Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61201) rxmiss


rxmiss
junior tag

nemtomhonnan, ismeros hozta. gondolta a programozok kaven es energiaitalon elnek. jol gondolta :DDD szensavmentes, mint az eredeti thai cucc, csak ez cukormentes is.

(#61202) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Voltam Aldiban-ban és van már a két új limitált energiás.
Vettem is egy cseresznyés-kókuszost :K

(#61203) Elemental


Elemental
addikt

Hát elkezdődött... :)

(#61204) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

ebbe már leírás szerint van tuttifrutti, igazából egynek elmegy, nehezen lehet érezni, hogy vérnarancs szerintem, kicsit mintha egy fanyarabb multi lenne

(#61205) Alusky válasza ToBeY (#61202) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Megvárom amíg lesz együtt az új Hellekkel aztán akkor veszek mindegyikből 3-4 darabot. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61206) Iramirez válasza ECHO2235 (#61204) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Többség véleménye eddig ez :)

(#61207) grizlisandor válasza ToBeY (#61181) üzenetére


grizlisandor
addikt

Vettem mindkét ízt, amire úgy emlékeztem, hogy jó volt, hát nem nyert. Még jó, hogy nem rendeltem be tálcával. ;]

Drukkoljatok, hátha kapok holnap mindkét új Hellből.

(#61208) ToBeY válasza grizlisandor (#61207) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem nem olyan vészes,csak kevés a szénsav,és sok tutt-fruttis íz.
Amúgy ha akciós lesz simán vállalható lesz számomra,mert érezhető a kókusz és meggy is.De így 200ft nem olyan jó "business"

(#61209) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag


na még egy :DD

(#61210) kiscapa


kiscapa
csendes tag

Jó lett ez a körtés hell, a régi verzióra nem emlékszem mondjuk. De kellemes.

(#61211) SlayR0113


SlayR0113
tag

Meg volt a begyűjtés....hát sajna ez nem nyert, így marad a körtés.

(#61212) kiscapa


kiscapa
csendes tag

Ma nálam is a vérnarancs került sorra, van egy minimális narancsos utóíze meg az illata jó, de ez egy az egyben tuttifrutti. Nem értem a hellt ilyenkor, nem kóstoltatnak? Senkinek nem tűnik fel, hogy nem igazán lesz a termék nyerő, ha csak áttöltik a tutti-fruttit egy másik dobozba és beleszórnak valami narancsjellegűt? Kb. ezt kapnám, ha dobnék a simába egy narancsos pezsgő tablettát. Lehet ezt ki is kéne próbálni :D
Nem mondom, hogy rossz, mert nem az, csak gáz. A körtés cserébe fullos lett.

(#61213) ECHO2235 válasza kiscapa (#61212) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

ameddig kilóra megtudnak venni mindenkit ezzel a hülye módszerrel, addig senkit nem fog odafent érdekelni ilyen dolog, hogy van aki szeretne kicsit érdekesebb dolgokat, még akkor se ha azzal ugyanúgy nyernének

(#61214) koshmar válasza ECHO2235 (#61213) üzenetére


koshmar
őstag

Így van, bármilyen íz jön ki, a Facebook kommentek 75%-a kb ennyi: nagyon finom lett, ízlik, stb :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61215) Alusky válasza koshmar (#61214) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Már alig vártam, fú de imádom, csillagszemű emoji, ezt fogjuk inni egész nap... A kommentelők valós életkorát osztani kell kettővel.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61216) ToBeY válasza koshmar (#61214) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Persze,mert aki azt írná hogy ezt az ízt már kóstoltuk tavaly, tavalyelőtt,az a hozzászólás véletlenül eltűnik. :D

(#61217) Alusky válasza ToBeY (#61216) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Az meg a másik. Kicsit sem fura mikor a számláló meg a tényleges posztok száma feleannyi. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61218) SlayR0113


SlayR0113
tag

Ezen nincs mit csodálkozni, azért itt is van nem egy aki olyanra is azt mondja, hogy jó ami valójában nagyon messze nem az :D

(#61219) kiscapa válasza ECHO2235 (#61213) üzenetére


kiscapa
csendes tag

Hát az érdekelne, hogy mennyire "nyernek" az ilyen húzásokkal. Vettem kettőt, mert érdekelt milyen, de többet nem fogok, ugyanez az AI-os is, annak kifejeztten gusztustalan műcseresznye íze van. A körtésből raktam inkább a kosárba még

(#61220) Iramirez válasza kiscapa (#61219) üzenetére


Iramirez
aktív tag

részemről marad a classic :)

(#61221) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hát ez a sugar free flying power sajnos nem jó :(((

(#61222) ToBeY válasza ToBeY (#61221) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sikerült nekem is behúznom a vérnaramcsos Hell-t,majd kíváncsi leszek milyen.

