen gps fixet használtok?
Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#24754) Strauss válasza kungzi (#24748) üzenetére


Strauss
senior tag

thx

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#24755) RtgLaci válasza tjb007 (#24732) üzenetére


RtgLaci
tag

Nekem ez nem hiba, hanem feature :K Addig nem is tartom a fülemen a telefont, amíg nem rezzen. Egely szerint is a hívásfelépítésig a legnagyobb az elektromágneses sugárzás.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#24756) kelzsoca válasza HIROdj (#24752) üzenetére


kelzsoca
félisten

1.
2.

(#24753) dkpisti

Az véletlenül nem gond hogy benne volt a romban a gps fix??

(#24757) kungzi

Jelzett más is ilyen problémát?

[ Szerkesztve ]

(#24757) kungzi válasza kelzsoca (#24749) üzenetére


kungzi
veterán

feltettem ugyanez a hiba. megy vissza a two face IV

raktam .apk-kat a data/app mappába, és a lib mappába is átmásoltam a fájlokat, más romnál eddig nem jött elő, ennél már rögtön az elején

nem, írtam, hogy csak ez az egy rom. eddig minden face romot úgy csinálta, mint ezt és azokkal semmi gond, semmi fc nem jött elő

ezzel meg egyből indulás után

lehet valami progi nem tetszik neki

[ Szerkesztve ]

(#24758) dkpisti válasza kelzsoca (#24756) üzenetére


dkpisti
tag

Nálam nem akart jelet találni ha talált akkor meg rossz helyre rakott.
Megprobálom ujra felrakni aztán meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#24759) tjb007 válasza kelzsoca (#24749) üzenetére


tjb007
nagyúr

T-s frissítő mennyire ajánlott/nem ajánlott ?

(#24760) Ronam válasza kungzi (#24757) üzenetére


Ronam
addikt

valamit te csinálsz rosszul :),én 2x is feldobtam és semmi ilyen probléma nem volt vele....fura azért,hogy a legtöbb embernek bejön a ROM,csak 1-2 ember problémázik az akksival,meg a sok fc-vel

[ Szerkesztve ]

(#24761) sagesz93 válasza tjb007 (#24759) üzenetére


sagesz93
addikt

3-4 napja gen2-esítettem api leírása alapján, már vagy 3 hónapja nem követem a topikot, de kb. 15 perc alatt meglett... szóval nem egy nagy dolog.
Azért raktam rá új romot, mert haverom blade-jét ellopták és újra blade-t vett amire raktam neki fasza romot, és annyira megtetszett + gyors volt, hogy felraktam én is.
Galaxy s2-es élőhátterek is szépen mennek és meg se érzem a rendszeren a lassulást kb.

[ Szerkesztve ]

(#24762) kelzsoca válasza tjb007 (#24759) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hülyén hangzik, de a lehető legrosszabb választás, elég nagy a valószínűsége hogy IMEI vesztés vagy brick lesz a vége a műveletnek.

Pár hozzászólással feljebb említették a TPT-s megoldást, az visszaállítható, és kevésbé veszélyes, kezdő userek is gond nélkül fel tudták hibátlanul elsőre tenni :)

(#24760) Ronam

Hát igen, hibásan biztos hogy nem raktam volna ki :)

Ilyen dolog akár recoverytől is lehet, és mostanság már CW recovery-t hanem ARMA RA recovery-t használok a Blade-en.

[ Szerkesztve ]

(#24763) dkpisti válasza tjb007 (#24759) üzenetére


dkpisti
tag

Volt akinek tégla lett a telójából nekem nem.Ha fennt vannak a driverek nincs áramingadozás hasonlók akkor nem lesz tégla szerintem bár vannak leirások a modacos cuccról is.

(#24764) MxM19 válasza kungzi (#24757) üzenetére


MxM19
aktív tag

várj egy kicsit.
Én rájöttem mi a baj.Nekem is ezt csinálta.
Updateban van valami hiba.(pontosan nem tudom melyikben.)
Ha csak simán a romot teszed rá akkor semmi baja!
tjb007: Én is úgy csináltam 3x is és semmi baja.És az IMEI is meg van!
Annyi hogy rárakod a gyári recoveryt és utána követed a t-s leírásokat.