(#61223) pockos13 válasza Alusky (#61199) üzenetére


pockos13
aktív tag

Hol lehet ilyen csodát venni? Én most halottam róla előszőr.

(#61224) kiscapa válasza ToBeY (#61221) üzenetére


kiscapa
csendes tag

Szvsz az összes nagyon rossz, egy Adrenalin vagy Watt is köröket ver rájuk.

(#61225) ToBeY válasza kiscapa (#61224) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem a bodzás-citromos bejött nyáron a nagy melegben mert jó savanyú volt :B

(#61226) Alusky válasza pockos13 (#61223) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Mert most dobta piacra a Hell. Szerintem mindenhol kapható lesz idővel ahol a jegeskávéik is.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61227) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

A Lidl is piaca dobott egy téli verziót, válaszul az Aldira gondolom, Kong winter. Szőlő, fahéj, karamell, hát ebből a szőlőstuttis valami íz meg egy pici fahéj érződik, karamell semmi. Egyébként finom, 30mg, 11g cukor, tehát a szokásos.
Csak egyet láttam, nem kettőt mint az Aldinak.
Flying power és Hell még indig sehol.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61228) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Mol move appban van új JIM energy ital, citrusos ízben 300 forint.

[ Szerkesztve ]

(#61229) ToBeY válasza Alusky (#61227) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az már tavaly is borzalmas volt szerintem,de lehet idén csavartak rajta picit...

(#61230) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Ez a vérnarancsos Hell valami borzalmas ízű lett :DDD Mintha valami citrusos pezsgőtablettát raktak volna bele egy pohár vízbe és felöntötték volna vagy 2 kanál cukorral.
Nálunk melóhelyen van egy automata, azt töltik hetente legalább egyszer, ma hozták ezt a csodát, ilyet se pörgetek ki mégegyszer. Szerencsére hoztak körtést is (az már volt a múlthéten is), azt hamar kipörgetem :))
Szerencsém van ezzel, ha kidobnak valami új Hellt, akkor legkésőbb egy héttel a megjelenés után hoznak az automatába is, nem kell elmenni vadászni a boltokba ;]

(#61231) koshmar válasza Alusky (#61227) üzenetére


koshmar
őstag

Pont ma vettem egyet, de így már nem várok sokat! :DD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61232) ToBeY válasza Zsírkrétamen (#61230) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ránéztem az imént a youtube csatornádra,durva hogy már 8éve csináltad az energiaital teszteket :U

(#61233) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#61232) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Az durva :Y Azóta kijártam a középsulit, az egyetemet és már 4 éve dolgozom :)) Pedig leírva nem tűnik soknak az a 8 év.
Egyébként az energiaital szenvedély az örök, habár már nem vadászom annyira az újdonságokat, hogy csak ezért elmegyek a boltba, de idővel az összes újdonságot megkóstolom.
Az Edrink-es “meetingek” vannak még? Arra a közösség talira gondolom, ami anno a Megyeri hídnál volt, ilyen adok-veszek…

(#61234) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem nem olyan borzalmas ez vérnarancsos Hell mint ahogy sokan írták.(vagy csak a vélemények miatt nagyon szörnyű dologra számítottam :D )
Hozza azt ami rá van írva tehát Narancsos ízű :K
Az más kérdés,hogy szerintem a Multis Hell és a Focus keveréke lehet,de egynek jó véleményem szerint.

Megvan nekem mire hasonlít az íze: narancsos tiktak-ra :DDD

(#61235) Iramirez válasza ToBeY (#61234) üzenetére


Iramirez
aktív tag

összeségében anyirra nem is fogy....nem egy sikersztori..
Nem is tudom,melyik külön kiadás volt az amelyik felpörgött..sztem egyiksem.

(#61236) Elemental válasza Iramirez (#61235) üzenetére


Elemental
addikt

Nálam a koffein mentes is lelassult, ahhoz képest, ahogy az elején kapkodták. Szerintem megkóstolta mindenki, aki akarta, és ennyi.

(#61237) Iramirez válasza Elemental (#61236) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Szintén.Teljesen megállt.

(#61238) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Jó cucc ez az új körtés Hell!

(#61239) razorbenke92

Sziasztok!

Tud itt valaki valamit, hogy mi lesz a Monster Nitroval?

Volt néha-néha készletingadozás a nagyobb boltokban is nyár körül, de most mire észbekaptam, kb. sehol nincs. Spar, Tesco már cimkéje sincs. A helyi kisboltokban azt mondták, nem kizárt, hogy kivezetik, mert nekik már nagyon rég nem visznek.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#61240) ECHO2235 válasza razorbenke92 (#61239) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

én akár merre járok, látok Nitro-t, egyébként az, hogy mondjuk egy lánc, Spar vagy bármelyik kiveszi a listájábol, nem jelenti azt, hogy kivezetik. onnan lehet, mert lusták akkora kínálatot tartani, nem mintha nem fogyna el..
(amúgy a legnagyobb ökörség lenne a nitrot, az egyetlen igazán értelmeset kivezetni, nyilván nem tudom amúgy az össz eladási stat-ot, de szerintem nem az produkál a legrosszabbul)
amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de a nitron kívül meg néha a rehabon kívül nagyon rá untam a monsterekre (bár úgy amblokk nagyon sok energiaitalra, nagyon ráférne már a piacra pár igazán különleges cucc), ha jövőre se tudnak értelmes újdonságot hozni...

(#61241) SlayR0113


SlayR0113
tag

Én pl a Nitrot a legutolsók közé sorolom.... szívesebben tolok egy Mango Locot vagy Pacific témát :D

(#61242) ToBeY válasza ECHO2235 (#61240) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én pl Nitro-t egyszer vettem amikor megjelent... Nekem a Nitro olyan mint az origo,kicsit selymesebb a nitro miatt és talán picit citrusosabb,de nekem ez nem ér 450huf-ot... :N
Inkább valami zéró ultra vagy mango loco

(#61243) Elemental válasza ToBeY (#61242) üzenetére


Elemental
addikt

Még mindig a monarch a legjobb monster!!!!!!

;]

(#61244) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Én sok Monstert szeretek, a Nitro is jó. Jobb, mint az orig. Nálunk van a hűtőben amúgy, úgyhogy nem hinném kivezetik.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61245) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

nálam a nitro a verhetetlen kedvenc :R
amúgy ha bárki hiányolná a Mule-t
vagy a régi Hamiltonos Monster-t
Corvin prima rogyásig van velük :DDD

(#61246) Alusky válasza ECHO2235 (#61245) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Hamis van itt is több tálcával, nem volt valami kelendő. Mulet nem láttam, de lehet csak mert nem is kerestem, mivel cukormentes annyira nem kapta fel a figyelmemet, a Hamisból se vettem. A Gold izé meg még ide se ért azóta se, de az is cukormentes eleve.
Aztán lehet majd mégis veszek belőlük, nem tudom. Karácsony van úgyis.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61247) razorbenke92 válasza ECHO2235 (#61245) üzenetére

Köszi, valamennyire megnyugodtam. Auchanban találtam, bár ott is csak 2 bontott tálcát, a többiből meg 4-6 bontatlan tálca volt.

Egyébként csatlakozom. Ha a Nitrot kivezetik, nem igazán marad olyan ami miatt szívesen innám.
12-13 éve a Ripper rántott bele. Lehet a nosztalgiafaktor csak, de olyan azóta sincs egyik sem. A Nitro viszont kicsit másképp jó, amióta kapni, azóta nem nagyon ittam mást.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#61248) kiscapa válasza Elemental (#61243) üzenetére


kiscapa
csendes tag

Ez itt. Rendeltem a héten a British Store-ból Monster Ultra Peachy Keen-t, igazából a Monarch, csak cukormentes verzióban, az is fullos volt.

(#61249) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Ennyi fos egy boltot, Hell sehol, Aldiban is csak a szilvás Flying Power volt, a másik nem. :U
Ráadásul lila színben, mint a fekete ribizlis. :U
És ennek is alig van szilva íze, a végén érezni meg visszaböfögve :DDD , a többi tuttifrutti. 150-ért jó lesz mondjuk akciósan, mert amúgy nem rossz, csak nem is seggreülős.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#61250) Iramirez válasza Alusky (#61249) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Nem tudom,melyik boltokba nézted...de sok boltba a héten,nem volt kiszállítás.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.