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#24765) Nohab61 válasza MxM19 (#24764) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Remélem az update-ket csak az első boot után rakjátok rá és nem egyből.

(#24766) tjb007 válasza kelzsoca (#24762) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet, hogy megpróbálom.
Viszont így új ROM után nézek akkor. Melyik a legajánlottabb, legstabilabb GEN2 -es ROM (a svédet akkor most hanyagolnám is) ?

(#24767) kungzi válasza Nohab61 (#24765) üzenetére


kungzi
veterán

én egyből ráraktam :((
azt nem írta senki, hogy első boot után kell. eddig minden update-t az adott romhoz egyből felraktam és nem csinálta ezt :(

(#24768) MxM19 válasza Nohab61 (#24765) üzenetére


MxM19
aktív tag

Én egyből raktam fel újraindítás nélkül.
Akkor azt mondod hogy most felrakhatom nyugodtan?:)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#24769) kelzsoca válasza tjb007 (#24766) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most aztán van választék :)

Ott vannak a 2.3.4-es Cyanogenmod romok, a rádió bizonytalan működésű, egyébként nincs vele különösebb gond, illetve a napokban kiszivárgott ZTE 2.3.4-es romokból is készült már főzet, mindennapos használatra mindkettő megteszi.

(#24770) Nohab61 válasza MxM19 (#24768) üzenetére


Nohab61
aktív tag

attól függ mit (mert valami volt itt a cm-es phone.apk-val) :) Ennél a rom-nál a közvetlen telepítés utáni update bekavar valamiért. Meg amúgy is érdemes az első boot után felrakni update-eket.

(#24771) vampire17 válasza #19617792 (#24750) üzenetére


vampire17
addikt

Changelog

20110621: beta3 release
Download: gsf-blade-b3.zip
Download Size: 94.74mb
MD5: 77fa49f3d8aba71658bd3825ba6d872a
System size: 132mb

Fixed: Keyboard, Busybox, ZTE logging
Added: ZTE Emode, Google Books, Google Docs, OpenVPN, Stopwatch
Removed: Talkback, Soundback, Kickback, ZTE logging app, DSP Manager
Improved: A few more speed optimisations, more command line apps

(#24772) MxM19 válasza tjb007 (#24766) üzenetére


MxM19
aktív tag

Én Szezso15 CM7.1 Radio romját ajánlanám.(Attól függetlenül hogy néha az opera fczett +a market folyamatossan.De szerintem én szartam el valamit.)
Ettől függetlenül nagyon gyors és jó rom.Stabil is.
Másik pedig még nem 100% osan (mert én is csak most tettem fel normálissan)
De Sweet Dream romot is ajánlom.
Ha érdekel a véleményem.
Nohab61: Szervízkód és feladatkezelő frissítést felteszem.
Többi nem lényeges.(ZTE contacts helyett itt a gyári androidos, amit a CM romokban már megszoktunk: ezmiért is jó?)

[ Szerkesztve ]

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#24773) hr2 válasza hr2 (#24745) üzenetére


hr2
őstag

Nem tudom mi lehetett a baj, csináltam 1 gyári visszaállítást, mostmár jó.

Lehet valami Titanium-al visszatett program zavart be, vagy ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#24774) sto1911


sto1911
veterán

Van egy Gen2-esitett telom, 128-as systemmel, mivel tudom atparticionalni? A Ginger Stir Fry nem megy fel (ill. felmegy, de baromira nem mukodik par dolog...)

@gyga: valamelyik nap itt olvastam, hogy maga az applanet lehat/leallitottak, azert nem megy. Egyebkent is warez :)

[ Szerkesztve ]

(#24775) gyga


gyga
senior tag

Dupla

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#24776) gyga


gyga
senior tag

Sziasztok. Mióta feltettem a hivatalos 2.2es romot nem megy az applanet. Van vmi trükkje? Állandóan network errort ír pedig net van most is erről írok.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#24777) tjb007 válasza kelzsoca (#24769) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezekből léteznek lite romok is vagy csak full van belőlük ?

(#24778) Nohab61 válasza MxM19 (#24772) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Sokan azt jobban szeretik :)

[ Szerkesztve ]

(#24779) kelzsoca válasza sto1911 (#24774) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mint tudod van pár lehetőség az átpartícionálásra, de ezen művelet kockázattal járnak.

Mivel hozzáértő vagy, szerintem takarítsd ki a romot, hogy felmenjen a 128-as system-re, emiatt ne partícionáld át.

(#24777) tjb007

A romokat úgy dolgozom át, hogy egyben lite is és full is, csak a felhasználón múlik, hogy melyik irányba mozdul el a rommal. :)

Bővebben itt olvashatsz róla:

link
link

[ Szerkesztve ]

(#24780) gyga válasza sto1911 (#24774) üzenetére


gyga
senior tag

Koszi

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#24781) rharta


rharta
tag

Megnézné nekem valaki, hogy a netes marketből működik e a letöltés?

(#24782) Noobi válasza kelzsoca (#24722) üzenetére


Noobi
tag

Szerintem félreértesz :) De lehetséges, hogy "idegességemben" nem pont a legérthetőbb és legjobb formában fejeztem ki magam... De a lényeg: nem szándékoztam" belédkötni" semmilyen szinten és téren, mivel hálás vagyok segítségedért ( segítségetekért ). De tényleg elszomorító dolog, hogy pont azzal tesz(nek) ilyet aki nem 2-3 telót és mégtöbb szemüveget vásárolt náluk... vagyis nála évek óta... No de ez van és sajnos szerintem egyre inkább ilyennel kell szembesülnünk mindenhol.

(#24783) kungzi válasza Nohab61 (#24765) üzenetére


kungzi
veterán

tényleg ez volt a hiba :R :R :R :R :R :R :R :R :R

nagyon hálás vagyok :C

MxM19 neked is nagy köszönet :R

[ Szerkesztve ]

(#24784) Ronam válasza Noobi (#24782) üzenetére


Ronam
addikt

nem kötekedésképp,csak kérdezem:hogy lehet úgy megvásárolni egy telefont,hogy meg se nézed?ez nagyjából olyan,hogy elmész cipőt venni és nem próbálod fel.....lehet szemetek a boltosok,de szerintem egy kicsit te is hibás vagy ez ügyben.Sok helyen hülyének nézik az embert,ha egy kicsit magabiztosabban álltál volna eléjük már ott lenne nálad a cseretelefon...

(#24785) tjb007 válasza kelzsoca (#24779) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi, átolvasom/átnézem.

(#24786) Telda


Telda
addikt

Two Face IV, az egyetlen dolog amit eszre vettem benne, hogy ha mobil net es a wifi is be van kapcsolva, normal esetben a wifi az esodleges ilyenkor nincs mobilnet, egy ido utan alvo alapotban a wifi-t bontja ami szerintem normalis is, de viszont ha "felébresztem" akkor nem kapcsolodik vissza automatikusan a wifi-re, csak ha menubol manualisan megcsinalom.
Amugy nagyon bejön, ujabb minosegi munkát csináltál.

(#24787) vampire17


vampire17
addikt

Az új 2.3.4 re epulo ROM changelog-jaban ez erdekes resz: Improved: A few more speed optimisations, more command line apps

(#24788) Nohab61 válasza kungzi (#24783) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Szívesen, örülök hogy megoldódott :)

(#24789) dilajoska1


dilajoska1
őstag

zsoca egy kérdés.Blade_2.3.4_Sweet_Dreams romodba a system/xbin mappába 4 fájl van a gsf-blade-b3 viszont sokkal több.azokra a fájlokra nincs szükség?ja és még valami a gsf-blade-b3-ból készül majd saját romod ami lehetőleg rá lehet telepíteni az előző romodra úgy hogy a programok és a program beállítások ne vesszenek el?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#24790) Noobi válasza Ronam (#24784) üzenetére


Noobi
tag

Hidd el elég magabiztosan álltam eléjük, több mint 1 órán át magyaráztam is, hogy márpedig nem engedek... és hiába...
Egyébként úgy vittem el, hogy sajnos elvileg pont záróra előtt tudtam csak beérni a boltba ( ma már a főnök pontosított, hogy 16:30-ig vannak ott... ezzel szemben nekem az ügyintéző azt mondta, hogy 16:00-ig vannak és még én éreztem magam kellemetlenül, hogy 16:05-kor kötöttük meg a szerződést )... ebből következően rábólintottam azon javaslatra, hogy majd otthon beteszem az akkut, a simkarit és bekapcsolom... ( nem volt képem pofátlankodni, hogy látom, hogy sietsz de azért pepecselj már vele... ) Igen, én is hibás vagyok...

(#24791) Laci.M


Laci.M
senior tag

Eladó sorra került a ZTE Blade-em. Egy Motorola Defy-re cseréltem le. (Kezdhetek neki megint a ROMcseréknek :) )
Ha valakit érdekel jelentkezzen privátban, a telefon jó állapotban van, fél éves, 2.2 svéd ROM van rajta. A hardverapróra még ma felteszem fényképekkel együtt.
Köszi minden segítséget amit eddig kaptam!

Aláírás

(#24792) Luissimo válasza gyga (#24776) üzenetére


Luissimo
veterán

szvsz, egyik hivatalos romban sem megy az applanet.
merhogy a feketemarket nincs supportálva, te ezen megvagyol lepődve ? ? ? ?:-)

(#24794) kelzsoca válasza Laci.M (#24791) üzenetére


kelzsoca
félisten

Küldtem egy érdeklődő privit :)

(#24795) dkpisti válasza sto1911 (#24774) üzenetére


dkpisti
tag

Hát 132mb system ebben Ginger Stir Fry, beta3-ban szal 6mb-ot lecsipsz belőle pl csengőhangokat megritkitod,kisebb launchert raksz bele és nem kell particionálni.

(#24796) atillaahun válasza jano_77 (#24710) üzenetére


atillaahun
veterán

A 3G-s része nem hiszem. Szerintem van belőle egy sima, az való app monitorozásra.
Viszont én inkább a SystemPanel-t javasolnám, van belőle Lite is. Elég részletesen nézi melyik program vagy rendszerfolyamat mennyi processzort eszik, a fizetős része pedig tud History-t is talán 2 hétre visszamenőleg.

(#24797) B-L-A-C-K válasza Glatius (#24630) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

2 napot max nekem is kibír, de r10-el 4 nap azért jobb volt...

(#24629) EarL 007: THX

[ Szerkesztve ]

(#24798) darthdenes válasza darthdenes (#24747) üzenetére


darthdenes
tag

akkor ezekszerint a recovery fog bejönni és nem az allin teszi fel magát megegyszer?

(#24799) kelzsoca válasza darthdenes (#24798) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hangerő LE+power gombra igen, a recovery fog bejönni.

(#24800) sto1911 válasza dkpisti (#24795) üzenetére


sto1911
veterán

Azon vagyok eppen, de valamiert megall a zold robotnal, hiaba csak kihagyhato appokat torlok ki belole... Ez volt tegnap is, restore 2.2-re, boot, aztan ma megint ment. Most a 234->234 frissitessel meg megall...

+ nalam a data csak 290 koruli, jo lenne a cache particiot is hozzacsapni.

+2: az elobb a bootlogoig eljutott, volt adb is, es meg volt 8 mega szabad hely, megsem toltott be..., amikor meg a nagyobb systemmel teletomtem, akkor meg ment tobbszor is...

+3: mar beindult egy full-full wipe utan, 11m szabad hely van :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.